Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 31

Thread: 11vs11 informacije

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Default 11vs11 informacije

Pozdrav svima. Organizator zavrsene lige, Swit, je bio vredan i odradio je neke statisticke podatke
    timova (vidite da su nasa tri tima prva po fair play-u),
    kao i igraca (samo onih za koje su kapiteni dostavili srednje ocene).

Druga stvar, od 20. marta (koji dan gore/dole) trebalo bi da krene nova liga koja ce imati 2-3 divizije (zavisno od broja prijavljenih timova). Swit je najavio poboljsani sistem za izvestaje, obradu podataka sa meceva itd.
    Toja, AST, VD i ja smo prethodnu sezonu ulozili mnogo truda oko organizacije svega ovoga, dosta vremena odvojili za okupljanje igraca, odredjivanje termina, dodeljivanje uloga i prenosenje taktickih zamisli saigracima itd. Za sebe i Toju (za AST-a i VD-a ne znam) mogu da kazem da necemo vise biti u mogucnosti da organizujemo sve ovo, te bi bilo dobro da se javi neko ko smatra da moze zauzeti nasa mesta. Ideja je da se napravi 2 tima od po 15 vrlo pouzdanih igraca (takodje bi igrali sa golmanima) i da se krene na osvajanje te lige.
    Cak smo imali i ideju da za svakog igraca napravimo profil sa ocenama koje bi kapiteni timova azurirali posle svakog meca. Evo jednog primera koji je odradio MIhajloDC . Kao sto vidite to jako lepo izgleda, ali bi odrzavanje tih profila i menjanje ocena zahtevalo dodatne napore kapitena pa smo od toga za sad odustali.

Da skratim pricu, posto Toja i ja nismo vise u mogucnosti da organizujemo sve ovo (a mislim da ja vise necu moci ni da igram) bilo bi lepo da se jave dobrovoljci koji smatraju da mogu preuzeti obaveze kapitena na sebe. U suprotnom necemo ni igrati ligu.

2. The Following 5 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Professional nattydread's Avatar

Default Re: 11vs11 informacije

Ja sam se prijavio sinoc tamo u temi za transfere i vec sam dobio par ponuda i odigrao 3 treninga. Naravno najvise bih voleo da igram za "nase" ali ako ne uspemo da se organizujemo (potpuno razumem koje je cimanje biti kapiten) svi koji zele da nastave sa takmicenjem mogu da se prijave tamo da traze tim. Mislim da su sve tri ekipe dovoljno prikazale do sad tako da nece biti problema da nadjete novi tim.
    ...jbg druga sezona uskoro pocinje i ja zelim da osiguram kakvo-takvo ucesce.

Modulator Toja's Avatar

Trebali bismo imati ekipu.
    Verujem da imamo dovoljno zainteresovanih igrača za dve jake ekipe.

Najveći problem je naći kapitena koji ima autoritet. Ja stvarno ne mogu stići, krajm prošle godine sam imao vremena viška i mogao sam se cimati... ali od početka ove godine ne mogu stići voditi ekipu. Igrati mogu, i vrlo rado bih igrao za reprezentaciju pes-serbia, ali neko drugi će morati da je vodi. Nadao sam se da bi pilojac i ast bili dobri kapiteni za narednu sezonu, pa da napravimo dve ekipe... ali eto, ni pilojac ne može.

AST, nek se izjasni ako može, pa pored njega tu bi mogao konkurisati VD ili čak nattydread.

Neka stari kapiteni napišu spisa igrača koji su bili redovni prethodne sezone, pa da se od njih naprave dve ekipe.

Kod juniorsa ja mogu garantovati za ozbiljnost sledećih igrača: Kepa, Vojo, mihajlodc, Toja, zokis, gustavo_fring, darko_pfc, ltlueda, nattydread, CroW. Mislim da bi svi oni mogli učestvovati u narednoj sezoni.

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Mislim da mihajlodc, nikako ne bi mogao da učestvuje u narednoj sezoni. Ja sam igrao samo zbog stojadina, da ga ispoštujem. Da se upuštam u novu avanturu teško.

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Takodje mogu da garantujem za sledece igrace:

- DaxDax89 - odlican stoper
    - Misa99CZV - pouzdan stoper a moze igrati i desnog beka
    - Jaske (Admiral) - smiren zadnji vezni, moze igrati i ispred po sredini posto ima dobar pregled igre
    - Profesor (Vlakavlaka) - ofanzivno levo krilo, moze i desno po potrebi
    - Cucak - dobar pregled igre sa bocnih pozicija (krila ili spoljni napadaci, SS-ovi), racionalna resenja
    - DM11 - odlican finisher sa pozicije levog SS-a
    - Max_serbia - kreativan AMC

i donekle za:

- Krle94dg - imao odlicne partije na CF-u, dobar dribler, dobra realizacija, ali moze igrati i golmana posto se dobro postavlja
    - Macan - takodje dobre partije na CF-u, potom i na SS-u, radije asistira nego sto daje golove, timski igrac.

Za potonju dvojicu kazem "donekle" jer sam cesto morao da zivkam Krleta preko Steam-a i ponavljam ono sto sam napisao u temi. Macan je pred kraj poceo da zabusava, zaboravljao termine (obaveze ili sta vec), vatala ga glad/zedj u toku meca pa je morao da stiska pauzu da bi pojeo picu ili popio vode . Ali obojica vrlo kvalitetni i korisni igraci.

Nadam se da ce AST uspeti da sastavi jedan jak tim koji ce voditi, tim od ozbiljnijih igraca. Ako ne onda uvek imate ovu opciju koju je spomenuo Nattydread, da se registrujete na taj sajt, prijavite kao slobodni igraci i budete angazovani od strane nekog drugog kapitena.

7. The Following 3 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Iz prosle sezone najvise su se od svih igraca istakli sledeci igraci:

Seniors:

-AST -AMF
    -V.Dallabonna​ -SS
    -DRLJAVAC-dido- CB
    -Riki_93 - SS
    -Shokanito-Krilo
    -Yoda- Krilo
    -Hodza- CF
    -Braja88 - DMF
    - GoranTZ- CB

Rekreativo:

- DaxDax89 - CB
    - Misa99CZV- CB
    - Jaske (Admiral) - DMF-AMF
    - Profesor (Vlakavlaka)- Krilo
    - Cucak - Krilo,SS
    - DM11 - SS
    - Max_serbia - AMF
    - Krle94 - CF, GK
    - Macan - CF

Juniors:

-Kepa
    -Vojo
    -Toja-AMF,CMF
    -Zokis
    -Gustavo_fring
    -darko_pfc - CB
    -ltlueda
    -nattydread
    -Crow

Ovo su igraci koji ce konkurisati za nova 2 jaka tima, Zamolio bih sve sa spiska da potvrde svoje ucesce,tako sto ce mi poslati PM na forum! Takodje potreban je jos 1 kapiten koji ce voditi 2 tim?

Professional nattydread's Avatar

Sry Tojo, kapiten treba da bude neko sa autoritetom i ko poznaje ljude sa foruma - ja to svakako nisam...

Ja sam za ucesce ali imam jedan (nadam se slozicete se) preduslov - nedeljno dva treninga od po barem dve utakmice. Bez toga zaista nema sta da trazimo medju porosima, legionarima i ostalom ekipom koja visi svaki dan u tim lobiju. Samim tim bilo bi dobro da se prijave samo ljudi koji mogu da odgovore na 90% poziva kapitena.
    Ja se necu transferovati nigde do samog pocetka druge sezone a u medjuvremenu cu trenirati sa ekipama koje su zainteresovane i gledati da upadnem u onu koja mi najvise odgovara.

10. The Following User Says Thank You to nattydread For This Useful Post:

Ja nazalost sledecu sezonu necu moci da igram, posto mi je svaki dan kao ponedeljak i nemam ni jedan jedini dan slobodan vec mesec dana a i ne nazire se kraj tome. Sigurno jos jedno 2 meseca cu tako raditi. Zelim vam sve najbolje i da osvojite ligu

Super Star zokis's Avatar
    PSN ID:
    ZokiSS

Ni ja nazalost, necu imati vremena... Zelim vam sve najbolje u drugoj sezoni....

Cao drugari ja imam slobodnog vremena i ako ima mesta igrao bi 11 na 11.

Necu moci da igram sledecu sezonu. Zelim vam puno srece.

Sedam Yoda's Avatar

Tu sam kao i do sad ako treba...

Tu sam samo kako da potvrdim kao Buffon ili Benzema ?

17. The Following User Says Thank You to aca94dg For This Useful Post:

tu sam i ja, radim smjene otprilike pola utakmica mogu da odigram pola ne mogu ali ako vam treba CB tu sam

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Quote Originally Posted by aca94dg View Post
    Tu sam samo kako da potvrdim kao Buffon ili Benzema ?
    Kao Bale, ubitacni tandemi se ne menjaju, bez obzira u kom timu igrali.

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Nažalost ni ja neću moći.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Tu sam, mnogo vise vremena imam. Za igru, naravno (CB), ne bih da vodim kao selektor (nudjeno mi je odavno, da znate zasto pricam), zeznuto je to, svi bi nesto da menjaju taktike, ne volim to. Koga god da izaberete ili se prijavi treba ga slusati i igrati sta se trazi, na kraju ce taj biti odgovoran. Tako podrzavam odlazak Toje, ne zbog manjka vremena, nego je moralno da neko to uradi ako cilj nije ostvaren. OK, izvukao je kao i uvek maksimum od toliko vremena koliko je imao, za dublje analize nazalost nije bilo. Steta sto Pilojac vise ne moze jer je strasno predan.

Podrzavam predlog Natty-ja za treninge, to je dosta bitno, samo se nadam da ce biti dovoljno igraca i za treninge. Oni koji misle da imaju zagarantovano mesto medju 11 na tekmama ne bi trebalo da izbegavaju treninge, a ima i takvih. Svaka im cast na igrackom umecu, ali morali bi da ispostuju kolege, odnosno tim. Cak i ti vrsni igraci nekad promasuju nepromasivo (lag jedino moze biti opravdanje, naravno), a mozda bi uz trening bili bolji.

Lepo je skupiti 2 x 15 odgovornih, koji su cesto tu, a opet mislim da je 15 malo jer nekad nece moci svi. Bilo bi dobro da u svakom terminu bude po 12-13 na raspolaganju. Trenutan broj prijavljenih ne obecava.
    Izuzetno je bitno da ne fali neka pozicija na utakmicama. Ako fali 1 CB, RB, LB, DMF, poraz je na vidiku. Cak mislim da su to bitnije pozicije za rezultat (kada fali igrac) nego neke u napadu, odnosno u vezi, na krilu.

I steta sto niste slali prosecne ocene igraca. Svojom odbranom u paru sa ltluedom sam veoma zadovoljan.

23. The Following 2 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Problem je sto su obicno bile 2 tekme nedeljno koje se razvuku na 2 sata ili vise sto znaci da su to 2 veceri nedeljno posvecene samo tome + ako se ubace treninzi u isto vreme u jos 2 dana, prosto je nerealno ocekivati dobar odziv osim ako ima dovoljno ljudi koji provode svako vece uz pes... ja sam ovaj put bio redovan (kad smo igrali 14-icu bilo je vise propustenih), tako se potrefilo, par puta sam druge stvari odlozio, ali da je bilo vise tekmi nedeljno sigurno ne bih mogao da postignem...ali rekoh i Astu - mislim da je bitnije da je tim kompletan svaki put (10 ili eventualno 11 igraca) nego da li cemo da vezbamo... jer sa tim treninzima ima vise problema - prvo ljudi su neozbiljniji, soliraju, zezaju se, a drugo igranje protiv kompa nema veze sa igranjem protiv zivog protivnika, sto bi znacilo da i za svaki trening treba da budu prisutna oba tima u punim sastavima, sto je malo verovatno da ce se desiti... Ako nas nema za 2 tima sastavite jedan, taman imamo jednog dobrovoljca za trenera a drugi ako se sastavi na vreme ok a ako ne nikom nista, igrace jedan tim... bolje nego nijedan

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Moje neko mišljenje je da je trening odlična stvar, mi sa Recreativom dok smo trenirali i imali barem po 1-2 treninga nedeljno, mi smo bili druga ekipa. Sve je išlo onako kako smo zamišljali. COM nikada ne može da bude kao živ protivnik, ali na taj način se vežba način igre, situacije u napadu i odbrani... Znači nikako nije bez efekta. E sad, problem su igrači, uvek ima onih kojima nešto ne valja ili nemaju vremena. Ako misliš da ne možeš da ispuniš ono što tim zahteva od tebe i ispoštuješ isti, nemoj da se prijavljuješ, igraj friendly mečeve i ćuti, a ne da otežavaš celoj ekipi (govorim uopšteno).

26. The Following User Says Thank You to DM11 For This Useful Post:

Page 1 of 2 12 LastLast