Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 31 of 31

Thread: 11vs11 informacije

Professional nebojsapetkovic's Avatar
    Steam ID:
    nebojsapetkovic

Default Re: 11vs11 informacije

Poštovane kolege,

Kao i uvek - spreman sam da se podredim kolektivu, pa makar me celog života stavljali na levog beka, iako sam u suštini klasičan centarfor! Međutim, do sredine aprila ću biti u velikoj gužvi i često odsutan od kuće, pa ne znam koliko ćete moći da računate na mene. A opet, raspoložen sam, ako vam fale igrači da odigram tekmu. Znate i sami da sam bio relativno redovan, sve do ovog februara, kada sam imao gomilu obaveza...

SPREMAN i jedva cekam .apeliro bi na izbornike ko god da budu da gledaju kod sastavljanja tima da imaju donekle stalne ljude za obranu.ja sam recimo preko 60 posto utakmica igro sam nazad.I tih 60 posto smo naravno izgubili. pozicija cb samo to sam i igro ako bude potrebe mogu igrat i nesta drugo rb lb mislim da bi se i tu snasao.Pomeni je najvaznije da nas svaku utakmicu ima 10 a svaka ekipa i od losijih pojedinaca moze biti dovoljno dobra ako ima volje za trening.moram priznat da se meni osobno nesvidja ideja igranja s golmanom ali otom potom.Samo imam zelju da opet igram s "LETECOM FOSNOM" PIJANICO JAVI SE

3. The Following 2 Users Say Thank You to dido1004 For This Useful Post:

Nesto ukratko obivsoj ekipi seniora za buduce izbornike.To je samo moje misljenje ako se neko neslaze neka komentira.

+DIDO+
    ili ti ga ja CB sam cu sebe maloprokementirat
    Dobro citanje igre,presjecanje lopte cesto sam tamo di treba bit klizeci start.
    Lose cesto nepotrebna kocka neznam iz kog razloga uspanicim se valjda.proletim u prazno najvise kad igram u paru s cpu neznam s njim igrat.Skok igra e to mi je najveci problem i neznam da ga rijesim jednostavno nece da mi igrac skoci.

+Goran TZ+
    STOPERCINA s nim igrat nazad cini igranje obrane dijecjom igrom.Dobro drzi liniju opsajda i na vrijeme istrcava Dobar jako dobar u skoku to me mora naucit.Lose lose je sto covjek ima *****ano radno vrijeme pa nemoze da dodje.mislim da je najkorisniji na cb iako moram priznati da se uopce nesjecam kako je igro na drugim pozicijama.

*RIKI*
    Bili su neki pokusaji staviti ga da igra rb lb po meni totalni promasaj.riki je strasan na krilima ofanzivno bilo to lwf rwf ili ss lijevo ili desno.ta mu pozicija lezi ima jako dobar osjecaj za centarsut i zna se cesto onako zabost u sredinu i zavrsit sam.(controled shot)Lose nemam pojma

*AST*
    Nas kapiten moze da igra svaku poziciju doslovce i da ju odigra stvarno dobro iako mislim da je najkorisniji kao AMF.ima dobar pas (zna kad treba stisnit trokut).Dobar kao ss cmf dmf svestran igrac.kapitanski autoritet cesto akciju zna zavrsit sam.

*LOKI,YODA*
    stavio sam ih zajedno jelsu 2 vrlo slicna igraca.cmf lmf rmf Sjecam se jedne lokijeve perfektne partije na DMF ja jos nisam nikad vidio kako igram da je to netko tako odradio yoda odlican veznjak ala LUKA MODRIC Lose ma nije to zapravo njihova krivica takve su pozicije dosta se gubi lopta na tim pozicijama i na tome se treba radit manje trokuta.

*VD*
    POZICIJA CF SS RWF LWF Strasan dribler cuda radi s loptom.Na svakoj poziciji ofanzivno je opasan realizacija mu je gotovo 100 posto rijetko fula voli ovo da igra mislim da je bio bas svaku utakmicu.zna valjda svaku mogucu fintu koja postoji na pesu s lakocom se probija kroz more igraca.Svaki put kad primi loptu postoji realna opasnost po protivnicki gol Lose cesto se zaigra" r2 npravi potez viska kad ima jednostavno rijesenje.Previse solira.

*Shokanito*
    Dugo smo trazili njemu poziciju na kraju je LMF pogotovo zadnjih par partija odigrao savrseno.Sigurno je od svih nas najvise napredovo u igri.Dobro igra defanzivno i pokriva krilo zna se izvuc za odlican centarsut.

*Hodza*
    CF ss rwf lwf Najbolji na CF pogotovo kak je presao na levandovskog.ODLICAN rekao bi nos za gol.
    Strasan osjecaj za utrcavanje u slobodan prostor nesebican cesto asistira kad nije u izglednoj situaciji.Skok igra s bilo kojim igracom jako ljepo utrcava i zavrsava glavom.Lose ALKOHOL *****avam se neznam sta bi lose rekao osim da ima prolaznu formu recimo to tako jednu utakmicu doslovce rastura i sve mu ide za nogom a iducu je neprepoznatljiv.i tu kad je kako kazem neprepoznatljiv igra on dobro ali ne u rangu hodze na kakvog smo mi naviknuti

Ostale nisam komentiro Jel su odigrali jako malo utakmica da bih mogao napravit ovakvu analizu.

5. The Following 4 Users Say Thank You to dido1004 For This Useful Post:

Professional nattydread's Avatar

Kad se sastavite javite se da ugovorim neki trening

7. The Following 2 Users Say Thank You to nattydread For This Useful Post:

Super Star Macan's Avatar

Nazalost ni ja necu moci da konkurisem za sledecu sezonu. Pozdrav i srecno

Regular Braja988's Avatar

potvrdjujem ucesce!

11. The Following 2 Users Say Thank You to Kepa For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Quote Originally Posted by dido1004 View Post
    Nesto ukratko obivsoj ekipi seniora za buduce izbornike.To je samo moje misljenje ako se neko neslaze neka komentira.

+DIDO+
    ili ti ga ja CB sam cu sebe maloprokementirat
    Dobro citanje igre,presjecanje lopte cesto sam tamo di treba bit klizeci start.
    Lose cesto nepotrebna kocka neznam iz kog razloga uspanicim se valjda.proletim u prazno najvise kad igram u paru s cpu neznam s njim igrat.Skok igra e to mi je najveci problem i neznam da ga rijesim jednostavno nece da mi igrac skoci.

+Goran TZ+
    STOPERCINA s nim igrat nazad cini igranje obrane dijecjom igrom.Dobro drzi liniju opsajda i na vrijeme istrcava Dobar jako dobar u skoku to me mora naucit.Lose lose je sto covjek ima *****ano radno vrijeme pa nemoze da dodje.mislim da je najkorisniji na cb iako moram priznati da se uopce nesjecam kako je igro na drugim pozicijama.

*RIKI*
    Bili su neki pokusaji staviti ga da igra rb lb po meni totalni promasaj.riki je strasan na krilima ofanzivno bilo to lwf rwf ili ss lijevo ili desno.ta mu pozicija lezi ima jako dobar osjecaj za centarsut i zna se cesto onako zabost u sredinu i zavrsit sam.(controled shot)Lose nemam pojma

*AST*
    Nas kapiten moze da igra svaku poziciju doslovce i da ju odigra stvarno dobro iako mislim da je najkorisniji kao AMF.ima dobar pas (zna kad treba stisnit trokut).Dobar kao ss cmf dmf svestran igrac.kapitanski autoritet cesto akciju zna zavrsit sam.

*LOKI,YODA*
    stavio sam ih zajedno jelsu 2 vrlo slicna igraca.cmf lmf rmf Sjecam se jedne lokijeve perfektne partije na DMF ja jos nisam nikad vidio kako igram da je to netko tako odradio yoda odlican veznjak ala LUKA MODRIC Lose ma nije to zapravo njihova krivica takve su pozicije dosta se gubi lopta na tim pozicijama i na tome se treba radit manje trokuta.

*VD*
    POZICIJA CF SS RWF LWF Strasan dribler cuda radi s loptom.Na svakoj poziciji ofanzivno je opasan realizacija mu je gotovo 100 posto rijetko fula voli ovo da igra mislim da je bio bas svaku utakmicu.zna valjda svaku mogucu fintu koja postoji na pesu s lakocom se probija kroz more igraca.Svaki put kad primi loptu postoji realna opasnost po protivnicki gol Lose cesto se zaigra" r2 npravi potez viska kad ima jednostavno rijesenje.Previse solira.

*Shokanito*
    Dugo smo trazili njemu poziciju na kraju je LMF pogotovo zadnjih par partija odigrao savrseno.Sigurno je od svih nas najvise napredovo u igri.Dobro igra defanzivno i pokriva krilo zna se izvuc za odlican centarsut.

*Hodza*
    CF ss rwf lwf Najbolji na CF pogotovo kak je presao na levandovskog.ODLICAN rekao bi nos za gol.
    Strasan osjecaj za utrcavanje u slobodan prostor nesebican cesto asistira kad nije u izglednoj situaciji.Skok igra s bilo kojim igracom jako ljepo utrcava i zavrsava glavom.Lose ALKOHOL *****avam se neznam sta bi lose rekao osim da ima prolaznu formu recimo to tako jednu utakmicu doslovce rastura i sve mu ide za nogom a iducu je neprepoznatljiv.i tu kad je kako kazem neprepoznatljiv igra on dobro ali ne u rangu hodze na kakvog smo mi naviknuti

Ostale nisam komentiro Jel su odigrali jako malo utakmica da bih mogao napravit ovakvu analizu.
    Samo brat Dido se setio da pomene Lokija kakvi kapiteni i zamenici. Cestitam celoj ekipi koja je uspela posle ostavke prvog kapitena da se preporodi. Postavili smo formaciju, imali treninge, dogovore, Hodza i Riki konacno dobili pozicije koje zasluzuju i rezultati su poceli da se naziru. Da smo nastavili sa tim sigurno bi i bolju poziciju zauzeli. Ekipa bez vodje i verovatno sa najmanje treninga, dobro je prosla. Zato ljudi uozbiljite se za drugu sezonu! Imamo dosta odlicnih realizatora, i par dobrih CB-ova. Skoncentrisite se na kaljenju krilnih igraca. Zao mi je sto poslednjih par meceva nisam mogao da odigram, ali jednostavno mnogo vremena mi "pojede" ovo takmicenje. Prvo sto nikada nije u dogovoreno vreme, pa izbacivanja, i tako to, a ja uvece 3h za odigravanja dva meca stvarno nemam. Sretno dalje drugari !

Ovako imam 23 imena igraca koji su se javili. S moje strane je nezahvalno da precrtam 8 ljudi tako da ce svi dobiti svoju sansu kroz 2 tima po 11-12 ljudi. Zahtevam odgovornost na mecevima, i sto cescu prisutnost na istim! Ukoliko bude bilo problema na polusezoni ukinuce se 1 tim i izvrstiti transfer u samo 1 od igraca koji su to zasluzili. Moguce prosirenja timova do pocetka lige!
    Kapiten drugog tima bice RIKI! U cetvrtak 19.03.2015 trening u 21h,svi pozvani!!!

Tim 1 :

-AST -AMF
    -V.Dallabonna​ -SS
    -DRLJAVAC-dido- CB
    - Misa99CZV- CB
    -Shokanito-Krilo
    - Profesor (Vlakavlaka)- Krilo
    -Hodza- CF
    -Braja88 - DMF
    - GoranTZ- CB
    -Kepa - SS
    - Krle94 - CF, GK

Tim 2 :

-Riki_93 - SS
    -Yoda- Krilo
    - DM11 - SS
    - Max_serbia - AMF
    -Vojo
    -Toja-AMF,CMF
    -darko_pfc - CB
    -ltlueda
    -nebojsapetkovic
    -mitta
    -fakizmaj
    -Boris

14. The Following 8 Users Say Thank You to AST For This Useful Post:

Jel ima mesta u nekom timu , zeleo bih da se prijavim da igram?

Page 2 of 2 FirstFirst 12