Results 1 to 7 of 7

Thread: Kockalonee - Prijateljske utakmice

Regular Kockalonee's Avatar
    Steam ID:
    Kockalone96
    PSN ID:
    Kockalone96

Default Kockalonee - Prijateljske utakmice

Ovo je moja tema za prijavljivanje online za PES 2015

2. The Following 2 Users Say Thank You to Kockalonee For This Useful Post:

Regular Tarkan.'s Avatar
    Steam ID:
    76561197971752478

Default Re: Kockalonee - Prijateljske utakmice

Oooo sugrađaninu,sa srećom.

4. The Following 2 Users Say Thank You to Tarkan. For This Useful Post:

Steam ID:
    Kockalone96
    PSN ID:
    Kockalone96

Default Odg: Kockalonee - Prijateljske utakmice

AS Monaco FC (Kockalone) - Bayer 04 Leverkusen (Yoda) 4 - 3

Strelci: Berbatov (2) , Germain , Elderson
    Asistencije: Carrasco , Berbatov , Germain , Dirar
    Zuti Kartoni: /
    Crveni Kartoni: /

Odlicna igra mene haha bez obzira na greske moje koje su me kostale i kostace me u narednom periodu nekako sam se izvukao odavde s' obzirom da je ovo samo prijateljska dobro sam prosao odlicna igra Yoda naravno njemu svaka cast ispostovao me covek i ako je bio umoran..

Bayer 04 Leverkusen (Yoda) - AS Monaco FC (Kockalone) 1 - 3

Strelci: Carrasco , Berbatov (2)
    Asistencije: Berbatov , Carrasco , Fabinho

Odlicna igra izgleda da Monaco nema problema sa utakmicama u goste ove sezone, sta reci odlicna igra Yoda poveo ja izjednacio i poveo odlican utakmica za snimat, sve cestitke Yado hvala ti druze

6. The Following User Says Thank You to Kockalonee For This Useful Post:

Steam ID:
    Kockalone96
    PSN ID:
    Kockalone96

AS Monaco FC (Kockalone) - PSV (Loki87) 2 - 2

Strelci: Fabinho , Berbatov
    Asistencije: Dirar

Navijaci u Stadion Luisu mogli su da uzivaju u jakoj dobroj prijateljskoj utakmici sa PSV-om, Fabinho je otvorio utakmicu fenomenalnim golom, golman PSV-a Zoet samo je ulepsao gol paradom. Posle od prilike 20-tak minuta Dirar je asistirao najboljem strelcu Berbatovu i njemu je bilo lako ubaciti loptu u mrezu. Posle toga gola Monaco je pao, odlicna igra sa desne strane Depay je bukvalno proleteo pored odbrane Monaca asistirao je De Jongu i De Jong je postigao gol. Takodje tajac u redovima Monaca u 45' minutu Dirar je prepostio mesto Germainu, u 56 minutu De Jong je pokazao ko je i sta je i u tom trenutku bilo je 2 - 2. Do kraja utakmice Berbatov se nasao licem u lice sa golmanom PSV-a ali nedostatak snage nije mu dozvolio da postigne gol.

PSV (Loki87) - AS Monaco FC (Kockalone) 1 - 0

Posle odlicne odigrane utakmice u Stadion Luisu dosao je na red i Filips Stadion odlicno raspolozeni igraci i publika spremno su docekali revans prijateljsku utakmicu. Gledali smo 90 minuta odlicnog fudbala bez i malo rizika na obe strane. Odlicna tvrda utakmica potpuno suprotna od prosle koja je bila mnogo otvorenija ali i bez toga nas uzitak nije bio uskracen, 77 minut je tekao kad je De Jong posle odlicne ubacene lopte Narsinga dao gol i samim tim kraj ove utakmice je bio neizvesan ali nazalost po nas golova nije bilo, dve tri polusanse na obe strane su bile ali to nije bilo dovoljno za pogodak. Monaco se vraca sa porazom u Francusku ali se okrecemo utakmici sa neocekivanim Reimsom u Ligi 1 i pobedom bi ucvrstili mesto ka Evropi..

8. The Following 2 Users Say Thank You to Kockalonee For This Useful Post:

Steam ID:
    Kockalone96
    PSN ID:
    Kockalone96

AS Monaco FC (Kockalone) - FK Partizan (VD) 4 - 2

Posle fantasticne utakmice sa PSV-om doslo je je vreme i za trecu pripremnu utakmicu Monaca protiv naseg sampiona Partizana, za Partizan igrali su: Zivkovic , Ilic , Volkov , Bandalovski , Vulicevic , Drincic , Babovic , Kojic , Marinkovic , Grbic i mladi Ninkovic, kasnije usao je Saponjic umesto Kojica i Luka umesto Ninkovica
    I ako je Partizan bio podcenjen dosli su sa najjacim sastavom ove sezone, posle odlicno odigrane utakmice protiv Jagodine u kupu crno-beli dosli su i u Francusku da pomute racune Monacu. Monako poveo je jos u ranim minutima i to je nagovestavalo dobru utakmicu kasnije mladi talentovani Ninkovic izjednacio na 1 - 1,igrao se 39' minut kada je dugom loptom Fabinho pronasao Germaina i odlicnim golom sa strane poveo je Monaco 2 - 1 mislim da je Zivkovic trebao malo bolje da intervenise, nedugo zatim Partizan se igrao sa odbranom Monaca odlicnim golom Grbica vratio se Partizan u utakmicu, Berbatov je zamenio Germaina to bi ispostavilo se dobar potez trenera jer je kasnije Berbatov bio strelac za oba gola ispostavilo bi se pobednicka.

(strelci su izmisljeni nisam uspeo da slikam strelce i izvinjavam se)

FK Partizan (VD) - AS Monaco FC (Kockalone) 4 - 1

Strelci: Carrasco
    Asistencije: Silva

Posle goleade u Monaku doslo je doba i na JNA, navijaci Partizana, Grobari ulepsali su ovu spektakularnu noc, fudbalsku noc, predpostavilo bi se noc koji oni nikad nece zaboraviti koji ce se zapisati u istoriju.
    Partizan, pobedio je Monaco sa 4 - 1 odlicna igra Partizana najbolja ove sezone..
    Igrao se 17 minut kad je Marinkovic odlicnim poigravanjem odbrane Monaca postigao gol kao bomba da je pala na JNA ceo stadion je skocio na noge ali nedugo zatim u 39 minutu Carrasco je na kratko utisao publiku i posle 45 minuta kao da se igrala viktoria na Monakovom golu.
    u 75 minutu Drincic je odlicno uposlio Marinkovica i on je samo prosledio loptu u gol. Pevalo se , igralo , skakalo na stadionu kako i nebi Partizan vodi 2 - 1. Monako se izgubio jos od pocetka drugog poluvremna ne znaju zasto su dosli kako i nebi bilo kad igraju na paklenom JNA,kasnije Partizan je odlicnom igrom uspeo da da jos 2 gola strelci su bili Luka i Ninkovic za 4 - 1

10. The Following 2 Users Say Thank You to Kockalonee For This Useful Post:

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

Default Re: Kockalonee - Prijateljske utakmice

Yoda nije Yado a ja nisam DV nego VD dobar si decko imas mnogo mesta za napredak sto se tice same igre,fer si i korektan,
    sto je glavni preduslov da igras ove lige ovde..Toja je glavni ovde za lige pa njemu se obrati..i pozvace te on sigurno kada bude odabir igrača i timova.
    Pozz

12. The Following 2 Users Say Thank You to VajgadonnaDalabonna For This Useful Post:

Steam ID:
    Kockalone96
    PSN ID:
    Kockalone96

Default Odg: Re: Kockalonee - Prijateljske utakmice

Quote Originally Posted by VajgadonnaDalabonna View Post
    Yoda nije Yado a ja nisam DV nego VD dobar si decko imas mnogo mesta za napredak sto se tice same igre,fer si i korektan,
    sto je glavni preduslov da igras ove lige ovde..Toja je glavni ovde za lige pa njemu se obrati..i pozvace te on sigurno kada bude odabir igrača i timova.
    Pozz
    Haha dobro je sto si me ispravio ce se Yoda naljutit