Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 161 to 177 of 177

Thread: Glas naroda!

Default Re: Glas naroda!

Ajde da spalimo na lomaci onog ko je pogresio i na sajtu napravio bug Mislim i da kamenovanje nije losa ideja

Daj bre opustite se ljudi, postoji bug na sajtu ali isto tako postoji i logovi na sajtu gde se sve vidi ko je, sta i kada radio tako da su vrlo retke situacije gde necemo znati sta se stvarno desilo.
    U ovom slucaju jasno se vidi da je Darko poslao zahtev pre Koce i zahtev mu je odobren. Koca je nakon toga uspeo da posalje zahtev iz njegove liste zelja i tu postoji bug na sajtu koji ce vec danas biti otklonjen.

Jos jednom se izvinjavam sto imam posao i sto stizem da na sajtu radim samo par sati nedeljno sto rezultira u bagovima tu i tamo Evo bas planiram da dam otkaz ovih dana i da svo svoje vreme posvetim sajtu i menadzeru i ima da ga napravim tako da ce moci umesto vas i da odigra utakmicu ako vi niste u mogucnosti Ako i dalje ne bude valjao, razvodim se i od zene samo da sajt bude savrsen

Opusteno samo ljudi, sve se da srediti Pozdrav!

2. The Following 5 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Gde si Tojo PR? Aj i ti da branis malo svetinju. Poen za tebe. Uvazicu vas predlog za spustanje lopte, cisto zbog takmicenja koje je jedino opstalo 100 godina (mada nije idealno). Saljem vam na PM odgovor, ionako nije kompletna uprava losa.

Modulator Toja's Avatar

Darko ne moraš da šalješ pm, sve što imaš, reci ovde, slobodno, neka i drugi vide
    Ako budem govorio dalje šta imam, bojim se da ću još više potpaliti vatru, tako da ću ipak neke stvari zadržati za sebe i isključiti se iz dalje diskusije.
    UO neće dozvoliti da se naruši atmosfera u ligi, i na sve načine će se boriti protiv zlih namera pojedinica. Toliko od mene

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Pa i ja cu potpaliti vatru. Vi to ne zelite.

Modulator Toja's Avatar

Ako ti želiš i smatraš da će ti do nešto mnogo u životu doneti, potpali slobodno.
    Inače potpaljuješ je već godinu i po dana, konstantno (jedino ti od 36 ljudi u manager ligi i 100+ ljudi u klasiku), dalke ne bi uradio ništa što ne očekujemo.

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Ma jedino ja. I rekao sam, spustam loptu, nema potrebe za daljom raspravom. Idealni ste.

Super Star chelikmanutd's Avatar
    Steam ID:
    Chelikmanutd

Default Odg: Glas naroda!

Ne razumem zasto VI (UO) konstantno imate potrebu da se branite i opravdavate. Dozvolite da vam se nesto kaze i prihvatite to.
    Samo slusamo kako ste najbolji u regionu, kako vam nema ravni itd. Ajde pustite da vas malo drugi hvale.

Ovde je Darko naveo primer greske....Miha je odgovorio na to i po meni sve je lepo rekao u svom postu. Medjutim kao da Miha nije sam dovoljan da kaze nesto , nego moraju i drugi clanovi da ulecu i da pisu.

Jednostavno , kao sto VI vise ne prestate greske kad su kazne u pitanju i postali ste ultra rigoozni, tako i igraci sad traze dlaku u jajetu i trazice je sigurno u buducnosti sve vise.

9. The Following 2 Users Say Thank You to chelikmanutd For This Useful Post:

Super Star javicuse's Avatar

Bez želje da izigravam drvenog advokata, primetićete da su stavovi članova UO ovde jedinstveni. Svejedno je ko odgovara, ako je pitanje upućeno UO. Iako Toja ima tu ulogu, nije realno očekivati da on odgovori na svaku poruku.

MakiBor je odgovorio u svojsvtvu prozvanog člana za tehnički propust koji je nastao i pominjanje kazne namenjene istom. Ukazivanje na nameru da se propust napravi neću komentarisati.

Toja je direktno prozvan, pa je verovatno sasvim ok da se i javi. Isto se odnosi i na ceo UO i kad neko proziva UO - normalno je valjda da se odgovori na prozivku. Da ne odgovorimo na pitanje rekli biste da ni ne obraćamo pažnju na vaše komentare i predloge. Nikad zadovoljno.

Uostalom, ovo je tema glas naroda. I članovi UO spadaju u taj narod.

Konstruktivni predlozi, kao i uvek. će biti saslušani. Ova tema se pretvara u sve, samo ne u konstruktivne predloge. Propusti i greške, kao i do sada, ukoliko mogu da budu ispravljeni će biti ispravljeni. Propusti i greške za koje su kazne propisane pravilnikom neće biti ispravljeni ili će biti sankcionisani, kao i do sada.

Niko nikog ovde ne tera da igra igru. Pravila su vam poznata. Ako vam se ne sviđaju imate 2 opcije: da iznesete predlog za unapređenje, koji može biti prihvaćen ili odbijen; ili da ne igrate ligu. Ne razumem u čemu je tu problem? Ovako je stvarno više glupo da se stvara neka podeljenost i izazivaju negativni komentari u svim prilikama, pa i tamo gde im mesto nije.

Srdačan pozdrav.

11. The Following 2 Users Say Thank You to javicuse For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Pa znaš kako, svi smo mi ljudi od krvi i mesa. Neću pričati o samim greškama koje su se dešavale. Ja sam samo ukazao da može da se svaka kritika i primedba može reći na normalan način. Nema potrebe da se neko vređa (ne mislim da me je darkov post uvredio), nema potrebe da se na taj način obraća. Dovoljno dobro se poznajemo ovde i znamo ko se kada *****ava a kada ne. Dlaka u jajetu kako si naveo nama se traži na svakom koraku, svakoj rečenici, svakom potezu, pravilu... Misliš da je to nešto novo? Nije. Dovoljno je pregledati sve poruke koje su pisane na ovih 9 strana i shvatiti o čemu ti ja pišem ovde.

Borci za pravdu i poštenu ligu? Ispada da su ovde ljudima uskraćena osnovna prava! Ja želim da pitam, koja?

Još jedna stvar koja mi smeta jeste to konstantno pisanje i potenciranje na tome kako mi sami sebe hvalimo, da smo najbolji u regionu? zar nismo? Zar nismo dokazali da smo najbolji u regionu? Šta je još potrebno da uradimo da to dokažemo? Da li smo stvari postavili tako, napravili vam alat koji samo trebate da koristite i da ceo izveštaj postaviite sa 15 klikova mišem? Da li to radite? Naravno da ne radite, jer lakše je krivca tražiti u drugom. Ovde mislim na sve ne samo na one koji su aktivni u ovoj temi i pišu.

Prebacujete nam da kada napravimo grešku ne sme ništa da nam se kaže. Zar se posle svake sugestije, nismo javno izvinili za propust i ispravili tamo gde smo pogrešili? Šta je još potrebno da Vam uplatimo pare na račun kao znak izvinjenja?

Pišete o rigoroznim kaznama, zato što nije postavljen izveštaj. Ja sam platio 2 miliona kaznu zato što nisam u izveštaju (još smo na forumu pisali izveštaje) napisao da mi je Lampard u kup utakmici protiv Hodze dobio žuti a prikazao sam SS. Onda se još jedan borac za ljudska prava Hadis umešao i digao buku kako ja kao član UO imam protekcije i da namerno izbegavam upisivanje kartona mojim igračima. Upisao sam za Maicona a nisam za Lamparda. Od postavljanja izveštaja je prošlo manje od sat vremena. Ok, pristao sam i platio tu kaznu, samo zato što sam član UO. I bio je u pravu, za mene kao člana UO ne važe ista pravila kao i za ostale učesnike, kaznu od 500k platio sam 2 mil. A posle toga taj isti borac za ljudska prava i fer plej igrač kaže da je ok kada se igra sistem 3 za 3 i da je to ok i iz njegovog teksta čovek može da zaključi da to radi pola lige. Kad smo kod kazni, pitajte Makibora da li je on plaćao kazne kao član UO i kolike samo zato što je drug član.

Na kraju mi ispadamo nemoralni i nedodirljivi, aljkavi i radimo loše ali ne svi. Verovatno samo oni koji napišu nešto u ovoj temi što ne odgovara onima koji traže odgovore od uprave. Traže se naše ostavke, tražiće se da niko ne pomogne upravi u radu, nekima se i direktno preti da neće još dugo biti članovi uprave a neki odu tako daleko da kažu da će liga biti uklonjena sa foruma i pokrenuta nova. Ja kao neko ko je zajedno sa Operativcem, Tojom i Goranom1989 započeo ovu ligu, uz pomoć Kepe, Soufa, Mihaela i Javićusea napisali novi sistem i pravilnik, uz pomoć Makibora napravili ovaj sajt, mogu samo da Vam poručim da ovde nikog ne prisiljavamo da igra ovo. Ukoliko Vam se ne sviđa sistem, naš način rada, ukoliko ne znate na koji način da pomognete, ukoliko ne želite da pomognete i ne želite da učestvujete u ovoj ligi zahvalićemo se na dosadašnjem trudu, radu i zalaganju ali neću dozvoliti da se zbog interesa pojedinaca sruši nešto što smo godinama gradili.

Hvala bogu ovo je slobodan forum, možete otvarati nove teme, praviti nove lige, organizovati nova takmičenja i sve dok to budete radili pošteno i bez urušavanja sistema i krađe pravilnika nećemo imati problema i poželeću vam svu sreću. Verovatno u toj savršenoj ligi koju ste zamislili nećete imati grešaka, nećete imati problema, nećete imati zatvaranja tema (mada ne pamtim da smo zaključavali ikada teme za raspravu u okviru menadžer lige) i sve će biti bajno a mi ćemo i dalje raditi kako mi mislimo da treba u dogovoru sa onima koji imaju iskrene namere da pomognu daljem razvoju lige.

Sa velikim nestrpljenjem iščekujem sledeći post

13. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Default Re: Odg: Glas naroda!

Quote Originally Posted by chelikmanutd View Post
    Ne razumem zasto VI (UO) konstantno imate potrebu da se branite i opravdavate. Dozvolite da vam se nesto kaze i prihvatite to.
    Samo slusamo kako ste najbolji u regionu, kako vam nema ravni itd. Ajde pustite da vas malo drugi hvale.

Ovde je Darko naveo primer greske....Miha je odgovorio na to i po meni sve je lepo rekao u svom postu. Medjutim kao da Miha nije sam dovoljan da kaze nesto , nego moraju i drugi clanovi da ulecu i da pisu.

Jednostavno , kao sto VI vise ne prestate greske kad su kazne u pitanju i postali ste ultra rigoozni, tako i igraci sad traze dlaku u jajetu i trazice je sigurno u buducnosti sve vise.
    Način na koji darko piše nije u redu i ovde ti pišeš iz dobro znanog razloga, da napadaš uo (jer ti se zamerio), a ne da braniš darka. A verujem (siguran sam) da i sam misliš da način na koji je darko izneo tu grešku nije u redu. Ko god da je u UO, takav neprijateljski stav nije u redu. Tehničke greške su se uvek dešavalo, dešavaju i dešavaće se, to svi znamo... ali kad već primetite tako nešto, valjda je u redu sa vaše strane da nam na lep način ukažete na grešku, mi je prihvatimo, ispravimo i sve u redu... a ne da se neko napada da je to urađeno sa namerom. U darkovim postovima se vidi da je jedva dočekao tu grešku kako bi da oplete po kompletnom UO.

MakiBor je rekao kako je došlo do greške, postojao je bug na sajtu sa igračimo koji su otpušteni i dovedeni u istom prelaznom roku (sajt je igrače svrstavao u kategoriju free agenti sve do narednog prelaznog roka, zato ga je koca uspeo dovesti)... znači obična tehnička greška kojih ima verovatno još. Zar nije mogao samo da ukaže na to, mi da ispravimo grešku i uputimo izvinjenje i to je to. Ovako kad tu grešku koristi da se neko napada (iz samo njemu poznatog razloga) stvarno nije u redu.

15. The Following 3 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Super Star chelikmanutd's Avatar
    Steam ID:
    Chelikmanutd

Default Odg: Glas naroda!

Opet kazem da nema potrebe da se stalno potencira koliko ste uradili i koliko ste dobri. Postavili ste standarde i na osnovu njih mi se sada vodimo. Znaci svaka cast na tome.
    Mihajlodc koliko sam ti puta do sada cestitao na pravilniku i svemu (naravno nisi jedini). Ali ne zelim vise da pricamo o tome, ne zelim svaki dan da pricam kako je to sve super .

Ja sam do sada iskljucivo pisao postove vezano za napredak lige i popunjavanje pravilnika, ne kritikujuci nikog. Nikad nikog prozivao, pojedinacno ni grupno.

Medjutim sve je pocelo posle one moje tekme sa cevalijem. Evidentan Ne fer i pljuvanje svega moralnog od strane pomenutog vi ste okarakterisali kao moju gresku jer sam ga privatno opsovao, a njega simbolicno kaznili.
    Tu sam uvideo da vama Fer Play i nije na prvom mestu (iako je ceo forum osudio cevalog)....tu su se rodile sumnje.

Zatim slucaj namestanja. Iako su svi zivi rekli da je to do sada bilo ubicajeno da neko nekog pita za bodove vi ste odlucili da me rigorozno kaznite. Iako mi je Mihael rekao da nece i da igramo fer, mi smo odigrali fer.
    To ne mozete spreciti, dovoljno je biti fer i reci samo da necete da igrate tako ako vam neko ponudi tako nesto. Besmisleno je da se igrate detektiva i da moramo da pazimo sta pricamo na forumu.
    Ne mozemo se vise ni sprdati na tu temu jer ne znam ko ce kako shvatiti....plus podsticete ovde ljude da se tuzagaju medjusobno.

Ali najgore od svega jeste sto mi se namestalo da sam na jos nekim mestima pokusao slicno. Tu sam vam raskrinkao prevaranta i cela stvar je prosla bez posledica. Znaci drug clan me klevetao, istina izasla na videlo i nikom nista

Mihajlodc ako je ova liga nasa a ne vasa i ako ovu ligu ne moze niko da unisti i napravi novu onda je normalno da UO izglasaju clanovi lige i svi njeni ucesnici, a ne da vi birate UO kako vi zelite.

Ko je u pravu a ko nije? Vi ste po vama a po meni sam ja.

Zelim samo da se igram i samo da se igram, ali tesko je igrati se kad izgubis volju posle ovakvih dogadjaja jer smatram da ste otisli predaleko.

Sto se tice pretnji i svega gore navedenog......polako sa tim . Krupna je to rec da bi se tek tako lako izgovarala.

Mozda jos neko nesto u potaji radi za dobro ovog foruma, ali cuti i ne istice se i ne prica o tome. Ovo je nas forum, hajde da svi budemo ravnopravni i da pomognemo da ide u pravom smeru.
    Hajde da se zezamo i druzimo, da ne fer poteze kroz pricu iskorenimo, da podsticemo jedni druge da se igramo i dalje,a ne da se tuzakamo i prozivamo, stvaramo kalnove i sl.

Super Star javicuse's Avatar

Da ponovim samo jos jednom da, kao ni na drugim forumima, ni ovde ne vlada demokratija. Da vlada, ove lige odavno ne bi bilo. Da li je tebe neko izglasao za moderatora na forumu, ili si to zasluzio ličnim poznanstvom?

Hajde da se zezamo i druzimo, da ne fer poteze kroz pricu iskorenimo, da podsticemo jedni druge da se igramo i dalje,a ne da se tuzakamo i prozivamo, stvaramo kalnove i sl.
    Za to je, kao i za ljubav, potrebno dvoje. Nisam primetio da mi ovde prozivamo nekoga, samo odgovaramo na iste. A o tvojim slučajevima nema potrebe da pišemo bilo šta, dovoljno je već napisano, ne vidim zašto postoji potreba da se na to non-stop vraća. Za sve propuste koje si naveo menadžeri koji su učestvovali u istima su adekvatno kažnjeni i upozoreni, uključujući i tebe i cevalia.

P.S. Ja sam rečenicu "Ni ti ni Mihael do kraja godine nećete biti članovi UO" izgovorenu na chatu upravo shvatio onako kako i zvuči. Možda nekom drugom ne zvuči kao pretnja?

Ukoliko vam se ne sviđaju prozivke, rešenje je jednostavno - prestanete.

Modulator Toja's Avatar

Default Re: Odg: Glas naroda!

Quote Originally Posted by chelikmanutd View Post
    Opet kazem da nema potrebe da se stalno potencira koliko ste uradili i koliko ste dobri. Postavili ste standarde i na osnovu njih mi se sada vodimo. Znaci svaka cast na tome.
    Mihajlodc koliko sam ti puta do sada cestitao na pravilniku i svemu (naravno nisi jedini). Ali ne zelim vise da pricamo o tome, ne zelim svaki dan da pricam kako je to sve super .

Ja sam do sada iskljucivo pisao postove vezano za napredak lige i popunjavanje pravilnika, ne kritikujuci nikog. Nikad nikog prozivao, pojedinacno ni grupno.

Medjutim sve je pocelo posle one moje tekme sa cevalijem. Evidentan Ne fer i pljuvanje svega moralnog od strane pomenutog vi ste okarakterisali kao moju gresku jer sam ga privatno opsovao, a njega simbolicno kaznili.
    Tu sam uvideo da vama Fer Play i nije na prvom mestu (iako je ceo forum osudio cevalog)....tu su se rodile sumnje.

Zatim slucaj namestanja. Iako su svi zivi rekli da je to do sada bilo ubicajeno da neko nekog pita za bodove vi ste odlucili da me rigorozno kaznite. Iako mi je Mihael rekao da nece i da igramo fer, mi smo odigrali fer.
    To ne mozete spreciti, dovoljno je biti fer i reci samo da necete da igrate tako ako vam neko ponudi tako nesto. Besmisleno je da se igrate detektiva i da moramo da pazimo sta pricamo na forumu.
    Ne mozemo se vise ni sprdati na tu temu jer ne znam ko ce kako shvatiti....plus podsticete ovde ljude da se tuzagaju medjusobno.

Ali najgore od svega jeste sto mi se namestalo da sam na jos nekim mestima pokusao slicno. Tu sam vam raskrinkao prevaranta i cela stvar je prosla bez posledica. Znaci drug clan me klevetao, istina izasla na videlo i nikom nista

Mihajlodc ako je ova liga nasa a ne vasa i ako ovu ligu ne moze niko da unisti i napravi novu onda je normalno da UO izglasaju clanovi lige i svi njeni ucesnici, a ne da vi birate UO kako vi zelite.

Ko je u pravu a ko nije? Vi ste po vama a po meni sam ja.

Zelim samo da se igram i samo da se igram, ali tesko je igrati se kad izgubis volju posle ovakvih dogadjaja jer smatram da ste otisli predaleko.

Sto se tice pretnji i svega gore navedenog......polako sa tim . Krupna je to rec da bi se tek tako lako izgovarala.

Mozda jos neko nesto u potaji radi za dobro ovog foruma, ali cuti i ne istice se i ne prica o tome. Ovo je nas forum, hajde da svi budemo ravnopravni i da pomognemo da ide u pravom smeru.
    Napokon korektan post Svaka čast, slažem se sa ovim postom.
    Ali da bi tako nešto bilo moguće, složićeš se, mora postojati neki prijateljski odnos među nama, dobra atmosfera, dobar odnos između svakog člana lige, dobar odnos između uo i ostalih članova lige. Sve može da se reši na fer i korektan način. Automatizovali smo ligu maksimalno moguće, pa samim tim postoji i dosta tehničkih grešaka (tzv bugova), ali ljudi, ajde ako ih uučite, lepo nam ukažite na to (kao što ste radili i prethodnih godina uglavnom), a ne ovako da nas napadate da smo to namredno uradili kako bismo oštetili nekog od vas. Pa nismo deca. Sam taj stav narušava sve ovo. Naučite vi prihvatiti naše odluke, mi ćemo naučiti prihvatiti vaše sugestije i to je to.. idemo svi zajedno unaprediti ovo takmičenje na još viši nivo, bez međusobne mržnje ili prepucavanja.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Mrsko mi je da citam sve. Zestoko se branite na male sugestije i kritike, super ste vezani, drzite se, svaka vam cast.
    Video sam da se pise da se Maki javio jer je prozvan on zbog tehnicke greske. Taman posla da je on kriv. Nije niko. Unapredite to na sajtu i dobro je. Da je sve bajno, nije. Tu smo mi i tu ste vi da ispravite ako mozete i zelite. I hiljadu stvari ste ispravili i unapredili, hvala vam na tome. Shvatite da nije zla namera sta god da kazem/predlozim. Ako ja mislim da je neko los u UO (nisam siguran ko, a nikad nisam ni pretio tu bilo kome), ako iz zezanja trazim ostavke (sa zeljom da bude jos bolje), zar sam ja bitan ili neko? Pa ne, ne odlucujem ja. Vi odlucujete kako cete se organizovati. A sajt i organizacija prepuna raznih stvari, pravila, da bude bez kritike, da nikad nikome nesto ne zasmeta, mislim da je nemoguce i mislim da je kritika zdrava i dobrodosla. Po nekome vi radite odlican posao, po nekima los. Za mene... niste najgori, moze bolje. Ocena dobar (3). I da ne mogu da predjem preko necega ne bih ni igrao. Mislim da je sve receno i da nema potrebe da razglabamo...

21. The Following 3 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Jeste, kao sto sam ja odustao od onog predloga da timovi vrede 250 milki jer Mihajlo rece da ne bi mogao odjednom i zamolio covek da to postepeno radi i ja rekoh ajd', coveku stvarno frka jbg i odustanem, da ne bude da nisam drug

Inace, moraju svi malo da smire strasti, jer ako nekome nije jasno, u svakoj sferi zivota postoji neko ko ima malo vecu protekciju, pre dolazi na red ili ima prednost, pa tako i ovde... ja i ne pratim to toliko ali siguran sam da se s vremena na vreme nekome nesto oprosti sto drugome ne bi ili se manje kazni i sl. ali ljudi to je NORMALNO!!! Koliko vidim to nije stalna pojava i ne dolazi bas toliko do izrazaja, pogotovo sto se ovde igramo... meni je keva radila u domu zdravlja i ja sam tamo ulazio kao u svoju kucu dok su drugi cekali po sat vremena i vise... ima jos dosta mesta na koje mogu da udjem preko reda, ali zato ima i mnogo mesta gde ja cekam po sat dva ili dan a drugi upadaju odmah... zato treba da se prihvati da neki clanovi zasluzeno imaju vise kredita ovde i verovatno im je dozvoljeno da tu i tamo kiksnu a da ostanu nekaznjeni, ali sam isto tako siguran da su pod duplo vecim pritiskom i da se desava da budu i vise kaznjeni zbog naglasavanja poente kazne, kao sto je pomenuo Mihajlo svoj slucaj...
    Meni su sve ovo decje bolesti oko lige, u ovom nasem okruzenju izuzetno uspesan projekat, a gresaka ce uvek biti kao i neslaganja oko odredjenih pravila i njihove primene, ali na kraju, opet kazem, igramo se ljudi, ne zavisi nam zivot ili primanja od ovoga, zato opustite se i zezajte, nerviranja ima i previse da bi ga jos preneli i na slobodno vreme...

... i neka sila bude sa vama

23. The Following 2 Users Say Thank You to Yoda For This Useful Post:

Sve odugovlačim, al ne vredi više, moraću da zaključam malo ovu temu.
    Zanimaciju potražite u transferima i igranju pesa.

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Imam predlog, ne tako spektakularan, ali bilo bi lepo kada bi transferi u toku jednog prelaznog mogli da se sortiraju prema ceni. Da mogu da gledam od najskuplje placenih do najjeftinije.

26. The Following User Says Thank You to gustavo_fring For This Useful Post:

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789