Results 1 to 16 of 16

Thread: Prodaja Pro Evolution Soccer serijala iz godine u godinu opada

Super Star maremas's Avatar

Default Prodaja Pro Evolution Soccer serijala iz godine u godinu opada

Ako ovim tempom prodaja nastavi da opada, za 3 godine možemo da se oprostimo od fudbala...
    Str. 6 ~ LINK. Prodaja opala za 2,6 miliona od PES 2013 do PES 2015, ni mikro transakcije u My Club im nisu pomogle...

2. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

Nemi Posmatrac xX8Lampard8Xx's Avatar

Default Re: Prodaja Pro Evolution Soccer serijala iz godine u godinu opada

porasla je u odnosu na 14. dobar pomak za pocetak

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Morao bih da se složim sa Lampijem, odavno je prodaja u padu, ali sa ovim imaju odličnu bazu za sledeće delove.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Nisam upucen ali me oduvijek zanimalo. Zasto PES nema licence za sve klubove i drzave? Sigurno nije pitanje novca nego nesto drugo zanima me sto.

Da to poprave mislim da bi dogodine ubili FIFU sa ovim gameplyem od 2015 jos da malo dotade

Amateur The Boss's Avatar
    PSN ID:
    dexim1986

Занимљива тема. Моје мишљење је управо оно о чему се годинама писало о каскању из године у годину. Па тако када човек погледа мора да се сети који је последњи наслов био добар. Надам се да је ова година прекретница и иначе слажем се да је ово добра база за даље.

8. The Following 2 Users Say Thank You to The Boss For This Useful Post:

Amateur Maksa992's Avatar
    Steam ID:
    STEAM_0:1:57358873

Pa normalno da opada da nam nije Nese jos bi bili na pes 6 ili eventualno pes 13 ovaj novi pes je u prvi mah bio najbolji fudbal ikad a onda posle duzeg igranja toliko se smoris (reakcija kod prijema i predaje lopte -10 igrac kao da se pred sam prijem slogira i nemoze da odigra odma na prvu nego mu se zavezu noge) ima jos nekih sitnica ali to je sve zanemarljivo ovo najvise bode oci i nervira

10. The Following 2 Users Say Thank You to Maksa992 For This Useful Post:

nesa24 nesa24's Avatar

los kvalitet trenutnog proizvoda obara kupovinu narednog osim ako naredni nije "revolucija"
    uvek bilo I uvek ce biti

Quote Originally Posted by Maksa992 View Post
    Pa normalno da opada da nam nije Nese jos bi bili na pes 6 ili eventualno pes 13 ovaj novi pes je u prvi mah bio najbolji fudbal ikad a onda posle duzeg igranja toliko se smoris (reakcija kod prijema i predaje lopte -10 igrac kao da se pred sam prijem slogira i nemoze da odigra odma na prvu nego mu se zavezu noge) ima jos nekih sitnica ali to je sve zanemarljivo ovo najvise bode oci i nervira
    hvala na lepim recima ali konami nije na strani modera vec protiv
    za pes 2013 sam to osetio zakljucavanjem naloga I brisanjem fajlova

I za navedeni pes6 sam uradio gameplay pre nekoliko godina ali ga nikad nisam javno izbacio kao I mnoge stvari
    Sve u svoje vreme

12. The Following User Says Thank You to nesa24 For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Ovaj pes je za 5 klasa bolji od svih predhodnih, ako nastave ovom stazom ja ne vidim način da propadnu...

14. The Following 3 Users Say Thank You to Stević For This Useful Post:

Regular Tarkan.'s Avatar
    Steam ID:
    76561197971752478

Meni je PES6 prirastao u srcu,verovatno što sam ga cepao još od malih nogu,a cepam i dalje,sad ću početi da igram online sa vama jer nisam ranije igrao,samo offline a trenutno nemam net na PC tako da...
    Drugo je da je PES13 pokido isto koliko šestica možda i više,e sad očekujem da će se i 15 pokazati kao i 13 videćemo.Meni je samo glupo ono kad vodi igrač loptu u 15-icu stalno ide ko da će da padne,mnogo lako se obaraju igrači.

Amateur Maksa992's Avatar
    Steam ID:
    STEAM_0:1:57358873

Iskreno ostao sam na ovom pes-u samo zbog tvog gameplay-a, ja nerazumem kako jedna takva kompanija moze da izbaci igru koju su verovatno testirali kreteni tekmu ii 2 pa valjda je njima u interesu da naprave sto bolju igru i da se kao takva proda u rekordnom broju

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Prodaja Pro Evolution Soccer serijala iz godine u godinu opada

Meni je ovaj pes bio igriv, i igram ga, bez Nesinog gameplaya. Ne zbog toga sto je los, sta vise odlican je, vec vise volim onako kako jeste . U svakom slucaju, to je subjektivno misljenje i nema potrebe raspravljati oko toga kakva je sama igra, tj. koliko je nekome igriva.
    Sto se tice opadanja prodaje, realno gledano, mnogi su presli na drugu igru, a tesko da ce se vratiti. Najvise zbog licenci, gde pes nema sta da trazi pored ove druge igre i takodje los online mod. Kada bi popravili to, mogli bi da ocekuju vecu prodaju. Ovo je samo moje misljenje

18. The Following 2 Users Say Thank You to AiN For This Useful Post:

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

kakva je trenutno igra..daleko je od savrsenog..ali svakako najbolja do sada..i najbolja na trzistu...sve sto je implementirano u igrici je dovoljno da ako si u treningu..mozes da dobijes koji hoces tim..sa duplo slabijim..,a sto se tice online modova..po meni najbolja varijanta je sa ovim bodovima u diviziji,gde moras da uzimas slabiije timove ukoliko zelis da napredujes...odlican je pes..od remplovanja dodavanja do obrane..ko kaze da nesto nije u redu sa igricom..nije dovoljno vremena posvetio istoj na usavrsavanju,a ovu drugu simulaciju no koment...a sto se tice prodaje...totalno mi je u drugom planu,dokle god oni nastave da rade na ovoj i ne ugase se ,naravno da je to usko povezano ali ako ovako nastave..nema zime u zimskim mesecima

Ne treba zaboraviti da je igra izašla i 2 meseca posle fife, nadam se da neće to uraditi i ove godine...

Professional mario993's Avatar

Meni je ovaj PES do sada najbolji.PES 6 je dobar, i PES 2012 mi je bio omiljen, ali ovaj je pun pogodak.Ima tu par stvari koje treba doraditi ne kazem.I ovaj fudbal podseca na simulaciju pravog.Same reakcije igraca su 99 % indeticne.Jedino grafika u ovo PESu mnogo bode oci i sputava ga,ali sam po sebi gameplay je najbolji do sad.Da ne propaste sledeci PES,i dodaju jos malo liga,makar drugih,ubedjen sam da ce da im skoci prodaja...

Regular Dve Leve's Avatar

Gameplay je savrsen... potpuno je skinut kvalitet nase lige.... Igraci kilavo primaju loptu, neznaju da sprintaju sa loptom, sutevi su kao da su babe.. Perfektna simulacija JSL, ali.... sta ce mo sa jacim ligama... svaka cast Nesi i njegovom trudu, ali to nije to i dalje. Jedva cekam da izadje JSL patch pa da igram ovaj PES k'o covek

Jedan od boljih postova u poslednje vreme, nasmejao sam se slatko.

A to što igrači kilavo primaju loptu i ne znaju da šprintaju mora da ima veze sa dve leve