Results 1 to 2 of 2

Thread: Recenzija PES 2015

Default Recenzija PES 2015

Lijep pozdrav, evo da iznesem svoje dojmove i neko objektivno gledanje na ovogodišnji PES.

Pošto sam recenzirao unazad zadnja cetri PES-a, nakon malo dužeg igranja sam zapravo odlučio da i ovaj recenziram. Razlog tog kašnjenja je zaista povratak PES-a na pravi put, na put gdje je stao po meni još 2007 godine.

Opet imamo jedan odličan gameplay (nije savršen ali je napokon ono što smo svi zaljubljenici PES-a tražili), objektivno gledajući ovo je daleko bolji gameplay od onoga iz PES 2013 koji je do evo PES 2015 bio jedini igriv. Puno je tu noviteta kojie sve zajedno izgledaju super, svaka utakmica je nekako drugačija i tjera nas na još jednu utakmicu i tako iz utakmice u utakmicu. Svakako svemu tome doprinosi još naprednija grafika koja na PC-u opet nije toliko dobra koliko na PS4 i Xbox-u, što se nadam da će biti jednako u sljedećem nastavku. Tu su i zaista impresivni golmani koje imamo ove godine i koji me u pojedinim trenucima su znali očarati svojim odbranama, što je svakako nedostajalo prethodni godina. I svakako jedna fina novina je i dodavanje drugi liga za englesku, spaniju itd.

Zaista ovo je PES u kome ću provesti više vremena nego u svim prethodnim PES-ovima u zadnji 7 godina, i samo se nadam da neće skrenuti negdje u stranu pa poćeti davati više pažnje nekim manje bitnim stvarima, zapostavljajući ono najbitnije a to je gameplay.

Što se tiće mana ruku na srce ima ih, ali ne u tolikoj mjeri kao u prethodnim PES-ovima, samo neke od mana bi naveo recimo iritantno dodavanje protivnički braniča na svojoj polovici (koji donekle popravi Nešin gameplay ali opet s druge strane imaju neke iritantnije stvari od toga), također među mane bi ubrojao i pojedine sudiske odluke, koje su mi svakako u nekim trenucima potpuno zbunjujeće i nejasne. S grafiče strane mana bi bila publika za vrijeme kiše koja je potpuno nerealna i para oči što bi se reklo. Za kraj bi bar ja naveo manu što nemamo mogućnost da napočetku ML izabaremo dali će nam se u igrača ocjene povećavati odnosno dali će stariti.

2. The Following User Says Thank You to Eror_beatz For This Useful Post:

AiN

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Receznija PES 2015

Ono sto ne volim kod recenzija je to sto kao svi teze ka nekoj objektivnoscu, ali se na kraju sve svede na licni ukus.
    Tako i tvoja recenica:
    objektivno gledajući ovo je daleko bolji gameplay od onoga iz PES 2013 koji je do evo PES 2015 bio jedini igriv
    je subjektivno misljenje.
    Kada sam procitao naslov, iskreno, ocekivao sam malo vise napisanog teksta. Ali sve u svemu, lepo napisano.