Results 1 to 4 of 4

Thread: PES problem- Losa grafika, ne radi full screen

Unhappy PES problem- Losa grafika, ne radi full screen

Kada uklucim Pes neradi mi full screen,a mis mi se ne vidi takodje grafika mi je uzas sta da radim i kako da resim ovaj problem???!!!

Professional Алекса's Avatar

Default Odg: Zasto nemogu da igram u full screen-u i zasto mi mis nestaje???!!

Quote Originally Posted by Real_Madrid_Forever View Post
    Kada uklucim Pes neradi mi full screen,a mis mi se ne vidi takodje grafika mi je uzas sta da radim i kako da resim ovaj problem???!!!
    Imas u setting od pesa da stikliras full screen i windows mode, sigurno ti je stiklirano ovo drugo, sto se misa tice njega ne mozes koristiti uopste u igrici, za grafiku ne znam, mozda ti je rezolucija poremecena ili ti je graficka karta losa..

3. The Following User Says Thank You to Алекса For This Useful Post:

Default Re: Odg: Zasto nemogu da igram u full screen-u i zasto mi mis nestaje???!!

graficka mi je nvidia gt 640,a za to prvo kada idem desnim klikom na pes nemam nigde settings a u properties nigde nema nista za stikliranje
    takodje sto se tice rezolucije koristim 1920x1080 zato sto mi je te velicine monitor

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: PES problem- Losa grafika, ne radi full screen

Pre svega
    Real_madrid_forever, nemoj da postavljas pitanje u vec nekoj otvorenoj temi, ako ono nije vezano za tu temu. Ukoliko je tvoj problem drugacije prirode lepo otvoris novu temu, a ne da sve postove trpamo u jednu temu.
    Vidim da ga nisi najbolje razumeo. Ne dobijas na taj nacin settings, nego odes na lokaciju gde ti je pes instaliran i zatim pokrenes settings.exe. I tu stikliras ono sto ti je on rekao. Takodje, tu imas da podesavas detalje i rezoluciju. Ne znam da li je kod tebe u pitanju ddr3 ili gddr5 tip graficke, ali predpostavljam da bih u svakom slucaju mogao da igras u nativnoj rezoluciji tj 1920x1080. Takodje mislim, da ti je "losa" grafika jer ti nije namesteno u toj rezoluciji, vec u nekoj manje, a na monitorima izgleda bezveze ako nije nativna rezolucija. Toliko. Nadam se da ces resiti problem.