Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 150

Thread: PES-Serbia Seniors

Top Player Lune83's Avatar

Default PES-Serbia Seniors

2015 | Season 1

Team name: PES-Serbia Seniors

Captain: Nikola
    Vice Captain(s): CuleNBGD

1.Nikola
    2.CuleNBGD
    3.DRLJAVAC
    4.GoranTZ
    5.Opera
    6.Loki87
    7.Riki_93
    8.Shokanito
    9.SpecialOne
    10.AST
    11.mitta
    12.Yoda
    13.Hodza
    14.bojan851
    15.V.Dallabonna

Svako od vas može da se registruje na sajt http://11x11.pesmanager.net . Registracija nije obavezna, ali ukoliko se registrujete, možete ući u izbor najboljeg strelca takmičenja, najboljeg asistenta takmičenja, izbor za tim sezone, itd...
    Važno je da svako ko želi da se registruje, mora koristiti nick sa ovog spiska.

Sprecavanje bruke i sramote je cilj ekipe PES-Serbia Seniors. Sve iznad poslednjeg i pretposlednjeg mesta smatramo uspehom za prvu sezonu!

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

Default Re: PES-Serbia Seniors

Last edited by Toja; 12-10-2014 at 18:30
    ovo bode oči,jer necu da veruem da nas kapiten sa takvim nipodastavanjem izlazi ispred tima
    naravno da se ne slazem sa tim siguran sam da je Toja tu malo umesao prste
    dobio sam dosta pmova sa pitanjem gde je ona tema..koju sam ja otvorio
    dobio sam jos ranie obavestenje od naseg kapitena da ce biti izbrisana jer se cekala dozvola sa vise instance o otvaranju teme naseg dragog tima
    a ja kao niko bitan nisam imao dozvolu za to jer nema veze sto sam pokazao dobro volju i inicijativu da napredujemo treniramo i usavrsimo se putem treninga,taman smo uspeli skoro pa da pojedince animiramo da se ukljuce u proces stvaranja tima taj moj dobronamerni pokusaj je ocenjen kao neprimeren jer kapitenski je da se prepozna svaka dobra namera i da se stane iza nje i to sve u cilju da se opvrgne zadnji pasus u prvom postu i toe sve sto bih rekao na tu temu
    druga stvar koja mi bas smeta je ta sto nema nikog da pokrene stvari sa mrtve tacke..sto se tice treninga i okupljanja..kapiten nam igra pes u ranim jutarnjim casovima,zamenika kapitena ni nema
    pa nznm nekako bih da se organizujemo i da treniramo bre
    i da igramo se malo ili malo vise
    eto sada cemo igrati 2na2 cisto da se upoznamo malo i tako
    ja imam volju i zelju a najvaznije vremena da se bavim i organizacijom i svakim vidom logistike sto se tice naseg skroz profi tima
    i, i ako sam rekao kapitenu da necu vise da pisem niti da se mesam sem u ppotvrdi pozicije koju cu igrati u buducim mecevima,na to sam dobio odgovor..neces se ni za to pitati (u kontextu ti si novi cuti! jeli ovo vid totalitarizma,ili ona prica kao u vojsi gusteru miran nit je vojska nit je totalitarizam nit su labudovi )
    ovo je moje obracanje jer mi skroz smeta sto se niko ne bavi buducim osvajacima ovoga naseg takmicenja
    sve je dobronamerno i u samo jednom cilju
    a to je da se igramo vse..jer dani prolaze..svi treniraju igraju..samo mi ne!
    mozda sam ja ovo preozbiljno shvatio alii to samo iz razloga jer mi se stvarno svidja i zelim da posvetim vreme ovome!
    uz nadu da cemo konacno imati prvi trening sporcki pozdrav
    PS Seniori Najbolji

3. The Following 2 Users Say Thank You to VajgadonnaDalabonna For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Nije samo ni to sto nema treninga nego ovo drugo kolo valjda treba dogovoriti i odigrati do 15-og, koliko se secam onog rasporeda... ... mislim ako cemo ucestvovati uopste... ... ali kontam da selektor uveliko pravi velike planove za nas i da cemo posle do tad nevidjenog motivacionog govora, izdominirati i bez treninga ... samo opusteno

Ja mislim da bi trebali jedan treningdvomec tromec prije sljedece natjecateljske utakmice.Jel bez toga:

"Sprecavanje bruke i sramote je cilj ekipe PES-Serbia Seniors. Sve iznad poslednjeg i pretposlednjeg mesta smatramo uspehom za prvu sezonu!"
    Bas cmo se obrukat a ja sam i dalje uvjeren da mozeo uzet jedno od prva 3 mjesta ako se uozbiljimo.

Bilo nas 5oro na treningu
    skupili se tu na chatu i i krenuli
    medjutim,treba jos ljudi
    ovo planiramo da ponovimo vec danas u 23h(proslo 00:0o) pa ako neko vidi iz Seniorsa ovo..neka potvrdi dolazak

tatko na online operativac's Avatar

meni kasno 23.00, trening je ok da bude izmedju 19 i 22, ako sem inalazimo u 23 nece se tu nista uraditi do pre 01.
    Znaci, od 18, 19 do 22 je ok i realno vreme za sve, bili oni djaci, studenti, zaposleni, nezaposleni.

Ja mogu u nedelju,danas ne mogu,ako u nedelju budete igrali-bicu tu.Ljudi morate se vise dodavati ako hocete da pobjedjujemo,nema puno zadrzavanja lopte,odmah pas,sem ako vidis da nema niko ispred tebe... Nije ovo PES 6 da mozes sam do gola doci. Ja razumijem da onaj ko uzme Ronalda misi da je glavna,na njega i ide 90% lopti,ali cijeli tim igra,ne moze se zavisiti od Ronalda... Kad igrate,nemojte gledati koji je igrac pa onda dodavati,nego dodajte onome ko je u najboljoj poziciji... Ne znam zasto neki soliraju stalno,zar vam je toliko bitno da budete najbolji igrac u timu? Ako tim igra lose,dzaba vam sto ste najbolji... Bolje je biti prosjecan clan jakog tim,nego jak clan prosjecnog tima...

Sedam Yoda's Avatar

Ja sam veceras tu izmedju 11 i 12 ali kad tacno to ne znam...

Momci sretno vam veceras samo jako do pobjede !!!

11. The Following User Says Thank You to Hodza For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Sada sam slucajno usao na forum i vidio da imam poruku za mec veceras. Prvo uzasno organizovano,drugo posle meca ni kapiten i zamenik kapitena da se jave da porazgovaramo o greskama,da dogovorimo taktiku neku,da popricamo o formaciji i odigram neki trening,i sada smo mi neozbiljni?? Postujem Luneta i Culeta,ali ovo je iskljucivo njihova greska,ako se neko uzeo obaveze da vodi tim,onda treba vise da se trudi. Trebali VD igrac koji je prvi put sa nama da otvara temu za nasu tim,covek nas sve isforsira za komentare,dok kapiteni i ostala gospoda kuliraju negde po forumu. Mislim da su nam trebali treninzi,prica o mecevima koji su iza nas a neko ko je trebao da to povede jeste kapiten i zamenik njegov.KAKO BRE LJUDI MOZETE CELU SEDMICU NEMA PRIVATNA PORUKA ZA MEC I DOGOVOR NEKI I ONDA 4 SATA PRE MECA DA SE SKUPLJATE!!?

13. The Following 2 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Momci ja vam savetujem da koristite TeamSpeak. Ako necete tokom meca onda ono bar pola sata pre i posle meca da se dogovorite o detaljima. Cak pomaze i u pravljenju formacije pre meca. Nama se isto desi da neko drugi namesta formaciju ali uvek je tu teamspeak kojim se sve koriguje sta treba.

Steam ID:
    SerbianLoki87

Nije strasno sto smo izgubili prvi mec,strasno je sto nismo nista uradili da resimo probleme koje smo imali. Ljudi ako cemo da igramo ovo dajte malo organizacije i druzenja vise! Ako ste juce saznali na termin odma pustite poruke svima to bi bilo fer da se ljudi organizuju. Kapiteni uz svo duzno postovanje,ali neradite ovo kako treba,ugledajte se malo na pilojca i toju! I odustajanje nije resenje,posao vam nije sigurno lak,ali ajde da izdelimo obaveze nekako pa da vise nas ucestvuje u svemu ovome! I pored uzasne igre ovako nesto sigurno nece podici moral ekipi "Sprecavanje bruke i sramote je cilj ekipe PES-Serbia Seniors. Sve iznad poslednjeg i pretposlednjeg mesta smatramo uspehom za prvu sezonu!" ...sretno veceras,i sto pre da zakazemo druzenje!

16. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Steam ID:
    SerbianLoki87

Quote Originally Posted by VajgadonnaDalabonna View Post
    Last edited by Toja; 12-10-2014 at 18:30
    ovo bode oči,jer necu da veruem da nas kapiten sa takvim nipodastavanjem izlazi ispred tima
    naravno da se ne slazem sa tim siguran sam da je Toja tu malo umesao prste
    dobio sam dosta pmova sa pitanjem gde je ona tema..koju sam ja otvorio
    dobio sam jos ranie obavestenje od naseg kapitena da ce biti izbrisana jer se cekala dozvola sa vise instance o otvaranju teme naseg dragog tima
    a ja kao niko bitan nisam imao dozvolu za to jer nema veze sto sam pokazao dobro volju i inicijativu da napredujemo treniramo i usavrsimo se putem treninga,taman smo uspeli skoro pa da pojedince animiramo da se ukljuce u proces stvaranja tima taj moj dobronamerni pokusaj je ocenjen kao neprimeren jer kapitenski je da se prepozna svaka dobra namera i da se stane iza nje i to sve u cilju da se opvrgne zadnji pasus u prvom postu i toe sve sto bih rekao na tu temu
    druga stvar koja mi bas smeta je ta sto nema nikog da pokrene stvari sa mrtve tacke..sto se tice treninga i okupljanja..kapiten nam igra pes u ranim jutarnjim casovima,zamenika kapitena ni nema
    pa nznm nekako bih da se organizujemo i da treniramo bre
    i da igramo se malo ili malo vise
    eto sada cemo igrati 2na2 cisto da se upoznamo malo i tako
    ja imam volju i zelju a najvaznije vremena da se bavim i organizacijom i svakim vidom logistike sto se tice naseg skroz profi tima
    i, i ako sam rekao kapitenu da necu vise da pisem niti da se mesam sem u ppotvrdi pozicije koju cu igrati u buducim mecevima,na to sam dobio odgovor..neces se ni za to pitati (u kontextu ti si novi cuti! jeli ovo vid totalitarizma,ili ona prica kao u vojsi gusteru miran nit je vojska nit je totalitarizam nit su labudovi )
    ovo je moje obracanje jer mi skroz smeta sto se niko ne bavi buducim osvajacima ovoga naseg takmicenja
    sve je dobronamerno i u samo jednom cilju
    a to je da se igramo vse..jer dani prolaze..svi treniraju igraju..samo mi ne!
    mozda sam ja ovo preozbiljno shvatio alii to samo iz razloga jer mi se stvarno svidja i zelim da posvetim vreme ovome!
    uz nadu da cemo konacno imati prvi trening sporcki pozdrav
    PS Seniori Najbolji
    VD svaka cast za sve sto si uradio,podrzao sam te,i takodje sam nezadovoljan situacijom. Nadam se da cemo se prodrmati malo posle svega ovoga i opet biti tim kakav treba da smo. Ocigledno je da vecina aktivnih igraca ukazuje na ono sto fali ovoj reprezentaciji,nadamo se da ce to brzo da se resi.

18. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Ja nisam dobio nijedan pm niti me iko kontaktirao u vezi bilo kakve tekme... prekjuce smo se sami skupili nas 5 i odigrali protiv kompa... i to je to...

20. The Following User Says Thank You to Yoda For This Useful Post:

Rekao sam tamo na chatu reci cu i ovdje.Nebude li treninga u sledeca 3 dana odstupam iz ekipe ko god da ju vodi.I to trening puna ekipa 10 ljudi a ne nas 4. Tri dana je dosta da se to organizira i napravi termin.Svi su ovo uzeli za ozbiljno mi nismo uzeli to nikako.Ja vjerujem da ova ekipa to moze ovi ukrajinci su smjeh na njima smo vjezbali had trickove a sad nas razguze ko stare kante.
    Ako nezelite trenirati nastavak ovog takmicenja je samo blamaza ne samo za nas kao ekipu i pojedince nego za cjelu zajednicu pes srbija.
    Toliko od mene

Steam ID:
    SerbianLoki87

Odustajanje dido ne dolazi u obzir,posebno ne tvoje. Igramo trening sto pre da vidimo sta mozemo da napravimo. Koliko ljudi moze doci na trening u sredu (17.12.) od 21h ?

Posto nam treba treninga,videcemo vcrs ko je tu..mozda se i skupimo(neobavezno) isto ce vaziti i za sutra!
    U SREDU je obavezan trening,svi ste obavesteni...u cetvrtak bi trebalo da se igra sa nasim drugarima Recreativom
    od treninga u SREDU zavisi ko ce igrati u CETVRTAK!
    potvrdite ucesce i pokazite da zelite da budete deo ovog tima u razvoju!
    PesSerbia Seniors najbolji!

Konacno cu moci na trening da dodem, a ako nas bude veceras mozemo isto trenirati.

26. The Following User Says Thank You to Hodza For This Useful Post:

Steam ID:
    SerbianLoki87

Hodza i ja sam tu veceras oko 19 - 20h moze trening,slazem se,a u sredu da se potrudimo svi da dodjemo.

Page 1 of 8 123 ... LastLast