Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 62

Thread: Službeni rezultati - prigovori

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Default Službeni rezultati - prigovori

Službeni rezultati!

Kako ne bi dolazilo više do zabune i prebacivanje loptice sa jednog na drugog, da se svi kriju iza upravnog odbora i da onda niko ne odgovara na pitanje zašto je službeni upisan ili nije. Od sada imaćete dve teme (jedna je već otvorena) u kojoj ćete moći da najavite odlaganje mečeva ukoliko niste u mogućnosti i drugu temu u kojoj ćete svakog četvrtka da ostavite SS od poruka koje ste slali protivniku.
    Da ne steknete pogrešan utisak, to što ja po ceo dan budem na četu, ne znači da ja mogu i da igram i da sam zbog toga u prednosti ako dođe do službenog. Ja sam na poslu i ne mogu da igram, dakle ne mogu ni da napišem e ja sam ceo dan tu, tebe nije bilo. Pri upisivanju službenih rezultata, odlučuju poruke koje ste slali jedni drugima, posle toga aktivnost na chatu i na kraju broj odigranih mečeva. Pojašnjenje kod broja odigranih mečeva, možete prvi dan da odigrate većinu mečeva i da vam ostane jedan i da se onda ne pojavljujete 5 dana. Verujte mi da nećete u tom slučaju dobiti pobedu, već poraz.
    Takođe ukoliko budete došli posledni dan i očekivali da Vam se ne pišu službeni i na to zaboravite. Slanje poruka poslednjeg dana ili dva dana pred kraj roka je po meni više bezobrazno nego korisno. Imate nedelju dana da se dogovorite da odigrate meč.
    Od sada četvrtkom možete ostaviti u temi koju budem otvorio, zašto niste odigrali meč, u petak najkasnije se piše službeni rezultat, pravo na žalbe nemate. Imate sve uslove da odigrate i da iskomunicirate ako to ne uspete u nedelju dana, onda verujte mi da mi ne pada na pamet da menjam službene rezultate i da se menja odluka posle 3 dana.

U ovoj temi možete ostaviti žalbu na službeni rezultat koji ste dobili i da ostavite SS kao dokaz da ste nekog jurili a da on nije odgovorio ili ispoštovao dogovor.

Default Re: Službeni rezultati - prigovori

Pozdrav, evo ja prvi imam prigovor na nedavno upisan sluzbeni rezultat na moju stetu.

U pitanju je 3 kolo sa timom Margita United.

Dokaz da sam kontaktirao sve ljude sa kojima sam imao meceve u datom trenutku jer sam od ponedeljka morao ici na put cete videti ovde:

http://prntscr.com/5dwv0t

svi osim fantaza i koce su odgovorili na poruke i odazvali se na poziv da odigramo. Kocu sam u medjuvremenu video i na chatu 2 dana za redom, pitao sam ga kad je slobodan da odigramo i ako moze jer putujem u ponedeljak i ne bih zeleo da mi se pise sluzbeni jer necu biti tu do cetvrtka, dobio sam odgovor da ga ne smaram. U trenutku kada su sluzbeni upisani imao sam vise meceva od koce + sam ga kontaktirao (nisam dobio odgovor). Molim upravu Manager lige da ovaj sluzbeni rezultat ponisti i promeni svoju odluku ili nam dozvoli da odigramo mec jer smatram da nije pravedno da ostane 0:0. Hvala

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Sluzbeni rezultati za prethodnu nedelju su upisani. Ukoliko neko ima primedbi neka ih iznese ovde (uz dokaze naravno u vidu SS-ova).

pozdrav, zeleo bih da iznesem svoj prigovor na racun sluzbenog rezultata sa ekipom fc gunners, ne smatram da je posteno da rezultat bude 0;0, mislim da bi trebalo 3 boda da pripadnu meni, sa riletom sam uspostavio kontakt pre 3 dana, rekao sam mu kada sam online, svaki dan posle 17h pa uvece do 12/1 (taj termin sam i ispostova), proslo je 3 dana rile se nije pojavio niti mi je odgovorio nazad na poruku sa foruma, ako nije problem da se sluzbeni rezultat prepravi, unapred hvala

edit:

http://prntscr.com/6d0afo
    http://prntscr.com/6d0alo

posle toga 2 dana se nije pojavljivao na chatu, ja sam bio tu par po 5-6h dnevno..

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Sluzbeni 0-0 je upisan zato sto je rec o mecu iz druge nedelje takmicenja. Da je rec o mecu iz poslednje nedelje takmicenja imao bi pravo na zalbu i da kazes bio sam poslednja 3 dana tu on nije bio tu. Ovako zalis se na mec koji je trebao da bude zavrsen pre 14 dana maltene, kada je on bio aktivniji. Trener kojeg si angazovao je odustao od igre, ti si se aktivirao u poslednja tri dana pa na osnovu toga nema osnova da se mec registruje u bilo ciju korist.

ne znam koliko si informisan, ali ja sam 4 dana bio odsutan, isao sam na put, i naravno da u tom periodu nisam mogao da ga odigram, cim sam dosao kuci sve so sam imao otvoreno sam resio u najkracem mogucem roku, ne razumem tvoje obrazlozenje kada je lepo bilo prijavljeno na forumu da necu biti tu od tog i tog datuma, a ako smo se mi culi pre 3 dana i dogovorili da odigramo, i ja 3 dana bio na chatu bar po 5h dnevno, kome tu ide sluzbeni??

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ne znam koliko si ti informisan ali taj meč je trebao da se odigra u drugoj takmičarskoj nedelji (12.02.2015 do 18.02.2015). Zašto nije odigran tada? Ti si najavio da nećeš biti tu od 22.02.2015 do 26.02.2015 što je u trećoj takmičarskoj nedelji. Imali ste dakle vremena pre tvog najavljenog odsustva. Nije odigrano ni tada. Ostavili smo prostora da se odigra meč do kraja polusezone, nije se odigrao ni tad. Najlogičniji rezultat kada se sve pogleda skupa je 0-0 i finansijska kazna za oba tima u iznosu od 500.000,00 eura jer ste imali 21 dan da odigrate jedan meč i to niste uspeli da uradite tako da to što si u poslednja tri dana bio tu 15 sati i čekao da odigrate po meni nije dovoljno dobar razlog (a ni za ostale članove UO) da ti dobiješ službenu pobedu u ovom slučaju. 3 dana naspram ostalih 18 jednostavno nisu dovoljno dobar razlog za tako nešto.

Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju!

Zato sto rile nije imao dzojstik, pokvario mu se, to mozes da pitas i ostale, nije problem bio u meni, jednostavno nije imao mogucnosti tada da igra

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Dani kada su igrani mečevi:

Gamba Osaka
    05.02.2015 - 2 meča
    07.02.2015 - 2 meča
    12.02.2015 - 3 meča
    19.02.2015 - 1 meč
    26.02.2015 - 1 meč (službena pobeda)
    28.02.2015 - 2 meča
    01.03.2015 - 3 meča
    04.03.2015 - 1 meč
    05.03.2015 - 1 meč (službeni)

FC Gunners
    05.02.2015 - 1 meč
    08.02.2015 - 1 meč
    09.02.2015 - 1 meč
    10.02.2015 - 1 meč
    17.02.2015 - 2 meča
    19.02.2015 - 1 meč
    20.02.2015 - 1 meč
    25.02.2015 - 2 meča
    26.02.2015 - 1 meč (službena pobeda)
    02.03.2015 - 4 meča
    04.03.2015 - 1 meč
    05.03.2015 - 1 meč (službeni)

Rile nije imao džojstik, ti bio na putu, tvoj trener digao ruke od igre. Meč nije odigran i nemaš dovoljno jake argumente da promeniš upisani rezultat.

Professional nebojsapetkovic's Avatar
    Steam ID:
    nebojsapetkovic

Smatram da sam oštećen jer ste u 29. kolu MNG lige D2, Nix92 dodelili rezultat 1-2. Odigrali smo prvu tekmu i pri rezultatu 1-1 puklo je u 70 minutu. A druga tekma, je odmah dao gol i opet je puklo u 25 minutu... Da je prva tekma igrana do kraja možda bih pobedio, da je nastavak tj. druga tekma odigrano celu poluvreme kao što je dogovoreno. možda bih izjednačio - znači uskraćen sam.
    Smatram da nije regularno da mu se upiše pobeda, jer u dve iscepkane tekme pobedu nije odlučila veština, nego sticaj čudnih okolnosti. Predlažem odigravanje nove tekme. Pristajem da se počne rezultatom 1-2 za Nix92, ali želim da odigram tekmu u kontinuitetu.

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Pravila lige su sasvim jasna. Meč se nastavlja od trenutka kada je i prekinut. Vi ste se dogovorili da odigrate kako ste Vi mislili da treba. Odigrali ste prvi mec do 70 minuta, rezultat 1-1. Krenuli ste drugi mec protivnik poveo 0-1 (ukupno 1-2), mec ponovo puca. Posle toga Vi ne uspevate da se dogovorite kako ćete da nastavite dalje. Ti bez ikakvog osnova tražiš ceo novi meč.

Pošto spominješ veštinu, zašto nisi tu veštinu iskoristio u 70 minuta prvog meča i 25 minuta drugog?

12. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

UO je diskutovao o tome 3 dana, i takva odluka je donesena.
    Razlog tome je što ste se obojica dogovorili da prilikom pucanja meča odigrati dodatnih 45 minuta. Vama je opet puklo, nix je hteo da odigra još to preostale vreme, a ti si promenio odluku i tražio novi meč. Ako ste se već dogovorili nešto, taj dogovor treba da se poštuje, a ne da se odjednom menja odluka.

Da ne bi dolazilo do sličnih situacija, pridržavajte se sledećeg:
    - ako meč pukne na poluvremenu, igrate novu utakmicu samo JEDNO poluvreme - celo.
    - ako meč pukne tokom prvog poluvremena (npr. 30. min), počinjete novi meč pri aktivnom rezultatu koji je bio u tom trenutku, čekate da prodje 30 minuta (bez igra, samo čekate) i od 30-og minuta nastavljate meč do kraja.
    - ako meč pukne tokom drugog poluvremena (npr 70. min), počinjete novi meč i igrate POSLEDNJIH 20 minuta PRVOG POLUVREMENA (znači od 25 do 45 minuta) pri aktivnom rezultatu koji je bio prilikom pucanja. Znači bez igre čekate da prođe 25 minuta i od tada krećete igrati do kraja prvog poluvremena. Na poluvremenu uzimate SS, video i ostalo.

Vi ste se dogovorili da igrate celo poluvreme. Nije zabranjeno dogovoriti se nešto mimo ovih primera, ali ako ste se dogovorili i obojica PRISTALI na nešto, onda tako MORA da se odigra. Ko ne bude poštovao dogovor, rezultat će ići na njegovu štetu.

Primer vas dvojice je specifičan, dogovorili ste se jedno, nebojsa je odustao od dogovora, ali ipak je odigrano (kako tako) svih 90 minuta (70 + ~20) i rezultat je bio 2:1 u korist nix-a. Pošto sami niste uspeli dogovorite kako dalje, UO je doneo odluku da taj rezultat ostane, jer je ipak odigrano 90 minuta.

Inače, slažem se sa tobom da nije isto kada se meč odigra ceo bez prekida, i kada se prekine, pa preostalo vreme odigra u novom meču. Bio sam u takvoj situaciji, i istina je da je velika razlika, jer pojedini igrači u napadu se ne ponašaju isto posle 80 minuta igre i na startu meča. Protivnikovi napadači su mnogo odmorniji u novom meču i samim tim u stanju su da urade nešto što na primer ne bi mogli da urade u poslednjih 10 minuta meča. Takođe i prilikom taktiziranja, neko je možda čuvao na klupi brze igrače da ih ubaci pred kraj meča kada protivnikova odbrana bude umorna, a ako pukne meč i igra se samo deić novog, takva taktika pada u vodu, i ispadne da su brzi igrači bili uzalud na klupi. Sve je to tačno, ali morate znati da ne postoji savršeno rešenje za takve situacije. Koja god odluka se donese, može se zloupotrebljavati. Zato je UO odlučio da će ubuduće odluke donositi na štetu onog igrača koji je imao više slučajeva da mu puca meč. A od vas se očekuje da poštujete ova 3 postupka u slučaju prekida meča koje sam naveo u ovom postu.

14. The Following User Says Thank You to Toja For This Useful Post:

Steam ID:
    nebojsapetkovic

U pravu ste i ti i Mihajlo - OK jasno mi je - Nix je zaslužio pobedu.

@Miha Da pomenuo sam veštinu, i to ne da diskreditujem protivnika, nego da kažem baš ovo što je Toja u poslednjem pasusu naveo - zamisli protivnik je imao jedan jedini šut, i zbog njega je 1-1 , a ja imam inicijativu celo drugo poluvrem, a neposredno pre pucanja sam ubacio tri navalna igrača. Pukne veza, počne druga, prvo korner lik zabode gol... Kažem OK - idemo dalje, biće nešto, kad ono - opet pukne! Više mi se majke mi nije ni igralo. I onda sam zaboravio na dogovor - i hteo sam ili celu novu ili nek piše poraz. A onda sam odlučio da se žalim UO.

Slažem se da ako sam se nešto dogovorio treba da se poštuje, pogrešio sam opravdano ste mu dodelili pobedu - ali nemoj sad da pričaš da je isto igrati cepkanu tekmu - odnosno "ako imaš veštinu, što je nisi iskoristio..." - pa u prvoj nisam imao mogućnost da je iskoristim, kao ni u drugoj... zato sami napisao, možda bi na 1-1 ja pobedio, ili na 1-2 možda bih izjednačio.

Još jednom ponavljam, Nix92 je fer i korektan i ne mislim da je išta uradio namerno, samo je sticaj okolnosti učinio da se osećam inferiorno, ja sam zaboravio na dogovor, jer sam se iznervirao - ne iz neke loše namere.

Ostajem pri tvrdnji da je postoje okolnosti u kojima prekid tekme zaista utiče na krajnji ishod - ali nemam šta da predložim... tako da OK.

Pozdrav

Quote Originally Posted by Toja View Post
    UO je diskutovao o tome 3 dana, i takva odluka je donesena.
    Razlog tome je što ste se obojica dogovorili da prilikom pucanja meča odigrati dodatnih 45 minuta. Vama je opet puklo, nix je hteo da odigra još to preostale vreme, a ti si promenio odluku i tražio novi meč. Ako ste se već dogovorili nešto, taj dogovor treba da se poštuje, a ne da se odjednom menja odluka.

Da ne bi dolazilo do sličnih situacija, pridržavajte se sledećeg:
    - ako meč pukne na poluvremenu, igrate novu utakmicu samo JEDNO poluvreme - celo.
    - ako meč pukne tokom prvog poluvremena (npr. 30. min), počinjete novi meč pri aktivnom rezultatu koji je bio u tom trenutku, čekate da prodje 30 minuta (bez igra, samo čekate) i od 30-og minuta nastavljate meč do kraja.
    - ako meč pukne tokom drugog poluvremena (npr 70. min), počinjete novi meč i igrate POSLEDNJIH 20 minuta PRVOG POLUVREMENA (znači od 25 do 45 minuta) pri aktivnom rezultatu koji je bio prilikom pucanja. Znači bez igre čekate da prođe 25 minuta i od tada krećete igrati do kraja prvog poluvremena. Na poluvremenu uzimate SS, video i ostalo.

Vi ste se dogovorili da igrate celo poluvreme. Nije zabranjeno dogovoriti se nešto mimo ovih primera, ali ako ste se dogovorili i obojica PRISTALI na nešto, onda tako MORA da se odigra. Ko ne bude poštovao dogovor, rezultat će ići na njegovu štetu.

Primer vas dvojice je specifičan, dogovorili ste se jedno, nebojsa je odustao od dogovora, ali ipak je odigrano (kako tako) svih 90 minuta (70 + ~20) i rezultat je bio 2:1 u korist nix-a. Pošto sami niste uspeli dogovorite kako dalje, UO je doneo odluku da taj rezultat ostane, jer je ipak odigrano 90 minuta.

Inače, slažem se sa tobom da nije isto kada se meč odigra ceo bez prekida, i kada se prekine, pa preostalo vreme odigra u novom meču. Bio sam u takvoj situaciji, i istina je da je velika razlika, jer pojedini igrači u napadu se ne ponašaju isto posle 80 minuta igre i na startu meča. Protivnikovi napadači su mnogo odmorniji u novom meču i samim tim u stanju su da urade nešto što na primer ne bi mogli da urade u poslednjih 10 minuta meča. Takođe i prilikom taktiziranja, neko je možda čuvao na klupi brze igrače da ih ubaci pred kraj meča kada protivnikova odbrana bude umorna, a ako pukne meč i igra se samo deić novog, takva taktika pada u vodu, i ispadne da su brzi igrači bili uzalud na klupi. Sve je to tačno, ali morate znati da ne postoji savršeno rešenje za takve situacije. Koja god odluka se donese, može se zloupotrebljavati. Zato je UO odlučio da će ubuduće odluke donositi na štetu onog igrača koji je imao više slučajeva da mu puca meč. A od vas se očekuje da poštujete ova 3 postupka u slučaju prekida meča koje sam naveo u ovom postu.

16. The Following User Says Thank You to nebojsapetkovic For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Moje lično mišljenje je da spominjanje veštine nije bilo primereno, niti je ikakvo opravdanje u ovoj situaciji. Takođe moram da prokomentarišem da spominjanje taktike, čuvao sam brze igrače za kraj meča, pukao je meč nije isto kao na početku. Dobro, napadači se ne ponašaju isto, a šta je sa odbranom? Da li se i ona ponaša drugačije? Šta ako je deo protivnikove taktike da čuva brze štopere (kao što ja čuvam Dede-a) za kraj meča? Mislim da to nije fer da to bude izgovor, pre svega prema protivniku. Imaš 90 minuta meča da pokažeš šta umeš, u ovoj ligi NIKO ne taktizira toliko da ne napada 70 minuta, da se samo dodaje, ubaci brze igrace i tek onda igra da postigne gol. To jednostavno nema veze sa vezom. Možeš da se braniš ceo meč dok ne primiš gol ako igraš protiv jačeg tima ili da igraš na kontre ali da čekaš i ne napadaš 70 minuta da bi u poslednjih 20 jurio golove...

Ako nekome stalno puca meč i to postane šablon, takav lik će biti udaljen iz lige.

Modulator Toja's Avatar

Ide ova rasprava u pogrešnom pravcu. Već je rečeno da ne postoji idealno rešenje i to je to. Jednostavno pratiti kome često puca veza i naći rešenje da se to sredi.

Inače moram dodati još za ovo umaranje igrača u napadu i odbrani. Odmoran Rojs će pretrčati odmornog Vidića kad god poželi. Umoran Rojs nikad neće pretrčati umornog Vidića.
    Ali ne vredi dalje o ovome, nepotrebna rasprava kojoj nije ni vreme ni mesto

Igramo se dalje

19. The Following 2 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

21. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Nije poenta u odmornim i umornim igracima koliko je fora u konami slot masini koja ti daje blagu ili jacu prednost ili inferiornost po sistemu "ofrlje" pa se desava da si u jednoj bolji i vodis 2 gola razlike a u drugoj nece da mrdnu i primis 3 za 20min... ali slazem se da pametnog resenja nema... a kako cete da pratite kome puca kad se meni par puta desilo sa razlicitim igracima da budemo izbaceni obojica u sobu, znaci ocigledno serverski problem... ili kako dokazati kad pukne tekma zbog koga je pukla, jedino ako se nekome ponavlja iz tekme u tekmu pa se istakne ... meni se recimo desavalo, sad se ne secam ni sa kim sam igrao, da veza ne puca ali je losija konstantno... i sad, taj je navikao, a ja ne mogu da se sastavim kad kasni sve pola sekunde i onda dodavanja sva idu pogresno, sutevi i sl. al' sta da se radi... lepo njemu sto me dere, meni svejedno jer djuskam pes i sve ok hah ...

23. The Following User Says Thank You to Yoda For This Useful Post:

Yoda, nije cilj (niti planiramo to) odrediti u jednoj tekmi koja je prekinuta kome je puklo, nego ukoliko se desi jednom istom menadzeru da pukne tekma nekoliko puta sa razlicitim ljudima u toku sezone, znaci definitivno ima neki problem i treba da ga resi pre nego sto nastavi da igra. Znaci to ce da vazi samo ukoliko se to ponovi nekoliko puta. A svesni smo da moze da se desi svakom da pukne, ali nece da se desi da pukne nekoliko puta istom menadzeru zbog KONAMI servera

Steam ID:
    nebojsapetkovic

@Miha pominjanje veštine je bilo u kontekstu da ne odlučuju prsti na džojpedu, nego neka druga sila, zbog koje, ako pukne ja gubim 3 ili 1 bod. Meni u ovoj situaciji 3 boda ne znači jer sam jadan i nema ispadanja dalje. Evo pre neko kolo sam pobedio ili izvukao nerešeno, protiv igrača koji je mnogo bolji od mene. Odigrao sam u kontinuitetu 90 minuta. Da je ta utakmica prekinuta - u još 99% slučajeva bi me oduvao na keca!
    Opet ponavljam, nisam imao ništa lično protiv Nixa, a i koliko sam ovde, (čini mi se dve godine - iako sam registrovan zbog pečeva još 2006) ni sa kim nisam upadao ni u kakve razmirice niti sam ikog vređao... samo sam hteo da iznesem mišljenje i stavim na UO ako se neko seti dobrog (boljeg) rešenja za ovu situaciju...

26. The Following User Says Thank You to nebojsapetkovic For This Useful Post:

Super Star chelikmanutd's Avatar
    Steam ID:
    Chelikmanutd

Postovani saigraci,

izvinjavam vam se sto sam opsovao cevalog, znam da je to mnogo strasno i neprihvatljivo u nasem narodu u kojem se psovke i zargonski izgovaraju.
    Iako sam ga opsovao u private chatu, covek je to slikao i objavio nebi li pokazao kako sam nekulturan. Dobro jesam.
    Kaznjen sam sa 3m i ok, prihvatam! Preti mi se i izbacivanjem iz lige....nema potrebe, sam cu je napustiti ako UPRAVA u narednom periodu bude ovako radila!

Ovde se stiti covek koji ne moze da se opise ljudskim recima, kada je neko na ovakve stvari spreman da radi u igrici mogu zamisliti kakav je u stvarnom zivotu.
    Jedno nesportsko i podlo ponasanje u toku utakmice nije se zavrsilo samo na tome nego i na prvoklasnoj provokaciji na koju sam naseo i opsovao ga. Takav sam, nisam neko ko ce mu na isti nacin vratiti nego ja to izabcujem iz sebe odmah.
    Setite se kako smo svi osudili odluku UEFA da kazni nas za eksces protiv albanije, jakog srca i karaktera naseli smo na zmijsku provokaciju i platili ceh.
    Tako sam ja ovde prosao.
    Pas koji laje ne ujeda ...
    Ja cu pokusati da suzbijem svoj temperament u narednim utakmicama, a neka ovakvi i slicni njemu nastave da rade po svome.
    Iako je 90% ljudi sa foruma stalo uz mene i slalo mi PM da sam upravu i da im je drago, VI, UPRAVA ste stali na onu drugu stranu!

Srecno u daljem radu !

28. The Following User Says Thank You to chelikmanutd For This Useful Post:

Page 1 of 4 123 ... LastLast