Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 201

Thread: Najava treninga - PODMLADAK

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Default Re: Najava treninga - PODMLADAK

Legion vs PES-Serbia Recreativo

1. Meč
    02.12.2014.

Legion - PES-Serbia Recreativo 1:1

Strelci: DM11 (Ronaldo)
    Asistencije: ?

Sastav:
    CF DM11 - Ronaldo
    CF Macan - Benzema
    AMF Stević - Modrić
    LMF Toni4Blace - J. Rodriguez
    RMF - Miša99CZV
    DMF Admiral - Khedira
    LB SaleFontana - Marcelo
    RB Nemanja - Carvajal
    CB AI - Pepe
    CB Pilojac - Ramos

Nismo uzeli screenshots pa nemamo tacnih podataka. Ali generalno bio je tvrd mec sa malo sansi. Nas napad je poprilicno uigran za ovu fazu kada jos uvek radimo na stvaranju tima. Drago mi je da tu imamo jaku konkurenciju (DM11, Macan, Krle). Odbrana solidna, mada losa postavka kod primanja gola. Vezni red pomalo konfuzan u nekim fazama meca. Mora lopta brze da ide, sa manje okretanja i guzenja na nasoj polovini. Ne znam da l je problem pas suport/manual (posto neki tako igraju). Bilo bi lepo da to svi podesite na maks 4 crtice, znate i sami da nekad zna da zalaguje a dogodilo se nekoliko puta da lopta ode u prazno u aut kod zavrsnog pasa (tacno se vidi da je manual), ili se guzimo previse pri dodavanju kako bi bilo sto preciznije i tak izgubimo loptu na nasoj polovini (posebno u drugom mec) pa primimo glup gol. I sto je najbitnije: NEMA OPUSTANJA KAD PROTIVNIK IMA IGRACA MANJE A MI VODIMO 1:0. Videli ste sami sta se dogodilo zbog tog stava "lako cemo sad". Koncetracija na 100% dok sudija ne odsvira kraj. I sto manje *****ancije preko TeamSpeak-a (pevanja pesama, pustanje muzike itd), odvracate paznju jedni drugima. Kad se mec zavrsi onda se zezajte.

2. Meč
    02.12.2014.

Legion - PES-Serbia Recreativo 4:5

Strelci: DM11 (Ronaldo) x3 , Macan (Benzema)
    Asistencije: Macan (Benzema) x2

Sastav:
    CF DM11 - Ronaldo
    CF Macan - Benzema
    AMF Stević - Modrić
    LMF Toni4Blace - J. Rodriguez
    RMF - Miša99CZV
    DMF Admiral - Khedira
    LB SaleFontana - Marcelo
    RB Nemanja - Carvajal
    CB Marko.Mil - Pepe
    CB Pilojac - Ramos

Mnogo bolji mec, uzbudljiviji. Video sam komentare da smo navodno dominirali. Mozda i jesmo do tog 4. gola kad smo vodili 4:1, prvenstveno zahvaljujuci odlicnoj saradnji Macana i DM-a. Ali opet isto vazi kao za 1. mec. Previse guzenja na nasoj polovini veznih igraca, gubitaka lopte i primanja lakih golova. Pas suport na 4, kad igrate sami uzivajte u manuelu koliko hocete, ali ovde ste deo tima i ne zelim da 9 ljudi ispasta zbog tog vaseg "uzivanja".
    Takodje prekidi veliki problem, kako u odbrani tako i u napadu. Onoga "daj meni da izvodim slobodnjak" nece vise biti, izvodice ga igrac sa najboljom ocenom (Kroos, Ronaldo, Bale itd). U odbrani smo kiksali par puta, ali generalno dobra predstava novog stoepra MarkaMila, zdrava konkurencija meni i DaxDax-u.

Generalno: Sledeci put obratite paznju na brzu predaju lopte, 1 dodir 2 maksimalno i napred na X u 90% slucajeva, ostanite foukisrani i bez mnogo zezanja na TS. Ispostujte te 3 stvari za sledeci trening i bice mnogo bolje.

2. The Following 4 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Samo bez pogrešnih paseva i izgubljenih lopti na našoj polovini i garantujem da će se broj primljenih golova sma jiti duplo, ali popravićemo to treninzima.

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Kad pominješ manual misliš na mene, ali grešiš... Manuel sam koristio predhodne treninge, na poslednji sam stavio 2 crtice, mada nije to sad toliko bitno, staviću sledeći put 4.

Hteo sam samo da kažem da je vezni red totalno dezorijentisan, jer često dmf i amf ostanu sami bez podrške, krila ne prilaze nego samo beže napred. Ili čak preskačemo dmf i amf, recimo u drugoj utakmici su Modrić i Kedira imali ukupno 15 pasova, od čega 10 uspešnih. Takođe Kedira je slabo zatvarao prostor ispred zadnje linije, a to se vidi i po broju presečenih lopti (0) i broju oduzetih lopti (0). Ali to je verovatno trenutna dekoncentracija, jer znamo da je Tuksamas trening pre ovog bio solidan.
    Što se napada tiče poprilično kvalitetno kretanje Ronalda i nešto slabije Benzeme, ali to se sve da nadograditi. Jedina zamerka za Ronalda (DM11) je dodavanje, kojeg skoro da nema kad se priđe na 20 metara od gola.

Trenutno nismo loši, a igramo tek 5-6 mečeva zajedno... Mislim da će ekipa vremenom igrati sve bolje i bolje kako vreme bude odmicalo.

5. The Following User Says Thank You to Stević For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Stević View Post
    Takođe Kedira je slabo zatvarao prostor ispred zadnje linije, a to se vidi i po broju presečenih lopti (0) i broju oduzetih lopti (0). Ali to je verovatno trenutna dekoncentracija, jer znamo da je Tuksamas trening pre ovog bio solidan.
    Tuksamas nije igrao ovaj meč, tako da :P

7. The Following 3 Users Say Thank You to tuksamas For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Quote Originally Posted by tuksamas View Post
    Tuksamas nije igrao ovaj meč, tako da :P
    vidim ja totalno druga igra, mislio sam da si ti jer si i pre igrao...
    izvini na neosnovanoj kritici

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Slažem se da mi dodaja nije jača strana, ali radim na tome da to dovedem u red i mislim da veoma dobro napredujem po tom pitanju, ali dokle god golovi ne manjkaju mislim da nema potrebe da mi se skreće pažnja na to. U svakom slučaju, kritike su dobre a ja ću se potruditi da još više učestvujem u timskoj igri. Važna je timska igra, a ne individualnost. Imamo po par igrača na nekim pozicijama u veznom redu, mislim da ćemo stvoriti još bolji i uigraniji tim.

10. The Following 2 Users Say Thank You to DM11 For This Useful Post:

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Ja sam imao problem sa džojstikom koji sam nadam se rešio. Dešava mi se da sam od sebe pomeri sve komande za levi analog za 30 stepeni, pa ako držim pravo on će poslati 30 stepeni u levo. Samo izvadim i vratim džojstik i ono radi kako treba. Ubacio sam xbox360 emulator i nisam više imao problema.

Videlo se da nam je falio tuksamas na DMF jer je prvi trening odradio skoro pa perfektno za njegovu poziciju. Ronaldo i Benzema, od sad igrajte kao pred kraj zadnje utakmice. Kada naš golman ispuca loptu na Ronalda, Benzema trči iza njega, Ronaldo mu spusti loptu iza, onda ili dupli pas ili se izbaci lopta za Bejla ili Rodrigeza po krilu. To smo 3-4 puta probali i odlično je ispalo.

Pitao bih vas za mišljenje o uzimanju Čelzija? Znam da u Realu ima Ronaldo i Benzema, ali sa Čelzijem smo baš solidno zatvorili ronalda sa Luisom, jer je brz dosta, dok Marselo i Koentrao imaju malo sporiju početnu brzinu u odnosu na njega. Takođe Azar i Kosta u napadu su odlično funkcionisali, dok je Oskar mnogo bolji u odnosu na Rodrigeza. E sad Vilijan nije Bejl ali šta je tu je . Žao mi onog ofsajda sa Oskarom kad sam dao gol sa 20m :(

12. The Following User Says Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Ma kakav Čelsi, Real je Real. Ja jesam postigao 2 pogotka sa Koštom, ali sigurniji sam sa Ronaldom, ne bih da u nekim kritičnim trenucima omanem jer je to bio Košta ili bilo ko drugi, nije da sumnjam u sebe, ali ono. Svi smo čvršći sa Realom i mislim da je Real pun pogodak. Čelsi nema tu brzinu transformisanja iz odbrane u napad i obrnuto. Po svim karakteristikama mislim da je Real bolji. Što se ti Rodrigeza, uopšte nije loš igrač, čak mi je isti kao Oskar u pesu.

Professional misa99czv's Avatar
    Steam ID:
    misa99czv

Default Odg: Najava treninga - PODMLADAK

I po meni je bolji Real, sa Willian-om se ne snalazim bas najbolje, sa Bale-om je super, i bas kao sto kaze DM11 , transformacija iz odbrane u napad je mnogo brza kod Reala.

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Realno ni Oskar ni Rodrigez nisu za krilo, al eto...

Amateur Salefontana's Avatar

Oskar kod mene igra AMC Perfektan na toj poziciji.

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

posto je ovo 11na11 siguran sam i znam ..da se uzme..poljska legia ako svako ispuni svoje zadatke...posebno one mini-role zadate od strane selektora i njegovog strucnog staba..moze se igrati i sacuvati gol..pritom...dodao bih da samim tim sto se vezba sa slabijim..zamislite posle jedno 10ak treninga..pa dodje zvanicna utakmica, a mi neki jak tim..nema veze koji..razmislite o tome a ta transfromacija...iz odbrane u napad..mozda igra ulogu kada sam vodis ceo tim..ali ovako..11na11 sve se menja iz korena i tu transformaciju mozes sporovesti lagano u delo nevezano za tim,a sto se tice napadaca i sigurnosti realizacije..ako se napravi akcija..da nije prolazenje kroz igraca pa cfovi ce dati gol..koji god da su ..samo treba doci do nivoa da se ima par opcija u napadu....standardnih i neodbranjivih..koje ce se naravno steći samo treningom i treningom..i razumevanjem za greske i timskom podrskom..dokle god verues da si tim i deo tima i verues u svog saigraca i bez straha mu dodas sve je moguce pa čak i da slabiji tim pobedi jaci jer to je ono sto fudbal čini magiom
    i ajde pilojac..sredi ove tojine ili lunetove vcrs..da im objasnimo sta Legia moze protiv Reala

Steam ID:
    pilojac85

TRENING ZA PODMLADAK DANAS OD 20:00 dvomec protiv ekipe PES-Serbia Seniors.

Pozvani igraci:

CB:
    Pilojac, DaxDax, Marko.Mil

RB:
    NemanjaCZV, Ivkovic

LB:
    SaleFontana, Toni4Blace

DMC:
    TuksaMas, Zizkamas, Admiral

RM:
    Profesor, Misa99czv, MilosNinkovic

LM:
    VD, Steva

AMC:
    Stevic, Max_Serbia

CF:
    Krle94, DM11, Macan.

Malo iznenada znam. Ja sam sad dosao sa posla pa nisam mogao ranije da vas obavestim , ali sam nagovestio pre par dana da ce trening biti sad. Potvrde dolaska/nedolaska ovde u temi.

Professional misa99czv's Avatar
    Steam ID:
    misa99czv

Steam ID:
    pilojac85

Pa nema je, nema ljudi. Otkazano!!! Protivnici mi nisu juce potvrdili da ce doci, pa da ne bude kao prosli put mislio sam da je bolje da vas ne zovem. Dobio sam informaciju da ce doci tek oko 18:30. Videcu da imenujem zamenika nekog ko ce zakazivati ove treninge i okupljati vas, posto sam ja prezauzet sada.

Professional НемањаВЦЗ's Avatar

Ја се извињавам, нисам био код куће од 5 до 8 и 10-15, стварно ми је жао. :/

Regular Milos Ninkovic's Avatar

Pilojac sto si onda zakazivao trening? Ja sam odvojio svoje vreme da ne bih izgubio mesto u timu a sada nema treninga.

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast