Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 201

Thread: Najava treninga - PODMLADAK

Default Re: Najava treninga - PODMLADAK

Dolazim u 9, umesto u 8.

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Od 20:00 igra sledeca postava:

Od 21:00 igra sledeca postava:

Ovo ste duzni da znate:
    -igraju se dvomeci protiv kompa
    -upoznajte se sa formacijom (4-4-2 diamond) i postavom (Ramos, Pepe, Kroos itd) iz razloga sto cete mozda bas vi namestati formaciju (komp random bira coveka koji bira tim i namesta formaciju) !!!
    -iskljucite FLUID u drugom polju s desna ukoliko ste bas vi taj koji namesta takiku, znaci FLUID OFF
    -u igri drzite svoje pozicije, nemojte da srljate napred i pravite guzvu
    -stoperi pratite liniju, nemojte da ostajete duboko i onemogucavate eventualnu ofsajd zamku.
    -DMC (TuksaMas) nemoj mnogo da se odvajas od centralnih stopera tokom celog meca
    -u napadu NEMOJTE DA FORSIRATE TROUGAO niti L1 TROUGAO, gledajte da dodajete loptu sto vise na X
    -nemojte da budete sebicni , ovo je timska igra. Sebicluk vam donosi izbacivanje iz tima.
    -sto manje price na chatu u samom PES-u i team lobby-u, bez svadje i psovki sta god da bude.
    -pre nego sto udjete u pes iskljucite chat na mibbit-u gde cemo se okupiti
    -ne stiskajte u toku igre ALT+TAB jer zna da izbaci sve iz sobe.
    -Soba ce biti kreirana u 19:45, odnosno u 20:45 u TEAM LOBBY-u , IRELAND 02, naziv sobe PES-SERBIA PODMLADAK, sifra : bleki

Sve sto zelite da me pitate pitajte me na chatu do 19:55 odnosno do 20:55 kada i ja gasim chat.

MECEVI STARTUJU U TACNO VREME (20:00 odnosno 21:00) POJAVILI SE VI ILI NE

POKAZITE DA STE TIMSKI IGRACI I DA OD VAS MOZE DA SE NAPRAVI JEDNA DISCIPLINOVANA I UIGRANA EKIPA, SVE JE NA VAMA !!!

4. The Following 7 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

Zadovoljan sam treninzima. Ispravili smo neke stvari, ali imamo jos dosta da poboljsamo. Ako ovako nastavite mislim da cemo moci da formiramo jos jedan tim pa da imamo 3 ekipe na takmicenju. Problem bi mogle da budu krilne pozicije jer nisam nesto zapazio da su krila igrala timski. Jedino se VlakaVlaka posle popravio. Kao i stoperi, za sad samo DaxDax tu, odlicno odradio posao. Marko Mil nije dosao, sutra treba zizku da probamo na centralnom beku. Detaljnije analize sa slikama ucinka pojedinacnih igraca u toku sutrasnjeg dana.

U drugom treningu posle 1. meca je i meni malo popustila koncetracija pa sam u 2. mecu ostavio regular slucajno, posle birao opet Barsu protivniku. Izvinjavam se zbog toga.
    Najjaci utisak na mene je ostavio 1. mec ovog tima koji je poceo u 21:00. stvarno sjajna pas igra i efikasan napad, odbrana odlicna, izgledali smo kao tim koji vec dugo igra zajedno.

6. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

Utisci od sinocnih treninga

1. mec Real Madrid 3:0 Barsa (regular)

Solidno izdanje, ali dosta stvari za popraviti. Voleo bih da se igra vise timski, da ima vise jednostavnih pasova na X, ne mora svaki kontakt sa loptom da bude asistencija ili gol. Drzanje kocke isto problem. Oni igraci koje kontrolise komp pocrkaju posle 10 min, Carvajal jadan presing vrsi u protivnickom 16-ercu. Nemojte to da radite. I necu da vidim svadju na poluvremenu i psovanje, prebacivanje nekome za nesto makar gubili 5:0. To jako ruzno izgleda.

Toni4BLACE (Coentrao) : U pocetku je previse drzao brzo trcanje i sporo se oslobadjao lopte. Mora da popravi igru u defanzivi (ni jedna presecena lopta) i da drzi svoju poziciju kako ne bi pravio guzvu napred i gusio Bejla i Ronalda.

DaxDax (Ramos) : koliko se secam brzo ga je komp izbacio iz igre, u oba meca, tek je u 3. i 4. mecu odigrao do kraja.

Tuksamas (Khedira): Odigrao poprilicno dobro i sigurno. U pocetku takodje previse napred isao i pravio guzvu (postigao i jedan gol) ali takva igra jednog DMC-a nece da pije vodu kad se bude igralo protiv zivog protivnika. Ostavices stopere nezasticene. Kasnije je prihvatio sugestiju i odigrao dosta bolje, drzao svoju poziciju i prosledjivao jednostavne i sigurne pasove na X.

Milos Ninkovic (Rodrigez) : takodje ga komp brzo izbacio

VlakaVlaka (Bejl) : E moj Profesore . Imao si dobrog igraca pa te to mozda vise povuklo da soliras. Vise si ulazio u sredinu, gusio napadace i AMC-a. Najveca greska jeste to brzo trcanje koje se izgleda zaglavilo, i prevelika zelja za samoisticanjem. To mora da se iskoreni ako cemo da budemo jedan tim za respekt. Vise dodavanja na X i drzanja svoje pozicije, manje brzog trcanja. Kasnije si te savete donekle usvojio, ali mora to jos bolje. Krilne pozicije su uz stopere (manjak igraca) za sad najveci problem.

Stevic (Kroos) : Drzao si poziciju solidno (bilo bi dobro da drzis i jezik za zubima i da ne psujes na chatu , narocito ne nekog ko je u prethodnom PES-u branio cast ovog foruma na medjunarodnim turnirima, organizovao dosta toga, uspostavio mnoge kontakte itd). Sto se igre tice mora to kreativnije malo i sugurnije, moze pas i nazad nekad, ne mora svkai napred.

DM11 (Ronaldo): Uz Tuksamas-a jedan od boljih pojedinaca meca. Gol igrac nema sta. Ali bilo bi lepo kad bi malo vise dodavao a malo manje solirao. Dao si 2 gola, ali mogao si mozda jos 1-2 asistencije sigurno da napravis. Oni sutevi sto su prosli sa Ronaldom, pitanje je kako bi to proslo sa recimo Benzemom. Vise timski igraj, ne moras da kopiras pravog Ronalda

8. The Following 3 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

2. mec Real 3:2 Real (Superstar)

Ovo je vec bio malo tezi protivnik ali solidno timsko izdanje. Opet problemi sa drzanjem kocke i premaranjem igraca koje kontrolise komp.

Toni4BLACE (Conetrao) : odigrao bolje nego prvi mec (pasovi 8/8 plus jedna asistencija), ali kako je vreme odmicalo padala mi koncentracija i vracao se svojim boljkama iz prvog meca (brzo trcanje i drzanje pozicije). Potrudi se da odigras ceo mec u istom tempu.

DaxDax i Tuksa ubrzo ispali iz sobe.

VlakaVlaka (Bejl) : Dosta bolje odigrao nego prvi mec, drzao svoju poziciju, centrirao, dodavao dosta. Nastavi tako, igraj za tim. Nije sramota dodavati na X proste pasove ili vratiti loptu nekad nazad.

Stevic (Kroos) : za nijansu bolja igra, drzao si svoju poziciju, vracao se nazad, proigravao. Ajmo sad da ubacimo neku dozu lucidnosti i bolje preglednosti.

DM11 (Ronaldo) : dao jos 2 gola, vidi se da ima mirnu zavrsnicu, ali opet mora vise timski da se igra.

10. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

1. mec (od 21:00) Real 7:0 Barsa (regular)

Ajde priznajte da ste vezbali prethodnih dana u ovom sastavu, necu vam nista . Jako je dobro bilo, vezli smo po terenu, urnisali protivnika kratkim, brzim i jednostavnim pasovima, proigravali saigrace onako kako treba.

DaxDax (ramos) : Konacno odigrao jedan ceo mec. Pokazao je da se na njega moze ozbiljno racunati za stopera 3. ekipe (ako se formira). Vrlo koncentrisano odigrao oba naredna meca, malo gresaka napravio, siguran pas. Nastavi tako i da igras i da se ponasas, nece biti nikakvih problema.

SaleFontana (Coentrao): jos jedan igrac koji je dosta pokazao, kako u odbrani tako i u fazi napada i prenosa lopte. Drzao svoju poziciju, nije nikog gusio, odigravao jednostavne lopte, ponasanje takodje primerno. Nastavi tako.

NemanjaVCZ (Carvajal) : Takodje solidna partija, uklopio se u crvrstu odbranu. Odigravao pravovremeno i jednostavno, zatvarao prostor. Obrati paznju kod kornera samo kad mi napadamo, ako te postavi komp u 16m a vidis da je pozadi ostao samo 1 stoper povuci se nazad za svaki slucaj, ne mozes mnogo toga da uradis kao Carvajal u skoku.

VlakaVlaka (Bejl) : E ovo je vec licilo na nesto. Ispostovao si zahteve, drzao svoje mesto, odigravao kad treba. Nastavi tako i nece biti zime za levo krilo.

Max_serbia (Kroos) : Dosta dobar, mnogo pasova, jednostavna igra, drzao svoju poziciju. Timska igra. Nemam neke zamerke, nastavi tako.

Macan (Benzema) : Vrlo dobra partija Macana, podredio se timu i to se videlo kad god smo napadali. Praovremena proigravanja, stigao da se upise i u strelce. Nastavi tako!

Krle94dg-Aca (Ronaldo) : Jako dobar utisak ostavio i na mene i na Toju. Racionalno razmisljanje kad ima loptu, ne forisra sut, ne siluje, dodaje, kad je u izglednoj prilici sutira (imao odlicnu realizaciju), timska igra, drzao svoju poziciju. Ali moras tako da igras sad svaki mec, pokazao si da mozes, nema zabusavanja. 4 gola i asistencija, dodavanja 18:14. Nastavi tako.

Meceve koji su potom usledili necu komentarisati, eglavnom zbog mog umora i pada koncetracije pa sam pravio greske u samom podesavanju treninga. Odigracemo nekom drugom prilikom jedan normalan mec.
    Sve u svemu za sad imam neki kostur tima. Kriticne pozicije stopera i krila zbog manjka igraca.

12. The Following 3 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Svaka čast Toji na radu i zalaganju, ali ona kritika za poziciju je, koliko sam ja primetio delovala na njega odlično. Možda sam je iskoristio pogrešnu reč, ali to je više žargonski bilo, takođe smatram da je zdravo da imamo neku komunikaciju, da dajemo savete jedni drugima, svako zna po nešto i svako može svakoga nešto da nauči i svako može od nekog da nauči
    U drugom poluvremenu sam konačno igrao svoju poziciju, nisam morao da se sklanjam od Benzeme, Kedire i Bejla.
    Sve kritike prihvatam, osim za kreativnost. 2 najlepše asistencije i najteže sam upravo ja sa Krosom izveo + 2 gola posle moje asistencije asistentu (ako mogu tako da se izrazim). Ovo ostalo stoji, mogao sam malo i nazad da vraćam, da se to srediti sve.
    U svakom slučaju mislim da smo svi bili OK, iako smo igrali prvi put zajedno.

14. The Following User Says Thank You to Stević For This Useful Post:

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Prvi meč što smo igrali od 20h nije ličio ni na šta. Konkretno za moju levu stranu, igrao sam LB. Bejl se vraćao da igra odbranu, pa kad uzmemo loptu ostane prazno napred, i ja kao Koentrao moram da otrčim u napad da bi otišla kontra. Bejl me je pratio u stopu i tako ostavljao rupu pozadi. Upisao sam asistenciju iz auta

Drugi meč je već ličio na nešto, lepo reče gore, u početku sam igrao odbranu odlično, Bejl je shvatio šta treba da radi i zato je i došla akcija kada mi je baš on otvorio celu levu stranu gde sam istrčao pola terena i centrirao Ronaldu za gol. Posle sam hteo još neki put da uletim tako, ali primetio sam da ne ide baš tako lako i da se ostavlja rupa iza mene. LB i RB to neka rade samo kada gube ili kada nemaju povoljan rezultat. U usprotnom sevaju kontre. Komp nije to umeo da iskoristi baš najbolje, ali protiv živog protivnika je loše. Mora malo bolje ona ofsajd zamka da se pravi. 4-5 puta po utakmici ispada po jedan igrač tako zakasni da izađe, a realno ne smemo tako da radimo jer su Ronaldo i Bejl mnogo brzi pa ne možemo da ih stignemo ako nam pobegnu negde na 30m od gola.

Kedira je pokidao obe utakmice, kao Matić u Čelziju je držao odbranu

16. The Following User Says Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post:

Regular Milos Ninkovic's Avatar

Je se zna kad je sledeci trening podmlatka?

18. The Following 2 Users Say Thank You to Milos Ninkovic For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

TRENING ZA PODMLADAK SUTRA (UTORAK) U 20:00 dvomec protiv kompa radi uigravanja, a potom od 21:00 dvomec protiv Lunetove ekipe.

Pozvani igraci:

CB: Pilojac, DaxDax, Marko.Mil

RB:
    NemanjaCZV, Ivkovic

LB: SaleFontana, Toni4Blace

DMC: TuksaMas,
    Zizkamas, Admiral

RM:
    Profesor, Misa99czv, MilosNinkovic

LM:
    VD, Steva

AMC: Stevic,
    Luigi_Cro(Enzocro92) (odustao)

CF:
    Krle94, DM11, Macan, Uroshinjo (odustao)

-Pozeljno je da imate instaliran TeamSpeak kako bismo se sve lepo dogovorili pred mec. Ne morate imati mikrofon, dovoljno je da slusate sta pricam.
    -Potvrde dolaska/nedolaska vrsite ovde u temi.
    -Ovo je poslenja sansa za Marka.Mila, Ivkovica, Stevu i Uroshinja da se pojave na treningu inace ih otpisujem za pravljenje ekipe koju cu prijaviti za turnir/ligu.
    -Takodje poslednja sansa za igrace : Misa99czv i MilosNinkovic da pokazu sta znaju.
    -Dva poslednja prijavljena igraca : VD i Admiral su takodje u obavezi da prikazu sta znaju jer vec kaskaju za drugima po pitanju treninga.
    -Postave zavise od brzine vasih potvrda ovde i bice okacene oko 19:00 ovde.
    -Okupljanje na chatu u 19:30 u posebnoj sobi koja ce biti u topic-u glavne sobe.

Na svoju inicijativu sam odlucio da se ja prikljucim 3. timu na takmicenju, tj da budem deo ovog tima kako bismo bili sto bolje organizovani i spremno docekali pocetak takmicenja. Smatram da tim ima potencijala i da se moze napraviti jedna ekipa za respekt. Imamo dosta dobar napad, relativno cvrstu odbranu i vezni red. Jedino sto moze predstavljati problem to su krilni igraci. Potrudite se da to sutra bude kako treba.

Takmicicemo se pod imenom PES-Serbia Recreativo.

20. The Following 5 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Amateur Salefontana's Avatar

Dolazim. I samo da predlozim posto jedan mec traje otprilike 17 minuta, a mi cemo igrati dva. Da kazemo da je sve spremno u 20:00. znaci da taj dvomec sa CPU zavrsavamo oko 20:40, da iskuliramo tih 20 minuta sto vise radi koncentracije i svega ostalog.

Steam ID:
    pilojac85

i pogledajte malo snimke jucerasnjih meceva sa Ukrajincima u temi http://www.pes-serbia.com/threads/34...Ukraine-United

Vidite kako se brzo igra, vecina pasova na X, 1-2 dodira i to je to.

26. The Following 3 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

28. The Following User Says Thank You to Stević For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Računajte na mene.

30. The Following User Says Thank You to DM11 For This Useful Post:

Super Star enzocro92's Avatar

Default Odg: Najava treninga - PODMLADAK

Ja javljam da odustajem,počinjem da radim za koji dan i necu biti previše koncetriran za ozbiljnu igru ,a nece biti ni problem svakako imaju dvojica igraca na AMC koji igraju jako dobro i spremni su za tu obavezu koliko vidim sa objava od trening utakmica

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast