Results 1 to 19 of 19

Thread: 11vs11 Najave treninga

Modulator Toja's Avatar

Default 11vs11 Najave treninga

U ovoj temi će biti najave treninga za igrače koji su konkurisali za reprezentaciju.
    Neko od selektora će najaviti trening (datim i vreme) i napisati spisak pozvanih igrača na trening.
    Pozvani igrači su dužni da najmanje 2 sata pre treninga napišu u ovoj temi da li će se pojaviti, ili su ipak sprečeni. Na osnovu toga će selektori 1h pred trening izbaciti postave timova koji će se naći na treningu.

Modulator Toja's Avatar

Default Re: 11vs11 Najave treninga

Trening 1:

Četvrtak, 27.11.2014. u 23h

Pozvani igrači:

CB:

Dido
    (
    DarkoPFC ( -+
    LtLueda ( ++
    GoranTZ ( +
    Gustavo_Fring (++
    Pilojac
    (
    Ipisiyi ( +

RB:

NattyDread ( ++
    KingOfThePES ( ++
    Shokanito (+

LB:

Riki (++
    Opera
    (
    Zokis (++

DMC:

Cule
    Braja (++

RM:

Hodza (+
    Dimitar (++
    Hadis (+
    Specialone
    (

LM:

MihajloDC (++
    Yoda (++

AMC:

Toja (++
    Loki (++

CF:

Kepa (++
    Lune (++
    AST (++
    CroW
    (
    Mitta
    (
    Vojo (+

Svi pozvani igrači su dužni da se izjasne do četvrtka 21h da li će prisustvovati treningu ili ne.

Modulator Toja's Avatar

Moram ovo da potsavim

4. The Following 14 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

- Posto nas ima za vise od 2 tima bice podele minutaze (obratite paznju na postave u prvom i drugom mecu).
    - Takodje cemo isprobati i Man City ovaj put.
    - Posto je ovo vec ozbiljan zvanican trening, nije nikakva proba novih igraca, vodicemo evidenciju prisutnosti. Ko je potvrdio da ce doci, a ne dodje ili se do 21:00 nije javio da nece doci, dobija zuti karton.
    - Svi neka se upoznaju sa postavama, jos uvek nismo provalili na koji nacin se bira onaj koji pravi formaciju u mecu, svi morate znati pravu postavku tima
    - Nemojte u toku meca stiskati krstic i menjati formacije sa Offensive na Custom ili Defensive
    - Soba ce biti napravljena u 22:45, molim udjite ranije i budite strpljivi kako biste krenuli na vreme.
    - Ako imate problem sa Live Update obrisite "Mount" folder u myDocuments/Konami/PES15

1. mec vs

2. mec vs

Molim vas da ispostujete ove postave, bez nekih velikih rotacija (posebno sto se tice postava klubova, smatram da su to najjace postave ovih timova u formaciji 4-4-2 )

Edit : Ispravka, u drugom duelu Shokanito umesto Kinga na desnom beku.

6. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Posto je poslednji trening prosao onako kako je prosao, bilo bi lepo da se ti momci koji nisu znali da naprave formaciju, ili da izaberu Man City (izabrali Everton), jave ovde i izvine ostalim igracima zbog tog previda. Ili cemo da budemo tim i gradimo atmosferu na zdravim i iskrenim odnosima, ili cemo da kao jajare cutimo i krijemo se iza svojih gresaka tek tako prelazeci preko njih.

Sve sam vam nacrtao, zamolio vas da ispostujete formaciju i sastav tima i da se ne menja formacija u toku igre. Sta se desilo, pocinje se u formaciji 4-3-3 sa Realom, postava neka leva, FLUID ukljucen, pa onda biramo Everton i cutimo, bez izvinjavanja idemo dalje itd itd. Katastrofa ! I ja navijam za Partizan pa sam stigao da odgledam mec i da napravim 4 postave za to vreme.

Oni koji ne mogu da dodju (Dido, Darko) molim vas da najavite da necete doci, to nije nikakav greh. Greh je kada kazete da cete biti tu, ja napravim podjednake odbrane i onda obojica ne dodjete bez javljanja. Napravite karambol i onda 5 min pre pocetka meca moram da crtam nove postave, ispasta 20 igraca zbog gluposti. Ajmo malo odgovornosti.

Ili cemo ovo sporovoditi onako kako treba ili se uopste necemo upustati u ovu avanturu.

Ocekujem izvinjenje ekipi ove dvojice koja su namestala postavu Reala u prvom mecu, a potom u drugom uzela Everton umesto City-a, pa da nastavimo dalje kao pravi tim sa zdravom atmosferom...

8. The Following 3 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

I ne zaboravite legendu koja je umesto da damo tri autogola i sto pre prekinemo mec,jer dosta ljudi radi ujutru,odigrala solo akciju i postigla pogodak. Prilicno sam siguran da smo svi izabrali igraca u realu za taj mec,...tako ko je upravljao Iskom?

Ja se ovde izvinjavam Voju koga dobro iznervirah u par situacija,svakako da mi nije bila namera. Prvo ovaj pes je predobar,ali ja na zalost se jos ne snalazim dobro,i nisam odigrao dovoljno utakmica sa "zivim protivnicima" vec samo sa kompom.Podbacio sam na prvom treningu,popravicu se nadalje.Kao sto rekose team spirit je izgleda dosta vazan u ovome pes-u,ajde stvarno da napravimo ovo kako treba.

Ja se ispricavam sto sam propustio trening cijeloj ekipi i pomutnji kojoj sam napravio u zadnji cas.
    Naime bio sam na chatu do negdje 10 i 30 mislim da sam s rikijem chato al sam cekajuci da se skupimo nazalost zaspo i propustio.
    Rano se dizem rano idem spavat mozda sam odma trebao reci da necu moci da dodjem ali sam mislio da budem mogao docekat i odradit trening.
    jos jednoc isprike svima izbornicima posebno.

11. The Following 2 Users Say Thank You to dido1004 For This Useful Post:

Super Star zokis's Avatar
    PSN ID:
    ZokiSS

Default 11vs11 Najave treninga

Ja se izvinjavam sto sam kasno uleteo na trening, i dok sam pitajuci Toju i cekajuci na odgovor na koju stranu da idem,(Gustavo Fring mi je odgovorio levo), mahinalno presao na desnu stranu, i umesto da za startnu postavu igram levog beka, za rezervni sastav sam igrao stopera. Dok sam već u drugoj igrao levog beka za startnu.

13. The Following 2 Users Say Thank You to zokis For This Useful Post:

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Evo, posle izvinjenja svima na chatu, izvinjavam se i ovde što nisam naučio formaciju Reala, nisam lepo pročitao, mislio sam da i u ovom pesu kapiteni nameštaju formaciju. Ja sam krivac za prvu utakmicu, na kraju je i ispala prava formacija sa malo izmešanim igračima. I uprkos tome smo dobili 4:1, a na greškama se uči, tako da se ovo više neće ponavljati. Smatram da više treba da se izvinjavaju ljudi koji non stop stiskaju pauze, kasne i biraju pogrešne timove, ali ok.

15. The Following 3 Users Say Thank You to gustavo_fring For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Trening meč

PES-Serbia Juniors - PES-Serbia Recreativo

nedelja, 20:00h

Trening meč protiv "najmladje" ekipe naše zajednice. Posle ovog meča, objavićemo konačan spisak igrača koji će biti registrovani za zvanični turnir. Tako da je ovo poslednja prilika da pokažete da zaslužujete da se nadjete na spisku. Igrači koji su propustili veći broj treninga, neće moći biti registrovani.

Pozvani sledeći igrači:

CB: LtLueda, DarkoPFC, gustavo_fring
    RB: NattyDread
    LB: King of the PES, Zokis
    DMC: Ipisiyi
    RM: MihajloDC, Dimitar
    LM: Hadis Zekic, nebojsapetkovic
    AMC: Toja
    CF: Kepa, Vojo, CroW

Potvrdite vaš dolazak/nedolazak na meč u ovoj temi. Ukoliko bude više od 10 potvrđenih, sastavi će se razlikovati iz meča u meč. Tj. prvi meč će igrati jedan sastav, a za drugi će biti izvršeno par izmena.

Dokažimo da je ono sa Rusima pre neki dan bio samo loš dan.

Okupljanje u nedelju u 19:30 na chatu u sobi #pesserbiarepka

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Ne dolazim, radim. Uglavnom uvek u tom nekom terminu radim, tako da bolje da me ne računate ozbiljno za one bitne mečeve koji dođu, a obično se igraju tako između 20-22h.

Professional nattydread's Avatar

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Nadam se da dolazim... i da dolazi Kepa.
    I za mene je ovog puta malo zeznut termin, radim do 8, od kuce. Mozda zakasnim na prvi mec. Mozda i ne budem imao posla. Svejedno bicu online od pola 8 i javicu sta i kako.

Ja sam u putu, stizem na drugi mec mozda...

Super Star zokis's Avatar
    PSN ID:
    ZokiSS