Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 121 to 138 of 138

Thread: Džojpedi

Regular kraupa's Avatar

Default Re: Džojpedi

[QUOTE=maremas;1358344]Za početak bluetooth treba da bude minimum 2.0 verzija sa EDR-om.

Ako imaš ovaj onda ti ne radi, taj nije sa EDR, ja imam ovo *****e isto

Čoveče, znao sam da sam nešto usr.o. Znaš li model bluetootha koji sigurno radi, da je isprobano? I ovaj sam kupio na slepo. Jeste, to je taj. I mislio sam da je njihova komunikacija niđe veze.
    I još nešto: Pošto ovaj džojstik ima u sebi bateriju, a ja igram nonstop na kabl, koji uporedo sa mojom igrom dopunjava i bateriju, da li mogu tako da upropastim džojstik (odnosno bateriju, pa samim tim ni džojstik ne bi radio)?

Hvala na odgovoru! Ja sam navikao na Dualshock 2 i hteo sam po svaku cenu da kupim takav model. Ako ovo može par godina da radi na kabl, meni dovoljno

Super Star maremas's Avatar

Ovaj ima taj EDR, ja sam prvo kupio onaj polukruzni jeftini jer nisam znao, ovi su skuplji, kupiš ceo džoj za te pare :(
    http://www.gigatronshop.com/mrezne_k...sb-bt211-28059
    Mada na kupujemprodajem sigurno imaju i ispod 1000 dinara sa EDR, treba potražiti.

Ako ti radi na kabal i da ti se s**** baterija ne znači ti ništa, jer ga nećeš koristiti bežično, ali i mene interesuje isto da li slabi baterija ako mi je gejmped nonstop na kablu tj. ako je nonstop puna.

Regular kraupa's Avatar

Velika dilema oko te baterije Kad sam otvorio link i video cenu, slošilo mi se. Znači, na kabl, ako ne ubija bateriju. Meni kabl nikad nije ni smetao

Regular kraupa's Avatar

Možda bih čak i kupio ovaj bluetooth, kad bih bio siguran da će da radi. ali ako opet bacim pare, na kraju ću da izađem na 100e. Što se tiče igranja na kabl, rekao bih svima da dualshock3 nije komplikovan za povezivanje. Možeš da se zbuniš prva 2 puta, posle ide. Problem nastaje kada iščupate dž, jer onda morate da sačekate da se utakmica završi, pa da ponovo uključite program koji ga aktivira. Mora i da se aktivira svaki put kada ponovo uključite komp. A da je dobar, dobar je, stvarno. Bolji od Dualshock2.

Pozdrav svima. Treba mi pomoc oko izbora joypeda... lomim se izmedju xbox 360 od ovog lika sa kp ili speed linka XEOX Pro Analog SL-6556-BK. Unapred hvala

Regular niko's Avatar
    Steam ID:
    Nikooolaaa

Godinama sam koristio Dual shock 2 sa ps2, dobar je i izdrzljiv, ali od kako sam pre godinu i nesto presao na xbox360 wirless, ne bih se vracao nikad. Dosta bolji analog. Jedino ako igras na krstic razmisli o drugoj varijanti. Mada ako imas prilike probaj da nabavis xbox360 sa novijim tipom krstica https://www.youtube.com/watch?v=JzYOAjKhGMM
    jer mu je ovo jedina nazovi mana, posto mu je krstic losiji od sony - jevog.

Ovaj speed link je kopija xbox-a 360. nije wireless, ima garanciju 2 god... sto se mene tice krstic mogu i da izbace

Podrav, opet ja... poslao mi drugar od preko xbox 360 bezicni, dobio sam u pakovanju samo baterije, intresuje me kako da ga povezem sa pc, neka varijanta da ne bude skupa

Edit Tim milos987's Avatar

Ima li negde adapter za DualShock2 to USB? Hvala!

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Quote Originally Posted by milos987 View Post
    Ima li negde adapter za DualShock2 to USB? Hvala!
    Na novobeogradskom buvljaku, 600 dinara.

tatko na online operativac's Avatar

Pozdrav,

zanima me gde mogu da kupim dva original sony2 dzojstika, neotpakovana?

samo jos da je sony

edit: https://www.kupujemprodajem.com/PS2-...5826-oglas.htm
    nisu zapakovani, ali bar original.

reseno,
    adapter 600 din na kupujem prodajem, joystici original sony po 1400.

Regular
    Steam ID:
    Tandrchak

Zna li neko je li velika razlika u analogu kod Xbox One u odnosu na Xbox 360, da li je novi dosta bolji?
    I da li je teže povezati One sa kompom u odnosu na žičani 360?

Inače mogla bi ova tema u 2016 deo da se prebaci.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Odg: Džojpedi

Evo imam i jedan i drugi. Na oba me zeza levi analog, na 360 ponekad ide na gore, a na One ide na desno, cesce, cim stisnem ljudski dzojstik, ne pipnem levi analog a pocne da ide negde sam od sebe, dok kod 360 nije tako. Preporucivao sam One jer je noviji, mislio sam i bolji, ali iz mog iskustva mislim da je bolje imati 360 jer je kompaktan, bolje izradjen, tvrdji. Ona meka plastika na One je nepodnosljiva.
    U svakom slucaju posle godinu dana (u zavisnosti od igranja) iskrzaju se i jedan i drugi i pocnu da brljave. Pa treba uzeti makar onaj za nijansu jeftiniji i koji je bolje sklopljen (360).

Nije tesko povezati One sa kompom, samo preko micro USB-a. I instalirati drajvere. http://support.xbox.com/en-US/xbox-o...ntroller-to-pc
    Taj kabal mora da bude nekako tvrd, ume da zeza nekad (od mobilnog), a i tesko se nalazi u prodavnicama duzi od 1.2 metra.

18. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Regular salecz's Avatar
    Steam ID:
    salecz016

Jedno pitanjce, koristio neko nekad program XBOX360CE kazu da bilo koji gamepad reaguje kao XBOX 360 gamepad sa mekocom i ostalo...pa me interesuje iskustva ako je neko koristio...

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567