Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 138

Thread: Džojpedi

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Question Džojpedi

Izvinjavam se što sam verovatno pogrešio temu, ali nisam znao gde drugde. Vidim da se, posebno u ovom pesu, zahteva posebna preciznost džojstika. Ja to nažalost nemam, imao sam original dualshock 2 koji sam naravno slomio u toku prošlog pesa, i sada sam ostao na dve falš dualšok dvojke koje su bože me sačuvaj. E zato ja postavljam pitanje za sve vas zaljubljenike u PES, koje biste mi gamepade preporučili, ne pitam za cenu, bitno je samo da ima ovde u prodavnicama da se kupi i da je dobar. Ne bi škodilo ako čujem nekoliko različitih mišljenja, hvala unapred!

Super Star maremas's Avatar

Default Re: Najbolji gamepad za PES 15?

Ja imam dualshock 2 i ne bi ti ga preporučio ponovo baš zbog preciznosti analoga.
    Mene interesuje kakav je Xbox360 što se toga tiče, pa ako neko može da ostavi svoja iskustva.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ja cepam već 3 godine samo sa džojpedima koji su replike XBOX, trenutno imam Logitech Chillstream, mnogo mi je lakše da igram na njemu nego na PS2 džojpedu.

Steam ID:
    gustavo_fring

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Ja cepam već 3 godine samo sa džojpedima koji su replike XBOX, trenutno imam Logitech Chillstream, mnogo mi je lakše da igram na njemu nego na PS2 džojpedu.

Kakav je, analozi mekani, nisu kruti, precizni? Dugmici isto, ne moraju da se stiskaju iz sve snage, nego lepi, mekani? Koja je cena, gde ima da se uzme? Ima li uopste original XBOX 360 dzojstik da se kupi?

Default Re: Džojpedi

Apsolutno mu ništa ne fali, čak ima i kuler da hladi dlanove

Moraćeš malo da potražiš na kupujem prodajem i sličnim sajtovima, malo se teže nalazi u prodavnicama.

Steam ID:
    gustavo_fring

Prosla dva dualshocka sam kupovao preko tih sumnjivih sajtova i nisam bas najbolje prosao tako da trazim neki dzojstik koji lepo mogu da kupim u radnji i dobijem nov neotpakovan. Da li u nekoj radnji u Beogradu ima nesto slicno ovome?

poslednji put sam video letos u Tempu , predlažem ti da malo izguglaš, obzirom da se ne proizvodi više čini mi se.

ja bih ti preporucio logitec f710 malo je skuplji ili logitec f510 koji je takodje odlican on je duplo jeftiniji ali za razliku od prvog nije wirless , imam oba dugo vremena igram pes na njima ja bolje i preciznije za PC nisam video,
    a probao sam maltene sve koji imaju kod nas, imas ih u svim radnjama tog tipa

9. The Following User Says Thank You to nemanjasim For This Useful Post:

Quote Originally Posted by gustavo_fring View Post
    Kakav je, analozi mekani, nisu kruti, precizni? Dugmici isto, ne moraju da se stiskaju iz sve snage, nego lepi, mekani? Koja je cena, gde ima da se uzme? Ima li uopste original XBOX 360 dzojstik da se kupi?
    Evo ti druze link http://www.kupujemprodajem.com/Xbox3...ilter_id=15972
    Ja sam kod njega uzeo i xbox 360 controller i dfgt volan, sve je fulu, nemoj nista da se brines..controller sam dobio u kutiji sa sve instalacionim cd'om koji naravno neces koristiti nego ces skinuti drivere sa http://www.microsoft.com/hardware/en...er-for-windows Win 7 drivers su takodje i za 8 i 8.1, ja imam 8.1 64bit i sve sljaka u fulu. Controller je vrhunski..dual shock 2 sam zamenio sa ovim i razlika je velika, bar meni..definitivno neces pogresiti..

Ovaj lik ima ogromnu ponudu, mozes da uzmes crni wired ili wireless, najnovije modele..

11. The Following 4 Users Say Thank You to Aca M. For This Useful Post:

Od istog prodavca sam uzeo XBOX wired joypad, savrsen je za sportske simulacije. Logitech Chillstream je, po meni, mozda najbolji joypad, ali se tesko nalazi.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

I ja preporucujem Xbox-ov. Veoma je precizan i kvalitetan. Ja sam se brzo navikao na poziciju levog analoga... mozda zato sto nisam mnogo ni igrao na dzojpedu ranije.
    Sad mi je nakon dugog koriscenja pre par dana okrnjen deo leve kapice. Ne smeta mi u igranju, ali valjalo bi da uzmem novu.

Sto se tice Chillstream-a evo par review-a i ovde. http://www.itsvet.com/proizvod/logit..._gamepad/31/83

Steam ID:
    gustavo_fring

Hvala puno svima, pogotovo Aci, narucio sam preko tog lika zicani kontroler pa vam javljam kako me sluzi kad stigne.

Ja sam u Saturnu nasao 3 komada, jel imate neki savet:

MICROSOFT Xbox Controller für Windows schwarz - 30 Eura

SPEEDLINK TORID Gamepad Wireless for PC PS3 - 27 Eura

SPEEDLINK TORID Gamepad Wireless for PC PS3 - 39,99 Eura

Iskreno receno cena mi ne igra ulogu jer 10 Eura manje-vise je smesno. Ali nisam jos igrao na ovakav gamepad, tacnije samo na PS2 Dualschock - na koji i trenutno igram (original PS2 samo sa adapterom za PC). Vidim da ljudi mnogo hvale ove gamepad-ove pa ajd' da pitam.

Isti ovakav imam vec 4 godine za PES ,nista mu nije samo hladenje slabije radi platio ga 3500 din. sad ga vise ni ne vidim u radnjama u Subotici..

Quote Originally Posted by Barcelona_Boy View Post
    Ja sam u Saturnu nasao 3 komada, jel imate neki savet:

MICROSOFT Xbox Controller für Windows schwarz - 30 Eura

SPEEDLINK TORID Gamepad Wireless for PC PS3 - 27 Eura

SPEEDLINK TORID Gamepad Wireless for PC PS3 - 39,99 Eura

Iskreno receno cena mi ne igra ulogu jer 10 Eura manje-vise je smesno. Ali nisam jos igrao na ovakav gamepad, tacnije samo na PS2 Dualschock - na koji i trenutno igram (original PS2 samo sa adapterom za PC). Vidim da ljudi mnogo hvale ove gamepad-ove pa ajd' da pitam.
    Preporucujem ti ovaj, ortak ga je uzeo skoro i jako je dobar, svi ga hvale. http://www.emmi.rs/joystick-joypad-v...roductId=32456

Kad već imaš mogućnost onda uzmi klasičan Xbox, ne od ovog ili onog proizvođača.

Professional VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Ja bih ti preporučio giga tech za xbox.Ja ga koristim i odličan je.

Regular toni90's Avatar

Jel paše joy sa xboxa na pc?

Kad već imaš mogućnost onda uzmi klasičan Xbox, ne od ovog ili onog proizvođača.
    Jel pase XBox za PC?

Super Star maremas's Avatar

Xbox 360 žičani da, za bežični ti treba dodatni adapter.

Za Xbox One ti je dovoljan samo micro usb kabal.

23. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

Page 1 of 7 123 ... LastLast