Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 138

Thread: Džojpedi

Default Re: Džojpedi

Je li nezgodno privikavanje na XBOX 360 kontroler nakon duge navike na dualshock 2 i ima li razlike u analognoj preciznosti zbog polozaja pecurke? Igram full manual. Kakva su iskustva ljudi koji su igrali na oba dzojpeda?

Poslednjih par meseci su mi riknula dva dualshoka koja sam uzimao preko KP i ne zelim vise da kuckam po 2.000 sa postarinom za par meseci igranja na polovnjacima, nego da uzmem XBOX dzoj, s tim da razmisljam i o Logitechu zbog istog rasporeda pecurki kao i na Sony-u.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Čak je neuporedivo bolji od PS džojpeda, to ćeš da vidiš još kad prvi put budeš morao da koristiš analog.

3. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

DS4 Joypad! najbolje od najboljih! ako si navikao na playstation joyped ovo je logican izbor! istih para kao xbox ali bolji
    svaka preporuka!

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Quote Originally Posted by gustavo_fring View Post
    Hvala puno svima, pogotovo Aci, narucio sam preko tog lika zicani kontroler pa vam javljam kako me sluzi kad stigne.
    Totalno sam zaboravio da napišem utiske o džoju, pa evo da napišem. Pre ovog džoja sam imao dualshock 2 i tada u tom trenutku sam bio prezadovoljan tim džojem i mislio sam da nema bolji. O kako sam pogrešio, xboxov džoj je najbolji među najboljima! Nikakav problem mi nije predstavljalo privikavanje na analog koji se nalazi levo a strelice dole, čak mi je to i bio nekako prirodniji položaj. Preciznost je perfektna, prave se tako neki sitni fini pokreti koje čovek nije mogao ni da pomisli da napravi na ds 2. Tako da eto od mene sve preporuke, ovaj lik što prodaje je ok, sem što su ove kurirske službe krš pa zato preporučujem svima da uzimaju preko pošte iako je malo skuplja.

6. The Following 2 Users Say Thank You to gustavo_fring For This Useful Post:

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

Quote Originally Posted by gustavo_fring View Post
    Totalno sam zaboravio da napišem utiske o džoju, pa evo da napišem. Pre ovog džoja sam imao dualshock 2 i tada u tom trenutku sam bio prezadovoljan tim džojem i mislio sam da nema bolji. O kako sam pogrešio, xboxov džoj je najbolji među najboljima! Nikakav problem mi nije predstavljalo privikavanje na analog koji se nalazi levo a strelice dole, čak mi je to i bio nekako prirodniji položaj. Preciznost je perfektna, prave se tako neki sitni fini pokreti koje čovek nije mogao ni da pomisli da napravi na ds 2. Tako da eto od mene sve preporuke, ovaj lik što prodaje je ok, sem što su ove kurirske službe krš pa zato preporučujem svima da uzimaju preko pošte iako je malo skuplja.
    slazem se gustavo kad uporedjujes ps2 i x-box joy
    ali DS4(ps4) joypad i x-box vec druga prica
    alli rekao bih da je to ipak individualna stvar

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Gustavo ja sam uzeo Razer Sabertooth i nikako da se naviknem :(. Dokle god mi sljaka ovaj DS2 igracu njim, pa tek kad me muka natera ima da predjem na ovaj noviji. Jednostavno nije mi to to sad.

9. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Ma original Dualshock 2 + adapter za PC je majka....najkvalitetniji đojped....nema boljeg!

Xbox 360 džoj.

Trebalo je svega dve-tri tekme privikavanja na poziciju analoga i drugačiju ergonomiju. E sad, da vidimo izdržljivost.

12. The Following User Says Thank You to salto_mortale For This Useful Post:

Dajte neki predlog za dzojstik do 2000...

Dosta su poskupeli u zadnje vreme, ne znam sta se ovo desava

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Quote Originally Posted by goran_pesmaster View Post

Nemas nista novo a da je dobro za te pare, bar ja da znam. Ako nemas 30 evra onda jbg trazi neke polovne dulashockove 2 ima za te pare.

nesa24 nesa24's Avatar

hau mac moni det mac muzik

gigatech SA-100X od 700din radi posao vec 3god kod drugara a 100% igra na analmog sve
    sve zavisi koliko si zahtevan

trust predator od oko 10-15e je takodje dobar gamepad [ model 1500 ili 1520 ]

ma ja bi dao za dualshock 2, al da nadjem nov i da je original, posto sve neke kopije uvaljuju.
    Ovaj koji sam imao do sad,trajao je otpr 4 godine, a onda je analog sam od sebe odvuko totalno u levo,ja ga kao nesto popravljao i sad sa konstantnim vrsenjem kalibracije izvucem nesto da mogu da igram PES, mada uz dosta muka
    Ali normalno igram i igrice poput DARKSIDERS, DMC, Transformers i tako te, koje se mogu igrati sa dzojstikom.
    Imao sam Gigatekov neki pre 5-6 godina,nije se pokazao lose za pare koje sam dao za njega, na kraju su mu gumice popustile...
    Videcu da li cu da pazarim nesto posto zasto, pa da skupljam za neki bolji

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Posto me je zezao levi analog na Xbox 360 uspeo sam pre par nedelja da nadjem jednom koriscen Xbox One kontroler za 25e, kao nov. Bez baterije. Spojio sam preko micro usb-a. Zadovoljan sam. Na YT bar kazu da ima neke male prednosti u odnosu na proslu verziju.
    Na KP trenutno ima fina ponuda, ako jos ima zaliha, neko iz NS-a prodaje za 3300 din (27e) nove Xbox One dzojpede. Ne znam na koju foru, posto drugi prodaju za 45e.

Professional Bayern-fussball's Avatar

Urage Hama ,sad ga koristim dosta je dobar za 2200 dinara kad se instalira drajver radi i vibracija u Assasins Creed igrama ali u drugim igrama ne radi vibracija.

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: Re: Džojpedi

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Posto me je zezao levi analog na Xbox 360 uspeo sam pre par nedelja da nadjem jednom koriscen Xbox One kontroler za 25e, kao nov. Bez baterije. Spojio sam preko micro usb-a. Zadovoljan sam. Na YT bar kazu da ima neke male prednosti u odnosu na proslu verziju.
    Na KP trenutno ima fina ponuda, ako jos ima zaliha, neko iz NS-a prodaje za 3300 din (27e) nove Xbox One dzojpede. Ne znam na koju foru, posto drugi prodaju za 45e.
    I mene interesuju ti xbox360 zicani. Da li postoje kopije tih i kako ih prepoznati na oko, po pakovanju?

kod nas je taj dzojstik 4000...nije mi jasno na koju foru

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: Odg: Re: Džojpedi

Quote Originally Posted by maremas View Post
    I mene interesuju ti xbox360 zicani. Da li postoje kopije tih i kako ih prepoznati na oko, po pakovanju?
    Sorry sto sad tek odgovaram. Pricao sam o One. Svejedno, nisam dosad video u Srbiji kopije zicanih Xbox 360 ili One, nemoj da brines. Naravno postoje neke druge verzije dzojstika, ali (jednostavan) izgled original Xbox-ovih ti je sigurno poznat.

Regular BazZa's Avatar
    Steam ID:
    Jovandro

Nema sanse da su ti dzojpedi orginalni, bio sam skoro u francuskoj i uzeo u nekoj njihovoj radnji nekoliko igara polovnih za xbox i dva dzojpeda za po 20 eura, dakle dva polovna u odlicnom stanju 40 eura a kod nas ce se nov orginalni prodavati za 27...
    Moguce da je i on nabavio polovne kao i ja, posto ni na mojim nema skoro nikakvih tragova koriscenja, sem onog malog traga prasine na mestima koji se lagano obrise alkoholom.

Super Star maremas's Avatar

To je taj od oko 3000 dinara koje viđam na KP

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast