Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 138

Thread: Džojpedi

sasakajzer Maxim_Tsigalko's Avatar

Default Re: Džojpedi

da li moze neko da objasni svaku od ovih opcija?

Regular

Konfiguracija tipki - Ostavi na Type 1, to su ti standardne sokeraške psotavke.

Kako ćeš da ti se kursor mijenja: Fixed - kursor psotavljen samo na jednog igrača; Assisted - CPU ti pomaže kod mijenjanja kursora i u napadu i u odbrani, s tim što ti uvijek možeš da promijeniš i sam; Manual - da ti uvijek sam mijenjaš kursor bez ikakve pomoći CPU-a.

Tip kursora (šta da piše igračima iznad glave): Off - ništa; Player name - ime igrača; onda ima opcija da piše broj džojstika (obično ako si domaćin 1, a ako si gost 2), i ne znam ima li još nešto ponuđeno.

Podrška pri dodavanjima (Koliko ćeš da ti CPU pomaže kod dodavanja) - što više crtica, veća je vjerovatnoća da će pasovi završšiti u nogama tvojih igrača. Naranvo u zavisnoti od tipa pasa, pas na trokut će ići precinzije, bliže tvom igraču da natrči na loptu.

Način dodavanja lopti u prostor: Basic je osnovni način na koji si navikao u toku prošlih verzija PES-a, lakše g je izvesti, ali ti ne daje potpunu slobodu u dodavanju. Advanced je napredni način gdje možeš poslati loptu tačno tmao gdje želiš (teži je način, treba malo vremena da se ušteliš, ali ćete nagraditi poslije ako ga uspiješ usavršiti) I Manual je tip pasa koji ti u potpunosti kontrolišeš gdje i kojom će jačinom ići.

Vrsta šutiranja - Basic je onsovno šutiranje gdje biraš desno, lijevo ili po sredini kada šutiraš, Advanced je napredniji način koji ti daje više slobode (isto važi kao i za Advanced u prethodnoj stavci). Manuel također kao u prethodnoj stavci, apsolutna kontrola jačine i preciznosti šuta.

Free Kick Controls (Pri šutiranju slobodnjaka) - Normal - ako ciljaš prema desno, lopta će ići prema desno, Reverse - ciljaš lijevo, lopta ide desno.

Target Guide ti je korisno ako izabereš Through Ball Type i/ili Shot Type da su ti Advanced ili Manual. Imat ćeš određene oznake po terenu kada kreneš da dodaješ ili da šutiraš, gdje će ti pasovi/šutevi otprilike ići.

Directional Guide - Kada kreneš da prebacuješ densim analogom na drugog igrača, prema njemu će ići strelica koja će ti pomoći da vidiš na tačno kojeg ćeš igrača prebaciti.

Positioning Guide: Kada uđem u pES vijet ću šta piše, pa ću ti prevesti i objansiti, ne znam ovako napamet.

Auto Feint: u zavisnosti od pravca kretanja igrača od će sam automatski izvesti neke finte koje su veoma lagane za izvesti. Sve komplikovanije trikove izvodiš ti sam. A ko isključiš tu ocpiju, onda i te lagane i komplikovane finte izvodiš ti sam, oni automatski neće ništa raditi.

Auto Sliding: KOliko često želiš da tvoj suigrač (kojeg ti u tom trenutku ne kontrolišeš) uleti klizeći start - imaš tri opcije čini mi se, Off- nikada, i imaš opciju - ponekada i opciju da to često rade.

Teammate Controls - Ono kada aktiviraš suigrača, sa kojim ne vodiš loptu, da krene trčati prema protivničkom golu. Na Assisted čim ga kativiraš on sam kreće prema golu i trči dok ne izgubiš loptu, a na Manual, ti ga aktivirap i upravljaš njim, tako da ga možeš voditi na bilo koji dio terena, a ne smao da trči prema golu.

3. The Following 2 Users Say Thank You to CoolerMaster For This Useful Post:

Dobio sam neki aneex joypad i win7 nece da ga prepozna.. Instalirao sam i drajvere sto sam dobio uz njega ali ne pomaze.. Ako neko zna kako da resim, neka javi. Unapred hvala.

Igra li neko sa dzojstikom za PS3? Ako igra, da li je uspeo da osposobi analogne kontrole?

Quote Originally Posted by UniqueS View Post
    Igra li neko sa dzojstikom za PS3? Ako igra, da li je uspeo da osposobi analogne kontrole?
    Jesam ja, preko motionjoya, a ako preko njega ne uspjevaš osposobiti analog, skini Better DS3 ( nakon što skineš motionjoy, jer on koristi njegove drivere ), i lako ćeš moći napraviti analog.

7. The Following User Says Thank You to tuksamas For This Useful Post:

Regular

Quote Originally Posted by UniqueS View Post
    http://www.pes-serbia.com/threads/33...BEojstik-za-PC

9. The Following User Says Thank You to CoolerMaster For This Useful Post:

Amateur Maksa992's Avatar
    Steam ID:
    STEAM_0:1:57358873

Vredi li ovo da se kupi za 2190?

GEMBIRD_JPD-ST04W.jpg

JPD-ST04W
    JPD-ST04W Wireless vibration gamepad, PS2 / PC
    FOR TRUE GAMERS
    • Wireless controller for excellent freedom to move
    • Force feedback for realistic gaming experience
    • Long battery life
    Features
    2.4 GHz Wireless dual vibration gamepad
    PS2-style action buttons and 4-way D-pad
    4 programmable buttons
    Built-in Lithium battery, rechargeable via USB
    Play up to 30 hours (with vibration) or 100 hours (without vibration) on one battery charge
    Rubber grip for long comfortable gaming
    Works with both PC and PlayStation 2
    Specifications
    Interface: USB 2.0 / PS2
    Dimensions: 160 mm x 110 mm x 70 mm (gamepad), 65 mm x 50 mm x 10 mm (receiver)
    Operating distance: up to 7 m
    Charging time: 3 hrs
    Net weight gamepad: 210 g
    USB cable length: 105 cm
    Package Contents
    Gamepad
    Receiver
    Driver CD

11. The Following User Says Thank You to Maksa992 For This Useful Post:

Uzeh Logitech F310, i nisam zadovoljan. U fazonu sam ako budem mogao da vratim, i da uzmem neki drugi.

Da li dzojstik sa PS3 moze da radi na PC-u bez problema? Bez ikakvog dodatnog input laga, delaya, da nista ne kasni, vec kao i sa svim ostalim PC dzojsticima (joypadima)?

13. The Following User Says Thank You to max For This Useful Post:

Professional leka034's Avatar
    Steam ID:
    Leka

Koliko prodajes f 310?

haha, pa vraticu ga, kontam da moze da se vrati u roku od 7 dana.. Jedino ako si u fazonu da das 4500 din = )

Ja imam PS2 Dualshock i radi mi preko adaptera bez problema. ...nema laga....i mislim da je to najkvalitetniji gamepad i najdugotrajniji. Na ebayu se mogu naci za 20ak €
    F310 sam i ja uzeo pa se pokajao...jedina losa stvar mi je onaj glupavi analogni L2 i R2...da toga nema bio bi idealan.

Ja sam se navikao na Sonijev oblik, i sada mi je sve drugo *****e. Kontam i ja da uzmem PS2, i to je to. Samo se plasim da ne radi dobro zbog adaptera, a ne direktne konekcije.. Al ako kazes da valja, ondak..

Steam ID:

Ljudi ima li neko neko iskustvo sa ovim gamepad-om Gembird JPD-ST04W ne mora licno od ortaka ili sl. Radi na PC-PS2-PS3 plus wireless to znam, mislim da nije skup za te pare ?

19. The Following User Says Thank You to Maksa992 For This Useful Post:

Ja koristim SpeedLink Joypade vec 3 godine i mislim da ako vec mozes uzmi ili speedlink ili xbox.

Super Star Macan's Avatar

Quote Originally Posted by max_serbia View Post
    Ja sam se navikao na Sonijev oblik, i sada mi je sve drugo *****e. Kontam i ja da uzmem PS2, i to je to. Samo se plasim da ne radi dobro zbog adaptera, a ne direktne konekcije.. Al ako kazes da valja, ondak..
    Ja sam imao 3 nova PS2 dzoja i sva 3 su mi se pokvarila. Ne bih ti preporucio da uzimas to. Trenutno imam F710 i mogu ti reci da je odlican samo sto nije isti krstic kao i na sonijevim dzojevima

Sedam Yoda's Avatar

Ja sam isto imao nekoliko tih sonijevih i svi su se relativno brzo kvarili i ne bih ti preporucio da to uzimas... kad sam se iznervirao zbog kupovine na svakih 2 meseca, uzeo sam F310 i jeste mi u pocetku malo bilo cudno jer se razlikuje od sonijevih, pogotovo po obliku i kako staje u ruku, ali sam se brzo privikao, odlican je dzojstik, a evo vec skoro godinu dana nisam imao nikakav problem niti se naslucuje neki ...

Postoji li opcija da namestim izvodjenje faulova/kornera na strelice, jer nemam dzojistik sa analogom?

@ Maksa
    Gde ima Gembrid da se uzme i jesi li ga video u kutiji ili si mogao da ga uzmes u ruku?

Steam ID:

Ma nisam ima u klik klak tu je najjeftiniji ali nisam ni video izgled ni probao osecaj na ruku samo na slici :( zato i pitam

Chamaeleo Calyptratus froginho's Avatar

Po meni je najbolji gamepad onaj PS3 sixaxis gamepad za PS3 konzole, spojim ga bezicno preko bluetootha na PC i milina,
    samo mora biti orginal Sony-ev jel ove kopije (bar ova koju ja imam) ne rade bezicno, ali zicno da, obadva.
    A dok se PS3 gamepad puni, spojim preko konvertera PS2 gamepad i samaram.

@max_serbia, radi bez problema PS3 gamepad na PC-u, ja igram skoro 3 godine sa njim i prezadovoljan sam.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast