Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 222

Thread: CTL - Second League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S17

Arrow CTL - Second League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S17

CTL - SecondLeague

KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:
    Odaberite PES6 i ligu u kojoj učestvujete i videćete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Spisak svih utakmica poređan po kolima za prvu polusezonu. Kada udjete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek cemo imati uzivo tabelu (moderatori lige nece voditi offline tabelu, samo ce upisivati sluzbene rezultate po potrebi)

Igra se 4 kola nedeljno lige. Nemojte igrati unapred, nemojte upisivati pogresne rezultate, procitajte u pravilniku pravila vezana za upisivanje rezultata, ako bude greske (namerne ili nenamerne) bicete kaznjeni, jer mi proveravamo vase rezultate.

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9Pause
    Condition : Random

Injuries : YES
    SUBs: 3

Weather : FINE (kisa/sneg = kazna)
    Summer

Day/Night birate sami.

Obratite paznju na SSove, (Statistika SS i Strelci SS su obavezni, Ukoliko je bilo autogolova, morate da okacite i SS na kome pise Rezultat tekme. Ukoliko ih ne uzimate pisace vam se kazne na kraju sezone u vas Excel i svaki SS donece vam manjak u budzetu vaseg kluba)

Procitajte pravila jos jednom , kao i pravilo za "SS ko je duzan da okaci"

Pisite broj kola : Igrac vs Igrac = rezultat.
    (zato sto je onima koji vode tabele lakse da upisu vas rezultat ako znaju broj kola, a ne da traze vasu tekmu u kolima da bi upisali vas rezulat)

* Obratite paznju jos jednom na pravilnik i pravila za:
    - cutback
    - za ponasanje
    - za prijavljivanje (obavezan snimak Highlights) "silovatelja u 5m" = jedan gol u 5m nije silovanje.
    - za bilo kakve prijave sumnjivih radnji = kontaktirajte na PM nas CTL Nalog.

OBRATITE PAZNJU NA NOVA PRAVILA (kocka+X, pozicije igraca i vase ponasanje.)

2. The Following User Says Thank You to Slyz For This Useful Post:

Default Re: CTL - Second League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S17

Razmatrana je opcija, predlozi starijih ucesnika, uvodjenje OMS-a i reseno je, u ctl-u pocev od sezone 17, ove sada sezone,
    cisto jos jednom da napisemo (ako neko ne vidi gore u postu) :

Igra se
    4 kola nedeljno lige.

4. The Following User Says Thank You to Slyz For This Useful Post:

Super Star Mihajlo_KL's Avatar

Default Odg: CTL - Second League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S17

Ajde da svecano otvorimo nastavak CTLa

2. Kolo

Veljko - Mihajlo 2:5

Nazalost desio nam se prekid u 88oj minuti, nestalo je struje kod mene i to je bio konacan rezultat utakmice. Imao sam jako dobro raspolozenje,bio sam i bolji na terenu ali imao je Veljko svojih sansi. Golovi su padali kao na traci, 2:2 je bilo na poluvremenu. Onda u nastavku Henry je promasio 2 zicera i Bejl je to kaznio sve.

Kartona nije bilo

Strelci:
    Mihajlo_KL: 2x Bale, 2x Arnautovic, 1x Moting
    Veljko: Henry i Obi

GG

6. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlo_KL For This Useful Post:

Super Star Sallle's Avatar

G.O.A.T. Stević's Avatar

1. KOLO

Stević 2-2 Filkaja

Meni je pes6.exe pukao u poluvremenu, a glupi fraps zabagovao nije slikao. Sa ovim poslednjim pečom ovo mi se dešava već 3-4 put, dok ranije nije, pa ako se još nekome dešava da li zna šta može biti problem?

Evo ss-ovi od nastavka (hvala Filkaji što je slikao):

9. The Following 2 Users Say Thank You to Stević For This Useful Post:

Messi #10 Filkaja's Avatar

2.Kolo Filkaja vs Dovla 6-1

Sve sto bih rekao o ovome mecu bila bi patetika,sralo me je posle 0-1 za Dovlu i to je to ,smesni golovi neki sto bi se reklo userski,nadam se da nisam potrsoio svu srecu ove sezone

GG dovla nije bilo do tebe

Top Player arnes86's Avatar

1 kolo Nuker - arnes86 0 : 1

Prva tekma u novoj sezoni i odmah lose raspolozenje vecine igraca, ono sto je bitno da je ubojiti tandem bio raspolozan Vucinic - Pazzini. Nerijeseno bi mozda bi i realan rezultat ali eto.. Sretno dalje u nastavku lige...

12. The Following User Says Thank You to arnes86 For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

Default Re: Odg: CTL - Second League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S17

Quote Originally Posted by Filkaja View Post
    2.Kolo Filkaja vs Dovla 6-1

Sve sto bih rekao o ovome mecu bila bi patetika,sralo me je posle 0-1 za Dovlu i to je to ,smesni golovi neki sto bi se reklo userski,nadam se da nisam potrsoio svu srecu ove sezone

GG dovla nije bilo do tebe

A ja sreci ispod prozora pevam... https://www.youtube.com/watch?v=fIyRhslU4gc

14. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

3. kolo / NukeR 6 : 1 Bole

Previsok i nerealan rezultat, jedan od onih meceva kada sve polazi za rukom(nogom).

16. The Following 2 Users Say Thank You to NukeR For This Useful Post:

3. kolo

Mihajlo - Chopinho 3:0

Bas sam bio nadmocan u ovom susretu,zatvorio sam sve prilaze golu i u napadu sam realizovao prilike koje su mi se ukazale. GG Chopi

18. The Following User Says Thank You to Mihajlo_KL For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

3. kolo

Dovla : arnes86

Utakmica koja je protekla u grcu obojice. Ove ligaske utakmice igram nesto kao da mi je prva sezona kao i on. Poveo je arnes da bih ja okrenuo rezultat. Zatim on u 65. minuti izjednacio i na kraju sam ja preko jedne kontre i Taison-a stigao do prva tri boda u novoj sezone. GG i srecno u nastavku!

Video:

Top Player arnes86's Avatar

2 kolo arnes86 - Stevic 2 : 1

Dobra tekma, lopte sve dobijene meni dolazile....Sretno dalje...

IPes Шоми's Avatar

3.Kolo, Shomi vs Tosic 5:1

Dobra utakmica sa Tosicem, dosta sansi na obe stane. Brzo sam dosao do vodjstva od 2:0 nakon cega primam smesan gol za 2:1, ali ipak u nastavku ponovo povecavamo prednost. Obojica smo imali dosta sansi, ali smo uspeli da realizujemo nase. GG Tosicu, srecno dalje.

4.Kolo, TheKop vs Shomi 2:3

Dobar mec sa Kop-om, neizvestan do samog kraja. Kop je radjao prilike, ali sam uspeo da postignem gol u 90+ za pobedu. Fer i korektan mec bez puno startova. GG Kop, srecno dalje.

22. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

1. kolo

Dovla : TheKOP
    2 : 1

http://www.dodaj.rs/f/a/E6/3OFHSTlL/...6-00-00-36.jpg
    http://www.dodaj.rs/f/o/az/aP3Gz8m/p...6-00-00-38.jpg
    http://www.dodaj.rs/f/3R/mh/z6x3Qiz/...6-00-00-41.jpg

Dobra utakmica. Nekako se mucim da stvaram sanse, jos kada mi naleti TheKOP sa ovim nenormalnim timom tek se onda patim kao isus. Nekako sam se snasao iskoristio dve sanse neke i dosao do nova 3 boda. TheKOP uci da igra na analog pa je i to doprinelo mozda da ispada koji put u odbrani ali polako dok se stekne rutina. GG i srecno u nastavku!

Video:

24. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

26. The Following User Says Thank You to Kool & Gang For This Useful Post:

2.KOLO

TheKop - Mighty Reds FC 1-0 Kool and The Gang FC - Kool and Gang

Fer i korektna utakmica, u kojoj konacno stizem do prve pobjede u "cvajti". Ovoga puta sreca je bila malo vise naklonjena mjeni. Bio sam ubjedjen da ce ostati 0-0, a onda je Gyan utekao odbrani i rutinski pogodio za sva tri boda, time je nastavio svoju odlicnu seriju od 6 golova u 4 meča (liga i kup). Kratko je trajala ljibav izmdju Kopa i Analoga ! Bez obzira na silne prednosti koje donosi, Analog nikad vise! I ono malo sto znam da igram djeluje presmjesno sa analogom
    Odbrana je na nivou, Sirigu lagano popravlja utisak licne sramote iz Golda, Vezni red: Onako Jos samo da se poglavica Medvjed koji spava (citaj Kavani) probudi iz medjedjeg sna onda ce sve biti na svom mjestu i moci cemo da u potpunosti uzivamo u PES-u....
    KOOL, respekt za fer i korektnu utakmicu i sretno u nastavku!

28. The Following User Says Thank You to TheKop For This Useful Post:

4. kolo
    arnes - kool & gang 0:1

nastavljaju se problemi sa napadom, ali ipak belezim prvu pobedu
    iskreno od prva 4 protivnika, unapred sam racunao bodove protiv kopa, a mislio sam da mogu da izgubim od arnesa
    ali eto, desilo se neocekivano

1. kolo

Mihajlo - Bole 2:2

Koji sreckovic

Prvi derbi odigran offline.

Odlicna tekma,sve je proslo u najboljem redu,navijaci su bili mirni ipak bilo je malih incidenata ali sve je proteklo u najboljem redu. Poveo je Bole srecno sa 2 brza gola nakon sto sam ga razbio :P. Ali onda drugo poluvrijeme pripada domacinu koji dolaze do 1 boda iako je bilo sansi da se rezultat promjeni.

31. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlo_KL For This Useful Post:

Super Star Bole's Avatar

Default Re: Odg: CTL - Second League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S17

Quote Originally Posted by Mihajlo_KL View Post
    1. kolo

Mihajlo - Bole 2:2

Koji sreckovic

Prvi derbi odigran offline.

Odlicna tekma,sve je proslo u najboljem redu,navijaci su bili mirni ipak bilo je malih incidenata ali sve je proteklo u najboljem redu. Poveo je Bole srecno sa 2 brza gola nakon sto sam ga razbio :P. Ali onda drugo poluvrijeme pripada domacinu koji dolaze do 1 boda iako je bilo sansi da se rezultat promjeni.
    Bole Calcio demantuje izvjestaj domacina!
    Gosti su imali srece sa raspolozenjem u svlacionici ali domacini mogu biti daleko zadovoljniji sa osvojenim bodom dok Bole Calcio i dalje zali za izgubljena dva.
    Ali u svakom slucaju gosti mogu biti zadovoljni s obzirom u kakvoj atmosferi su docekani i pozdravljeni od strane ljutih navijaca i maskote Kobija.
    GG, ceka te Sicilija

33. The Following User Says Thank You to Bole For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

2.Kolo, Miki_NS vs Shomi 4:8

Dobra utakmica sa Mikijem, ali ipak ne znam sta se desavalo na ovom mecu. Skoro sve sto sam sutnuo uslo je u gol cak i kada je Miki pokusao da doda svom golmanu lopta je usla u gol. Ne znam sta drugo da kazem o ovom mecu. GG Miki, srecno dalje.

1.Kolo, Shomi vs Stefboy 2:3

Dobra utakmica sa Stefboyem. Nisam uspeo da se odbranim od svih napada Stefboyeve ekipe koja je sutirala na gol kad god je bilo prilike za to. Onaj penal mislim da nije bio, ali eto ipak lepa i zanimljiva utakmica. GG Stefboy, srecno dalje.

35. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

Page 1 of 12 12311 ... LastLast