Page 88 of 88 FirstFirst ... 3878868788
Results 1,741 to 1,749 of 1749

Thread: MyClub

Default Re: MyClub

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Preko koje konekcije igraš?
    Ti si jedini koji konstantno ima takav problem.
    ADSL bh telecom , buraz ima neki WIFI 5/1 mbps i isti problem,nije bilo kod mene ovih problema do prije 4 dana stvarno ne mogu da dokucim sta je problem. Moracu komplet windows snimit i to je to, mozda se bacim sa 8.1 na 7 jedino to mi je preostalo osim ako neko ima drugu ideju :(

Hocu pitati...jel u ovaj mod igram utakmice samo isklucivo protiv COM-a? Dali u te divizije ucestvuje sve pes igrace celog sveta sa svojim myTeam ekipe?

^ Igraš protiv celog sveta.

I @DuxDucius ala si me izgazio, pa strašno. (ja sam Data_Datar btw).. Sreća pa smo odigrali drugu odmah posle, da se malo popravim.
    Sledeći put te dobijam garant
    A onu prvu utakmicu mogao sam i ostaviti gamepad odmah, jer sam pogubio živce kad je od prve minute Alaba krenuo da otima loptu Cazorli. Obojica moji igrači naravno

LP.
    Tek sam kupio orginal igricu.
    Odigrao sam par utakmica ali mi vise ne dozvoljava,koji je razlog i sta trebam uraditi da nastavim?Sta je crna lopta i gdje se nalazi..?
    Ako neko ima vremena da odvoji da mi korak po korak objasni gdje i sta da radim.?
    Hvala velika.

Super Star enzocro92's Avatar

Default Odg: MyClub

Sad si kupio igru pred novi pes heh

6. The Following 2 Users Say Thank You to enzocro92 For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Moras da obnovis ugovore igracima, kao i menadzeru.

Jbg, neko minimalno znanje engleskog je potrebno. Cackaj opcije, prevedi ih na internetu, pa ces uspeti.
    https://www.youtube.com/watch?v=Uh6o9EmIntw

Regular Vuk_PFC's Avatar
    PSN ID:
    vuk-partizan

E ovako, posle mnogo mnogo odigranih utakmica, i uspeha da udjem u prvih 100 igraca na svetu, napravio sam pauzu od mesec dana i krenuo ponovo da igram, ispao sam u 3 diviziju i spustio se na 800pts, sve vise i vise me ovaj mod nervira kao i glupavi ibrahimovic i neuer koji je svemoguc i koji brani sve, tako da postaje mucenje kada se igra protiv coveka kome on brani jer svaku utakmicu skine 4-5 zicera i igraci prosto sami sutiraju pored gola kad je on na njemu, takodje pizdim jer ne mogu da sastavim tim kako ja hocu i namestim formaciju koju zelim, volim ovu igru i samo zbog toga je igram jos uvek ali ovaj mod me jako razocarava!!!

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Kako vama ide na Superstar? Imate sad neki zadatak u "VS Com Challenge" ako dobijete 6 od 6 utakmica tu je 50 000 GP-a. Meni je bilo tesko. Uspeo sam iz druge. Prvo sam izgubio od Celzija 2:0 u jednakom mecu, zna ipak komp da dodje nekako do gola. Pomislio sam ko jos moze da dodje do 6 pobeda protiv jakih superstar timova, koliki to procenat igraca moze...
    U drugom pokusaju su mi ta prva 2 meca bila teska i neizvesna, pa sam onda 2 dobio lako, a poslednja 2 najlakse, jer sam se dosta dodavao nazad (nece komp da se naljuti).

Inace, cuvam coinse za Gvardiolu. Izgustirao sam ovaj mod, ali ajde.

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Kako vama ide na Superstar? Imate sad neki zadatak u "VS Com Challenge" ako dobijete 6 od 6 utakmica tu je 50 000 GP-a. Meni je bilo tesko. Uspeo sam iz druge. Prvo sam izgubio od Celzija 2:0 u jednakom mecu, zna ipak komp da dodje nekako do gola. Pomislio sam ko jos moze da dodje do 6 pobeda protiv jakih superstar timova, koliki to procenat igraca moze...
    U drugom pokusaju su mi ta prva 2 meca bila teska i neizvesna, pa sam onda 2 dobio lako, a poslednja 2 najlakse, jer sam se dosta dodavao nazad (nece komp da se naljuti).

Inace, cuvam coinse za Gvardiolu. Izgustirao sam ovaj mod, ali ajde.

Probacu danas da ga opalim sa L2 ekipom.

Page 88 of 88 FirstFirst ... 3878868788