Page 162 of 163 FirstFirst ... 62112152160161162163 LastLast
Results 3,221 to 3,240 of 3251

Thread: Serije

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Default Odg: Re: Serije

Quote Originally Posted by DeRadicci View Post
    Одличне 2 епизоде, све препоруке.

2. The Following User Says Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Serije

Ajde ako je neko čitao GOT knjige da mi pojasni otkud onaj psihopata odjednom napada Lanistera, nagla promena Deneris i razlike u odnosu na priču u knjizi, pod spojler ako može zbog ostalih.
    I ne mora sam kraj, sačekao bih taj detalj na kraju serije.

Default Re: Odg: Re: Serije

Quote Originally Posted by МилошЦЗБГ View Post
    Bas usao da kazem to.
    Nevjerovatno koliko dobra serija.

Cerak United pumba's Avatar

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Ajde ako je neko čitao GOT knjige da mi pojasni otkud onaj psihopata odjednom napada Lanistera, nagla promena Deneris i razlike u odnosu na priču u knjizi, pod spojler ako može zbog ostalih.
    I ne mora sam kraj, sačekao bih taj detalj na kraju serije.
    Brate, serija je uveliko prestigla knjige. Od recimo šeste sezone ako se dobro sećam.
    Poslednje poglavlje sa Džonom u knjigama je kada ga ubiju ovi iz Noćne Straže.
    Poslednje poglavlje sa Deneris u knjigama je kada vidi Džoru u onoj Areni pa je napadnu Sinovi Harpije i ona odleti na Drogonu.
    Ima tu još nekih razlika, tipa Mladi Grif (novi Targarijen) se iskrca sa Zlatnom Četom (ovim plaćenicima što ih Juron dovede u ovoj sezoni, a pomru svi u prošloj epizodi) i krene da osvaja kao Vesteros.
    Uglavnom, da ti ne pričam sve razlike, ako imaš vremena i volje kreni sa čitanjem, dosta je bolje (čak i u sezonama kada je serija blistala).
    Ostale su još dve knjige Winds of Winter i A Dream of Spring. Martin to negira, ali prilično sam siguran da će sledeća knjiga - Winds of Winter izaći možda čak na jesen dok još vlada ovaj nazovi hajp.

6. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Kapiram da je Martin sve to aminovao, a opet mi je nejasno da toliko zbrzaju sve, kao da bi jos dve epizode nesto izbile iz dzepa, naprotiv.
    Inace me cekaju cak cetiri neprocitane knjige, dok za GOT nadjem vremena ima da prodje poprilicno.

HBO je htio da 8 ima 10 epizoda i 9 sezonu sa 10 epizoda, medjutim pisci nisu vise htjeli da rade na seriji.

9. The Following User Says Thank You to Kradac For This Useful Post:

Pisci su dobili star wars da rade na njemu koliko sam cuo nesto vezano za taj svet. Mislim da je u pitanju neka triologija. Sto se tice knjiga juron grejdzoj u knjigama je mnogo, mnogo veci psihopata nego u seriji. A osma sezona je razocarala mnogo. Vidi se da su svi ulozili trud osim ova dva debila koja su rezirala i pisala scenario. Sve zbrzano puno rupa i nelogicnosti.

Zbrzano, preterano.
    Poslednje dve epizode su mogle da se razvuku na bar još jednu.

Professional Коста's Avatar

Hahahahahahaha, kad si vec razocaran i znas koliko je lose, ali uspeju opet da te iznenade.

13. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

koje jbt... Smejao sam se kao nikad. Drago mi je da je ovo *****e gotovo. Ko se sve danas naziva scenaristima. Gospodar Prstenova je za ovo biblija.

Odlicna je zadnja epizoda, ali mi je sezona na kraju ipak ispala fail jer smo ostali uskraceni

Spoiler:
    oko svega vezanog za Hodace. A nije da se nisu ocekivala razna objasnjenja nakon seste i sedme sezone.

Sve to mi je i bilo najzanimljivije u seriji.

16. The Following User Says Thank You to DeRadicci For This Useful Post:

Odlicna je zadnja epizoda, ali mi je sezona na kraju ipak ispala fail jer smo ostali uskraceni

Spoiler:
    oko svega vezanog za Hodace. A nije da se nisu ocekivala razna objasnjenja nakon seste i sedme sezone.

Sve to mi je i bilo najzanimljivije u seriji.
    Epizoda je bukvalno najgore ocenjena na imdb - trenutno ima ocenu 5, i samo ce ocena biti u padu...
    Usrali su celu seriju sa ovom poslednjom sezonom, uskoro ce sigurno neko dokon izbaciti na YT sve nelogicnosti i kada sami sebe demantuju iz epizode u epizodu. Razocarenje maksimalno.

19. The Following 2 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Epizoda je bukvalno najgore ocenjena na imdb - trenutno ima ocenu 5, i samo ce ocena biti u padu...
    Usrali su celu seriju sa ovom poslednjom sezonom, uskoro ce sigurno neko dokon izbaciti na YT sve nelogicnosti i kada sami sebe demantuju iz epizode u epizodu. Razocarenje maksimalno.
    Bice bolje Pumba, ne ocajavaj, mozda snime jos nesto sa nekim likom, npr. onom maleckom assasinom.

21. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Serije

Quote Originally Posted by МилошЦЗБГ View Post
    Kojim danima se daje ova serija? Uspeo sam da odgledam prvu epizodu, druga mi nesto izmice. Hvala na odgovoru. Poz.

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Default Odg: Serije

Уторак у 21:00 на HBO.

24. The Following User Says Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Verodostojnost ubogog imdb-a je tako 2008.

A za konkretnu epizodu pogledaj statistiku ocena i sve ce ti biti jasno.

26. The Following User Says Thank You to DeRadicci For This Useful Post:

Slazem se za verodostojnost, ali, pogledaj ocene svih prethodnih epizoda, sve su jake osmice, devetke, cak i jake devetke. Ova cela sezona je propast, jedino dobro iz ove sezone su mimovi koji dominiraju. Glumci na intervjuima koje daju izgledaju polu zgadjeno i razocarano. Klasican hollywood trash postala serija.

A za konkretnu epizodu pogledaj statistiku ocena i sve ce ti biti jasno.
    Sta iz ovoga treba da mi bude jasno osim da su usrali seriju najstrasnije?

Da su dali od 4 do 10 bilo bi ok, jedinica definitivno nije.
    Da su usrali celu sezonu, ono, kako kome odgovara.
      Spoiler:
    Da su konačno ubili onu kur.vetinu, ono, hvala kur.cu više, **** mi se od njenog "oslobađanja.
    Onim Bezkur.cima je data prevelika uloga, njih oteraš u tri lepe pa neka u pustinji glume pravednike, šta su oni pa mogli da urade kad od naoružanja imaju koplja i to je to, šta bi mogli, da zabadaju zidine dok ne padnu?
    Snow, za ono što je uradio, u ovom odnosu kad Bezku.rci imaju neki faktor, je morao da odgovara, a nekako ga nikad nisam ni očekivao na tronu, ali sam bio siguran da će biti neko od Starkovih.

Da su D&D ispali buljaši, jesu.
    Da su mogli bolje, mogli su, ali nisu hteli.

30. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post: