Page 2 of 64 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1273

Thread: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru

Quote Originally Posted by maremas View Post
    PS3 verzija.
    Obzirom da će PC biti približnija PS4 verziji ovo su fine vesti.

3. The Following 2 Users Say Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Default Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru

E ovako : Iskreno ovo je totalno druga igra u odnosu na PES 14 ,Pocecu od pocetka ..
    Sam ulazak u igru manje vise je pesovski,ne nabudzen kao u fifi,nego onako jednostavan..grafika me je odusevila! Videcete i sami ,uzivo mnogo mocno izgleda ,u odnosu na ove klipove ..igraci se lako raspoznaju na wide kameri ,verujte ,odlicno izgleda taj segment ... E sad sam teren dole ... Po meni odziv komandi je taman kako treba,daleko od toga da kasni! Da pes 14 nije bio onako debilski,ne bi smo ni spominjali to kasnjenje ..odlican je odziv komandi! Ceo osecaj igranja pes 15 je totalno drugaciji ,nekako svesno ili nesvesno,opet imas kontrolu nad igrom,nad gradjenjem akcija,pasom ..VERUJTE mi,a to sam najvise voleo u pesu ..onaj osecaj kad osecas igru ... Fizika lopte VRHUNSKA ,koliko je sama grafika dobra,govori i cinjenica da lepo vidis kako se lopta kotrlja kad posaljes pas,onako bas prirodno po inerciji ...Da ne ispadne da hvalim igru zato sto sam pesomanijak,samo cu reci da jedva cekam da svi skinete i probate.apsolutno drugacija igra u odnosu na 14 !

sad za Darka PFC ,ono l1+ desni analog(oznacavanje jednog igraca) je ostalo.ali sad i to deluje mnogo lepse,jer nije onako debilski da trci ko konj..uostalom videces
    -R2 sut cini mi se da ce se leko postizati golovi (sto mi se bas i ne svidja toliko)
    -onio sto mi je jeako bitno,znaci BRZI IGRACI SU BRZI,a SPORIJI SU SPORIJI
    -takodje ponovo onaj osecaj JACE i slabije noge igraca (hvala bogu)
    -e sad igraci se nekad dosta brzo okrecu ,ali jbg,to smo trazili ,a realno bez toga igra ne bi bila zanimljiva..
    Za sad toliko ...Bagove za sad nisam primetio,posle odigrana tri meca ...videcu kad jos malo budem igrao ...ali opet ponavljam OVO JE DRUGI FUDBAL!

5. The Following 17 Users Say Thank You to blackwhite For This Useful Post:

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Odg: Eskluzivni PES2015 Demo skrinovi i gejmplej!

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Zašto su uopšte menjali
    engin sa PES13 kad je onaj uz malo
    dorađivanja bio jedan od najboljih fudbalskih
    izdanja ako ne i najbolji.
    Zato sto je smorio brale, stigli su sa njim do tog stadijuma da novi PES donese nove dresove i novu proslavu gola kad izadje neka nova pesma tipa Gangnam style i neka promena je morala da se napravi. Nekom je prijala nekom ne.

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru

Sad kad je Bleki pohvalio PES znam da cu da uzmem original sigurno

8. The Following User Says Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Non mollare mai dj90's Avatar

Super Star maremas's Avatar

Ne znam,to je onaj prvi utisak,samo molim boga da ostane ovako! da nista ne menjaju! i da ONLINE bude isti kao Ofline ..

Opet kazem,posle onog *****a od pes 14,ovo je ko melem na ranu,ne mozete da zamislite koliko je ovaj demo igriv nekako ..
    Kazem,stvarno imas osecaj kontrole nad timom,nad igracem ...sve je brze nego na pes 2014...ma ustvari da nisu neke animacije,ovo uopste ne bi bio naslednik pesa 14..
    Odigracu jos nekoliko utakmca ,probacu sve i svasta,pa javljam sta valja a sta ne

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

i screenfun napisao isto, a oni bi jos trebali da budu specijalizovani za ovo

tek sad vidim da su ovi ustvari uzeli vest od screenfuna

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Hvala Bleki brate na recenziji!
    Quote Originally Posted by blackwhite View Post
    samo molim boga da ostane ovako! da nista ne menjaju! i da ONLINE bude isti kao Ofline ..
    I ja samo zelim da bude isto, to nam je najbitnije, kao i da ne zeznu igru totalno drugacijim gameplay-om za par meseci, da ovaj ili onaj pas bude neprecizan, sut jos jaci, odluke sudija gore, preskakanje tog selektovanja igraca itd. Ne volim kad vestacki prave prostor za napredak, za sledeci PES. Tako mislim da su radili, mozda gresim, ali ako nisu, ako su oni pogresili, onda su zaista glupi, unazadili su tad vise stvari nego sto su poboljsali.

Videh gore iznad tvog posta klip o tom selektovanju igraca. OK je to u napadu, volim to (mada ne znam cemu strelica, aj ne skodi, moze da koristi), ali volim i da odbranim tako nesto. Vidim da se selektuje odbrana bez L1, samo desni analog ka igracu. Kako onda bese guranje ono, remplovanje, posto je na 2014 to bilo na desnom analogu? To sam vec pitao, mislim da sam dobio odgovor, ali zaboravio sam, neko je aludirao na 2013, pa ako mozes potvrdi kako se to radi ako si otkrio i to (mozda ima negde medju in-game tips pre meca). Hvala jos jednom i drago mi je da ti se svideo ovaj PES. Brz odziv komandi nam je bio preko potreban.

16. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Quote Originally Posted by BazZa View Post
    Ovaj na twitteru priznao fifi ugodnost, ali pes uzdigao iznad. Marketingski trik vjerovatno..

Inace, izbunario sam trac da u 16h demo stize u USA, a u 18h ce biti dostupan za EU. Umjesto da puste sve u isto vrijeme i to u ponoc... a ne ovako, kao da ga rucno nose.

Nisam obracao paznju na o remplovanje,ali probacu pa cu ti javiti..zaista sad u ovom pesu sve deluje kao da je leglo na svoje mesto,lepo je sve ispeglano..a mogu vam reci da su modeli igraca fantasticni,ako bih uporedio sa fifom demo koji sam takodje skinuo i igrao,igraci u pesu su za dve klase bolji,fantasticno izgledaju ...a sto se tice tribina ,mreza i to oko terena fifa je daleko bolja,u tom segmentu ...
    Takodje tvrdim da je ovde fizika lopte mnogo bolja nego u fifi,ali kazem modeli igraca i osecaj igre je fenomenalan ..Sut iz daljine je takodje nekako ispeglan i bas dobar,kazem opet,samo da ostave ovako kako jeste ...takodje su ubacili igranje spoljnom,malo vise,pa sad imamo i taj pas,sto je jako lepo za oko ..

znaci dve mnogo bitne stvari koje ne mogu da se porede sa pes 14 (a bogami ni sa fifom) koje su jako primetne su :

- Fenomenalni modeli igraca
    -Osecaj kontrole nad igrom

19. The Following 5 Users Say Thank You to blackwhite For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Evo od mene jedan gol i mnogo SS-ova.

Spoiler:

Šta reći za ovaj PES, a ne preterati... Bukvalno od prvog kretanja sa centra sam osetio PES i nabacio sam osmeh na lice iako sam prehlađen, da ne kažem skoro neupotrebljiv.
    Prepustio je PES sve one džidža midže oko licenci i stadiona konkurentu, ali sa pravom su stvorili slogan THE PITCH IS OURS, to sad zvuči tako ispravno iako je na početku za mnoge bio kliše.

Kao što je Blek napisao, neverovatan osećaj igre, lopta sa realnom putanjom, golmani dobri, modeli igrača...
    Izdvojio bi AI, igrao sam prvu utakmicu Atletiko (ja) v Napoli (cpu) i uspeo sam da dobijem i nadigram protivnika, ali kasnije uzimam Barsu i igram protiv Bajerna... paff kraj 1-5 za Bajern, nisam znao šta me je snašlo. Vidi se da svaki tim ima neki svoj stil, jači timovi su zapravo jači, teško im je oduzeti loptu i stvoriti mnogo prostora, dok protiv slabijih možeš da se razmašeš.

To je za sad to, kad odigram još utakmica verovatno ću naleteti i na neki bag, ali za sad sve je PLUS.

21. The Following 14 Users Say Thank You to Stević For This Useful Post:

23. The Following 3 Users Say Thank You to maremas For This Useful Post:

Amateur muller365's Avatar

Pozdrav. Pošto sam novi član foruma da se malo javim, do sad sam samo pratio novosti. Isprobao sam demo na ps4 i mogu reći da je definitivno dosta bolji od pesa 2014. Nema kašnjenja komandi kao u prošlom. I ovdje kad treba presjeći loptu nekako kao da malo prekasno primi, tako se mani učinilo par puta. Ali morat ću bolje čitati igru izgleda. U napadu nisam primjetio nikakvo kašnjenje. Grafički i nije nešto posebno ali to nisu niti obećali niti je toliko važno niti konkurencija ima grafički savršenu igru. Šteta što nema kiše na demu, baš me zanima kako bi utjecala na igru. Odigrao sam oko 5-6 utakmica tako da treba još da bi se vidio pokoji bag. E da, mreže na golovima su iste kao u par prošlih nastavaka. Preloše s obzirom na to kakve su bile na ps2. Malo ubijaju užitak zabijanja golova!

25. The Following User Says Thank You to muller365 For This Useful Post:

Nemi Posmatrac xX8Lampard8Xx's Avatar

Quote Originally Posted by maremas View Post
    KSI igra PES
    Hvalio ga je i na twitter-u.
    Znaci da je stvarno dobar, ili da ga je konami podmazao... Sta god da je od ta dva, svidja mi se, ako je pes sjajan znaci sjajno, ako je konami podmazao, znaci konacno su saznali za rec marketing.

Роберт Просинечки

Default Odg: Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru

Quote Originally Posted by blackwhite View Post
    Ne znam,to je onaj prvi utisak,samo molim boga da ostane ovako! da nista ne menjaju! i da ONLINE bude isti kao Ofline ..

Opet kazem,posle onog *****a od pes 14,ovo je ko melem na ranu,ne mozete da zamislite koliko je ovaj demo igriv nekako ..
    Kazem,stvarno imas osecaj kontrole nad timom,nad igracem ...sve je brze nego na pes 2014...ma ustvari da nisu neke animacije,ovo uopste ne bi bio naslednik pesa 14..
    Odigracu jos nekoliko utakmca ,probacu sve i svasta,pa javljam sta valja a sta ne
    Aj ako ti nije tesko, kada budes imao vremena, podesi na full manual i probaj jednu utakmicu. Bas me zanima kako su to uradili?

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Quote Originally Posted by dj90 View Post
    biće i za kompove danas, tako kažu
    Iz tvojih usta u Konamijeve usi!

29. The Following User Says Thank You to DM11 For This Useful Post:

Page 2 of 64 FirstFirst 12341252 ... LastLast