Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 162

Thread: [LLBB] - [Divizija B] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

Default [LLBB] - [Divizija B] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

Letnja Liga Bez Briga
    - igra se za vreme letnje pauze u SPML

Divizija B

Parove imate u online tabeli, svako sa svakim po jedan mec, igrate sve meceve odjednom, obavezno upisujte rezultate meca u online tabelu istog dana kada zavrsite mec!

Svi mecevi u LLBB se igraju sa sledecim podesavanjima:

Time : 15 min
    Long / 9 Pause
    Condition : "Random"
    Injuries : OFF
    Substitutions: 3
    Penali: NO
    Extra time: NO
    Weather : FINE (nikako kisa/sneg zbog laga!!)
    Summer
    Day/Night

FORMAT TAKMICENJA:

19 utakmica pa playoff, po 4 ekipe iz obe divizije idu dalje.
    Ukrstaju se posle: C1: A1-B4, C2: A2-B3, C3: A3-B2 i C4: A4-B1

C1-C2, C3-C4

NE ZABORAVITE:
    - Uzimanje 3 screenshota na kraju meca i video snimak sa svim golovima na mecu
    (oba takmicara uzimaju, dogovorite se da jedan postavi rezultate i video, ne izlazite iz meca dok ne pitate protivnika da li je uzeo SS i snimio video)

ZA NOVAJLIJE - KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:

Spoiler:
    Ovo je tema u kojoj cete kaciti SS utakmica za meceve lige bez briga, kada okacite 3 screenshot-a i video sa golovima sa meca ovde u temi, onda idete na Tabele Online Liga (nasa liga je skroz desno) :

http://www.pes-serbia.com/online-liga.php?pes=pes6

Udjite u tabelu Letnje lige bez briga divizija B i videcete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Kada udjete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek cemo imati uzivo tabelu (moderatori lige ce upisivati sluzbene rezultate po potrebi)

Konacan patch: https://www.sendspace.com/file/lv9hva

special thanks to Dovla

- Patch se ubacuje isto kao beta 1 sto mozete pogledati ovde.

Letnja liga bez briga moze da krene! Zelim vam puno dobre zabave, lepih golova i da bude kako i ime kaze, bez briga liga Liga je u okviru SPML, tako da se stil igre i ponasanje zahteva kao i u svim takmicarskim utakmicama! Letnja liga bez briga moze da krene!

2. The Following 5 Users Say Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Top Player elcapiteno7's Avatar

Default Re: [LLBB] - [Divizija B] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

9. kolo

mirsad_bug 4:4 Pantela36

- https://www.youtube.com/watch?v=50QL...ature=youtu.be

Utakmica dobra, otovorena, sa puno prilika. Šutalo se sa 30 metara, centriralo se, izlazilo 1 na 1, uglavnom bilo je svega što krasi ovaj sport. Evo izgleda da smo Pantela i ja ''otvorili'' B diviziju, i odmah 8 golova na utakmici. Čestitke protivniku, GG i sretno dalje

4. The Following 2 Users Say Thank You to elcapiteno7 For This Useful Post:

Default Re: [LLBB] - [Divizija B] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

12. kolo

Hugoo1999 1:2 mirsad_bug

- https://www.youtube.com/watch?v=JqK7...ature=youtu.be

Dobra tekma, dosta izjednačena, i ako je protivnik imao konkretnije prilike. Čestitke drug na dobroj igri, i sretno dalje, GG

6. The Following User Says Thank You to elcapiteno7 For This Useful Post:

Moderator cesc_Emel_No4's Avatar

14 Kolo
    cesc_Emel_No4 2 - 3 Medicinar

Dobra tekma sa mnogo puno prilika...Na zalost ja nisam svoje iskoristio...Medicinar je na kraju zasluzeno slavio s rezultatom 3-2, i upisao prvu pobjedu u ovom takmičenju. Bajern ceka svog novog protivnika, i nadaju se prvoj pobjedi ^_^

Trebamo samo napomenuti da je Lewandowski postigao svoj prvijenac u dresu Bayerna, i to na kakav nacin ^_^

8. The Following User Says Thank You to cesc_Emel_No4 For This Useful Post:

10. KOLO HUGO1999 VS. MEDICINAR 0 - 1

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=2gPE...ature=youtu.be

Sjajna utakmica. Iskoristio sam tremu Huga da preuzmem kontrolu nad utakmicom, sutirao, stvarao sanse, ali golman je sve branio. Napoli se nije predavao, te je Michu golom u poslednjim sekundama utakmice doneo veliko slavlje Napolitancima i drugu pobedu na strani. Cestitam Hugo i smiri tu tremu. Zbog nje nisi mogao ni da se dodajes kako treba.

10. The Following User Says Thank You to medicinar For This Useful Post:

Quote Originally Posted by medicinar View Post
    10. KOLO HUGO1999 VS. MEDICINAR 0 - 1

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=2gPE...ature=youtu.be

Sjajna utakmica. Iskoristio sam tremu Huga da preuzmem kontrolu nad utakmicom, sutirao, stvarao sanse, ali golman je sve branio. Napoli se nije predavao, te je Michu golom u poslednjim sekundama utakmice doneo veliko slavlje Napolitancima i drugu pobedu na strani. Cestitam Hugo i smiri tu tremu. Zbog nje nisi mogao ni da se dodajes kako treba.
    Ma dobro prvo online takmicenje,mora malo treme da bude.

12. The Following 2 Users Say Thank You to Hugoo1999 For This Useful Post:

16. kolo

cesc_Emel_No4 0:1 mirsad_bug

- https://www.youtube.com/watch?v=bZLQ...ature=youtu.be

Ja napadao, bio bolji, ali nepravedno. Komande protivniku kasnile, šteta Bgm, i krivo mi je. Jbg drug, sretno dalje

14. The Following User Says Thank You to elcapiteno7 For This Useful Post:

18. kolo Medicinar 1 - 0 Mirsad_bug

video: https://www.youtube.com/watch?v=KwRT...ature=youtu.be

Ponovo tvrda utakmica, ponovo novajlija sa malom tremom. Ponovo granitna odbrana Napolija, prvi put domacin i pobeda u Napulju. Teska utakmica, cvrsta, bez mnogo 100% sansi i opet Michu. Veliko pojacanje iz Svonsija ispaljuje raketu i donosi sva tri boda za perfektan start u LLBB 3/3. Srecno u nastavku Mirsade

16. The Following User Says Thank You to medicinar For This Useful Post:

Quote Originally Posted by mirsad_bug View Post
    9. kolo

mirsad_bug 4:4 Pantela36

- https://www.youtube.com/watch?v=50QL...ature=youtu.be

Utakmica dobra, otovorena, sa puno prilika. Šutalo se sa 30 metara, centriralo se, izlazilo 1 na 1, uglavnom bilo je svega što krasi ovaj sport. Evo izgleda da smo Pantela i ja ''otvorili'' B diviziju, i odmah 8 golova na utakmici. Čestitke protivniku, GG i sretno dalje
    prvi gol : aj aj aj , pothitno pozovite doktora, Bendera je ostao bez kichmu haha
    pitanje do admine , u situacii gde ima onaj bag u igri , kad chovjek uzme lopta i juri sa igrach na legja , mislim da je okej da ima klizach, mislim kad vech postoi bag, u realnosti puno defanzivca i namjerno bi soborili igrach chak i po cenu penala, po meni ne bi trebalo biti kazna od strane uprave , sasvim dovoljna kazna bilo bi penal i eventualan karton, i i zvinjavam se shta ovde postavljam pitanje, namjerno ovde pitam kao ne bi lutali , jer situacija koja pricham je pretposledni gol. hvala na razumljenje

Quote Originally Posted by mirsad_bug View Post
    12. kolo

Hugoo1999 1:2 mirsad_bug

- https://www.youtube.com/watch?v=JqK7...ature=youtu.be

Dobra tekma, dosta izjednačena, i ako je protivnik imao konkretnije prilike. Čestitke drug na dobroj igri, i sretno dalje, GG
    pitanje, chuje li neko takodge glas u video ili sam ja to skroz pogubio razum..

19. The Following 3 Users Say Thank You to Sale Salevski For This Useful Post:

Super Star Prince94's Avatar

Default Odg: Re: [LLBB] - [Divizija B] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

Quote Originally Posted by Sale Salevski View Post
    pitanje, chuje li neko takodge glas u video ili sam ja to skroz pogubio razum..
    Hahahahah.koji kralj PACOO AALLAACCAAEEERR AAHAHAHAH PAKO ALKASER BRATEEEEE :'( AAAAAA

Ko igra? VIVAREAL I? AHAHAHAH.. IMAA JEDAN IGRAC,IMAJU DVOJICA IGRACA VALENSIJA AHAHAHAHAHHA

21. The Following 2 Users Say Thank You to Prince94 For This Useful Post:

5. Kolo

Odlicna utakmica sa mnostvo prilika te odlicno igrom oba igraca,trema je opet uciila svoje,svaka cast protivniku,zasluzena pobeda.

23. The Following User Says Thank You to Hugoo1999 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Hugoo1999 View Post
    5. Kolo

Odlicna utakmica sa mnostvo prilika te odlicno igrom oba igraca,trema je opet uciila svoje,svaka cast protivniku,zasluzena pobeda.

Cemu trema Hugo, ovo je llbb, ne igramo u pare, zezamo se

25. The Following User Says Thank You to medicinar For This Useful Post:

Brate ne smaraj se toliko, kakva trema, uzivaj u igru, bio sam dominantan u prvo, u drugo ti si dominirao, dobar mec sve na svemu, i malo mi lagovalo u drudo, pa nisam nesto specijalnije kreirao sanse, nisam uzivao kao u prvi deo.GG

27. The Following User Says Thank You to bobicr7 For This Useful Post:

2 kolo
    Pelemasca - FC Internazionale 3 - 0 Villareal - mirsad_bug

https://www.youtube.com/watch?v=32x8...ature=youtu.be
    Dobro otvaranje Letnje Lige,ipak sam nadigrao ekipu Villareala,u prvom pol sam trebao da vodim sa 3-4 gola razlike ali ostali smo pribrani i posao zavrsili u drugom pol,fer korektna igra Mirsada sve pohvale,par sansi su bile veoma opasne ali Handa je dobro reagovao...

Super Star Prince94's Avatar

Default Odg: [LLBB] - [Divizija B] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

6.kolo
    Hugo 3:6 Prince

https://www.youtube.com/watch?v=A9Jz...ature=youtu.be

Sjajna utakmica za ekipu Salzburga,igralo se brzo,dinamično,efikasno.
    Red Bull za sada daje krila

Protivnik je igrao strpljivo,čekao svoje šanse,koristio ih koliko je to bilo moguće,ali nije imao sreće.GG Hugo!

30. The Following User Says Thank You to Prince94 For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: [LLBB] - [Divizija B] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:

Quote Originally Posted by Prince94 View Post
    Hahahahah.koji kralj PACOO AALLAACCAAEEERR AAHAHAHAH PAKO ALKASER BRATEEEEE :'( AAAAAA

Ko igra? VIVAREAL I? AHAHAHAH.. IMAA JEDAN IGRAC,IMAJU DVOJICA IGRACA VALENSIJA AHAHAHAHAHHA
    Ma došao mi tetić, ima 9 godina i on priča, i komšija mi. ovaj mali samo ispituje, a ovaj Bandicam snima vanjski glas xD

32. The Following User Says Thank You to elcapiteno7 For This Useful Post:

4 kolo
    mr bean - Swansea City 1 - 7 FC Internazionale - Pelemasca

https://www.youtube.com/watch?v=oy0_...ature=youtu.be
    Malo malo pa Bean naleti na mene i ne provede se lepo na terenu,veoma ubedljiva pobeda Inter-a,Swansea nije mogao da parira dobro raspolozenoj formaciji ,Botta je lagano prolazio-zavrsavao akcije (4 gola) bice naslednik velikog Recobe,jos su pogadjali pojacanje iz Rubina M' Vila i stara kajla Palacio.. Bean-u zelim dobre partije u ostatku leta

34. The Following 2 Users Say Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

Default Re: Odg: [LLBB] - [Divizija B] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

Quote Originally Posted by Prince94 View Post
    6.kolo
    Hugo 3:6 Prince

https://www.youtube.com/watch?v=A9Jz...ature=youtu.be

Sjajna utakmica za ekipu Salzburga,igralo se brzo,dinamično,efikasno.
    Red Bull za sada daje krila

Protivnik je igrao strpljivo,čekao svoje šanse,koristio ih koliko je to bilo moguće,ali nije imao sreće.GG Hugo!
    dobar gol onaj sa petom na Hugo, jako i lepo zaista ..

36. The Following User Says Thank You to Sale Salevski For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Pelemasca View Post
    4 kolo
    mr bean - Swansea City 1 - 7 FC Internazionale - Pelemasca

https://www.youtube.com/watch?v=oy0_...ature=youtu.be
    Malo malo pa Bean naleti na mene i ne provede se lepo na terenu,veoma ubedljiva pobeda Inter-a,Swansea nije mogao da parira dobro raspolozenoj formaciji ,Botta je lagano prolazio-zavrsavao akcije (4 gola) bice naslednik velikog Recobe,jos su pogadjali pojacanje iz Rubina M' Vila i stara kajla Palacio.. Bean-u zelim dobre partije u ostatku leta
    plashi me ovaj Inter, keva mi, nisam video ocene igracha al nije moguche da su ovoliko brzi i besni, fast and furious zaista, mislim sa lopte u noge brzii od defanzivca, a onaj sa 20 broj , taj cik cak dribling, neverovatno neshta, kao u slalom al sa 120 na chas , srechan sam shta nisam u ista grupa sa Pele, javno kazem, bravo tebra....

Page 1 of 9 123 ... LastLast