Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 163

Thread: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

Default [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

Letnja Liga Bez Briga
    - igra se za vreme letnje pauze u SPML

Divizija A

Parove imate u online tabeli, svako sa svakim po jedan mec, igrate sve meceve odjednom, obavezno upisujte rezultate meca u online tabelu istog dana kada zavrsite mec!

Svi mecevi u LLBB se igraju sa sledecim podesavanjima:

Time : 15 min
    Long / 9 Pause
    Condition : "Random"
    Injuries : OFF
    Substitutions: 3
    Penali: NO
    Extra time: NO
    Weather : FINE (nikako kisa/sneg zbog laga!!)
    Summer
    Day/Night

FORMAT TAKMICENJA:

19 utakmica pa playoff, po 4 ekipe iz obe divizije idu dalje.
    Ukrstaju se posle: C1: A1-B4, C2: A2-B3, C3: A3-B2 i C4: A4-B1

C1-C2, C3-C4

NE ZABORAVITE:
    - Uzimanje 3 screenshota na kraju meca i video snimak sa svim golovima na mecu
    (oba takmicara uzimaju, dogovorite se da jedan postavi rezultate i video, ne izlazite iz meca dok ne pitate protivnika da li je uzeo SS i snimio video)

ZA NOVAJLIJE - KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:

Spoiler:
    Ovo je tema u kojoj cete kaciti SS utakmica za meceve lige bez briga, kada okacite 3 screenshot-a i video sa golovima sa meca ovde u temi, onda idete na Tabele Online Liga (nasa liga je skroz desno) :

http://www.pes-serbia.com/online-liga.php?pes=pes6

Udjite u tabelu Letnje lige bez briga divizija A i videcete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Kada udjete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek cemo imati uzivo tabelu (moderatori lige ce upisivati sluzbene rezultate po potrebi)

Konacan patch: https://www.sendspace.com/file/lv9hva

special thanks to Dovla

- Patch se ubacuje isto kao beta 1 sto mozete pogledati ovde.

Letnja liga bez briga moze da krene! Zelim vam puno dobre zabave, lepih golova i da bude kako i ime kaze, bez briga liga Liga je u okviru SPML, tako da se stil igre i ponasanje zahteva kao i u svim takmicarskim utakmicama! Letnja liga bez briga moze da krene!

2. The Following 8 Users Say Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Messi #10 Filkaja's Avatar

Default Odg: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

12.Kolo Filkaja vs Neksi 3-2

Detalj meca Messi promasio penal xD !

Dobar mec,benfika mogla do pobede,svaka cast neksi srecno dalje

http://youtu.be/CeKgsBVCOdk

4. The Following 2 Users Say Thank You to Filkaja For This Useful Post:

Default Odg: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

11.Kolo Dauda vs Filkaja 0-3

Dobar mec,juventus propustio dosta prilika moglo je drukcije da bude,ali nije dala Barsa !

GG Dauda dobar si srecno dalje ]

Jedan ruzan gol suareza i dao sam autogol tako da je 0-3

http://youtu.be/4FZJZ_d6_tk

6. The Following User Says Thank You to Filkaja For This Useful Post:

Super Star tosic's Avatar

Default Re: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

13. Kolo - Toske-Filkaja 4-6

Odlicna tekma kako je krenulo mislio sam da cu primit deset komada barsa navalila ko da je za titulu cestitke kolegi na pobjedi vidieo nisam snimio zakocilo

Moderator Dovla's Avatar

Default Re: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

Divizija A
    18. kolo

Dovla : Dauda 3:2

Odigrasmo Dauda i ja. Poveo sam 1:0 medjutim posle tri minute Dauda iz korenera dolazi do izjednacenja a zatim opet iz kornera do vodjstva od 2:1. Omasio sam jedno 3, 4 sanse 1 vs 1 sa Buffonom dok je na drugoj strani i Dauda imao precku i sansu na prazan gol sa Tevezom ali je moj golman uspesno odbranio da bi u poslednjih 10-ak minuta izborio slobodan udarac na nekih 18m od gola, sutao i pogodio zivi zid, a zatim se lopta odbila do Baptisao-a koji postize gol za 2:2. I onda u zaustavnom vremenu dolazim do kornera i opet iz neke odbice Baptisao postize gol za 3:2 i nova tri boda Atletico-a. GG i srecno dalje Dauda!

9. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

13.Kolo Tosic vs Filkaja 4-6

Prvo nas izbacilo nakon pogotka Suareza sa nekih 16,9 metara ozbiljno
    Tako da kad smo poceli opet tosic mi je dao da dam gol sa suarezom da sve bude ok a i da ne dajemo autogol da mu ne pada moral.

Rezultat kaze sve za tekmu ,fantasticna utakmica koju je lepo otvorilo barcelona sa cini mi se 2-0 (messi dao glavom ),nakon toga totenham smanjuje na 1-2 posle kornera gde je barsa i najslabija,opet se odlepljuje barselona ali totenham jos vise steze i stize na 3-4,barsa opet daje gol da bi totenham opet smanjio na 4-5 ,i na kraju suarez glavom posle precke daje za konacnih 6-4.Ludilo od tekme,ja se ovim putem izvinjavam banetu sto nisam snimao na poluvremenu ,nisam ocekivao bas ovakav rasplet,sorry bane

GG Toske imao sam srece priznajem ,ali lloris je bio izvanredan ,19 suta u okvir gola je bilo upuceno njemu ,respect

http://youtu.be/9snA5JkiusY

11. The Following 2 Users Say Thank You to Filkaja For This Useful Post:

3. kolo Doktor(Man City) vs Dauda(Juventus) 2 : 0

video: https://www.youtube.com/watch?v=Jvqu...ature=youtu.be

Manchester City startovao u letnjoj ligi pobedom. Savladan italijanski velikan Juvetnus iz Torina, rezultatom 2-0. City jos neuigran pod vodjstvom novog menadzera propisno se ispromasivao ali ipak dosao do znacajne pobede i tri boda. Dobar otpor Daude ciji kvalitet igre napreduje, samo savet da ne trazi pauzu dok ja imam napad na njegovoj polovini.

13. The Following User Says Thank You to Doktor90 For This Useful Post:

Default Re: Odg: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

Quote Originally Posted by Filkaja View Post
    12.Kolo Filkaja vs Neksi 3-2

Detalj meca Messi promasio penal xD !

Dobar mec,benfika mogla do pobede,svaka cast neksi srecno dalje

http://youtu.be/CeKgsBVCOdk
    auuuuuu prvi gol Neksija je REMEK DELO , alal vera brate

neka mi oproste admine shta nekoliko puta chu editirati post, pokushavam otkriti zashto su nevidljive slike, bar u moji pretrazivach, sumnjam za sada u navodnike " " otklonio sam ih , bili su kod ... url=" , pa vidimo , pokushaj jedan:
    pokushaj drug promenio sam golemina slova: mesto URL u url... IMG u img, na kraju sam saznao da sajt ga nema , verovatno nije dostupan svuda

15. The Following User Says Thank You to Sale Salevski For This Useful Post:

Default Re: Odg: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23:59

13.Kolo Tosic vs Filkaja 4-6

Prvo nas izbacilo nakon pogotka Suareza sa nekih 16,9 metara ozbiljno
    Tako da kad smo poceli opet tosic mi je dao da dam gol sa suarezom da sve bude ok a i da ne dajemo autogol da mu ne pada moral.

Rezultat kaze sve za tekmu ,fantasticna utakmica koju je lepo otvorilo barcelona sa cini mi se 2-0 (messi dao glavom ),nakon toga totenham smanjuje na 1-2 posle kornera gde je barsa i najslabija,opet se odlepljuje barselona ali totenham jos vise steze i stize na 3-4,barsa opet daje gol da bi totenham opet smanjio na 4-5 ,i na kraju suarez glavom posle precke daje za konacnih 6-4.Ludilo od tekme,ja se ovim putem izvinjavam banetu sto nisam snimao na poluvremenu ,nisam ocekivao bas ovakav rasplet,sorry bane

GG Toske imao sam srece priznajem ,ali lloris je bio izvanredan ,19 suta u okvir gola je bilo upuceno njemu ,respect

http://youtu.be/9snA5JkiusY
    aaaaa zadnji gol bio je lepota, bravo Filki ljubavi, to sam hteo gledati od Barse, i daj malo odmori igrache , igraj sa drugi sastav bar so meni

Default Odg: Re: Odg: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar u 23

Quote Originally Posted by Sale Salevski View Post
    pokushaj drug promenio sam golemina slova: mesto URL u url... IMG u img, na kraju sam saznao da sajt ga nema , verovatno nije dostupan svuda
    Editovao sam ,saj je puko bio ,nasao sam bolji i brzi ,hvala sale sto si mi ukazao

18. The Following User Says Thank You to Filkaja For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Odg: [LLBB] - [Divizija A] - rok za odigravanje divizije - 3. septembar

Editovao sam ,saj je puko bio ,nasao sam bolji i brzi ,hvala sale sto si mi ukazao
    nema na chemo, prenesi tamo na Mesija da sam pomogao uprave Barse , da bi bio malo opushten sa moji klub hahahahaha ..... WE LOVE MESSI

Moram da prokomentarisam pre nego sto odigram ijednu utakmicu da je malo reci da sam se iznervirao kad sam video sastav.
    Ja razumem da mi nije bio odradjen neki transfer (kojih nije ni bilo osim 2 velika odlaska tako da ne vidim razlog sta sam ja to imao da proveravam) ali ne razumem gde mi i pored ovako ojadjene ekipe (otisli Drogba, Riera) nestanu 4 igraca koji su po junskom update-u svi bili u Galati, a da meni ne budu u sastavu za LLBB. Doduse, jedan igrac (Burdiso) mi se stvorio ne znam odakle ali svejedno....

Professional neksi1991's Avatar

13.kolo
    Benfica(neksi1991)-Fiorentina(dadozd) 3:1

https://www.youtube.com/watch?v=Zcum...ature=youtu.be
    Odlican mec tvrd ja sam svoje sasne iskoristio dok dadao nije imao srece ,sve u svemu zanimljiva utakmica svaka cast na partiji dado i srecno dalje

22. The Following User Says Thank You to neksi1991 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by neksi1991 View Post
    13.kolo
    Benfica(neksi1991)-Fiorentina(dadozd) 3:1

https://www.youtube.com/watch?v=Zcum...ature=youtu.be
    Odlican mec tvrd ja sam svoje sasne iskoristio dok dadao nije imao srece ,sve u svemu zanimljiva utakmica svaka cast na partiji dado i srecno dalje
    vrlo lep onaj zadnji gol , u stilom Van Persi sa Shpanije, Neksi brate ti meni postajesh idol

24. The Following User Says Thank You to Sale Salevski For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

8. kolo

Dovla : Tosic
    1 : 1

Dobra utakmica u kojoj se igralo ofanzivno na obe strane. U prvom poluvremenu sam dosao do prednosti preko Koke-a da bi na poluvremenu izbacilo Tosica. Nastavili smo poluvreme na njegov host gde je on postiga jedan gol preko Chadli-a i postavio konacan rezultat 1:1.

26. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

1. kolo

Dovla : Filkaja

4 : 1

Fina utakmica. Filkaja poveo sa 1:0 na pocetku utakmice preko Messi-ja i reko eto ga ****, izgubi ja ovo. Medjutim uspeo sam da dodjem do izjednacenja a kasnije i do sva tri boda. Rezultat je malo previsok jer je Filkaja izgubio volju za igrom. Imao je sansu kod rezultata 1:1 ali je glavom pogodio stativu i sledi slom Barce. GG i srecno u nastavku!

28. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

19. kolo

neksi1991 : Dovla

2 : 3

Dobra utakmica izmedju neksija i mene. Poveo sam cak tri puta i iz treceg puta sam uspeo da sacuvaj prednost od jednog gola. Neksi je imao dobrih sansi, mogao je cak i do pobede ali nije uspeo da realizuje svoje sanse dok sam ja uz pomoc srece dosao do 2. gola i odneo 3 boda. GG i srecno u nastavku!

30. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

Patch fix, ubacite svi

https://www.sendspace.com/file/lv9hva

Ispravljeni Galatasaray i Newcastle

Napominjem da ste ranije trebali da proverite timove, imali ste vremena, vise nema ispravki

*Sve u vezi sa LLBB sto se tice njenog negativnog dela ako ga bude, posaljite meni prijave na pm.

32. The Following User Says Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Super Star sAyoNarA's Avatar

Quote Originally Posted by Dovla View Post
    1. kolo

Dovla : Filkaja

4 : 1

[/url]

Fina utakmica. Filkaja poveo sa 1:0 na pocetku utakmice preko Messi-ja i reko eto ga ****, izgubi ja ovo. Medjutim uspeo sam da dodjem do izjednacenja a kasnije i do sva tri boda. Rezultat je malo previsok jer je Filkaja izgubio volju za igrom. Imao je sansu kod rezultata 1:1 ali je glavom pogodio stativu i sledi slom Barce. GG i srecno u nastavku!

edituj post, ne moze se slika otvoriti

13.kolo
    Dauda9(Juventus) vs Reus(AS Monaco)
    3:3

Video: https://www.youtube.com/watch?v=aSCk...ature=youtu.be
    Komentar: Dobar mec raznovrsan puno sansi u prvom poluvremenu.U drugom dobijes dva gola i dodjes i samo naguravas celo vreme krljas na sredini terena i onda posle pricas kako imas igru a nece te gol.Nijedan sut sa distnace u drugom poluvremenu nijedan ubacaj igra kao da igra za pare.Mozda sad si samo mene iznerviro ali kasnije ako udjes u ligu napravices pravi haos proces kao neki imaces dosta negativnih glasova i svega i svacega.Sve u svemu ovo je minus ako hoces plus dokazi se .Kada sam se ja prijavljivo nisu imali zamerke na mene .Ovo trebas da igras iz zabave a ne iz tenzije.Toliko od mene zelim ti dobre igre u nastavku.

Page 1 of 9 123 ... LastLast