Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 135

Thread: LE SPML s13

Default LE SPML s13

Pehar

Kalendar takmicenja:

1. kolo kvalifikacija - rok do 18. juna u 23:59
    2. kolo kvalifikacija - rok do 22. juna u 23:59
    3. kolo kvalifikacija - rok do 28. juna u 23:59
    grupna faza - rok do 7. jula u 23:59
    polufinale i finale - rok do 12. jula u 23:59

KVALIFIKACIJE - ista pravila kao za kvalifikacije za CL:

1. sesir

Spartacus
    Misko SD
    Btr
    JoeVlad78
    bole007
    Lapi
    Neca1991
    mr. Bean
    prince94
    Filkaja
    Munjaz
    caniggia

2. sesir

zavarivac
    sssone
    Mixi
    pendula_kg
    juga81
    tiho 88
    iv1989
    bobicr7
    holajunior
    dado zd
    crni bombarder
    medicinar91

3. sesir
    doktor90
    Frenkie
    banarinjo
    Neca945
    Dzoni 94
    cesc_Emel
    CrazyPES Marko
    ShevaRossonero
    Krimi
    Dauda9
    Jaga
    Shomi

4. sesir

flash87
    Prijam
    DreadShotta

ZREB ZA KVALIFIKACIJE:

1. kolo
    3. vs 4. sesir - 3 para
    zreb u 14.30
    http://www.random-draw.com/livegroup...aw_id=69360614

2. kolo
    2. vs 3. sesir
    zreb u 16.30h:
    http://www.random-draw.com/livegroup...aw_id=69380614

parovi 2. kola: - rok do 22. juna u 23:59

mec 1. jaga
    2. zavarivac
    3. iv vs doktor - OBAVEZAN TV LIVESTREAM
    4. ssssone
    5. crni bombarder
    6. pendula
    7. Prijam
    8. dado zd
    9. bobicr
    10. caniggia
    11. dzoni
    12. tiho vs frenkie - diskv.

3. kolo
    1. sesir vs pobednici 2. kola

parovi 3. kola: - rok do 28. juna u 23:59

Spartacus
    Misko SD
    Btr
    Sssone
    bole007
    Lapi
    Prijam
    dado
    bobicr
    Filkaja
    dzoni
    bane

grupna faza = 12 pobednika 3. kola podeljenih u 2 grupe,

jednokruzni sistem svako sa svakim, prva 2 prolaze u polufinale
    Grupna faza:

A grupa
    btr
    lapi
    spartacus
    bole
    filkaja
    sssone

B grupa
    zavarivac
    dzoni
    prijam
    bobicr
    bane
    dado

svako sa svakim po jedan mec u grupi, prva 2 idu dalje.
    posmatrac ili TV prenos ako hocete sami se dogovorite za meceve u grupi,
    za polufinale i finale je obavezan TV livestream.

Default Re: SPML Sezona 13, LE - Zreb

Jesam li ja to pocasni osvajac LE?

3. The Following User Says Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Default Re: SPML Sezona 13, LE - Zreb

Quote Originally Posted by bane1993 View Post
    Jesam li ja to pocasni osvajac LE?
    bane greskom nije ubacen, da ne bi ponovo bio radjen ceo zreb, bane ulazi na mesto kanidje koji je poslednji u 1. sesiru, kanidja ulazi na mesto medicinara koji je poslednji u 2. sesiru, a medicinar igra prvo kolo protiv shomija koji je ostao poslednji na rang listi u 4. sesiru.

imate parove, mozete poceti sa igranjem. pravila za kvalifikacije su ista kao za kvalifikacije za CL.

5. The Following User Says Thank You to Admin SPML For This Useful Post:

Default Re: SPML Sezona 13, LE - 1. kolo kvalifikacija - rok do 18. juna u 23:59

A otkud ja igram od prvog kola? Je l' to kazna za onaj ispad protiv Saleta?

9. The Following 2 Users Say Thank You to ssoonnee For This Useful Post:

Default Re: SPML Sezona 13, LE - 1. kolo kvalifikacija - rok do 18. juna u 23:59

2. kolo 4. par 2. utakmica dauda - sssone 2:1 ukupan rezultat 3:3 /* igra se i treca prva zavrsena 2:1 za mene okacice dauda

https://www.youtube.com/watch?v=W4LE...ature=youtu.be

Sta reci za ovu utakmicu, prvo poluvreme sam imao vodjstvo (3:1 ukupno), igru, kontrolu ma sveeeee AAAAA. U drugom se opustim i primim 2 gola posle kojih je dauda imao jos sansi za prolaz dalje ali ih nije iskoristio. FER PLAY i sve ostalo je bilo nivou GG

11. The Following User Says Thank You to ssoonnee For This Useful Post:

2.kolo 4.par 1. mec sssone vs dauda9 2:1 ukupna skor 3:3 *igrace se treci mec

Video: https://www.youtube.com/watch?v=T_Hp...ature=youtu.be
    Utakmica izjednacena imali smo isti broj prilika nisam imao srece prvi gol je bio greska mojih defanzivaca a drugi gol klasican user sto je reko sssone; taj drugi gol kao da me je probudio proso je minut i vec je bilo 2:1 nastavio sam da napadam ali nisam imao tu srecu da izjednacim. Utakmica dobra i fer play je bio na nivou.GG sssone srecno u 3. utakmici.

13. The Following User Says Thank You to Dauda9 For This Useful Post:

1. kolo

Prijam 10 - 2 Krimi

trenutak prekida - Krimiju nestala struja na min.

1. Mec

Strijelci: Zigic; Pecnik x2;Mrdja; Mijailovic u drugom(vidi se na ss)

2. mec

"Zvezda opet sija starim sjajem'' - naslov u Zurnalu
    Od kako sam poceo igrati sa Zvezdom nikada nisam odigrao ovakva dva meca. Zvezda je mnogo napredovala, skoro sigurno ide u 2. ligu, a sada evo smo uspjeli i u Evropi proci jedno kolo. Medjutim, potrudicemo se da nesto vise uradimo, obzirom da je forma konstantno u porastu.
    Krimiju prvi mec puca veza(struja nestala) u 50min. Odatle smo nastavili mec, u momentu pucanja veze bio je rez 4-0. Imao sam raspolozenje, ali imao sam i igru. Iz svih pozicija sam sutirao i taj mec sigurno imao oko 30 pokusaja na gol.

Drugi mec sam krenuo onako kako nisam smio. Zvezda jeste dominirala, ali statistika ne znaci puno ako gola nema. Pokusavao sam iz svih pozicija, dok je Krimi cekao iskusno i dao dva gola iz dvije prilike. Pomislio sam da se nas ligaski mec ponavlja, kada sam isto tako primio golove medjutim.... Ovo sada i tada nije ista Zvezda. Dodali smo gas i uspjeli da preokrenemo mec, 4-2 na kraju.

Rekao bih potpuno zasluzena pobjeda i prolaz dalje, odigrana dva meca kao da sam bio dopingovan. Cekamo u dobrom raspolozenju 2. kolo.
    Krimiju cestitke na fer igri. Kod jednog gola njegovog(prvog) htio je dati autogol, medjutim meni je bilo sve ok. Jer ocigledno je da je htio dati gol, da nije napucao golmana da bi se odbilo. Bio je zicer. Vise srece u ligi druze.

Video
    https://www.youtube.com/watch?v=CUU1...ature=youtu.be

15. The Following 3 Users Say Thank You to Prijam For This Useful Post:

WPLO Team ToniBigT's Avatar

1. kolo

DreadShotta (FK PARTIZAN) vs Cesc_Emel (CELTA DE VIGO)

1. utakmica

https://www.youtube.com/watch?v=rgZnyGnMEqM

2. utakmica

https://www.youtube.com/watch?v=Q6GOVayGzWE

Nakon ispadanja iz Lige Šampiona crno-beli nastavljaju evropsku turneju u Evro Ligi. Partizan je odneo pobedu u oba duela. Iako je već u 4. minutu Celta prvim golom "načela" Partizan, parni valjak gazi dalje ka Evropi! Do izednačenja stiže u vrlo kratkom roku, tačnije u 11. minutu golom Škuletića, na asistenciju Živkovića. Konačan rezultat prvog meča je postavio brazilac Carlos Alberto u 28. minutu. Do kraja je bilo više prilika za ekipu Celte, ali nisu uspeli to da iskoriste.

U povratnom meču Partizan je igrao zatvorenije i više pažnje je posvećivao odbrani svog gola. U tome je uspeo i nije primio niti jedan gol. Kapiten Lazović otvara rezultat u ovoj utakmici pred kraj prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Celta je krenula još agresivnije, ali se na kraju to ispalo kobno za njih jer su se previše otvorili i ostavljali prostor za kontra napade. Tako je Jojić nakon propusta odbrane Celte zacementirao rezultat u 88. minuti lepim golom sa dvadesetak metara. Sve u svemu čestitamo Celti na fer igri i napadačkom fudbalu i želimo im više sreće u ostalim takmičenjima.

17. The Following User Says Thank You to ToniBigT For This Useful Post:

2. kolo 3. utakmica
    dauda - sssone 0:1 ukupno 3:4

https://www.youtube.com/watch?v=PYo9...ature=youtu.be

Odlucujuca utakmica resena pri samom kraju autogolom golmana Atalante. Ocekivali su fudbaleri i njihov menadzer Dauda direktan sut iz kornera i tom prilikom ostavili samog Zoa koji je sa nekih 4-5 metara odlicno sutirao glavom, a lopta se od stative odbila do noge zatecenog golmana, a zatim i u gol. Imao je Gudjonsen sut za poravnanje sa 20ak metara ali je tukao posred gola i Viktor je taj jak sut prebacio preko precke. Inace je bilo dobrih prilika na obe strane ali je zatajila realizacija jer su napadaci bili veoma neprecizni i poslali malo lopti u okvir gola. Sve cestitke Daudi na prikazanoj borbi u ovom tromecu

19. The Following User Says Thank You to ssoonnee For This Useful Post:

Quote Originally Posted by ssoonnee View Post
    2. kolo 3. utakmica
    dauda - sssone 0:1 ukupno 3:4

https://www.youtube.com/watch?v=PYo9...ature=youtu.be

Odlucujuca utakmica resena pri samom kraju autogolom golmana Atalante. Ocekivali su fudbaleri i njihov menadzer Dauda direktan sut iz kornera i tom prilikom ostavili samog Zoa koji je sa nekih 4-5 metara odlicno sutirao glavom, a lopta se od stative odbila do noge zatecenog golmana, a zatim i u gol. Imao je Gudjonsen sut za poravnanje sa 20ak metara ali je tukao posred gola i Viktor je taj jak sut prebacio preko precke. Inace je bilo dobrih prilika na obe strane ali je zatajila realizacija jer su napadaci bili veoma neprecizni i poslali malo lopti u okvir gola. Sve cestitke Daudi na prikazanoj borbi u ovom tromecu
    Sta bi se desilo da moji nisu zasrali stvarno nzm; skoro mrtva utakmica da nije bilo onih jeftinih suteva sssonea gledaoci nebi nista ni videli.Utakmica koja je meni odlucivala da li cu spasti sezonu ili ne jbg.sssone je stvarno dobro igrao nazalost ipak gol je postigao moj golman .Kada se igra protiv takvog izvodjaca kornera ne treba mu ni da ti sansu da ga izvede.GG sssone srecno dalje i probaj da osvojis EL .

21. The Following User Says Thank You to Dauda9 For This Useful Post:

1. kolo kvalifikacija

flash87 - banarinjo 5:3

U dva puta po 90 minuta nije bilo pobednika pa smo odlucili da igramo produzetke (nadam se da nije problem, Banarinjo je predlozio ja sam prihvatio). Posle prve utakmice imao sam prednost od 2:1. To se istopilo u drugoj, gde je Banarinjo uspeo da vrati utakmicu u egal. Potom je vec po unapred dogovorenom planu u nadohnadi vremena dao auto gol i otisli smo u produzetke gde sam se ja bolje snasao i sa dva gola otisao dalje. Obe utakmice su bile takve da su produzetci bili vidjeni u najavi svaka cast protivniku i vise srece u ligi (gde me je pobedio ). gg!

1.

https://www.youtube.com/watch?v=k9bc...ature=youtu.be
    2.

https://www.youtube.com/watch?v=h53a...ature=youtu.be

23. The Following User Says Thank You to flash87 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by flash87 View Post
    1. kolo kvalifikacija

flash87 - banarinjo 5:3

U dva puta po 90 minuta nije bilo pobednika pa smo odlucili da igramo produzetke (nadam se da nije problem, Banarinjo je predlozio ja sam prihvatio). Posle prve utakmice imao sam prednost od 2:1. To se istopilo u drugoj, gde je Banarinjo uspeo da vrati utakmicu u egal. Potom je vec po unapred dogovorenom planu u nadohnadi vremena dao auto gol i otisli smo u produzetke gde sam se ja bolje snasao i sa dva gola otisao dalje. Obe utakmice su bile takve da su produzetci bili vidjeni u najavi svaka cast protivniku i vise srece u ligi (gde me je pobedio ). gg!

1.

https://www.youtube.com/watch?v=k9bc...ature=youtu.be
    2.

https://www.youtube.com/watch?v=h53a...ature=youtu.be
    u prvoj utakmici nakon mog prvog gola je viđen preokret...u drugoj utakmici nakon tvog gola je viđen preokret...u nadoknadi opet preokret i tvoja pobjeda.Veoma teško gubim al kad gubim "****m ti tastaturu,krivo je more,****m ti lag,sigurno mu je upaljen torrent,nisam raspoložen itd" šalim se naravno.Žanji dalje

25. The Following User Says Thank You to banarinjo For This Useful Post:

2. kolo

Prijam 6-0 MIXI

1. mec

2. mec

Crvena Zvezda puna samopouzdanja koje je stekla u prvom kolu nastavila je silovito. Ovog puta protivnik jos jaca ekipa Bazela. Medjutim, utisak je da Zvezda igra nikada bolje. Sto je pocelo i na rezultate da se oslikava.
    Dva meca i dvije pobjede od po 3-0. Drugi mec jos dominantniji.
    Medjutim cinjenica je da je Bazel dosta olaksao Zvezdi posao sa dva crvena kartona. Po jedan u oba meca. Ti crveni su dosli kao nespretnost prilikom opasnih situacija, nikako kao nesportska igra. Jer oba meca i ako ih je izgubio Mixi je odigrao fer i posteno bez jednog sekunda tenzije i nervoze. Na tome cestitam i zelim mu da formu koriguje za ligaske utakmice. Srecno!

Video
    https://www.youtube.com/watch?v=WgGA...ature=youtu.be

27. The Following User Says Thank You to Prijam For This Useful Post:

Shomi vs medicinar diskvalifikacija za obojicu posto su bili online prethodna dva dana, nisu odigrali na vreme, nisu dostavili ss dopisivanja.. Kao i do sada za ovo ide i zabrana ucestvovanja u kup takmicenju sledece sezone.

Super Star JoeVlad78's Avatar

Vidim sebe u prvom šeširu, tek sam sad proverio ovu temu, pošto sam u LŠ (još uvek) i nije mi palo na pamet da se nalazim i ovde... Može li objašnjenje, da li igram i ovde 3. kolo kvalifikacija ili tek kad ispadnem iz LŠ ili ...

31. The Following User Says Thank You to Admin SPML For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Master Liga Online View Post
    Shomi vs medicinar diskvalifikacija za obojicu posto su bili online prethodna dva dana, nisu odigrali na vreme, nisu dostavili ss dopisivanja.. Kao i do sada za ovo ide i zabrana ucestvovanja u kup takmicenju sledece sezone.
    Utakmice odigrane 17. uvece. Na terenu shomi-a je bilo 1-1 a kod mene 0-3 i Shomi je prosao dalje. Dogovorili smo se da on postavi, nije uradio. Ne znam razlog zasto nije.

33. The Following User Says Thank You to medicinar For This Useful Post:

Mozda mu LE nije prioritet, kazna ostaje ista za njega ( ne ide dalje i zabrana za sledecu sezonu), tebi je oprosteno posto kao porazeni nisi bio duzan da postavis.

Page 1 of 7 123 ... LastLast