Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 159

Thread: PES-Serbia.com Patch JSL 2014 v2 : FIFA World Cup Brasil Edition - Problemi i pitanja

Regular marko00's Avatar

Default Re: PES-Serbia.com Patch JSL 2014 v2 : FIFA World Cup Brasil Edition - Problemi i pit

Momci,jedno veliko hvala što ste uspeli da napravite ovaj PES igriv.
    Malo sam čačkao po editu i naišao na par grešaka:Negredu,Rojsu,Januzaju,Toresu i Oskaru su oči bele,Sautempton ima golmanski dres BiH i,mislim da je već neko napisao da Milinković-Savić nema glave.To je za sada,ako naiđem na još nešto,javljam.

3. The Following 3 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Default Re: Odg: PES-Serbia.com Patch JSL 2014 v2 : FIFA World Cup Brasil Edition - Problemi

Quote Originally Posted by NemanjaBRE View Post
    Reseno je sve to, veceras fix...
    Isto tako, ako vam je slučajno promaknulo, da prijavim: Vukojević i Vida isto imaju bijele oči. Hrvatski dres: broj na prsima bi se trebao centrirat (ide preko cijelog kvadrata), isto tako broj na gaćicama nije crvene boje nego plave. Mislim, sve su to detalji, nadam se da ne cjepidlačim.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Mojo Risin For This Useful Post:

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: PES-Serbia.com Patch JSL 2014 v2 : FIFA World Cup Brasil Edition - Problemi i pi

Reseno.

------------------------------------

Inace svi vi koji se budete nasli pametni i poslali mi PM sa pitanjem bicete istog momenta ignorisani jer sa razlogom postoji ova tema.

7. The Following 2 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Default Re: PES-Serbia.com Patch JSL 2014 v2 : FIFA World Cup Brasil Edition - Problemi i pit

Kada izaberem exibition mec,liga sampiona...CELSI,ARSENAL nemaju svoje dresove.Kada igram samo exibition imaju.Drugo,ukada otvorim selektor.Imam opciju scoreboard,music pack..Kada ih otvorim,imam samo dve opcije da izaberem.Default i Worl Cup.Jel to ok ili ima jos opcija.Inace svaka cast momci,najaci ste.

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch JSL 2014 v2 : FIFA World Cup Brasil Edition - Problemi

U GDB polderu nema evropskih dresova za engleskih i nemackih klubova i onda u ligi sampiona klubovi imaju neke fejk dresove.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Quote Originally Posted by Ćofi_Delija View Post
    U GDB polderu nema evropskih dresova za engleskih i nemackih klubova i onda u ligi sampiona klubovi imaju neke fejk dresove.
    proverićemo.
    Quote Originally Posted by stevo_bn View Post
    Hocete li dodati Luku Jovica u Zvezdu?
    Upravo ga izrađujem.
    Quote Originally Posted by Serbia96 View Post
    Kako se zove alat pomocu kog mogu da ugasim navijace?
    PES 2014 crowd disable tool.

Regular marko00's Avatar

I još jedna sitnica koju sam primetio a to je da transparenti nisu da srpskom jeziku (ne znam može li se tako uraditi ili je pak do mene).
    Evo i slika:
      Spoiler:

Nije do tebe, baneri su i ove godine problematični pa je najbolje ne dirati ih.

15. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

eh sad ne znam jeli do mog vida ili šta , ali mi se čini da onaj plavi dres bosne u patchu ima okruglu kragnu, dok na nemanjinom blogu se lepo vidi v-izrez kroj kakav i treba da bude.

nesa24 nesa24's Avatar

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch JSL 2014 v2 : FIFA World Cup Brasil Edition - Problemi

Quote Originally Posted by kopitaneskita View Post
    eh sad ne znam jeli do mog vida ili šta , ali mi se čini da onaj plavi dres bosne u patchu ima okruglu kragnu, dok na nemanjinom blogu se lepo vidi v-izrez kroj kakav i treba da bude.
    ako je to to onda je nemanja lose ispeglao
    a lepo smo mu rekli sine pegla na svilu ali jok

18. The Following 2 Users Say Thank You to nesa24 For This Useful Post:

videćemo i to.
    radimo celo veče, pa kad bude gotovo kačimo na upload, 12, 1...
    kad završimo, ali mnogo smo odradili, ispravili turf za old trafford, neke reklame menjali, update selektora za neke detalje....

20. The Following 4 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Jedan dobronameran savet,dakle u startu znajte da nisam zlonameran. Ako je u pitanju patch,fix ili sta god drugo i ako mislite da cete zavrsiti za 1h vi ovde napisite da cete zavrsiti za 3 sata,ne zato sto ne znam sta,nego jednostavno uvek je bolje iznenaditi ljude pa okaciti pre nego sto ste objavili da cete,nego ih lose iznenaditi i pustiti da cekaju i posle toga sto ste objavili da cete okaciti.

Da ne bude zabune ja bar a verujem i niko ne misli da vi namerno nesto ne kacite onda kad ste rekli da cete i naravno da postoje objektivni razlozi ma koji god da su makar to bilo i da odgleda neki film jer mi vas ne placamo za to sto radite,vec je to vasa volja i vasa zelja ali je bolje ovako kako sam vam rekao da radite u buducnosti.

Jos jednom dobronameran savet.

nesa24 nesa24's Avatar

Quote Originally Posted by 7,8puta View Post
    Jedan dobronameran savet,dakle u startu znajte da nisam zlonameran. Ako je u pitanju patch,fix ili sta god drugo i ako mislite da cete zavrsiti za 1h vi ovde napisite da cete zavrsiti za 3 sata,ne zato sto ne znam sta,nego jednostavno uvek je bolje iznenaditi ljude pa okaciti pre nego sto ste objavili da cete,nego ih lose iznenaditi i pustiti da cekaju i posle toga sto ste objavili da cete okaciti.

Da ne bude zabune ja bar a verujem i niko ne misli da vi namerno nesto ne kacite onda kad ste rekli da cete i naravno da postoje objektivni razlozi ma koji god da su makar to bilo i da odgleda neki film jer mi vas ne placamo za to sto radite,vec je to vasa volja i vasa zelja ali je bolje ovako kako sam vam rekao da radite u buducnosti.

Jos jednom dobronameran savet.
    kad imas tim ljudi normalno je da treba uskladjavanja
    neki od nas su bili zauzeti juce

to je zivot
    sacekajte

23. The Following 2 Users Say Thank You to nesa24 For This Useful Post:

Planirali smo, uvideli i samo neke propuste, meni je zbog peča propao vikend (ko radi zna o čemu pričam), ali smo u 2, pola 3 ujutru Nemanja i ja konstatovali da je bolje da neke stvari završimo nego da izbacimo onako kako ne želimo da izgleda.
    Biće danas 100%, ne znam šta može da se desi.
    Bilo bi nerealno da još nekome crkne hard kao meni dan pred izlaska peča

25. The Following 8 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

ignorišite ove spamere koji samo pitaju "kad će, kad će".

kad bude gotovo bit će. a što se mene tiče, možete komotno sačekati i DLC 7.0, pa tek onda sve ispravljeno izbaciti

29. The Following 3 Users Say Thank You to kopitaneskita For This Useful Post:

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast