Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 69

Thread: Pravimo sebe u PESu

Messi #10 Filkaja's Avatar

Default Odg: Re: Pravimo sebe u PESu

Quote Originally Posted by Savke SD View Post
    Filkaja uporedi tvoje ocene i Shollymove, malo si se precenio za dve godine. Kakve onda da stavimo mi sto treniramo 14 godina. (lepa ti je frizura)
    pa za brzinu i dribling mislim da mi je ok ,a ove ostale sam lupao,nek smanji shollym koliko on misli da treba,samo mi je dribbling agility i speed bitan

sa frizurom sam se igrao malo

2. The Following User Says Thank You to Filkaja For This Useful Post:

Default Re: Pravimo sebe u PESu

Sir Alex
    Option file sa mnom u ekipi Svonsija: http://www.sendspace.com/file/dkzebj

Trenirao sam fudbal 2 sezone i mogu vam reci da mi nikad nije isao preterano veliki fudbal. Igrao sam na poziciji zadnjeg veznog, bez mnogo pametovanja, znao sam samo da kvarim protivnicku igru.
    Volim da igram mali fudbal i igram ga kad god stignem..
    Nisam neki kvalitetan igrac kao sto se moze videti po ocenama ali mogu da se pohvalim time da me je trenirao ovaj covek:

4. The Following 12 Users Say Thank You to SIR ALEX For This Useful Post:

Izvini Dragane nisam te prepoznao.

6. The Following 5 Users Say Thank You to Savke SD For This Useful Post:

Tiho88

ovako nisam neki za te stvari .. ako je neko voljan da mene napravi odlicno ako ne jbg ja cu vam sebe opisat pa vi stavite ocijene sto se face tice moze sve sam da nisam crnac
    E ovako trenirao sam 12godina nogomet sve dok nisam za**** koljeno prije 2 godine tako da ako i dodem na okupljanje meni pripremite gajbu jelena .. Pozicija mi je DMF desna noga. Nikad nisam bio od onih koji ce rijesit utakmicu požrtvovnost i srce na terenu su mi bili jaca strana nikad odustajo uvijek do kraja.. U kadetima sam cak igrao za Velebit iz benkovca dok su seniori bili 3liga.. kad sam ja dosao u seniore to su uglavnom blie zupaniske lige uvijek standardan.. znaci ja sam nesto tipa ognjen vukojevic haha di njega nade ne znam ni ja al ugl takav tip visina 184 tezina 74 ( ako treba duzina kite stavi 25 ) naravno i za skolu sam igrao dok sam bio u osnovnoj i rukomet i kosarku.. i takoo

8. The Following 5 Users Say Thank You to tiho88 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by tiho88 View Post
    Tiho88

ovako nisam neki za te stvari .. ako je neko voljan da mene napravi odlicno ako ne jbg ja cu vam sebe opisat pa vi stavite ocijene sto se face tice moze sve sam da nisam crnac
    E ovako trenirao sam 12godina nogomet sve dok nisam za**** koljeno prije 2 godine tako da ako i dodem na okupljanje meni pripremite gajbu jelena .. Pozicija mi je DMF desna noga. Nikad nisam bio od onih koji ce rijesit utakmicu požrtvovnost i srce na terenu su mi bili jaca strana nikad odustajo uvijek do kraja.. U kadetima sam cak igrao za Velebit iz benkovca dok su seniori bili 3liga.. kad sam ja dosao u seniore to su uglavnom blie zupaniske lige uvijek standardan.. znaci ja sam nesto tipa ognjen vukojevic haha di njega nade ne znam ni ja al ugl takav tip visina 184 tezina 74 ( ako treba duzina kite stavi 25 ) naravno i za skolu sam igrao dok sam bio u osnovnoj i rukomet i kosarku.. i takoo
    uuuuu bilo je to davno prije 26 god al kad sam znao jednom,napravit cu te opet...

10. The Following User Says Thank You to dado zd For This Useful Post:

Prijam - zadnji vezni, stoper, centralni vezni.
    http://www.sendspace.com/file/p5y7dw

Trenirao sam fudbal od 6. godine pa sve do 18-19 aktivno. Igrao za Mladost(PG), pa onda za Buducnost. Bio sam i kapiten dvije sezone. Pozivan sam za kadetsku repku SCG, ali nikad nismo igrali protiv nikog. Nas 30+ izmedju sebe imali meceve i pripreme. Odigrao sam i za prvi tim 3 utakmice(prijateljske). Prekinuo sam sa velikim fudbalom na nagovor roditelja. Imala je uticaja i teska povreda druga iz ekipe, danas kuma mi. Sad igram mali fudbal za Studenski centar. Ali ono, igram kad mogu, sramota me da nekom uzimam minute a ne treniram sa njima. U nedjelji trcim najmanje 4 puta, tako da sam spreman za jedno poluvrijeme velikog fudbala, mozda. Ne znam ko mi se smijao od vas kad sam rekao odoh na trcanje pa na pivo
    Ovako sam jako druzeljubiv, pozitivan, flegma lik, tesko se iznerviram. Ali na fudbalu sam posve drugi tip covjeka.
    Sto se ocjena tice, nisam vican tome. To moze da isprave ovi koji ce to raditi. Ono sto je bitno da znaju je da sleper me ne moze pomjeriti kad sam na lopti(kad zagradim), niti mi je uzeti. Sad mali fudbal igram tako, sidrasa igram i u odbrani flaster na najboljem igracu protivnika(strijelcu). U jednoj sezoni sam od 107 golova mog kluba dao 12(sa pozicije zadnjeg veznog) od toga 9 glavom. Genetski imam jake udove, noge prije svega, pa sam zahvaljujuci tome imao/imam i vrlo jak sut. Lijeva noga mi ne sluzi puno, mogu da dam precizan pas 10m. Ali stranu prebaciti lijevom cu jednom od 5 puta
    Ja sam nesto pokusao uraditi, pa vi to ispravite. poz

12. The Following 4 Users Say Thank You to Prijam For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Master Liga Online View Post
    okacio si pogresan fajl
    Ispravio sam, izvinjavam se.

dado zd - CF,LWF cruzeiro
    tiho88 - DMF,CMF Udinese
    http://www.sendspace.com/file/0pwz6h

Trenirao sam nogomet od svoje 8 god ali pravu poziciju sma dobio sa 14-15 god. igrao sam tada za HNK hajduk pridraga,klub koji se natjecao u zupanijskoj ligi,
    Igrao sam napadača i lijevo krilo,sebe opisujem kao Ivicu Olića,wayne rooneya.. dok sam igrao bio sam dosta brz a i ne bas neki tehničar kao navedeni OLA..
    kondicijski sam uvijek bio najspremniji u klubu,i tako da sam trkom i brzinom pokrivao nedostatke.
    Najvece dostignuće karijere koja je rano prekinuta zbog obaveza a i zbog zgloba
    Upper cup u Austrijskom gradiću Wellsu gdje sam imao priliku zaigrat protiv ekipa koje su dosle iz albanije,maroka,bugarske,perua i chillea..
    dosli smo do finala gdje gubimo od chillea 2-1 tu sam.(zabio sam gol u finalu)
    ja se upisujem u strijelce 7 puta sto me je dovelo do drugog strijelca turnira
    2 puta na stanovima igram finale kupa protiv zadra i oba puta gubimo
    i najvise golova sto sam dao u jednoj sezoni (ligi) je 27 (to je bila sezona snova).
    za mali nogomet nisam rodjen ali nisam ni loš :-D

Sada je ostao samo agility za izbjegavat policiju u ranim jutarnjim satima

16. The Following 5 Users Say Thank You to dado zd For This Useful Post:

Je li Dado a gde vam je taj Picin sokak? (27gola)

18. The Following 3 Users Say Thank You to Savke SD For This Useful Post:

Quote Originally Posted by dado zd View Post
    dado zd - CF,LWF
    tiho88 - DMF,CMF
    http://www.sendspace.com/file/0pwz6h

Trenirao sam nogomet od svoje 8 god ali pravu poziciju sma dobio sa 14-15 god. igrao sam tada za HNK hajduk pridraga,klub koji se natjecao u zupanijskoj ligi,
    Igrao sam napadača i lijevo krilo,sebe opisujem kao Ivicu Olića,wayne rooneya.. dok sam igrao bio sam dosta brz a i ne bas neki tehničar kao navedeni OLA..
    kondicijski sam uvijek bio najspremniji u klubu,i tako da sam trkom i brzinom pokrivao nedostatke.
    Najvece dostignuće karijere koja je rano prekinuta zbog obaveza a i zbog zgloba
    Upper cup u Austrijskom gradiću Wellsu gdje sam imao priliku zaigrat protiv ekipa koje su dosle iz albanije,maroka,bugarske,perua i chillea..
    dosli smo do finala gdje gubimo od chillea 2-1 tu sam.(zabio sam gol u finalu)
    ja se upisujem u strijelce 7 puta sto me je dovelo do drugog strijelca turnira
    2 puta na stanovima igram finale kupa protiv zadra i oba puta gubimo
    i najvise golova sto sam dao u jednoj sezoni (ligi) je 27 (to je bila sezona snova).
    za mali nogomet nisam rodjen ali nisam ni loš :-D

Sada je ostao samo agility za izbjegavat policiju u ranim jutarnjim satima
    hahahahaha dobar dobar neko ce i pomislit da si dobar,, koji opis da rooney hahahahhaha.. pa ti covjece u karijeri nisi zabio 27 golova a kamoli u sezoni koga lazes

20. The Following User Says Thank You to tiho88 For This Useful Post:

tiho tako ti onom ko te napravi ccccccc :-),
    pa brojio sam one i na treningu hahahahaha

22. The Following 2 Users Say Thank You to dado zd For This Useful Post:

Moderator cesc_Emel_No4's Avatar

cesc_Emel_No4 http://www.sendspace.com/file/1dsrcv

Pozicija: Univerzalni igrac za sredinu xd...a moze proci i SS, i WF :P

- Sto se tice fudbala igram ga od kako znam za sebe, mislim kako sam prohodao poceo sam pucati loptu, i to mi je jedina prava ljubav xd..Poceo sam trenirati u nashem lokalnom klubu, tu sam prosao skolu pjetlica djetlica cega vec nisam..kako se sada sjecam tu sam igrao na poziciji krila, brz i startan, mal..provlacio se ljudima kroz noge xd...tesko me je bilo uloviti, tada najjaci dribling je bilo BICIKLO. Kasnije sam otisao u mnogo jaci klub, Radnički iz Lukavca. Mislim da se danas takmice u Ligi ispod Premijer Lige BiH, znam da su ove sezone igrali sa Slobodom.

Tu sam krenuo dobro, prva tekma bio sam uvrsten u prvih 11, ali trener je ipak, prvo ubacio svog sina, a ja sam zapoceo 2 poluvrijem. Sjecam se da sam imao dobrih prilika, ali trema je ucinila svoje, pa nisam nista realizovao xd Nosila se 7 xd
    Nisam se zadrzao dugo tu, zbog svog starog, kojem je obrazovanje uvijek bilo No1. Napustio sam Radnički kada sam krenuo u srednju.

Dok sam isao u srednju samo sam se jednom vratio u juniore, odigrao par tekmi sa njima, tu sam imao ludog trenera. Nije bio trening na kojem nije bio pjan, ak nije bio, onda je bio mamuran. Tu sam cak igrao defanzivnog veznog, sto je smijesno. Mozda sam tada bio visok 167, a tezak 55 kg, znao je covjek svoje znanje xd.Ubrzo sam opet ostavio se velikog fudbala zbog skolovanje i eto. Za rekreaciju sam uvijek rasplozan. Ako treba i 24 sata da se igra.

Sto me danas krasi je i dalje da sam brz, kao i pasovi. U srednjoj su me zvali Fabregas, sto mi nije smetalo, a i dan danas taj nadimak koriste zbog toga cesc_Emel. Dribling mi sada nije jaca strana, jer se fudbal igra s mladjima i pretezno je tu uvijek zezancija, ali zna se nekada neki omaci, pa ni ja sam ne budem svjestan otkud to. Pretezno koristim svoju brzinu :P Sto se tice kondicije, ne znam odakle mi ovolika snaga. Inace sam desnjak, ali ponekad koristim i lijevu, koja je nepredvidiva. xd I eto to je to o meni, valjda dovoljno xd

Toliko od mene..sam nesto izostavio?

P.S. I zelim da nosim broj 4 :P da nisam dzaba cesc

24. The Following User Says Thank You to cesc_Emel_No4 For This Useful Post:

Messi #10 Filkaja's Avatar

Default Odg: Re: Pravimo sebe u PESu

Quote Originally Posted by cesc_Emel_No4 View Post
    cesc_Emel_No4 http://www.sendspace.com/file/1dsrcv

Pozicija: Univerzalni igrac za sredinu xd...a moze proci i SS, i WF :P

- Sto se tice fudbala igram ga od kako znam za sebe, mislim kako sam prohodao poceo sam pucati loptu, i to mi je jedina prava ljubav xd..Poceo sam trenirati u nashem lokalnom klubu, tu sam prosao skolu pjetlica djetlica cega vec nisam..kako se sada sjecam tu sam igrao na poziciji krila, brz i startan, mal..provlacio se ljudima kroz noge xd...tesko me je bilo uloviti, tada najjaci dribling je bilo BICIKLO. Kasnije sam otisao u mnogo jaci klub, Radnički iz Lukavca. Mislim da se danas takmice u Ligi ispod Premijer Lige BiH, znam da su ove sezone igrali sa Slobodom.

Tu sam krenuo dobro, prva tekma bio sam uvrsten u prvih 11, ali trener je ipak, prvo ubacio svog sina, a ja sam zapoceo 2 poluvrijem. Sjecam se da sam imao dobrih prilika, ali trema je ucinila svoje, pa nisam nista realizovao xd Nosila se 7 xd
    Nisam se zadrzao dugo tu, zbog svog starog, kojem je obrazovanje uvijek bilo No1. Napustio sam Radnički kada sam krenuo u srednju.

Dok sam isao u srednju samo sam se jednom vratio u juniore, odigrao par tekmi sa njima, tu sam imao ludog trenera. Nije bio trening na kojem nije bio pjan, ak nije bio, onda je bio mamuran. Tu sam cak igrao defanzivnog veznog, sto je smijesno. Mozda sam tada bio visok 167, a tezak 55 kg, znao je covjek svoje znanje xd.Ubrzo sam opet ostavio se velikog fudbala zbog skolovanje i eto. Za rekreaciju sam uvijek rasplozan. Ako treba i 24 sata da se igra.

Sto me danas krasi je i dalje da sam brz, kao i pasovi. U srednjoj su me zvali Fabregas, sto mi nije smetalo, a i dan danas taj nadimak koriste zbog toga cesc_Emel. Dribling mi sada nije jaca strana, jer se fudbal igra s mladjima i pretezno je tu uvijek zezancija, ali zna se nekada neki omaci, pa ni ja sam ne budem svjestan otkud to. Pretezno koristim svoju brzinu :P Sto se tice kondicije, ne znam odakle mi ovolika snaga. Inace sam desnjak, ali ponekad koristim i lijevu, koja je nepredvidiva. xd I eto to je to o meni, valjda dovoljno xd

Toliko od mene..sam nesto izostavio?

P.S. I zelim da nosim broj 4 :P da nisam dzaba cesc
    Moj brat isti ja

26. The Following User Says Thank You to Filkaja For This Useful Post:

Option file sa mnom u others http://www.sendspace.com/file/5cn7e5

Nikada nisam trenirao fudbal ali sam zato igrao pomalo sa strane.Nekako sam uvijek volio da igram veznog,zato što mi je mnogo išla tehnika,timska igra.Inače sam trenirao karate čak GODINU!Pa prešao na kik boks gdje sam bio Dražin pionir Ko je čuo za Ninića,zna ko je taj čovjek.U glavnom,tu sam bio neke 2 godine a pre toga sam trenirao kik boks kod sebe u gradu nekih 5 godina.Moglo je šta biti od mene da je politika grada bila bolja.Takođe sam i košarku dorao,i trenutno derem kad god se skupi ekipica.Trenutno aktivno treniram,teretana,plivanje kad se ima para i tako to.

28. The Following User Says Thank You to banarinjo For This Useful Post:

Top Player holajuniorpes's Avatar

Holajunior
    Download link.
    http://www.sendspace.com/file/5qdg49
    ubacio sam i face i hair pa se to takodje mora nalepiti, ima tamo uputstvo. Nije neko al hajd .

Pozicija - LB, SMF

Trenirao fudbal kao manji, sad zbog skole batalio. Ali i dalje igram neke turnire i tako to.
    Nesto sam i osvajao (inace ovo pored natpisa Hola je nagrada za najboljeg igraca turnira.)

Trenirao Ajkido,Kosarku i Odbojku. Igrao fudbal,odbojku,rukomet i kosarku za skolu, igram i sada.

Igram slicnu igru kao Alba, mnogo volim da ucestvujem u stvaranju akcije. U zadnje vreme i ne treniram nesto pa mi kondicija pada, ali i dalje znam ono osnovno.

Thumbs up Re: Pravimo sebe u PESu

Bobimkd

Klub: Borussi M. broj-20

Link: http://www.sendspace.com/file/z0hjsb

Pozicija: WF,SMF,CB
    Fudbal igram od kada znam za sebi, uglavno sam trenirao mali fudbal dok sam bio u srednu skoli igrao sam u ligu, nemam neke velike uspesi trofeja,medalje i sl., pokusao sam i golemi fudbal al nemao sam dovoljno uslove, Imam brzinu i centarsut, visok sam 191cm, umem dobro odigrat u odbranu, ostale sportove koji sam trenirao je bio Plivanje i Vaterpolo skoro 4 god, a za kondicije sto se tice spreman sam jer 2013god. sam prosao fizicki test za specijalne policije, a imam i otsluzeni vojni rok za moju Makedoniju.

31. The Following User Says Thank You to bobicr7 For This Useful Post:

Bane

OF: http://www.sendspace.com/file/6rshnp

Ajaks - broj 6 ili 4

Pozicija: DMF★, SB, CMF

Trenirao sam veliki fudbal 10 godina, ne sa velikim uspehom i ne ozbiljno, uglavnom druzenja radi. Ranije sam bio u mnogo vecoj formi, trcanje, teretana, medjutim imao sam povredu, pa sad i ne treniram toliko, malo sam se demotivisao. Odem sa drustvom do skolskog na fudbal, basket. Vise sam uvek voleo da igram mali fudbal, a i mnogo mi bolje ide. U osnovnoj smo bili najjace odeljenje Giga i ja i jos par drugara, sve smo redom malerisali sto se kaze Nisam preterivao sa ocenama, cenim da neki jesu, no svako za sebe.

33. The Following User Says Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Patch maker Shollym's Avatar

Default Re: Odg: Pravimo sebe u PESu

Kazem ja - Gattuso

Skinuh da vidim kako ste se napravili, da uporedim sa onim sto sam ja radio Neki bi trebali biti pozvani za repku

36. The Following User Says Thank You to Prijam For This Useful Post:

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast