Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 80

Thread: Master Liga 'sernik'

Professional Bayern-fussball's Avatar

Default Re: Master Liga 'sernik'

Svaka cast osvojio si Championship i boris se sada za Ligu evrope, sledece sezone napadaj i Ligu sampiona kad dovedes jos pojacanja, odlicni su ti tekstovi puni detalja ,mozda mozes da postavis listu asistenta i golgetera, i ocene igraca
    jedno pitanje kako se postavljaju tako veike slike, ja sam prestao da pisem football life zato sto ne znam kako da stavim velike slike, sve su mi male

2. The Following User Says Thank You to Bayern-fussball For This Useful Post:

Regular sernik's Avatar

Quote Originally Posted by Bayern-fussball View Post
    Svaka cast osvojio si Championship i boris se sada za Ligu evrope, sledece sezone napadaj i Ligu sampiona kad dovedes jos pojacanja, odlicni su ti tekstovi puni detalja ,mozda mozes da postavis listu asistenta i golgetera, i ocene igraca
    jedno pitanje kako se postavljaju tako veike slike, ja sam prestao da pisem football life zato sto ne znam kako da stavim velike slike, sve su mi male
    Hvala druže ,a što se tiče slika, slikaš iz igre i uploaduješ na neki sajt primer ... zaslike.com ili dodaj.rs uploadujes sliku i postaviš link [img]link slike[/img]
    Postavljaću i ocene igrača i nadam se da od sedeće sezone mogu da se nadam Ligi Šampiona ...

4. The Following User Says Thank You to sernik For This Useful Post:

Regular sernik's Avatar

Ludnica na Ewood Park-u!!!

Fudbaleri Blekburna posle remija sa Njukaslom i poraza od Evertona su savladali QPR sa 3-2, pred utakmicu sa Arsenalom, a onda su dočekali Londonski tim!
    Fudbaleri Blekburna nisu imali pobedu nad većim rivalom, sve do sada!
    Utakmica između Blekburna i Arsenala je počela jakom igrom domaćina, stvarali su šanse i nisu dozvoljavali protviniku da prilazi šesnestercu, a iz prve prilike eto i kornera, centaršut pravo na Bestovu glavu i lopta završava u mreži! 1-0, to je i donelo veliko slavlje domaćim navijačima, pred sam kraj prvog poluvremena Vadilo dobija crveni karton, što je znatno otežalo igru Blekburna u nastavku, naravno nisu se branili napadali su ali je Arsenal lakše dolazio do napada, postigli su gol u 73' minutu 1-1, Arsenal je napadao ali Blekburn se na sreću odbranio u poslednjim minutima, pokušali su da stvore šansu, udarac Konavija je bio traljav ali odblokiran od strane igrača Arsenala, poslednja prilika na meču i korner za Blekburn, ponovo ide centaršut pravo na Bestovu glavu a ta lopta završava u mreži ! 2-1 Goool !
    Čuo se poslednji zvižduk sudije za konačan rezultat 2-1 !!! Blekburn je uspeo da sa igračem manje pobedi u ovom meču i konačno pobeda protiv nekog većeg rivala!

Trener: Možda i najznačajnija pobeda u sezoni! Mogu da kažem da smo imali i malo sreće, ali kako smo igrali sa igračem manje onda je ovo sasvim regularno, u ranim minutima smo dali gol, i to nam je značilo mnogo, greška Vadila kod crvenog kartona, na centru terena je zaustavio kontru Arsenala, da nije zaustavio ko zna šta bi bilo, malo će nam biti teže zbog tih suspenzija jer nekoliko mečeva smo imali problema sa tim, 3 meča Vadilo neće moći da igra zbog direktnog crvenog kartona, ali najbitnija stvar je da smo pobedili, verovao sam u svoje fudbalere sem u tom 92' minutu kada je taj traljav udarac završio u kornu, kada sam se najmanje nadao postigli smo gol i to je donelo veliku radost svima. Čestitam mojim fudbalerima na pobedi koja nam je mnogo bitna, sledeće kolo gostujemo Fulamu i bez razmišljanja idemo na pobedu!

Slike posle golova:

Statistika, igrač utakmice Best:

Regular sernik's Avatar

Da li Blekbrun može do Play Off-a?

Ostala su još 3. kola do kraja prvenstva, konkurenti za Evropu su Manchester City,Chelsea,Liverpool,Blackburn,Arsenal,Newcastle United i Tottenham, ne računajući Manchester United pošto je već osvojio titulu i direktno ide u Ligu Šampiona... Blekburnu su ostala još 3. kola do kraja prvenstva, ali ima veoma težak raspored, Čelsi, Siti i Totenhem, da li će uspeti Blekburn da se izbori za Ligu Šampiona? Znaćemo posle ova 3. kola!
    Blekburn je spreman za Čelsi!
    Prvi meč na Stamford Brižu ove ekipe su podelile bodove, rezultat je bio 2-2 pre tog meča Blekburn i Čelsi su se sastajali 2 puta oba puta je Čelsi bio bolji 1-2 i 0-3...

Regular sernik's Avatar

Ipak Liga Evrope ...

Fudbaleri Blekburna su završili sezonu kao petoplasirani tim, malo im je nedostajalo do Play off-a, ali više sreće sledeći put...
    Navijači i igrači zadovoljni su ovim rezultatima u klubu!
    Trener: Drago mi je što će moja ekipa igrati u Evropi sledeće sezone, do pre 2 godine smo igrali 2. ligu ovo je znatni napredak, pri tome smo i 5. najjači tim u Engleskoj, ispred Arsenala,Totenhema,Njukasla,Evertona .... smo mi, tako da se nadam još boljim rezultatima sledeće sezone.

Rezultati poslednjih 3. kola
    Blackburn 1-1 Chelsea
    Manchester City 2-4 Blackburn
    Blackburn 0-1 Tottenham

Regular sernik's Avatar

Blackburn na 108. poziciji u svetu ! Nov sastav, počinje nova sezona (2015-2016)

Blackburn je znatno napredovao na Fifinoj rang listi, do pre par godina ovaj tim nije bio ni među 200 najboljih, sada je 108 ...

Spremna nova sezona Blekburn prvo kolo dočekuje Fulama....
    Fudbaleri Blekburna će posle letnje pauze odmeriti snage u prvom kolu sa Fulamom na domaćem terenu, Blekburn je doveo nekoliko dobrih, novih igrača, a prodao samo golmana Martina, videćemo kako će se ova ekipa snaći u Premijer Ligi ove sezone, da li će igrati slično, gore ili bolje? ...

Regular sernik's Avatar

Quote Originally Posted by Bayern-fussball View Post
    Evo ocene igrača sa kojom igram ovu sezonu odnosno 2015-16 ... za asistente i golgetere sam zaboravio a kasno mi je da slikam pošto sam krenuo novu sezonu, slikaću ove pa ću kačiti... igram na super star čisto da napišem, ako neko ne veruje snimiću sve i odigrati utakmicu pa izbaciti na Jut jubu ali nadam se da neću imati potrebe da se zezam oko toga

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Da li će se Blekburn ove sezone boriti i za titulu? - Spremni za Evropu!
    Fudbaleri Blekburna su odlično krenuli sezonu, iz 3. kola imaju 3 pobede, pobedu nad Fulamom 2-0, nad Norvičem 3-1 i nad WBA u gostima 0-3, fenomenalan početak je i to što su prošli kup utakmicu, pobedivši Totenhema 0-1 minimalnim rezultatom, fudbaleri Blekburna su prvi sa 9 boda, a prati ih Liverpul takođe sa 9 boda! Trener prezadovoljan i misli da je ovo prava ekipa za istoriju Blekburna!
    Liga Evrope
    Fudbaleri Blekburna igraće prvo kolo Lige Evrope (grupna faza) kod kuće protiv Rubin Kazana, fudbaleri Blekburna su spremni za ovu utakmicu pogotvo zato što nemaju poraz od početka sezone, veruju da mogu do pobede u ovom meču! ...
    Grupa

Regular sernik's Avatar

Uz het trik do pobede

Uz odlčnu igru Blekburna i mladog fudbalera Li-a Blekburn je savladao Rubin Kazan sa 3-1 ...
    Fudbaleri Blekbuna po prvi put u istoriji kluba igraju Ligu Evrope, pamtiće se po tome kako su pobedili Rubina sa 3-1, sva tri gola je postigao šesnaestogodišnji 'Lee(Li)' ...
    Lako su fudbaleri Blekburna igrali, nije Rubin predstavljao toliku pretnju, Blekburn je stvarao šanse i postigao 2 gola za 45' minuta ...
    U drugom poluvremenu fudbaleri Rubina su pokušali preko kontre i uspeli su da smanje rezultat na 2-1, ali igra Blekburna nije stala i postigli su još jedan gol za konačan rezultat Blekburn 3-1 Rubn Kazan ...
    Trener Stefan Nikolić je izuzetno pohvalio ekipu a posebno Li-a !
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Srušili prokletsto, spremni za Junajter?

Fudbaleri Blekburna su savladali ekipu Čelsija na svom terenu minimalnim rezultatom 1-0
    Nakon prethodnih mečeva, uvek je malo falilo da Blekburn dođe do pobede, bar prethodna dva meča ...
    Ove dve ekipe sastale su se 4 puta u godinu dana, Čelsi je 2 puta bio bolji 1-2, 0-3, a dve utakmice su odigrane nerešenim rezultatom 2-2, 1-1 ...
    Blekburn znatno jaka ekipa ove sezone, savladali su ekipu Čelsija s kojim su se mučili veoma dugo, znatno jaka ekipa Blekburna ove sezone bi mogla da bude konkurent za titulu, čitav meč su bili bolji od svog rivala i zasluženo pobedili...
    Trener: Moja ekipa ove sezone je ne dobra, već fenomenalna, bez poraza do sada i uveliko hvalim svoje fudbalere, očekujem kao i većina da ove sezone se mi borimo za titulu, imamo motiva, jaku ekipu koja igra Ligu Evrope, neki su me pitali da li možda očekujete da osvojite Ligu Evrope sa ovakvom ekipom? Ja zaista do pre par dana nisam ni zamišljao to, ali kako nedelje prolaze sve više i više imamo motiva za titulama, prošli smo i kup, videćemo da li će nam se sudbina osmehnuti ... Sledeće kolo idemo Mančesteru na Old Traford i tu možemo da idemo na pobedu ako igramo kao do sada ...

Ekipa Blekburna spremna je za Junajted !

Regular sernik's Avatar

Blekburn nezaustavljiv!

Manchester Uniter 1-4 Blackburn
    Ekipa Blekburna je savladala i iznenadila ekipu Junajteda u sred Mančestera, pobedom od 1-4 su stavili do znanja koliko su velika ekpa sad, ne loša igra Mančestera već dobra igra Blekburna ih je dovela do za sada sigurnog 1. mesta na tabeli sa 15 boda, dok je Čelsi drugi sa 12 ... Ukratko o igraču utakmice, mladom Li-u.
      Spoiler:

17. godina, pre par meseci napunio, došao u Blekburn ove sezone, visok 188 cm, većina nije želela da dovede igrača, ali od velikh stručnjaka ovaj momak ima veliku ocenu za svoje godine, nema iskustvo ali ima talenat, što je i normalno kod mladog fudbalera, najbolji strelac Blekburna i Lige Evrope, drugi u Premijer Ligi, ima odličan šut i smatra se da bi ovaj igrač za koju godinu mogao da postane najbolji fudbaler Evrope, a možda čak i sveta!

Regular sernik's Avatar

Prvi poraz u sezoni...

Prvi poraz u sezoni, Blekburn je izgubio 2-0 od Sportinga u Portugalu, pa je grupa Lige Evrope učinjena zanimljivijom ...
    Blekbrun ima 6 boda i nalazi se na drugom mestu u grupi, sada oni dočekuju Sportinga i imaće priliku da pred svojom publikom se osvete za poraz ...
    Takođe Blekburn poslednja dva kola u Premijer Ligi je odigrao nerešeno ali su prvi na tabeli sa 29. boda dok je Junajted drugi sa 25. boda ...

Regular sernik's Avatar

Blekbrun za istoriju (prošli grupnu fazu Lige Evrope)

Fudbaleri Blekbruna prošli su grupnu fazu Lige Evrope i učinili ono što do pre godinu dana nisu mogli ni da zamislie, navijači se veselili ...
    Blekburn je u 5. kolu gostovao ekipi Rubina, koja nema pobedu u Ligi Evrope, pobedom donelo bi im 12 boda i siguran prolazak u 16 finale Lige Evrope ...
    Skoro ceo meč fudbaleri Blekburna su preuzeli u svoje ruke, dali gol u 21' minutu igre i lako savladali protivnika sa minimalnim rezultatom 0-1, posle toga usledilo je slavlje fudbalera i navijača ...
    Trener: Ovo je ogroman uspeh za nas, prošli smo grupnu fazu, i sada smo u 16 finalu, moji momci čitave sezone igraju odlično, samo jedan poraz i dva remija za čitavu sezonu, zaslužili su odmor, sledeću utakmicu igramo sa Liverpulom u prvenstvu, nemamo poraz u prvrenstvu tako da očekujem pobedu, prvi smo na tabeli, ako Bog da od sledeće sezone i u Ligi Šampiona ...

Blekburn je ove sezone veliko iznenađenje za sve ljubitelje fudbala ...

Sledeće kolo Blekburn dočekuje Liverpul, trener očekuje pobedu.

Regular sernik's Avatar

Blekburn jesenji prvak

Posle odigranih 19. kola Premijer Lige Blekburn se nalazi na 1. poziciji tabele Premijer Lige, veliko iznenađenje ove sezone, Blekburn se prošle godine vratio u Premijer Ligu dok ove godine igraju dominantno, i prošli su grupnu fazu Lige Evrope sa 15 osvojenih boda! Do sada u sezoni Blekburn ima samo jedan poraz u Ligi Evrope od Sportinga, dok u prvenstvu nema ni jedan poraz ima 13. pobeda i 6. remija, dok u celoj sezoni ima 20. pobeda 1. poraz i 6. remija....
    Tabela Premijer Lige:
      Spoiler:

Najbolji srelac ekipe je 'Lee' sa 13. postignutih golova dok je na drugom mestu 'Best' sa 11. postignutih pogotka, u Premijer Ligi oni se nalaze iza Suareza koji je postigao 16. golova.
    Lista strelaca Premijer Lige:
      Spoiler:

Asistenicija i nije bilo mnogo tokom prvog dela sezone, ali se ipak tu nalaze fudbaleri Blekburna
    Lista asistenta Premijer Lige:
      Spoiler:

Najbolji igrač u 2015. godini je Lionel Mesi!
      Spoiler:

Fudbaleri Blekburna dovela su 3. pojačanja, spremni su za drugi deo sezone, u 16 finalu Lige Evrope su se pali sa 'Pasco de Fereirra' portugalska ekipa.
    Sastav i ocene fudbalera Blekburna:
      Spoiler:

Regular sernik's Avatar

Priprema pred Čelsi ...

Fudbaleri Blekburna će gostovati ekipi Londonskog Čelsija, prošle sezone rezultat je bio 2-2, da li će Blekburn uspeti da savlada Čelsija u sred Londona?
    Čelsi je 7. na poziciji, teško da će se izboriti za Ligu Šampiona, ali su napravili iznenađene pobedom na Old Trafodru 0-1, sa druge strane Blekburn je prvi na tabeli sa 52 boda, prate ga Siti i Junajted sa po 45 boda, ali ovom pobedom Blekburn bi bio još bliži tituli koju čekaju 21. godinu.
    Ove ekipe u poslednje 2. godine sastale su se 5. puta, a ovo će biti 6. put.
    Blackburn 1-2 Chelsea Prijateljski meč
    Blackburn 0-3 Chelsea FA Kup
    Chelsea 2-2 Blackburn Premijer Liga
    Blackburn 1-1 Chelsea Premijer Liga
    Blackburn 1-0 Chelsea Premijer Liga

Blekburn i Čelsi će se posle ovog duela sastati u četvrt finalu FA Kupa.

Regular sernik's Avatar

Poražen Čelsi (2-3), remi sa Junajtedom (2-2), pobeda u Portugalu (1-4) Liga Evrope ...
    Fudbaleri Blekburna uspeli su da poraze Londonski Čelsi sa 2-3 posle prekokreta, poveo je Blekburn 0-1, Čelsi preokrenuo na 2-1, pa onda Blekburn stupa u akciju 2-3 ...
    Sledeći meč su igrali sa Paskom de Fereira, portugalska ekipa, lako su ih pobedili ubedljivim rezultatom 1-4 i verovatno obezbedili prolazak dalje ...
    Remi sa Mančesterom, Blekburn sada beži Mančesteru 7. boda i sve su bliže titulu, da li će moći da ovako izdrže do kraja? ....

Regular sernik's Avatar

Blekburn se poigravao sa Čelsijem u FA Kupu ...

Fudbaleri Blekburna savladali su ekipu Čelsija u četvrt finalu kupa sa 1-4 !
    Fudbaleri Čelsija i Blekburna odmerili su snage u FA Kupu, ovo je treći put ove sezone da Blekburn dobija Čelsija, ovog puta sa 1-4!
    Fudbaleri Čelsija su u 4' minutu poveli sa 1-0 posle centaršuta iz kornera lopta ide na glavu Eto-u i završava u mreži, Blekburn je krenuo u nove napade i na vreme u 19' minutu izjednačio golom Li-a 1-1, u 25' minutu sviran je jedanesterac za Blekburn, Li je bio precizan sa bele tačke pa je Blekburn preokrenuo rezultat 1-2, u drugom poluremenu izjednačena igra ali ipak Blekburn postiže još jedan gol, ovog puta je to bio Best 1-3, u 76' minutu opet je sviran jedanesterac za Blekburn pa je ponovo igrač utakmice Li postigao gol, 1-4, het trik Li-a, ovo nije jedini het trig mladog fudbalera više puta u sezoni je postigao 3 ili više gola, tako je Blekburn izbacio Čelsija iz kupa i osvetio se za prošlogodišnji poraz od 0-3 ... Blekburn će se u polufinalu kupa sastati sa Liverpulom.

Regular sernik's Avatar

Minimalan poraz od Atletika ...
    Fudbaleri Blekburna izgubili su od Atletiko Madrida sa rezultatom 1-0.
    Odigrali su solidan meč ali im je nedostajao gol, ostaje im revanš meč kod kuće.
    Rezultati 8. finala Lige Evrope

Regular sernik's Avatar

Blekburn u četvrtfinalu Lige Evrope!

Fudbaleri Blekburna su ubedljivo slavili i savladali ekipu Atletiko Madrida, rezultatom 4-1 ! Ukupno 4-2
    Revanš utakmica između Blekburna i Atletika je počela napadima Blekburna, jer je njima trebalo 2-0 kako bi prošli dalje pošto su u prvom duelu izgubili 1-0, u 11' minutu korner za Blekburn lopta se vraća do Dabo-a on ponovo centrira i Li postiže gol glavom za 1-0, nastavili su se napadi Blekburna i u drugom poluvremenu Li postiže ponovo gol za 2-0! Navijači su se veselili na tribinama, a onda pada bomba Gigsa sa 27. metara i rezultat 3-0, Blekburn nije stajao pa je Gigs postigao još jedan gol za 4-0! Atletiko je uspeo da postigne počastan pogodak za 4-1, ali nije imao vremena da postigne još 2. gola koja su mu trebala ... Blekburn posle ovog duela ide u četvrtfinale što je možda i najveći uspeh ovog kluba!
    Trener: Praktično, ludnica! fenomenalna igra mojih fudbalera, napravili smo najveći uspeh u klubu, sada igramo četvrtfinale Lige Evrope i borimo se za titulu Premijer Lige, nadam se da ćemo da izdržimo do kraja i ove rezultate nastavimo da prikazujemo kao do sad, moji momci su se poigravali sa Atletikom, čestitke mojim fudbalerima.
    Slike:
      Spoiler:

Blekburn će se u četvrtfinalu Lige Evrope sastati sa Vitese-om, holandskim timom.

Regular sernik's Avatar

Spoiler:
    Blekburn u polufinalu protiv Liverpula

Fudbaleri Blekburna sastaće se u polufinalu FA Kup-a sa Liverpulom, drugo polufinale igraju Mančester Junajted i Bolton...
    Blekburn je spreman za ovaj duel, žele da osvoje kup koji nisu videli dugo 10ak godina, prošle i preprošle sezone fudbaleri Blekburna ispali su u 16. finalu kupa, sada su stigli do polufinala, pobednik ova dva tima sastaće se sa pobednikom iz duela Mančester - Bolton, iako je Bolton drugoligaška ekipa stigli su do polufinala i mogu da iznenade Mančester.

Regular sernik's Avatar

Blekburn u finalu FA Kup-a ! Remi u Holandiji ...

Fudbaleri Blekburna pobedili su Liverpul u polufinale FA Kup-a rezultatom 2-1 i tako se plasirali u finale FA Kupa.
    U polufinalu kup-a sastali su se Blekburn i Liverpul, gotovo čitav meč se igrao na polovini Liverpula, fudbaleri Blekburna igrali su odlično i u 59' minutu došli do vodstva 1-0, Liverpul uspeva na kontru da u 67' minutu izjednači na 1-1, branili su se do kraja, Blekbrun je uspeo da posle centaršuta iz kornera u 89' minutu postigne gol, udarac glavom Besta i lopta završava u mreži, pa je konačan rezultat bio 2-1.
    Fudbaleri Blekburna su se tako plasirali u finale FA Kupa i igraće sa Mančesterom koji se pobedio 4-2 Boltona.

Fudbaleri Blekburna su odigrali 2-2 sa Vitese-om u gostima, sledeći meč igraju kod kuće i imaju prednost zbog 2. gola u gostima.

Sledeće, odlučujuće kolo?!
    Fudbaleri Blekburna sledeće kolo dočekuju Mančester Siti, Siti je trenutno 2. na tabeli a Blekburn mu beži 6. boda, pobeda Sitija bi ih dovela na samo 3. boda razlike, a pobeda Blekburna bi ih odvela na +9, tako bi Blekburn bio još korak bliži tituli ...

Regular sernik's Avatar

Blekburn pregazio Sitija, titula je tako blizu?!

Fudbaleri Blekburna savladali su ekipu Mančester Sitija rezultatom 2-0 i tako povećali šanse za titlulu!
    Ovom pobedom Blekburn je na +9 boda od Sitija!

Blekburn 0-0 Vitese
    Blekburn zbog gola u gostima ide u polufinale Lige Evrope i igraće protiv Volzburga...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast