Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 112

Thread: SPML Sezona 12 - LE

Default SPML Sezona 12 - LE

Pehar

Kalendar takmicenja:

1. kolo kvalifikacija - rok do 13. aprila
    2. kolo kvalifikacija - rok do 17. aprila
    grupna faza (12 timova u dve grupe, jednokruzni sistem svako sa svakim, prva 2 prolaze u polufinale) - rok do 23. aprila
    polufinale i finale - rok do 27. aprila

1. Sesir - slobodni u prvim kolu
    Elmir
    JoeVlad78
    Sale018
    Brankos
    bole007
    mr. Bean
    Munjaz
    Sone SD
    Stanisic boby
    zavarivac
    caniggia
    prince94

2. Sesir
    sssone
    Filkaja
    Mixi
    PileSD
    markos 90
    juga81
    iv1989
    holajunior (ajvarcs)
    kockalone
    ZziPa
    dado zd
    nanichak

3. Sesir
    Sale Salevski
    Neca945
    crni bombarder
    cesc_Emel
    bobicr7
    CrazyPES Marko
    medicinar91
    doktor90
    krofi
    Gaucho92

Zreb za prvo kolo kvalifikacija (2. Vs 3. Sesir) :

http://www.random-draw.com/livegroup...aw_id=67580410

2. The Following 8 Users Say Thank You to Admin SPML For This Useful Post:

Patch maker Shollym's Avatar

Default Re: 1. kolo kvalifikacija - rok 13. april

U kvalifikacijama za EL se igraju 2 meca, vaze ista pravila kao u kvalifikacijama za CL.

2. kolo - rok 17. april

iv 1989
    stanisic - OBAVEZAN POSMATRAC

filkaja
    munjaz

medicinar
    sone sd

doktor90
    bole

dado
    caniggia - OBAVEZAN POSMATRAC

neca945 / kockalone - ako danas ne odigraju diskvalifikacija
    prince - OBAVEZAN POSMATRAC

nanichak
    mr. bean

bobi cr
    zavarivac

cesc
    joe

gaucho
    elmir

- krofi / pile : diskvalifikovani
    sale018

- crazy pes / jyga - diskvalifikovani
    brankos

sale018 i brankos idu u grupnu fazu.

Kalendar takmicenja:

grupna faza (12 timova u dve grupe, jednokruzni sistem svako sa svakim, prva 2 prolaze u polufinale) - rok do 23. aprila

4. The Following 2 Users Say Thank You to Shollym For This Useful Post:

Default Odg: 1. kolo kvalifikacija - rok 13. april

kvalifikacije za LE 1.kolo

Sssone(Atletico Mineiro) vs Doktor90(Bologna) 2 : 2

video: https://www.youtube.com/watch?v=9upB...ature=youtu.be

Bologna je nastavila svoje takmicenje kroz novi izazov - pokusava da se domogne grupne faze Lige Evrope, ponovo atraktivan protivnik - Atletico Mineiro predvodjen Ronaldinhom! Ubitacan napad Atletico Mineira je pretio citav mec, sjajni su bili Ronaldinho i Jo, ali odgovar na sve to imao je ubitacno dobri Moscardeli koji je svo tim doveo u vodjstvo vec u 6-om minutu sjajnim udarcem glavom! U 32-om minutu Ronaldinho najsnalazljiviji u sesnaestercu, poravnjava rezltat dobrim udarcem iz okreta ali uzvraca Crstaldo samo dva minuta kasnije lukavo iskoristivsi nepaznju stopera domacih! Sjajni brazilci su nastavljali da prete iz minuta u minut da bi ceste napade u 65-om minutu krunisao Jo efektnim udarcem sa nekih 18m. Do kraja meca uzbudljivo na obe strane, ali rezultat ostao 2-2. Sjajno iskustvo, odlican protivnik i dobar rezultat pred revans na Renato Dall'Ari.

kvalifikacije za LE 1.kolo 2.mec

Doktor90(Bologna) vs Sssone(Atletico Mineiro) 3 : 1

video: https://www.youtube.com/watch?v=lmrW...ature=youtu.be

Revans 1.kola kvalifikacija za LE, Bologna na svom stadionu docekala aatraktivni brazilski Atletico Mineiro. Menadzer Bologne nije zeleo kalkulacije pa je posle 2 : 2 u gostima zeleo pobedu kod kuce. Krenulo je zestoko na obe strane ali hladan tus za domace navijace u trinaestom minutu posle greske stopera Natalea koji je napucao loptu pravo u Jo-a i on donosi vodjstvo Atletica. Bologna bez nervoze krenula jos zesce, pocelo je nadigravanje sa daleko ubojitijim protivnikom i na scenu stupa Moscardeli, posle odlicnog cenatrsuta Diega Laxalta lopta ide na glavu pravo Moscardeliu koji "zakucava" za 1:1! U nastavku Atletico pogadja stativu a Moscardeli pokazuje svoje umece, posle dobrog prodora i snalazenja u 16m gostiju snaznim udarcem nogom zatresa mrezu i donosi prednost. U 76. min posle centarsuta Morlea Laxalt nalece na loptu i glavom je salje u mrezu gostiju za konacanih 3-1 i prolaz Bolgone u narednu rundu! Cestitke menadzeru Sssone na fer-play igri i dobroj komunikaciji.

man of the match:

Davide Moscardelli

6. The Following 2 Users Say Thank You to Doktor90 For This Useful Post:

zreb za 2. Kolo u 19h:
    http://www.random-draw.com/livegroup...aw_id=67600410

mozete igrati 2. kolo cim saznate protivnika (pobednika iz prvog kola)

iv 1989
    stanisic - OBAVEZAN POSMATRAC

filkaja
    munjaz

medicinar
    sone sd

doktor90
    bole * (ovde treba brankos ali on i doktor ne mogu da igraju zbog obe kose crte tako da je stavljen prvi sledeci - bole)

crazy pes / jyga
    brankos

dado
    caniggia - OBAVEZAN POSMATRAC

neca945 / kockalone
    prince - OBAVEZAN POSMATRAC

nanichak
    mr. bean

bobi cr
    zavarivac

cesc / zzipa
    joe

krofi / pile
    sale018

gaucho
    elmir

Kalendar takmicenja:

8. The Following 4 Users Say Thank You to Shollym For This Useful Post:

kvalifikacije za LE 1.kolo
    dadozd - crni bombarder 3:3

http://youtu.be/LuptFbo1Vug

kao po obicaju cruzeiro je poveo sa dva gola i prosuo tu prednost.na kraju je zavrsilo neodluceno. ( crni spominje da moj prvi gol nije regularan pa pogledajte bio je 2x krug)

2 mec

http://youtu.be/lSpTFg_oVnQ

nastavilo se na minerau gdje je bilo jako uzareno i zanimljivo. dalje ide momčad cruzeira

10. The Following 2 Users Say Thank You to dado zd For This Useful Post:

Kvalifikacije za Europa League Kolo 1.

Bobicr7 vs MIXI 1-2 (1 mec)

https://www.youtube.com/watch?v=cr4B...ature=youtu.be

Na Borussia-Park vo Severna Rajna Vesfalija u Nemackoj odigralo se 1. kolo kvalifikacije Europa League, pomedju domacina Borussia M. i Basel.
    Ovo je bio solidan mec, igrali smo veoma pazljivo, protivnik je otvorio mec u 35' sledne akcije odma sam uzvratio udarac i izednacio rez. na poluvremenu je bio 1-1, u drugim delu, imali smo oboje sanse,
    69' odlican udarac sa daljine maestralni David Pizarro postize gol za vodstvo gosti od 1-2, sto je bio i konacni rezultat ovog meca.

Odigrali smo i 2 mec-revans, sad se ceka da MIXI postavi video i ss.( pobedio sam sa 6-0 ), a Mixi jos ne postavlja.

12. The Following User Says Thank You to bobicr7 For This Useful Post:

Ubrzajte malo odigravanje..

1.kolo kvalifikacija ( revans )

MIXI ( Basel ) - Bobicr7 ( Borussia M.) 0:6

http://youtu.be/J2F5aSiQ_Fg

Sta reci a ne zaplakati...
    Posle prve utakmice imao sam sve u svojim rukama. I pobedu i dva postignuta gola u gostima i sasvim zadovoljavajucu igru.Drugim recima sve moguce uslove da u revansu zavrsim zapoceti posao i plasiram se dalje.Ali tako nije bilo.
    Vec u 15. minutu utakmice desila se velika ne opreznost u odbrani Basela i direktan crveni karton za Ivanova sto je automatski ovu utakmicu okrenulo u nekom nezeljenom pravcu po mene i moju ekipu.Bobicr je to uspeo da kazni i postigne jedan gol u prvom poluvremenu i na odmor se otislo rezultatom 1:0 za gostujucu ekipu.To je jos uvek bio rezultat koji je Basel vodio dalje,medjutim odmah na pocetku drugog poluvremena gosti postizu i drugi gol na utakmici i to je bio pocetak kraja za moju ekipu.Usledila je panika jer se morao postici barem jedan gol da bi se izborili penali,a pri tom sam imao igraca manje.Potpuna ne organizacija u mojoj igri nakon tog drugog primljenog gola i protivnik je namirisao krv i kao uragan protutnjao kroz to drugo poluvreme i nabio mi jos 4 laka gola.
    Tezak udarac za Basel i tezak poraz,ali sta da se radi...
    Bobicr srecno u daljem takmicenju!
    A sto se tice postavljanja nemas razloga da panicis jer ja nikada nikome nisam ostao duzan kakav god rezultat da je bio!

15. The Following 2 Users Say Thank You to MIXI 8 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by MIXI 8 View Post
    1.kolo kvalifikacija ( revans )

MIXI ( Basel ) - Bobicr7 ( Borussia M.) 0:6

http://youtu.be/J2F5aSiQ_Fg

Sta reci a ne zaplakati...
    Posle prve utakmice imao sam sve u svojim rukama. I pobedu i dva postignuta gola u gostima i sasvim zadovoljavajucu igru.Drugim recima sve moguce uslove da u revansu zavrsim zapoceti posao i plasiram se dalje.Ali tako nije bilo.
    Vec u 15. minutu utakmice desila se velika ne opreznost u odbrani Basela i direktan crveni karton za Ivanova sto je automatski ovu utakmicu okrenulo u nekom nezeljenom pravcu po mene i moju ekipu.Bobicr je to uspeo da kazni i postigne jedan gol u prvom poluvremenu i na odmor se otislo rezultatom 1:0 za gostujucu ekipu.To je jos uvek bio rezultat koji je Basel vodio dalje,medjutim odmah na pocetku drugog poluvremena gosti postizu i drugi gol na utakmici i to je bio pocetak kraja za moju ekipu.Usledila je panika jer se morao postici barem jedan gol da bi se izborili penali,a pri tom sam imao igraca manje.Potpuna ne organizacija u mojoj igri nakon tog drugog primljenog gola i protivnik je namirisao krv i kao uragan protutnjao kroz to drugo poluvreme i nabio mi jos 4 laka gola.
    Tezak udarac za Basel i tezak poraz,ali sta da se radi...
    Bobicr srecno u daljem takmicenju!
    A sto se tice postavljanja nemas razloga da panicis jer ja nikada nikome nisam ostao duzan kakav god rezultat da je bio!
    Ovo je verovatnije moj najbojli mec na SPML, al sam zurio i nasam uzeo bar jedan ss, i kad sam video da si lepo prikacio 2 ligaski mec, da si bacio koment kandidata lige, a ovo nase jos nisi to me malo zabrinilo, ja neznam sta ti je trebalo da startujes iza ledja na rab sesnaeseterca kad sam bio jedan na jedan sa GK dobio si crveni karton vise od zasluzeno, mislio sam da je penal-al samo slobodnjak, ja sam bio u negative i morao sam se otvoriti do daske, raspucao sam se i nisam hteo da zaprem, napunio sam mreze do vrha, igraci su me slusale sto je najbitnije.sportski pozdrav

17. The Following 3 Users Say Thank You to bobicr7 For This Useful Post:

kvalifikacije za LE 1.kolo (1. mec)
    medicinar vs. Markos 1 - 1

video: https://www.youtube.com/watch?v=rll9...ature=youtu.be na zalost vidi se samo gol Markosa zbog greske u bandicam

U ovoj utakmici prvo poluvreme je proteklo u mojoj inicijativi kada Gestede zabija glavom za eksploziju na stadionu. Ali u stisaj poluvremena Maxi Lopez izjednacuje. U drugom poluvremenu smo imali po par sansi, od toga Sautempton par stopostotnih ali mreze se nisu tresle do kraja!

kvalifikacije za LE 1.kolo 2.mec Markos - Medicinar 0-1

video: uskoro
    Drugi mec je poceo inicijativom gostujuce ekipe koja je trebala gol da bi prosla dalje. Napadi su se nizali da bi Medel sjajnim udarcem sa oko 23 metra ucutkao domacu publiku. Sautempton je u drugom poluvremenu sve karte bacio u napad, redjali su se promasaji zicera, Kardif je pokusavao da ugrozi gol protivnika preko kontri, a Sautempton je sve vise napadao, no Kardif je odoleo i sa malom dozom srece otisao u drugu rundu kvalifikacija! Cestitam protivniku na fer igri.

19. The Following User Says Thank You to medicinar For This Useful Post:

[QUOTE]
    Quote Originally Posted by bobicr7 View Post
    Ovo je verovatnije moj najbojli mec na SPML, al sam zurio i nasam uzeo bar jedan ss, i kad sam video da si lepo prikacio 2 ligaski mec, da si bacio koment kandidata lige, a ovo nase jos nisi to me malo zabrinilo, ja neznam sta ti je trebalo da startujes iza ledja na rab sesnaeseterca kad sam bio jedan na jedan sa GK dobio si crveni karton vise od zasluzeno, mislio sam da je penal-al samo slobodnjak, ja sam bio u negative i morao sam se otvoriti do daske, raspucao sam se i nisam hteo da zaprem, napunio sam mreze do vrha, igraci su me slusale sto je najbitnije.sportski pozdrav[/QUOTE
    Taj faul zbog koga sam dobio crveni je posledica igranja odbrane na r1 i kocka,a u tom slucaju igraci znaju sami od sebe da uklizaju,nisam krug ni pritisnuo niti sam hteo da pravim faul! Opet ti ponavljam da nema razloga da dizes paniku , ovu utakmicu nisam postavio odmah jer sam cekao da prvo ti postavis onu prvu,a ti si to uradio tek uvece oko 22,a ja tada nisam bio kuci,a kada sam dosao bilo je vec 2 ujutru,a onda mi se stvarno nije dalo,rok je svakako do 13. aprila i ne vidim razlog zasto si se zabrinuo zbog toga.Kao trece malo si me svojim ponasanjem unervozio na poluvremenu u drugoj utakmici kada sam ti rekao da snimam neke sanse ti si poceo da me pozurujes i da mi govoris kako nemas vremena i tako dalje....Ali dobro,nije to razlog mog potpunog kraha u drugom poluvremenu vec sam lose odigrao i zasluzeno izgubio. Sportski pozdrav i tebi!

21. The Following 7 Users Say Thank You to MIXI 8 For This Useful Post:

Mixi,uvijek fer plej igrač do samo KRAJA!

23. The Following 7 Users Say Thank You to banarinjo For This Useful Post:

Quote Originally Posted by banarinjo View Post
    Mixi,uvijek fer plej igrač do samo KRAJA!
    Da, MIXI je olicenje fer pleja, na njega svi treba da se ugledamo

25. The Following 2 Users Say Thank You to medicinar For This Useful Post:

Regular markos90's Avatar

Quote Originally Posted by medicinar View Post
    kvalifikacije za LE 1.kolo (1. mec)
    medicinar vs. Markos 1 - 1

video: https://www.youtube.com/watch?v=rll9...ature=youtu.be na zalost vidi se samo gol Markosa zbog greske u bandicam

U ovoj utakmici prvo poluvreme je proteklo u mojoj inicijativi kada Gestede zabija glavom za eksploziju na stadionu. Ali u stisaj poluvremena Maxi Lopez izjednacuje. U drugom poluvremenu smo imali po par sansi, od toga Sautempton par stopostotnih ali mreze se nisu tresle do kraja!

kvalifikacije za LE 1.kolo 2.mec Markos - Medicinar 0-1

video: uskoro
    Drugi mec je poceo inicijativom gostujuce ekipe koja je trebala gol da bi prosla dalje. Napadi su se nizali da bi Medel sjajnim udarcem sa oko 23 metra ucutkao domacu publiku. Sautempton je u drugom poluvremenu sve karte bacio u napad, redjali su se promasaji zicera, Kardif je pokusavao da ugrozi gol protivnika preko kontri, a Sautempton je sve vise napadao, no Kardif je odoleo i sa malom dozom srece otisao u drugu rundu kvalifikacija! Cestitam protivniku na fer igri.
    Klasicna prica,da izadjem 22 puta pred golmana nikad ga necu preci jer ne igram tako,al zato cu dati gol 1 u 20 puta Iskoristio si svoje sanse,GG brate i srecno dalje (video cu ti proslediti kad predjem na lap,posto nisam gajbi)

2 kolo kvalifikacija prva utakmica
    dado zd - caniggia claudio 1-0

https://www.youtube.com/watch?v=G_J3...ature=youtu.be

posmatrac je bio u pendula kg
    necu nista euforicno pisat iz razloga toga sto sam vise tuzan nego sretan! zdrijeb nas je spojio i ligi prvaka i u kupu uefa bila je ovo utakmica u kojoj je gost trebao slaviti sa 2-3 gola razlike imao sam srece al zahvaljujuci raspolozenom ewertonu pobjedio sam!

uzvratna utakmica caniggia claudio - dadozd 1 - 2

https://www.youtube.com/watch?v=5iEL...ature=youtu.be

na kraju prvog poluvremena smo shvatili da nema pendule.nismo htjeli prekidat!! odlucili smo odigrat do kraja pa da nadležni sud odluci! :-D
    Sto se mene tice utakmica je bila fer al zamolio bih claudia da je prokomentira jer je on izgubio. čestitke prijatelju na fer i korektnoj igri i svaka iduca je posveta tebi

28. The Following User Says Thank You to dado zd For This Useful Post:

Prvu tekmu smo bili podjednaki ali eto tvoj prodor je odlucio protivnika, mene je sreca po obicaju preskocila al da sam bio puno bolji nebi rekao, sanse su se redale na obe strane.

Video od nekih akcija 1. tekma: https://www.youtube.com/watch?v=QtUFDqDG2vI

U drugoj tekmi imo sam problema sa bekovima koji su bili plavi ali nakon onog sretnog pogotka i tvog izjednacenja najvise me je kostalo one dvje 100% sanse u kojoj Di Natale i Vedo nezabijaju zicere. Igrali smo fer plej pa nisam ni pokusavao neko driblanje golmana, najvise me je presjeko onaj tvoj gol glavom gdje mog telca gadja u potiljak i vara golmana, tu sam jednostavno odljepio. Žao mi je sto Pend nije mogao prisustovat u ovoj tekmi, a sto se tice fer pleja tu mogu samo , bolji je prosao dalje. Pendu ovom prilikom hvala na izdvojenom vremenu a tebi brate sve najbolje u nastavku ovog elitnog natjecanja i nadam se da cemo se srest u drugoj ligi naredne sezone ako nezamjenimo mjesta...GG....

Video 2. tekma : https://www.youtube.com/watch?v=pmP5ZeNxwU4

30. The Following 2 Users Say Thank You to caniggia For This Useful Post:

http://prntscr.com/39ndc0

Nema salevskog, cekao sam da ga navatam na gareni,ali niti se javljao niti je ulazio.

Quote Originally Posted by caniggia View Post
    Prvu tekmu smo bili podjednaki ali eto tvoj prodor je odlucio protivnika, mene je sreca po obicaju preskocila al da sam bio puno bolji nebi rekao, sanse su se redale na obe strane.

Video od nekih akcija 1. tekma: https://www.youtube.com/watch?v=QtUFDqDG2vI

U drugoj tekmi imo sam problema sa bekovima koji su bili plavi ali nakon onog sretnog pogotka i tvog izjednacenja najvise me je kostalo one dvje 100% sanse u kojoj Di Natale i Vedo nezabijaju zicere. Igrali smo fer plej pa nisam ni pokusavao neko driblanje golmana, najvise me je presjeko onaj tvoj gol glavom gdje mog telca gadja u potiljak i vara golmana, tu sam jednostavno odljepio. Žao mi je sto Pend nije mogao prisustovat u ovoj tekmi, a sto se tice fer pleja tu mogu samo , bolji je prosao dalje. Pendu ovom prilikom hvala na izdvojenom vremenu a tebi brate sve najbolje u nastavku ovog elitnog natjecanja i nadam se da cemo se srest u drugoj ligi naredne sezone ako nezamjenimo mjesta...GG....

Video 2. tekma : https://www.youtube.com/watch?v=pmP5ZeNxwU4

Utakmica ( prva ) je krenula otvoreno, sa obe strane... Sanse su smenjivale kao na traci . Rezultat sigurno ne oslikava pravo stanje na terenu, mogao je pasti jos koji gol. Utakmica odigrana po svim pravilima

Uprava Stutgarta je podigla cene ulaznica za uzvratni mec, tako da je ekipa *PRC* TV-A ostala ispred stadiona.

GG. Dado, srecno u nastavku takmicenja.

33. The Following 2 Users Say Thank You to pendula_kg For This Useful Post:

holajunior (ajvarcs) nije u mogucnosti da odigra utakmice za prvo kolo kvalifikacija, pa da vidim sta dalje sa vama...

Quote Originally Posted by Gaucho92 View Post
    holajunior (ajvarcs) nije u mogucnosti da odigra utakmice za prvo kolo kvalifikacija, pa da vidim sta dalje sa vama...
    Ljudi treba mi odgovor da znam da li da igram dalje ili sta mi je drugo ciniti

Page 1 of 6 123 ... LastLast