Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 87

Thread: Reprezentacija zajednice PES-Serbia, pripreme za predstojeci turnir

Professional ipisiyi's Avatar

Default Re: Reprezentacija zajednice PES-Serbia, pripreme za predstojeci turnir

Quote Originally Posted by LeSHiNa85 View Post
    Samo da obavestim reprezentaciju da zbog moje bolesti (imam problema sa ocima) Toja preuzima vodjenje reprzentacije do daljnjeg. U tome ce mu pomagati sefovi po linijama , za napad CF: Kepa i Lune83. Za vezni red Toja i ko bude igrao AMC kod protivnika. Za odbranu : Dido, Ipisiyi i Dimitar.

Voleo bih da odigrate sutra uvece 2 trening meca i da se proba Chelzi u sledecoj formaciji : CBc - Kejhil, CBl - Teri, CBr - Ivanovic, DMC - Luiz , AMC - Lampard, MR - Hazard, ML - Mata, SSl - Eto, SSr - Tores, CF - Demba Ba.

Nakon meca neka kapiteni timova naprave skrinshotove svakog igraca koji bude igrao i hocu po neki komentar o svakome da se da, u konsultacijama sa sefovima timova. Molim vas da budete samokriticni i realni pri ocenjivanju sebe. Ostali igraci nemojte da se ljutite kad vam sef nesto zameri, radi to da bi vam ukazao na greske i kako bi unapredili vasu igru, znaci iz najbolje namere. Sefovi obratite paznju na pozicioniranje igraca u vasim linijama, kretanje sa loptom i bez lopte.
    Teri na sredinu CBc sta ti je :S i po meni najistureniji mora biti Tores

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by ipisiyi View Post
    Teri na sredinu CBc sta ti je :S
    Terry sa Speed 71 i Explosive Power 67 na sredinu? Mora neko brzi i pokretniji biti na sredini.

Professional ipisiyi's Avatar

Quote Originally Posted by Toja View Post
    Terry sa Speed 71 i Explosive Power 67 na sredinu? Mora neko brzi i pokretniji biti na sredini.
    kojom tom logikom idete nije mi jasno :S jeste najsporiji ali zato igra odbranu najbolje i igra glavom najbolje... kako god

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Moja greska, mislio sam da je Teri brzi od Kejhila :/.

Prvi mec odigrajte ovako , a za drugi probajte rotirati njih dvojicu.

Long FK : Lampard
    Short FK : Hazard
    Left CK : Hazard
    Right CK : Mata
    Penalty taker : Hazard
    Players to join attack : Terry

Posto cemo najverovatnije igrati u ligi sa dva tima odavde, za drugi tim jos probajte PSG u ovoj formaciji

Long FK : Ibrahimovic
    Short FK : Alex
    Left CK : Pastore
    Right CK : Thiago Mota
    Penalty taker : Cavani
    players to join attack : Thiago Silva

Dakle Man City je prvi izbor, a ako budemo imali dva tima drugi ce biti onaj koji izaberete izmedju ova dva veceras.

posle ovog treninga, definitivno mislim da je najjaci PSG, cak i od Citya..

bilo bi lepo da odigramo city-psg pa da vidimo

6. The Following 4 Users Say Thank You to Kepa For This Useful Post:

Professional nattydread's Avatar

Evo ih klipovi sa jucerasnja dva treninga:

PES2014 // PES-Serbia.com // 11vs11 Training01 // CHE 1-5 PSG

PES2014 // PES-Serbia.com // 11vs11 Training02 // PSG 5-1 CHE

1-5 i 5-1 ...toliko o Chelziju...

8. The Following 2 Users Say Thank You to nattydread For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ja jes da sam nesposoban al kako Mata da sacuva Ibru i Cavania.

10. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Meč 1:

Chelsea PSG
    CF DEMBA BA - Lune83
    SS ETO'O - AST
    SS TORRES - Riky93
    AMF LAMPARD - Toja
    LMF MATA - Nattydread
    RMF HAZARD - Sedam
    DMF DAVID LUIZ - ltlueda
    CB CAHILL - koca013
    CB TERRY - nebojsapetkovic
    CB IVANOVIC - gorantz
    CF IBRAHIMOVIC - Kepa
    SS LAVEZZI - CroW
    SS CAVANI - Hodza
    AMF PASTORE - Loki87
    LMF MENEZ - mihajlodc
    RMF LUKAS - gustavo_fring
    DMF MOTTA - CuleNBGD
    CB THIAGO SILVA - /
    CB ALEX - ipisiyi
    CB MARQUINHOS - dimitar

MEČ 2

PSG Chelsea
    CF IBRAHIMOVIC - Lune
    SS LAVEZZI - AST
    SS CAVANI - Riky93
    AMF PASTORE - Toja
    LMF MENEZ - Nattydread
    RMF LUKAS - Sedam
    DMF MOTTA - nebojsapetkovic
    CB THIAGO SILVA - koca013
    CB ALEX - ltlueda
    CB MARQUINHOS - gorantz
    CF DEMBA BA - Kepa
    SS ETO'O - CroW
    SS TORRES - Hodza
    AMF LAMPARD - Loki87
    LMF MATA - mihajlodc
    RMF HAZARD - gustavo_fring
    DMF DAVID LUIZ - CuleNBGD
    CB CAHILL - /
    CB TERRY - ipisiyi
    CB IVANOVIC - dimitar

Nisam siguran sad za nasu ekipu kako su se tacno ltlueda, gorantz i nebojsapetkovic rasporedili, posto je nebojsa usao u pogresan tim i samim tim zbunio ovu dvojicu koji su uleteli kao zamene za soufa i darka.
    Ali bilo je ovako otprilike, ako nesto nije tacno, nek javi neko od njih.

12. The Following 3 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

U mecu br.1 ja sam bio Terry dok sam u drugom kod PSG upravljao sa ALex

14. The Following User Says Thank You to gorantz For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

Kao prvo da kazem da sam jako zadovoljan odzivom igraca za trening. Drago mi je da je interesovanje za 11na11 u usponu i da ljudi imaju veliku zelju da upadnu u neku od ekipa koje ce predstavljati ovaj forum u interancionalnoj ligi 11na11.

Odgledao sam oba klipa i slazem se da je PSG delovao izuzetno nadmocno u dvomecu, narocito zbog sjajnog napadackog tria, plus odlicni Pastore koji je po kvalitetu daleko iznad Lamparda.

Primarni cilj ovog treninga je ostvaren, a to je izbor drugog tima za ligaski deo takmicenja, dakle to je PSG. Sutra oko 7-8 uvece cemo odigrati jos jedan dvomec ManC : PSG izmedju sebe a vec za vikend cu traziti i u subotu i u nedelju da se igraju prijateljski mecevi sa Rusima ili Ukrajincima.

Sekundaran cilj je bila provera odredjenih novajlija koje sam pozvao. Video sam sta sam hteo da vidim. Cuo dosta toga od sefova timova koji su mi na private dali detaljne izvestaje svojih ekipa i postupacu u skladu sa time (odredjeni igraci ce dobiti pm od mene). Cilj kritika, ili bolje receno saveta, nije da bilo kog ovde pljujemo, ponizavamo itd, vec da unapredimo nasu igru. Ipak je ovo timski mod i jaki smo koliko i nasa najslabija karika.

Od sledeceg treninga (sutra vece) krenucemo sa javnim analizama pojedinaca kako bi svi mi mogli da ucimo ne samo iz nasih nego i iz gresaka drugih igraca. Sutra cemo vec polako poceti i da ugrubo formiramo dva tima koja ce se takmiciti u internacionalnoj ligi. Dakle ti sastavi ne moraju biti konacni. Potrudicu se da budu podjednake jacine.

Posto ne zelim da se timovi zovu Serbia 1 i Serbia 2 kako je Pinturikkio predlagao (ne zelim da se bilo ko u timu Serbia2 oseca degradirano niti bilo ko u Serbia1 povlasceno itd), insistiracu da se timovi zovu Serbia Citizens (Man City naravno) i Serbia Saints (PSG)

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Moj savet je da se ne analizira suvise javno. Neće puno toga dobrog doneti.

U prvom mecu DMF DAVID LUIZ - ltlueda ispravno, a u drugom DMF MOTTA - ltlueda je ispravno, a ne nebojsapetkovic kako je uneto.

18. The Following User Says Thank You to ltlueda_ For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

PES-Serbia Citizens cinice sledeci igraci :

plus : Strahinja (CB) , DarkoPFC (DMC, AMC), Ltlueda (krila, SS). Dakle 13 igraca koji ce se boriti za prvih 10. Igraci koji su trenutno u prvih 10 ne mora da znaci da ce tamo i ostati ako budu dobijali lose ocene na treninzima. Hocu zdravu konkurenciju koja ce vas terati da budete bolji. Strahinja ce praviti konkurenciju Goranu, Dimitru i Ipisiju. Darko ce biti konkurencija Fonetu i Toji, LtLueda ce biti konkurencija SS-ovima i krilima.

PES-Serbia Saints cinice sledeci igraci :

plus : KingofPes (CB), Hadis (krila, DMC), Riki (SS, AMC) . Takodje 13 igraca. King ce biti konkurencija Pilojcu, Soufu i Didi. Hadis ce biti konkurncija Culetu, Sedam i Mihi. Riki ce biti konkurencija Miti, AST-u i Lokiju.

Sutra bih zakazo medjusobni trening od 19:30. Klasican dvomec. S tim sto bih zeleo da svakom ko dodje dam sansu. Dakle ako dodju svih 13 igraca (ako se najave da ce doci) napravicu promene za drugi mec koji ce drugi igraci odigrati. Na primer ako u PSG ekipi svi dodju, drugi mec ce umesto Pilojca, Culeta i Mite igrati redom King, Hadis i Riki.

VAZNO:
    Slikace se rejtinzi na kraju svakog meca i ovde voditi evidencija. Kada dobijete najmanje 3 ocene pravimo vasu srednju ocenu i ukoliko na primer King bude imao vecu ocenu od Pilojca onda ce King biti taj koji ce imati prednost u takmicarskim mecevima, prakticno ce biti u prvih 10 sve dok ga konkurent svojim igrama na treningu ne izbaci iz prvih 10. Tako da pazite sta radite, svaki trening mec je bitan. Defanzivci secite pasove, veznjaci gledajte da imate sto vise uspesnih dodavanja, napadaci zabijajte golove i pravite asistencije jer vas samo to moze odrzati u prvih 10. Ali ne trudite se svim silama da bas vi date gol ili bas vi budete asistent, gresicete u dodavanjima i imacete losu ocenu na kraju.

Jedina dva coveka koji znaju da igraju CF-ove (Kepa i Lune83) nece imati konkurenciju. Ali to ne znaci da im necemo naci zamenu ako budu bilo losi, tako da nemojte da se opustate

Na kraju ligaskog takmicenja reprezentacija ce se takodje birati na osnovu toga. Ako Loki bude imao vecu prosecnu ocenu od Toje na AMC to znaci da ce Loki biti prvi izbor. Tu dakle svi imaju konkurenciju. Od najboljie ocenjenih igraca po pozicijama ce se praviti reprezentacija. Ako bude bilo dve reprezentacije onda ce oni sa losijim ocenama icu u tu drugu.

TRENING U PETAK OD 19:30

Zakazujem trening na kom cemo odigrati jedan medjusobni dvomec. Dok ce u nedelju od 19:30 igrati nase dve ekipe protiv dve ruske ekipe dvomece. Potvrdu cim dobijem javljam vam.

Steam ID:
    pilojac85

Kapiten jednog od ruskih timova, Steel Brotherhood, mi je predlozio prijateljski dvomec veceras u 20:00. Voleo bih da jednu tekmu odigraju Saints-i a drugu Citizens-i.

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Prvo PSG pa onda City, da ih mi omamimo a ovi da ih dokusure

Ili prvo da pustimo kepu na njih, posle toga im se nece igrati.

Modulator Toja's Avatar

Moj predlog prvo Siti Ali opet, da se prilagodi igracima... da igraci oba tima kazu da li im vise odgovara u 20:00 ili 20:30, pa nekako da se na osnovu toga prilagodi, da bude dovoljno igraca za obe utakmice pa ako jedni drugima budemo morali pozajmljivati igrace, nije problem, prijateljski je mec

MKD V.I.P Димитар's Avatar

ja mislim da treba da igramo u 20:00 ,i prvo nas tim ( Citizens) pre svega sto u ovu repku smo nesto "mladi igraci koji idemo u kafic,kafanu i tako" ,

HVALA

24. The Following User Says Thank You to Димитар For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Mi smo stariji i pitanje je jos koliko vremena imamo na ovom svetu, tako da mi imamo prednost u odnosu na vas mlade, pred kojima je ceo zivot.

26. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Lično sam video čoveka, možda ne doživi sledeću utakmicu.

28. The Following 3 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Nemoj tako, nismo se videli odavno, popravio sam se malo.

30. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast