Poll: Kako vam se dopada ova moja ML ?

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 298

Thread: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Cool F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!

PARTIZAN DOBIO NOVOG TRENERA!

Nakon što je uprava kluba raskinula ugovor sa Nikolicem klub iz Humske krenuo je u poteru za novim trenerom. Kao najbolju zamenu za pomenutog Nikolica, izabaran je mladi, ali neiskusan trener Dragan Miletic sto je izazvalo mnogo negodovanja!

Uprava je izjavila da je Dragan Miletic prava zamena za Nikolica, s prethodnim klubom je osvajao titule i po mom mišljenju je trener koji bi mogao vratiti Partizan na stare dane slave, razna finala najvecih svetskih takmicenja.

Dragan Miletic: "Biti trener najboljeg sprskog kluba je cast i privilegija, zahvaljujem se klubu sto mi je ipak ukazao sansu, radicu svoj posao srcem. Potrudicu se da dovedem neke nove dobre igrace! Igracemo veoma ofanzivan fudbal, idemo u "lov" na sve bodove u ovoj sezoni! Zelimo biti srpski Real, neka nas se protivnici plase! Ovo je era Partizana iz Beograda! Pretstavljam vam formaciju 4-2-1-3 sa kojom cemo rusiti svoje protivnike. ''

Dragan Miletic: Kao prvu proveru imacemo trening mec Bolonjom, dobra su ekipa, igraju lep fudbal, ali ovo je moja sansa da pokazem zasto sam tu gde jesam, na klupi Srpskog sampiona!

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Default Re: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!

Nemocna Bolonja!

Spoiler:

Utakmica je pocela, borba na sredini terena, oba tima zele da postignu gol, dosta akcija i promasaja na obe strane. Brza lopta pored aut linije za Andriju Zivkovica koji probija i uspeva da centrira i gol, naleteo je na loptu mladi Ninkovic, lepa akcija kluba iz Beograda!

Partizan polako preuzima inicijativu. Drincic za Skuletica u prostor, ali ovaj salje loptu preko tribina. Ofanzivna igra Parizana!
    Bolonja krece u kontra napad, brzo se krecu, fantastican udarac, ali istakao se Lukac. Par dosta dobrih napada Bolonje!
    Probija Malbasic po strani, lopta za Zivkovica koji je hvata na volej, golman skida tu loptu koja se dobija Brasancu koji ujedno postavlja i konacni rezultat. Kraj, Partizan Bolonja 2-0!

Miletic: Dobar mec, zadovoljan sam rezultatom, imali smo dosta srece, protivnik nam je ukazao na slabosti. Vidim dosta prostora za napredak, u zavrsnici moramo da budemo precizniji i kao osice, da "ujedamo", sve u svemu nije lose, ovo je prvi mec. JSL pocinje, ocekuje nas Cukaricki, ne tako lak protivnik, ali idemo po 3 boda!

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

U Mileticevom stilu!
      Spoiler:

Prva utakmica ove sezone, klub iz Humske gostuje Cukarickom, oseca se ta zustrina na terenu. Tvrda utakmica, dosta izgubljenih lopti. Cukaricki polako preuzima inicijativu. Napadaju. Partizan polako posustaje. Kraj poluvremena. Pocinje drugo poluvreme, Partizan krece ofanzivno, bukvalno bombarduje Cukaricki, ali nece lopta u gol. Domacini se brane. Lazovic, Danko Lazovic, krece u solo prodor, Lazoooviccccc gollll, kakav udarac Danka Lazovica! Partizan diriguje igrom, dosta napada, ne vidi se Cukaricki. Igra se 70' min. lopta do mladog Andrije, on porbija, ulaiz u sensaesterac uposljava Ilica i gol, Partizan vodi sa 2-0. Dosta sansi do kraja, ponovo fali realizacije. Mec je gotov, Partizan stize do svoje prve pobede.

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Nesrecni Partizan!

Spoiler:

Klub iz Humske krenuo ofanzivno od prve minute meca, zestoki napadi, ali domacini kao da su zarkonski receno zacarali mrezu. Previse udaraca, previse promasaja, previse izvanrednih odbrana golmana Srema. Igraci iz Humske grizu da daju gol. Srem se ne vidi na terenu, totalno su potonuli. Zavrsava se prvi deo meca bez golova. Krece drugi deo, klub iz Humske melje preotivnika,ali ta lopta jednostavno nece u gol, Danko, Nikola, Andrija, svaki njihov udarac zaobilazi gol. Igra se 80'minut oseca se nervoza, nema gola, Miletic ubaca Fofanu u mec, Fofana savrsene prili i nema gola. Pocinje zaustavni deo, Beko Fofana probija, ide ka sesnaestercu, jedan na jedan sa golmanom i GOOOOOOLLLL!!!!! Partizan dobija mec uz pomoc Beka!
    Kompletna dominacija sampiona

Miletic "Svi smo nervozni, nije lopta htela u mrezu. Momci su igrali dobar fudbal. Moracemo dosta da obratimo paznju na promasaje, gomilaju se polako! Imamo 3 boda to je vazno, sledi nam kup i borba za jos jedan trofej!"

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Prati li neko, kako vam se cini, neka kritika, predlog, da nastavljam ili ne?

Regular marko00's Avatar

7. The Following User Says Thank You to marko00 For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Partizan u svom stilu!

Spoiler:

Prelepa atmosfera na mecu, odlicni uslovi za igru doprineli su publici da odgleda solidan mec. Igraci Partizana su u moze se reci dobroj formi, ostvarili su danas i 3. pobedu za redom, izgleda da mladi trener ipak zna sta radi. Dugo je napad kluba iz Humske pokusavao da postigne gol, dosta akcija, suteva, ali ipak prvi deo se zavrsava bez golova. Odlican prodor u 56'min. Malbasica na kome je napravljen faul, odlicna pozicija za gol. Drincic postavlja loptu, jak udarac i gol, odbila se od precke, golman bespomocan

Samo 10'min kasnije, fantasticni prodor po strani, lopta do Ilica koji fantasticno uposljava Malbasica i gol, postavljen je i konacni rezultat na mecu!

Miletic: Lose, ne svidja mi se ovo, vec drugi mec igramo losije prvo poluvreme, nekako mi igra ne deluje tecno. Moramo da poradimo na toj pas igri, previse izgubljenih lopti. Jedino bih pohvalio odbranu, koja nije primila nijedan gol.

10. The Following User Says Thank You to Mr.Partizan For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Kao što sam i do sada radio, na kraju sezone imaćete priliku da pogledate najlepše golove iz svih takmičenja. Nadam se da će se broj pratilaca i komentara povećati. ;-)

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

MOCNI PARNI VALJAK!

Spoiler:

Partizan je odigrao fantastican mec, sve im je jednostavno islo od ruke, toliko udaraca, akcija, protivnik se nije video na terenu. Miletic je napravio odlicnu taktiku i razorio Javor. Prodori Zivkovica, Malbasica i Ninkovica bili su kobni, toliko paseva, upotrebljivih lopti, sve je bilo tako tecno. Prvi je zatresao mrezu Skuletic, odlicnim udarcem sa 15-tak metara

Partizan je pokazao da i ovo sezone zeli svoju titulu sampiona!

Miletic: Odlican mec, ovakav Partizan zelim da gledam. Ovo je fudbal koji zelim da igraju moji momci! Sledi nam mec sa Liverpulom u Ligi Evrope, mozda u ovom trenutku sve to izgleda nemoguce, ne mozemo da kazemo da idemo na titulu, ipak je to jako Evropsko takmicenje, ako zadrzimo ovaj tim sledece godine idemo u pohod na Evropu! Predstavljam ne tako laku grupu. Dacemo sve od sebe da prodjemo grupu jer je to uspeh u ovom trenutku.

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Veliki bod za Partizan!

Spoiler:

Evropa je stigla u Humsku, sama rec Evropa znaci izazov za nas fudbal. Klub iz Humske nije imao lakog portivnika, gostovao im je jedan od velikih klubova, ni manje ni vise nego slavni Liverpul!

Utakmica je pocela, Partizan je krenuo ofanzivno, tacnije u svom stilu. Pasevi, udarci, ali ne daje se gol tako lako Liverpulu. Gosti su napadali, jedna otvorena utakmica. Prava predstava za oci navijaca i jednog i drugog kluba. Partizan je igrao dobar fudbal , pravi napadacki, kao sto je Miletic najavio, ali nijedan tim nije uspeo da da pobedonosni gol. Utakmica je zavrsena podelom golova. Klub iz Humske nije bio lak plen za silni Liverpul

Zivkovic:"Jedna dobra utakmica i pravi protivnik, igrali smo dobar fudbal, napadali smo, shvatili smo ovo kao dobru proveru. Liverpul je uvideo da sa nama nijednom timu nece biti lako. Zeljni smo pobeda, zelim da prodjemo grupnu fazu. Verujem u nas i trenera!"

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Minimalni Partizan u Pazaru!

Spoiler:

Tezak i pomalo dosadan mec, igralo se pod nekim pritiskom. Partizan nije bio na svom nivou, Pazarci su pokusali to da iskoriste, ali nisu uspeli. Prvo poluvreme nije donelo neke sanse za pogodak, igralo se na sredini terena. Drugo poluvreme malo zanimljivije, klub iz Humske je napadao da bi u 65' minutu Predrag Luka posle fantasticne akcije postavio i konacni rezultat.

Luka: ""Mnogo sam srecan zbog svog gola, ali najbitnije je da smo osvojili sve bodove. Trudicemo se da popravio realizaciju."

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Nezaustavljivi Parni Valjak!

Spoiler:

Prelepo vreme i atmosfera za pravu predstavu, videlo se od pocetka da Vozdovac zeli bodove, napadali su, ali u 10'minutu meca fantasticni Andrija probija po strani, daje loptu na "tacnu" Fofani koji dovodi Partizan do vodstva od 0-1. Domacin nije stao, ubacili su u "drugu brzinu" i prelepo nadigrali odbranu protivnika i uspeli da izjednace, 1-1 u 30'min. Videla se nervoza na Mileticevom licu, ali onda odlicnih 10 minuta gostiju, Partizan je mleo, lopta u prostor, Beko Fofana, Beko Fofana i 1-2 u 40'minutu. Neverovatan udarac Fofane. Kraj prvog dela meca.

U drugom delu Partizan nastavlja da igra svoju igru, ali ne postize gol. Odlicno slaganje igraca i timske igre nije dovelo do jos nekog pogotka. Domacini su jednostavno nestali. Odlicna predstava za publiku i dobro izdanje Mileticevog Partizana.

Miletic: Dobar mec, nije lose, primili smo prvi gol ove sezone. Ocekuje nas teska utakmica u Ligi Evrope, mislim da mozemo da je dobijemo, rekao bih da smo trenutno u boljoj formu od Freiburg-a. Dacemo sve od sebe i pokusacemo da uradimo ono sto najbolje umemo- da pobedimo!

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Default Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!

Partizan koban po Freiburg!

Spoiler:

Fantasticna atmosfera, klub iz Humske u Evropi. Krenula su oba tima ofanzivno, ali Mileticev tim polako preuzima inicijativu, igra se ofanzivno, napadaju Mileticevi momci. Ta pas igra, to brzo prebacanje iz odbrane u napad bili su kobli po protivnika. Igrao se 40'minut prelepa akcija, lopta za Ninkovica, nNinkovic trci, jedan na jedan sa golmanom i gol. Hladnokrvni Ninkovic samo je proturio loptu ispod golmana, kakva tehnika!

Parni valjak melje protivnika, nema ga na terenu, dosta udaraca, ne uspevaju domacini da predju polovinu. Fantasticni mec.

Miletic:To je ono sto zelimo, da pobedjujemo u Evropi. Ovo je tim kakav zelim. Svaka cast. Pokorili smo protivnika, nisu imali nijedan upucen sut ka nasem golu. Ovako nastavljamo, puni smo motivacije!

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Nebo i zemlja!

Spoiler:

Katastrofalna igra parnog valjka, nema upotrebljivih lopti, Metalac ofanzivan, igraju dobar fudbal . Igra se 22'minut odlicna akcija domacih i gol, 1-0! Partizan u soku. Metalac igra kao nikada, odlicne lopte, udarci, nema Partizana, zavrsava se mukotrpno poluvreme za klub iz Humske. Miletic vidno iznerviran! Pocinje drugi deo meca, malo bolja igra Partizana, 66'minut stize lopta do Skuletic i gol, ponovo u igri! Potpuno drugi Partizan, napada, sutira. Nema domacina na terenu. Malbasic probija po boku, visoka lopta za Skuletica i 1-2, kakav gol

Sledeca akcija Partizan uspeva u kontru, drincic za Malbasica i 1-3, ljudi moji, kakav mec! Snazni Partizan!

Skuletic: Katastrofalno prvo poluvreme, nikada da se ne ponovi. Drago mi je sto sam igrac utakmice, predivno iskustvo!

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Partizan ne posustaje!

Spoiler:

Partizan ne posustaje, melje protivnike u ligi, sampion u svom stilu dolazi do pobede. Spartak je doziveo haos. Posebno se istako levi bek Partizana sa 2 pogotka!

Volkov:Ovo smo mi, ovo je nasa igra, ponosan sam na svoja 2 gola, ali prioritet su 3 boda!

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Kapitenski!

Spoiler:

Klub iz Humske se prosetao kroz ovu utakmicu, Miletic pravi cuda, takva tecnost pass igre, toliko ideja, stvarno lici na jedan veliki pomak u Srpskom fudbalu. Ta brza pas igra, ti jaki udarci, fenomenalna tehnika prosto ostavlja sve bez reci. Dominacija u prvo poluvremenu. Gol Markovica koji se prosetao kroz odbranu protivnika. Zatim u drugom delu, prekrasne akcije, melem za oci. dvostruki strelac na mecu, Sasa Ilic odigrao je odlicnu utakmicu, prelepi golovi. Publika je uzivala.

Ilic:Odlicno moje izdanje, i mog tima takodje, drago mi je sto publika uziva u nasem fudbalu. Volim ih! Ovo je odlican pokazatelj pre Feneyoord koji nas ocekuje u sledecem mecu. Idemo na pobedu jer mi smo Partizan!

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Potop Feyenoord-a!

Spoiler:

Partizan-Feyenoord, spektakl. Do prosle sezone svaki strani klub je bio strah za timove nase lige, danas se dogodila revolucija, klub iz Humske razorio je svog protivnika. Partizan igra najbolji fudbal u poslednjih 10 godina. Mileticevi momci prave cuda na terenu, igraju se sa protivnicima. Verovali ili ne, Feneyoord je bio jos u prvom poluvremenu na -3! Fantasticno izdanje Skuletica koji je sa 2 gola igrac utakmice doprinelo je najvise potopu protivnika

Partizan je zracio energijom, publika je podivljala, momci su bili kao osice, Feyenoord nije znao sta ga je snaslo. Razorni udaraci Gulana dodatno su unistavali golmana. Prosto blistali su svi na terenu, mladi Gulan postigao je takodje 2 pogotka,njegov gol sa distance je obelezio ovaj mec.

Miletic: "Veliki sam navijac kluba koji vodim, dajem sve od sebe da igramo dobro, ali ovo je neopisivo. Drago mi je sto ce Partizan imati ubuduce neki moj potpis, trudicemo se da napredujemo iz dana u dan. PARTIZAN JE KLUB EVROPSKOG KALIBRA"

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

"Trening" za neverovatni Partizan!

Spoiler:

Lider JSL prosto ne posustaje, vidi se razlika u kvalitetu, prosto dominiraju momci Miletica! Nema leka protiv kluba iz Humske u JSL! Fofana je stavio tacku na ovaj mec. Zanimljiva je rotacija napadaca kod Miletica, stalno igra sa drugim starterima sto donosi efekat!

Miletic: Ne zelimo da omalovazavamo nase protivnike, ali vidi se kvalitet. Mi smo klub za Evropu. Sledi nam utakmica koju navijaci najvise prizeljkuju, sledi derbi sa Crvenom Zvezdom, idemo na pobedu, ne gledamo ih kao nekog sa kime bi mogli da odmeravamo snagu!

Sve u svemu, super je, ali moras jos poraditi na "medijskom" recniku, ako si me razumeo, jos malo nekog slaga dodati na sve.

23. The Following User Says Thank You to Mr.Partizan For This Useful Post:

Page 1 of 15 12311 ... LastLast