Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 179

Thread: Reprezentacija PES-SERBIA zajednice za medjunaredne online turnire

2. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Default Re: Reprezentacija PES-SERBIA zajednice za medjunaredne online turnire

Sledeći meč:

Rusi vs Pes-Serbia

- Utorak, 04.02.2014. u 20:00 po našem vremenu!!!

Dakle revanš protiv Rusa. Prijateljski meč. Biće verovatno više mečeva. Pravila ista kao prošli put. Ekipa se neće unapred birati, već ko bude online, igraće. Ukoliko nas bude više od 11, dogovorićemo se ko će igrati!
    Znači svi zainteresovani da budu u 19:30 na chatu radi izbora tima, dogovora formacije i odabira pozicija.

Trening, večeras u 21:00. Poželjno da na treningu budu dve cele ekipe (20 igrača).

4. The Following 3 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Na osnovu dosadašnjih treninga, ovo bi bila postavka za večeras: http://lineupbuilder.com/?sk=286p

Naravno, ništa nje konačno. Neki od gore napisanih neće biti, neki će imati vremena samo za jedan meč, itd. O konačnoj formaciji i postavci pričaće se večeras u 19:30 u sobi #pesserbiarepka na mibbit kanalu.
    Molim sve zainteresovane da se pojave na chatu.

Modulator Toja's Avatar

Neka vide

One važnije stvari na chatu pred meč dogovaramo

+ Miha koji nije stao na vreme da se slika

(PSG) Rusi 2 - 4 Pes-Serbia (Juventus)

(Bajern) Rusi 3 - 2 Pes-Serbia (Juventus)

(Rusija) Rusi 3 - 2 Pes-Serbia (Srbija)

Kako je vreme prolazilo tako smo sve lošije i lošije igrali. Malo je lagovalo jer je ipak nas 20 igralo. U prvoj utakmici štoper ne odigra loptu na vreme i primimo gol. U drugoj napravimo slučajno penal i još jedna prodata lopta za gol. Treći gol, naš golman lagano ulazi sa loptom u gol umesto da je uhvati u ruke. Namestio nas konami :/ Verovatno smo i mi par golova dali na njihove greške zbog laga, ali to nisam video pošto sam igrao CB U trećoj smo potpuno nadigrani, Rusi apsolutno dominirali i kontrolisali ceo meč. Odigrali od noge do noge, sa minimalnim brojem dugih lopti, i lagano nas dobili.

PES-Serbia nastavlja da vežba

9. The Following 3 Users Say Thank You to Soufiane Touzani For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ja imam da dodam da smo u nasem timu imali spijuna i izdajicu. Da se ne vracam na sve uvrede koje sam trpeo za ova tri meca od strane Pilojca, njegovo ponasanje je nedopustivo. Pored silnih uvreda, covek ako se tako moze nazvati, pisanjem na ruskom, trazio da predje kod njih, vikao kako je on rus, kako nije srbin. Kako hoce da ide u Rusiju. Prvi mec smo odigrali kvalitetno, dok u drugom mecu, upravo Pilojac, pravi penal u situaciji gde nasem golu nije pretila prava opasnost. Nemocni bufon je samo ispratio loptu pogledom.

Posle se izvinjavao ali svi smo znali pravu istinu, da je placen od strane rusa.

Na kraju i indisponirani Bufon ulazi sa loptom u gol. Nasa ekipa se raspada, moral na jako niskom nivou a Rusi sa 12 igraca na terenu, protiv nas 10.

Krivac za nase poraze je Pilojac, izdajica. Kao da smo igrali sa Bogoljubom Karicem u timu!

Selektore molim te da obratis paznju, koga ubacujes u tim sledeci put

Inace u poslednjem mecu, nas rasturise sasvim zasluzeno.

11. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Ljudi, pošto ne mogu svima na chatu pojedinačno objašnjavati, evo ovde da napišem.

Ja znam da ima ljudi koje bolje igraju ovo od nekih nas koji smo igrali proitv Rusa, itd... ali ja ne mogu znati ko kako igra 11vs11. Jednostavno, juce je igrala ona ekipa koja provereno zna igrati 11vs11. I sami ste videli juče zašto je to tako.
    Npr. kad smo igrali međusobno, aca nije birao ekipu, pa ušao u pogrešne... u drugom meči shokanito isto to uradio. Pre neki dan je i Hadis to uradio. I koliko god aca da dobro iga PES, ono sto je uradio je nedopustivo. Da je i najbolji ovde, ne može igrati za reprezentaciju ako ne zna kako sve funkcioniše. Zamislite da se desilo protiv Rusa da neko uđe za njih? koliko bi tu problema nastalo, ljudi ne bi želeli sa nama više ikada da igraju. Zato ja na mečevima uzimam 10 igrača koji su online, za koje garantujem da neće napraviti tako neku glupost i koji su već trenirali sa nama...

I tako će od sad biti!

Svako veče oko 20-21h (kada se okupi dovoljan broj) biće tzv. trening koji mogu SVI igrati. Bez rezultatskog značaja... jedna ekipa će vežbati napad, druga odbranu, pa sledeći meč će jedna ekipa vezbati kratku pas igru, druga kontra napade, itd... Pa ko se pokaže na tim treninzima, igra će na zvaničnom meču. Ali neko ko nije bio ni na jednom treningu ne može igrati, ne zato što je loš, nego zato što ja nisam uveren da li taj igrač zna kako funkcioniše 11vs11.
    Ono što smo juče odradili je dobra stvar. Npr. videli smo da Lune odlično igra štopera, darko i Rasa poskidali sve u sredini, započeli akcije. A upravo to je nama falilo.

Zato, svako veče, posle 20h trening. Biće soba na serveru Irleand 1 (room Toja, room Rasa, Pes-Serbia room.... nebitno kako se zove), šifra uvek ista!!! (pw: bleki). Pa ko ne stigne na početak treninga, može ući na sred i čekati prvi sledeći meč da počne...
    Naravno neći ni ja biti tu svako veče, imate chat, kad se okupite, nek neko napravi room, stavi šivru i igrajte. Što više vežbamo, više ćemo izgledati kao tim.
    Ako bude veliko interesovanje, napravićemo dve ekipe (podjednake), koje ćemo prijaviti za međunarodni turnir... pa da se sretnemo u finalu

14. The Following 3 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Super Star chelikmanutd's Avatar
    Steam ID:
    Chelikmanutd

Potpuno se slazem sa Tojom.
    Mora da postoji neko pravilo ko treba da igra a ko ne.
    Ne moze igrati svako ko se zadesi na chatu u to vreme i kome se pune samo zato sto je clan foruma.
    Tu pre svega moraju biti igraci koji su zainteresovani da budu deo repke i da razumeju sistem igranja 11vs11.
    Nije sigurno da svako ko je individualno dobar igrac bude to i u igri 11vs11.
    Posto je ovo jos uvek pocetak svako ko zeli moze poceti sa treninzima i boriti se za svoje mesto u ekipi.
    Kroz treninge ce se onda utvrditi kojih 11 su najbolji i koji ce dostojno predstavljati nasu zemlju u nadolazecim turnirima.

16. The Following User Says Thank You to chelikmanutd For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Tu smo da pomognemo, mada i ova poslednja Tojina recenica ne zvuci lose. Samo mi smo novi, mora jos dosta vezbanja da bi bilo manje gresaka.

Najbitnije jeste to da neko predje gde treba, kao i da igra na svojoj poziciji, da obavlja samo svoj zadatak. Ne moze i ne mora svako da ima gol, asistenciju i suteve. U redu je i odbraniti neki napad, dodati do sebe... i tad je uradjen dobar i veliki posao.

Predlazem, a mislim da rece Souf da ce to usvojiti, da kao sto rade Rusi slika ucinak svakog igraca posebno. Tu se moze videti gde se igrac kretao, da li je neko greskom spavao na pogresnoj poziciji, koliko je dodavanja imao uspesnih i pogresnih.
    Naravno, selektor Toja ili neko, mora dosta da gleda i samu igru svih igraca na terenu, jer nekad brojke ne pokazuju dobro (npr. to secenje lopte, bez duela, vracanje nazad, cuvanje igraca da ne moze ni da mu doda neko itd). Svakako, ne moze bas lepo jedan igrac da gleda svoju igru i svoju ekipu i protivnicku. Moze nesto da zapamti, primeti, ali ne sve. Zato posle postoji diskusija na chatu pa verujemo drugima sta su zapazili.

I po tom nekom ucinku, pre bih voleo da igraju:
    uslov 1) bolji
    uslov 2) ako tih boljih nema, onda oni koji su tu

Da niko nema zagarantovano mesto, jer je bio na svakom treningu recimo. OK je ponekad i menjanje pozicija da se vidi sta kome najbolje lezi.

Licno se radujem tim utakmicama, dobro je da imamo dve solidne ekipe. Mada ste u drugoj sinoc igrali bez Kepe i Crowa. Nisam jos igrao protiv Rusa, ali vec kazem da vise volim s nekima koga znam, valjda i manje laguje (ili zavisi kako kad?). Lag u nekim utakmicama je jedini bedak u 11 vs 11. Super je zabava, zanimljivo skroz.

Ја вас разумем Toja
    Тешко је када људи из 20-30 да изаберу 10. Ја обично наплаћују да сам селектирао екипу само пријатељи))
    Такође имамо велики број људи жели да игра. У принципу, ја предлажем да се створи тим - "Русија 2" и "Србија 2".
    До сада, имамо неколико тимова и то је добра идеја) Нека играју пријатељске матчи
    Како мислите да треба да то уради? и они ће играти на турниру или само пријатељске?

PS. Зашто кривити Pilojac?
    По споразуму, он нам дугује још 4 пенал)) Овај руске мафије
    its joke )))

19. The Following 6 Users Say Thank You to Pinturikkio For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Iskreno nismo se nadali da cete da ubacite coveka u nas tim. Mislili smo da se nece tako lako prodati Morali smo njega da cuvamo do kraja meca umesto Vasih igraca. Zato smo i izgubili

Powerd by Google translate!
    Честно говоря, мы надеялись, что вы хотели вставить человек в нашей команде. Мы думали, что это было не так легко продать: D У нас был он, что мы держим в конце игры вместо ваших игроков. Вот почему мы потеряли: D

21. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by Pinturikkio View Post
    Како мислите да треба да то уради? и они ће играти на турниру или само пријатељске?
    Я не знаю, прямо сейчас. Мы будем обсуждать.

Quote Originally Posted by mihajlodc View Post
    Iskreno nismo se nadali da cete da ubacite coveka u nas tim. Mislili smo da se nece tako lako prodati Morali smo njega da cuvamo do kraja meca umesto Vasih igraca. Zato smo i izgubili

Powerd by Google translate!
    Српски или Енглески јасније

24. The Following User Says Thank You to Pinturikkio For This Useful Post:

Ja bi se mogao prijaviti za igranje -- pokrivam sve pozicije osim Centralnog napadaca i golmana. Najvise mi odgovaraju krila (SMF - SB ) i dosta dobro mogu odigrat i na centralne bekove

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Quote Originally Posted by Aladdin986 View Post
    Ja bi se mogao prijaviti za igranje -- pokrivam sve pozicije osim Centralnog napadaca i golmana. Najvise mi odgovaraju krila (SMF - SB ) i dosta dobro mogu odigrat i na centralne bekove
    Fali nam jedan takav koji igra CB-RLB-DMC-MC-MRL-AMC, takvog jos nemamo.

27. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Quote Originally Posted by Pinturikkio View Post
    Српски или Енглески јасније

I said to them, that we must mark Pilojac for the rest of the game and your players had a lot more room for playing. That is why you won last night. That and because Pilojac was a spy and saboteur. And he still whets bed at night and have trouble with his kindergarten teacher. Yesterday he has bitten some kid in his class, and wet his pants four times. They didn't have spare pants, so he was going home naked. Next game he is playing up front and we are not going to pass him the ball.

29. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Professional nattydread's Avatar

Drago mi je da su ljudi napokon skapirali cari "multiplayer" PES-a. Meni vec par godina nije vise zanimljiv 1vs1 i dosta dugo igram 2vs2, jbg, ovo je ipak kolektivna igra.
    Igrao sam dosta puta 11vs11 ove godine sa strancima i verujte da ovo malo sto smo mi uvezbali je 16x bolje bilo od tih tekmi. ...ali i pored toga, mislim da bi bio potreban svakodnevni trening od barem dve utakmice ako planiramo da napravimo ozbiljne ekipe i sto pre treba svako da se vaspostavi na jednoj poziciji i da pocne da "radi na sebi". Mnogo je lakse kad znas ko gde sta igra i sta mozes da ocekujes od njega. Samim tim mislim da prednost treba da dobiju ljudi na koje svakodnevno moze barem 75% da se racuna da se pojave u zakazanom terminu.
    Tojo ova formacija veceras (3-4-3) je previse neozbiljna po mom misljenju. Cesto sam hvatao sebe (kao Asamoah) kako jedini ostajem na nasoj polovini sa CB-ovima dok smo u napadu imali 6! igraca ni blizu polovini terena. Svaka malo organizovanija kontra bi nas unistila u takvoj situaciji. Ona bi mogla da bude jedna od boljih defanzivnih formacija (jedna od ona 3 preset-a) ako bi funkcionisala ovako (po mom misljenju) :
    - 2 CMF-a 90% utakmice igraju na nasoj polovini (pokrivaju CB-ove po sredini, grade napad, sire igru dodavanjem na stranu, pokrivaju jedan drugog kad ispadnu kojim slucajem - nikako obojica napred) u sustini, igraju DMF;
    - LMF i RMF vecinu vremena igraju kao side back-ovi takodje retko prelazeci na protivnicku polovinu;
    - LWF i RWF bi trebalo da imaju potpunu slobodu na protivnickoj polovini i vrlo malo defanzivnih zadataka osim kada su krila pritisnuta u totalnoj defanzivi a treba da se pokrije protivnicki SB koji se ubacuje;
    - 1 CF ceka duge lopte, kombinuje sa WF
    Ona formacija koju smo igrali do sad je odlicna za neku neutralno-ofanzivnu igru i dobra je u smislu sto svako jasno zna svoj zadatak i ima jasnu "teritoriju" po kojoj operise ne smetajuci drugima u svojim zadatcima. Razmisljajte o tome koja bi mogla da bude treca - najofanzivnija formacija kada se juri rezultat.

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Quote Originally Posted by mihajlodc View Post
    because Pilojac was a spy and saboteur. And he still whets bed at night and have trouble with his kindergarten teacher.

32. The Following 3 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast