Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 50 of 50

Thread: Finansijski Exceli ML timova - OBAVEZNO ZA SVE DA POPUNE do 3. Februara

2. The Following User Says Thank You to ssoonnee For This Useful Post:

Default Re: Finansijski Exceli ML timova - OBAVEZNO ZA SVE DA POPUNE do 3. Februara

PRORADILI MI NEVRONI JEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    SADA SE MACHIM KAKO DA UPLOADIRAM OVO CHUDO, takodge ima greshka, imam 25 igracha u timu , onaj Kleber ga ima dvaput, linkove sam uradio kao hiperlinkove, samo drzish Ctrl i kad klikash na link odma otvarash browser sa novi tab, mozesh koliko hochesh linkove izaredom i neke betne stvare zelim akcentirati jer jako mi bilo teshko da se snadgem sa prvichno uputstvo :( pa zato sam kreirao nekoliko slike za nove generacije hahaha

1.

2.

3.

4.

ukoliko zelite, ako niste vech to uradili, da imate hiperlinkove, lakshe je za pregled u browserima, onda udgite na hyperlinks kod vashi excel programich, ja koristim besplatni libre office , i nakon klik otvora se dijalog, sadrzina kjelije , a to je link vech imate, ostaje samo da ga prekopirate gore u web sekcija i klikate apply i dobra stvar je da ne zatvarate dijalog, samo pomestite na strane i radite sledecha kjelija, i tako svi copy paste link u web sekcija pa apply, i onda close dijalog pa save dokumenat i to je to, sledechi put samo drzite Ctrl i klik i imate pregled igracha, shta se tiche update ocene mislim da je lakshe bar za one igrache koje su za sada od pochetka u vashem klubu da samo otvorite matichni klub i odma se vidi shta je updatovano:

http://pesstatsdatabase.com/PSD/Players.php?Club=273

koje igrache i dali je plus ili minus
    takodge i za cena igracha matichni klub ali kod onaj drugi sajt

http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...rein_6600.html
    Attached Files Attached Files

Default Re: Finansijski Exceli ML timova - OBAVEZNO ZA SVE DA POPUNE do 3. Februara

hahahahaha uspeo sam SAM URADITI I OKACHITI excel fajl, ipak okachichu i onaj fajl koji Kockalone radi kad mi on to poshalji, kao bi proverio ovaj MOJIIIIIIIIIIIIIII RAD hahahahahah, al moram priznati da je zalosno shta imam slabe nerve kad je Excelu u pitanju jer ovo mi trazili i na faksu, imao sam na kolokvium da uradim tabele sa Premier liga klubove i samo SUM funkcija sam odradio i jedna druga koja vech nepamtim, imao je jedna teza VLOOKUP, kad menjash neshto i jedna SHIFT pa se to odrazi na one druge , kao shta sam uvideo to che se i ovde valjda primenovati, ostaje mi sada da odem u tema za razonoda i zabava da se malo obratim na Shollyma, bar tamo ne sme me karati i naravno nesmem da zaboravim jedan FILKICH hihihihihihihi

5. The Following 3 Users Say Thank You to Sale Salevski For This Useful Post:

Patch maker Shollym's Avatar

Default Re: Finansijski Exceli ML timova - OBAVEZNO ZA SVE DA POPUNE!

Munjazz se kaznjava sa 1.000e posto do danas jedini nije uradio svoj excel, ako moze neko nek odradi za njega.

Dobicete uskoro excele sa klasama igracima i duzinama ugovora koje neki igraci traze, imacete rok od 7 dana da ponudite ugovore svim igracima koje zelite da zadrzite u ekipi.

7. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

Regular MunjazzzSD's Avatar

Ja se izvinjavam zbog excela,rekao sam ti da cu da ti posaljem do pre neki dan i opet nisam,nisam stigao zbog posla,i nekih drugih obaveza,nisam hteo nikoga da obavezujem da se cima oko mene...kaznjen sam sa razlogom i to je u redu,a sutra uvece cu ti poslati moj excel...izvinjavam se jos jednom....

9. The Following 2 Users Say Thank You to MunjazzzSD For This Useful Post:

Patch maker Shollym's Avatar

nema potrebe da se izvinjavas, to je stvarno ne vise od pola sata da se izdvoji, ako nisi imao vremena mogao si da napises da zamolis nekoga ne bi bio problem ima dosta blejaca, ali jbg sad je kasno. ok posalji sutra.

11. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

moje izvinjenje je samo neko postovanje prema vama moderatorima,koji se cimate oko ovoga i naravno mojim drugarima,koji su se takoodje iscimali da odrade sve to na vreme,dok ja nisam!!!!

13. The Following 2 Users Say Thank You to MunjazzzSD For This Useful Post:

i,da...da zahvalim Sonetu za excel fajl...on mi je pomogao da se to odradi,to jes,on ga je i odradio..hvala mu jos jednom...

15. The Following User Says Thank You to MunjazzzSD For This Useful Post:

17. The Following User Says Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Post Re: Finansijski Exceli ML timova - OBAVEZNO ZA SVE DA POPUNE do 3. Februara

Evo moj excel nadam se da ga sad možete otvorit

19. The Following User Says Thank You to zavarivac For This Useful Post:

Page 3 of 3 FirstFirst 123