Page 339 of 340 FirstFirst ... 239289329337338339340 LastLast
Results 6,761 to 6,780 of 6785

Thread: NBA Liga

2. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Default Re: NBA Liga

Evo i Vejda u Klivlendu. Mislim da vise nema dileme koja je __________ (upisati po zelji) ekipa lige.

Nisam mogao sifre da se setim pa me nema da prokomentarisem sve silne transfere xD
    Sta objektivno mislite dal Klivlend konacno moze da ugrozi GS sa Vejdom, Tomasom i ekipom. Ja se nadam da moze, pre svega zbog jake klupe, jer do sad kad LeBron izadje oni propadnu, ocekujem odlicnu sezonu Rouza.
    Bukvalno sad ako ih ne sje*u nece nikad.

Quote Originally Posted by Xavi Maestro View Post
    Nisam mogao sifre da se setim pa me nema da prokomentarisem sve silne transfere xD
    Sta objektivno mislite dal Klivlend konacno moze da ugrozi GS sa Vejdom, Tomasom i ekipom. Ja se nadam da moze, pre svega zbog jake klupe, jer do sad kad LeBron izadje oni propadnu, ocekujem odlicnu sezonu Rouza.
    Bukvalno sad ako ih ne sje*u nece nikad.
    Misljenja sam da taj penzioni dom nece ugroziti ni Santa Cruz Warriorse, a ne GS, ali videcemo.

Gledao sam mec pre toga mu je Jokic u bloku bas uleteo, mada i Jokic je izglumio dobro..

http://www.commercialappeal.com/stor...rac/767161001/

Ostajemo ipak sa 5 igrača u NBA:
    01. Nikola Jokić (Denver)
    02. Nemanja Bjelica (Minesota)
    03. Boban Marjanović (Detroit)
    04. Miloš Teodosić (LA Clippers)
    05. Bogdan Bogdanović (Sacramento Kings)

9. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Nije istina, nije istinaaaa!

Strašna povreda, reakcije navijača i igrača sve govore... Što brži oporavak!

12. The Following 3 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Default Odg: NBA Liga

Stephen A koliko obozavam ovog cara!

14. The Following 2 Users Say Thank You to Prince For This Useful Post:

Default Re: Odg: NBA Liga

Quote Originally Posted by Prince View Post

Stephen A koliko obozavam ovog cara!
    Тако је прозивао Порзингиса пре нешто што је мали уопште заиграо, па после десетак утакмица, појео "сва го*на која је изас*ао"

Јес да је *****анција и шоу, али је уништио ћалета Мислим да ће мали Бол бити тежак фејл...

16. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Gledao sam decka sinoc, ono je bilo blago receno uzas za prvu utakmicu. Od kretanja do energije kojom igra tj. koliko je mlak u duelima. A da ne pricam sto u zivotu nisam video goru tehniku suta...

Rano je, prva utakmica, ali ovaj debil od oca mu je nabio nevidjeni pritisak iako se vidi da lik dosta troluje.

18. The Following 2 Users Say Thank You to Prince For This Useful Post:

Default Re: Odg: NBA Liga

Quote Originally Posted by Prince View Post
    Gledao sam decka sinoc, ono je bilo blago receno uzas za prvu utakmicu. Od kretanja do energije kojom igra tj. koliko je mlak u duelima. A da ne pricam sto u zivotu nisam video goru tehniku suta...

Rano je, prva utakmica, ali ovaj debil od oca mu je nabio nevidjeni pritisak iako se vidi da lik dosta troluje.

Ево баш Пипен говори о томе, како му заправо ћале ради о глави и набија притисак. Сви ће имати мотив да га пребију на терену, поготово барабе као овај Клеверли.

20. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Juce je odigrao dobro uz los procenat suta...ali skokovi assitencije, to stoji da decko ima veliki osecaj za to..

Cale mu je mentolcina na kvadrat. Beverli je vrhunski defanzivac, ali uz ovakvog caleta idiota svaki plej ce da se trudi da igra najmaksimalniju odbranu protiv Bola. Tehnika suta nerealno za NBA i stvarno se krece kao neka pihtija po terenu. Sinoc mu asistencija falila za tripl dabl, iako je to bio preslabi Finiks, opet dobra statistika za drugu utakmicu jednog rukija. Tek 19 godina polako, da mu nema one telece crne glave od caleta ne bi se toliko dizala pompa oko njega. I sto rece veliki Skoti, mora da ojaca dosta.

23. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Sa druge strane kad pogledas oni na tom caletu i marketingu zaradjuju ogromnu lovu, da se nije digla tolika prasina ne bi ni bilo onog brenda BBB i patika njihovih...Ovako su oni bukvalno napravili firmu koja ce da im donosi ogroman novac, a kad pogledas malo bolje to je u stvari i neki najveci plus na duze staze..

25. The Following User Says Thank You to kune For This Useful Post:

Трајаће то врло кратко.
    Ћале исписао млађег сина из средње школе јер му се не свиђа тренер, који не дозвољава да мали напаљенко шутира 50 пута по текми.
    Подсећају на ретардиране Кардашијане. Кошарка то није заслужила...

Teu je na MRI dijagnostikovana upala tetive u stopalu, tako da ga čeka pauza od par nedelja, sudeći po nekim portalima Clippersa, najkasnije bi mogao da se nađe na terenu u januaru 2018.
    Kako je izgledalo kad je iznet sa terena, još je i dobro. Naravno, brz oporavak!
    https://youtu.be/AdfQ6lSifqM

Cavi macko, izgleda da nece biti cetvrtog dela GSW - CLE duela mnogo matoraca nakupili, *****ao se Lebron. Najcrnje je sto ce jos gore izgledati kad se vrati Tomas.

Ako ces iskreno, jako mi je drago sto sad gube, jer se nadam da ce tako konacno da otpuste onog mentola od trenera i da naprave neki trejd za visokog igraca.
    Ali da, ovakvi ne mogu rezervama GSW da se suprotstave.