Page 355 of 358 FirstFirst ... 255305345353354355356357 ... LastLast
Results 7,081 to 7,100 of 7145

Thread: NBA Liga

Default Odg: NBA Liga

Bice opet aktuelna ona majica koju su Bullsi nosili devedesetih, "repeat 3-peat" <3

Spoiler:

A sta bi uradio GSW da nije doveo Igoudalu, Durenta, Livingstona, Younga, sad i Cousinsa? Pa da osvoje i 10 sledecih godina, nece biti blizu Jamesa, Bryanta i ostalih legendi.

Nista, evo sklonicemo Golden Stejtu pola rostera i stavicemo da sezonu pocnu sa skorom od -20 pobeda/poraza, mozda onda pojedinim narodnim masama bude zanimljivo. Sram ih bilo sto su se usudili da skockaju tako dobru ekipu :(

Ne treba, neka osvoje ponovo. Ne samo da masis poentu ovde, nego si onaj klasican lik koji ima svoje misljenje i tera po svome i uopste te ne zanima za misljenje drugih ljudi pa makar i bilo tacno..

Ili sam lik koji vas jednostavno podje.bava jer vidim da nimalo ne razumete celu situaciju i da reagujete kao da vam je neko majku opsovao.

Da ste iole pratili sta se zapravo desava oko Bugija, verovatno bi skapirali da je ovo najlogicniji potez koji je mogao da napravi. Lik je pod teskom povredom, ocekuje se da ce na teren tek oko januara i nijedna ekipa nije htela da mu ponudi max ugovor. On je situaciju okrenuo u svoju korist tako sto ce tih pola sezone odigrati za Warriorse za 5 miliona, uzeti prsten i nakon toga potpisati max ugovor sa nekom drugom ekipom.

Win-win situacija i za njega i za Warrirose, on dobija prsten i validaciju da narednog leta trazi max ugovor sa nekom ekipom a GSW dobija dodatnu ispomoc na putu do 3-peata. Je*e se njima gde je i sta radi Lebron, lika su pomeli pre manje od mesec dana. A sa trenutnim stanjem ekipe u LAL-u, njemu ce se racunati kao uspeh ako uspe da dodje uopste do finala sa njima u naredne cetiri godine koliko ima ugovor.

Mrzi me da vam sve crtam, trebate nesto i sami da skapirate.

6. The Following User Says Thank You to Prince For This Useful Post:

Vidim da se druzis sa “Bugijem”. Sta ima tamo, kako je, sta kaze? Jbg standard sigurno..
    Nemoj te forice da prodajes, da nam crtas nesto i da uzdizes sebe, seljacki je.

8. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Ne treba se druziti sa Bugijem, dovoljno je umeti koristiti net za citanje informacija koje su svima dostupne u svakom momentu.

Nije problem da vam crtam, ali vec imate po 19-20 godina, ocekujem ipak neki nivo inteligencije i samosvesnog razmisljanja.

Cerak United pumba's Avatar

Default Re: NBA Liga

Da niko od nas ne zna da je on povredjen. Opet kazem zasto lepo nije u Finiks otisao, pa da ih podigne iz pepela svojim povratkom u januaru. Niko se ovde ne ponasa kao da mu se majka psuje. Svako iole normalan i objektivan ce reci da je ovaj potez jajarski - sto se i provlaci u maltene svakom tekstu koji se vezuje za ovaj potpis, ali ti baki, prvo najvijas za Golden Stejt, sto mi je stvarno no koment, velicas njihovog GM-a kao da je covek izmislio toplu vodu, a on iskoristio sto je ovom zinulo dupe za prsten. I na sva usta vices, pisanje, **** ovo ono, kao da ce ovo biti neki uspeh ako osvoje? Pa oni ako ne osvoje treba svi kolektivno kosarku da batale. I mislim da je suvisno uporedjivati bilo sto od Bulsa, sa ovim sada Voriorsima.

Brate, al' vi mene bukvalno terate na to da vam crtam.

Naravno da svako ko prati NBA zna da je on povredjen, ali je u pitanju povreda ahilove tetive, ista ona koju sam imao i ja a i moja rodjena sestra koja se bavila odbojkom (i to dva puta ju je kidala). Veoma je tesko da ce on biti isti igrac kakav je bio pre ove povrede, i bas zato mu treba da u svom rezimeu ima titulu sampiona kako bi iduceg leta pored svojih kosarkaskih sposobnosti (za koje jos ne znamo kakve ce biti kada se vrati) moze da kaze ekipama da zeli max ugovor jer je NBA sampion i pritom ima 28 godina.

Ovo sto ovaj batica iznad prica o informacijama, nije neka nauka otvoriti Tviter i pratiti renomirane NBA novinare poput Wojnarowskog i Stephen A Smita. Apsolutno nijedna ekipa nije ponudila Bugiju max ugovor sada, bas kao sto ni Warriorsi pre par godina nisu Kariju ponudili max ugovor jer je izlazio iz teske povrede kolena.

Al' jbg, lakse je lupati napamet i tripovati da te neko vredja nego zapravo proveriti cinjenice koje su ti dostupne.

14. The Following 4 Users Say Thank You to Prince For This Useful Post:

Čisto da se zna, Celticsi su spremali ponudu, ali Bugiša nije hteo ni da čuje, a zašto i bi, kada ovako dobija instant ring.

Povreda Ahilove tetive jeste nezgodna, ali ne i nerešiva, pogotovo u njegovom slučaju, može naći najbolje stručnjake koji će mu pomoći da je sanira, tako da nisam ubeđen da će biti prosečan igračić kad se vrati, već igračina kao što je i bio.

I pod tri, ako stvarno posle povrede ne bude mogao da sastavi kraj sa krajem džaba mu i 10 prstena da ima, neće mu niko nuditi veliki ugovor, kao što je sada slučaj i sa Roseom koji je srećan što uopšte i igra, tako da svakako nije presudno za sledeći ugovor da li će imati prsten ili ne.

16. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ni najbolji stručnjaci ni Bog ti oko te povrede ne mogu pomoći ako nisi "materijal" za to.
    Imaju najbolje stručnjake pa pogledaj recimo Rose, Hill...
    Invalidi za ceo život.

18. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

According to a league source, the Celtics never made an offer for DeMarcus Cousins. They’d heard he might have interest in Boston, and by the time they started to look into it, he was a Warrior.

Report: Multiple Teams Passed on Warriors' DeMarcus Cousins, No Celtics Offer

Celtics never made an offer for DeMarcus Cousins

On Tuesday morning, a league source said that the Celtics never offered Cousins a contract. When Boston’s brass got wind that Cousins might have some interest in joining the Celtics, the source said, they reached out to Cousins’s representatives to gauge it. But by that time, they were told he had already decided to join Golden State.

Verujem da ti ne treba translate za ovo.

Ostatak poruke ne bih komentarisao jer se vidi da ne razumes ono sto pises. U suprotnom bi znao da su u bilo kojem sportu tri najgore povrede; kidanje ligamenata kolena, kidanje ahilove tetive i potpuni lom noge.

I kazem to bez ikakve namere da te uvredim ili slicno, kao sto mi nije bila namera da uvredim ni ovog decka sa Ikardijem na avataru ranije ali je on to izgleda tako shvatio. Samo jednostavno, ako zelite da diskutujete o nekim temama onda vam je potrebno i odredjeno znanje o njima.

Sportski pozdrav, i vidimo se kad krene sezona

Slažem se, ali to sada trenutno ne možemo da tvrdimo, ni da će biti sve ok, ni da će ostati invalid. Siguran sam da su oni uradili i da rade sve što treba da to bude ok.
    Svakako su Rose i Hill neki od drastičnih primera kada je baš sve pošlo naopako, ali bilo je i primera kada je sve bilo super, povrede sanirane i karijere nastavljene bez ikakvih problema.

Opušteno, ja uopšte ne shvatam ovo kao vređanje jer ovo je forum pre svega, dakle razmena mišljenja. Ti imaš jedno ja drugo i to je to.

Ja nisam nigde ni napisao da je dobio ponudu od Celticsa, već da su oni istu spremali. Warriorsi su bili brži. 1000 izvora, 1000 informacija, po nekima su Celticsi poslali ponudu pre potpisa, po nekima posle.

Što se povreda tiče, isti odgovor kao i Darku, povreda ukrštenih ligamenata je nezgodna (ali iskreno, nažalost, i česta u košarci), takođe i povreda Ahilove tetive ili prelom. Ali ne znači da neko ko se povredio je završio karijeru. Rose i Hill koje je spomenuo Darko jesu stvarno primeri igrača kojima su povrede uništile karijeru, ali koliko ih je i "dobro" prošlo. Evo ako ćemo nešto novijeg datuma, sećaš se preloma noge PG13? Nezgodan prelom, ali evo, vratio se ništa mu ne fali, bar se ne vidi da mu fali. Za ligamente i ne mogu da se setim baš nekog primera iz NBA, sve što se setim nešto je buđavo, ali evo iz Evrope, Bertans dva puta pokida ligamente pa je sad u NBA uprkos svemu, Vesterman dva puta pokida, pa se vrati da igra za jedan CSKA, Gagi Milosavljević je kidao pa eno ga sada trčkara u dresu reprezentacije, a gde su NBA organizacije i njihovi lekari, ljudi ipak ozbiljno rade svoj posao. Ne možemo tvrditi da će sa Bugijem biti sve ok, ali isto tako ne stoji ni argument da će biti preslab kad se vrati.

Svi prognoziraju laku titulu za gsw ali se dobro zna da je Cousins jako problematican tip, i videcemo kako ce sve to da funkcionise kad se bude vratio, nesto ne mislim da ce da im cvetaju ruze sa njim. Predvidjanja za povratak su pocetak marta, ali tako tezak centar se kasnije jako tesko vraca u pravu formu, i realno gledano on ce i sledecu sezonu propustiti, ili ce u martu da odigra 10tak tekmi i to je to... Druga stvar, igraci su godinu dana stariji, i lako moze da se desi i da Kari, Tompson, ili Grin totalno podbace ( Durant NE, jer je od pocetka projektovan za superstara)..Kari vec ove godine uopste nije bio na nivou kao ranijih...
    Takodje Pol Dzordz uopste nije igrac kakav je bio pre povrede i kakav su predvidjali da ce biti ...

23. The Following User Says Thank You to kune For This Useful Post:

Wizardsi bi mogli biti zanimljiva ekipa, zavisi kako će iskombinovati ovo. Wall, Beal, doveli su Jeffa Greena danas i Howarda. Možda bi, pogotovo sad na oslabljenom istoku mogli nešto da urade, zavisi od hemije najviše.

Ne osecam se uvredjeno, ali koristi malo prikladnije izraze kada ne delis isto misljenje kao neko drugi.

Default Odg: Re: NBA Liga

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Opušteno, ja uopšte ne shvatam ovo kao vređanje jer ovo je forum pre svega, dakle razmena mišljenja. Ti imaš jedno ja drugo i to je to.

Ja nisam nigde ni napisao da je dobio ponudu od Celticsa, već da su oni istu spremali. Warriorsi su bili brži. 1000 izvora, 1000 informacija, po nekima su Celticsi poslali ponudu pre potpisa, po nekima posle.

Što se povreda tiče, isti odgovor kao i Darku, povreda ukrštenih ligamenata je nezgodna (ali iskreno, nažalost, i česta u košarci), takođe i povreda Ahilove tetive ili prelom. Ali ne znači da neko ko se povredio je završio karijeru. Rose i Hill koje je spomenuo Darko jesu stvarno primeri igrača kojima su povrede uništile karijeru, ali koliko ih je i "dobro" prošlo. Evo ako ćemo nešto novijeg datuma, sećaš se preloma noge PG13? Nezgodan prelom, ali evo, vratio se ništa mu ne fali, bar se ne vidi da mu fali. Za ligamente i ne mogu da se setim baš nekog primera iz NBA, sve što se setim nešto je buđavo, ali evo iz Evrope, Bertans dva puta pokida ligamente pa je sad u NBA uprkos svemu, Vesterman dva puta pokida, pa se vrati da igra za jedan CSKA, Gagi Milosavljević je kidao pa eno ga sada trčkara u dresu reprezentacije, a gde su NBA organizacije i njihovi lekari, ljudi ipak ozbiljno rade svoj posao. Ne možemo tvrditi da će sa Bugijem biti sve ok, ali isto tako ne stoji ni argument da će biti preslab kad se vrati.

Ne mogu povrede razlicitih igraca da se uporedjuju, jer tu ima previse faktora koji odredjuju krajnji ishod. Ono sto je zajednicko za sve je to sto svi dobijaju najprofesionalniji moguci tretman i oporavak, ali to ne donosi bas nikakve garancije da se povreda nece ponoviti. Druga stvar je sto kod ovakve povrede, jos kod igraca kakav je Kazins, to jako mnogo utice na igru i skok. A o psiholoskim efektima da ne pricam. Njega i jeste vec sada strah da li ce zbog te povrede moci da zabode max ugovor, jer kao sto vidis nijedna ekipa nije htela da ga uzme sada.

Ima i tih "cuda", ne kazem. Mada je opet tesko navoditi Bertansa kao primer, jer se ne moze uporediti bas igranje 35 minuta po mecu sa 10-15 koliko Bertans igra u Sparsima, i plus sa mnogo manje fizickog kontakta.

Meni je recimo najvece cudo oporavka od povrede Shaun Livingston, mislim da i dalje na YT imate video te povrede i koliko je odvratno izgledala, lik je bukvalno unistio sve sto je imao u kolenu. I evo ga sada igra, i to ne da otaljava vec je jedan od najkorisnijih igraca sa klupe.

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Ne osecam se uvredjeno, ali koristi malo prikladnije izraze kada ne delis isto misljenje kao neko drugi.
    Morate da ocvrsnete malo na takve stvari.

Inace bas sam sad gledao danasnju emisiju Skipa i Shanona, Shanon je potvrdio da nijedna ekipa nije zelela Kazinsa. Sto zbog povrede, sto zbog lose reputacije koja ga prati da je kancer za svlacionicu.
    Skip je naveo podatak da 7 ili 8 igraca od 18 uopste vise nije igralo kosarku nakon ovakve povrede. I da je upravo ovakva povreda sje*ala Billupsa i Kobija.

8:34