Page 346 of 357 FirstFirst ... 246296336344345346347348356 ... LastLast
Results 6,901 to 6,920 of 7121

Thread: NBA Liga

Default Odg: Re: NBA Liga

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Slažem se, imao je solidnu ekipu na početku sezone, ali je igrajući se GMa rasterao tu ekipu. Ali to ne može da bude izgovor da niko od preostalih igrača ne pruža nikakvu podršku. Neki od njih se ponašaju kao da samo čekaju da LeBron uđe u element i sam ih izvadi iz sr*nja. I tako tokom celog plejofa. Sa druge strane, Boston fantastično igra za sada ovu seriju. Igraju timski, 6-7 igrača je čak bilo dvocifreno u utakmici br. 2. Tu je velika zasluga i trenera Stevensa, koji je doktorirao trenerski posao u odnosu na Lua.
    Lua nazvati trenerom je sramota za tu profesiju. Sto se tice LeBrona sam je kriv za ovo, u ekipu dovodi svoje drugare i neke matorce. Sta da uradi ekipa koja u svojim redovima ima Kalderona, Zizica, Osmana, Tristana na centru, J.R. Smita koji uzima sut za tri poena iz kornera pod uglom gde ne vidi obruc.. Trejdovi nista bitno nisu promenili. Generalno, Klivlend lose izgleda tokom cele sezone tako da ovo nije iznenadjenje.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: NBA Liga

Fantastičan napad su imali, ali manjkalo im je odbrane, iako su 89/90 imali i Bola u reketu Zanimljivo je da u te dve sezone nisu završili više od 4. mesta u Pacific diviziji.

Kandidati za ovogodišnje individualne nagrade:

Most Valuable Player:

Rookie of the Year:

6th Man:

Most Improved Player:

Defensive Player of the Year:

Coach of the Year:

Dončića bi na draftu mogli da "propuste" i Finiks i Sakramento. Naime, kako ESPN prenosi, u Finiksu razmatraju čak i opciju trade-a prvog pika za razvijenog igrača, a ciljaju Taunsa ili Lenarda, koji su nezadovoljni u Minesoti odnosno San Antoniju. Tu se pominje i Dejvis, ali nije u prvom planu.
    Sa druge strane, Sakramento navodno ne želi da draftuje Dončića jer su u potrazi za igračem koji igra krilnog centra/centra, dok na Dončićevoj poziciji su već prošle godine draftovali Foksa.

Jos jedna i smradovi iz GS ispadaju...

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Što smradovi?
    Momci igraju fino, a to što Hjuston ima priliku za finale je zapravo super, jer bih radije gledao Boston-Hjuston nego Klivlend-G.S.
    To postaje dosadno.

Za mene licno najodvratnija ekipa u ligi, ne mogu da ih smislim nikako. Bilo ko da osvoji samo ne oni, licno bih voleo Hjuston ili Clevelend to su 2 tima za koja navijam, mada i da Boston uzme ( jako male sanse ), uopste mi nece biti krivo, bas lepo igraju.

Edit: Ne igra Pol sl. mec izgleda, bez njega se definitivno ide u game 7.

Ovaj GSW ima više sreće nego pameti, sada su zvanično potvrdili da Paul propušta utakmicu 6...
    Prošle godine Zaza "slučajno" naskoči na nogu Kawaiju, sad se Paul povredi, pre 2 godine bili pred eliminacijom od Oklahome (3-1)... Svaki put se promigolje.

Default Odg: NBA Liga

Klivlend-Boston ide u 7. odlucujucu tekmu. Sta reci za LeBrona, 46 poena/11 skokova/9 asistencija. Neverovatno je koliko sudije nemaju isti kriterijum sudjenja. Sta se sve svira Hardenu i Durentu, po 3-4 puta “iznude” faul na sutu za tri po utakmici, igrac prodje pored njih sudije sviraju faul dok LeBrona sabijaju na svakom polaganju i gotovo nikad ne dobije faul...
    Boston nije izgubio nijedan mec kod kuce u play-offu ali ako LeBron bude imao podrsku bar jednog igraca (sinoc je to bio Hill) mogu do finala.

Ovo sto on radi sa ovom ekipom i ovim "trenerom" ja potpisujem niko na svetu ne bi mogao. Covek je jednostavno kralj.

13. The Following User Says Thank You to Xavi Maestro For This Useful Post:

21s do kraja napada, Kari trci kontru i sutira sa 8 metara air ball, pa kako da ih ne mrzi covek kad ovako odvratno i siledzijski igraju.

Professional Коста's Avatar

Quote Originally Posted by Xavi Maestro View Post
    21s do kraja napada, Kari trci kontru i sutira sa 8 metara air ball, pa kako da ih ne mrzi covek kad ovako odvratno i siledzijski igraju.
    Ako je samo stil igre sto ti smeta, najmanji problem. Mislim da vise nema dileme da li je Durant trebao ili nije trebao da pobegne od Westbruka, jedino ljudima smeta sto je dosao u GSW. Isti primer ti je Filadelfija, sve sto valja su pokupili preko drafta, i verovatno ce na leto da dovedu superstara, pa sam siguran da nece toliki hejt da dobiju.

16. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Pa da, ali Philadelphia nije imala 73-9, pa na to dovela još jednog super stara. Imaju rezultat, ali kako čovek da ih voli, kad imaju 2 buzdovana kojima treba zabraniti da igraju košarku (Zaza i Green).

Professional Коста's Avatar

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Pa da, ali Philadelphia nije imala 73-9, pa na to dovela još jednog super stara. Imaju rezultat, ali kako čovek da ih voli, kad imaju 2 buzdovana kojima treba zabraniti da igraju košarku (Zaza i Green).
    Pa niko nije kriv Filadelfiji sto nisu napravili takav skor. Cak je Filadelfija pokupila bolje pikove na papiru. Ako gledas sa realne strane, a ne sa strane rezultata, smesno je sta radi Filadelfija. Uzimaju najbolje pikove poslednjih nekoliko godina, laziraju povrede igraca, tankuju... sve to da bi pokusali da naredne sezone napadnu ozbiljno PO, naravno uz nekog superstara.

19. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Slažem se u potpunosti, to je kad pravila nažalost ne ograničavaju takve situacije, ja samo kažem da ni ovo što je GSW uradio nije normalno, da na najbolji skor u istoriji NBA dodaju još jednog super-stara.

21. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Odradice ih GS u Hjustonu. Mnogo trpe u napadu zbog losih procenata KD-a, i u odbrani zbog nedostatka Iguodale.

Ali bilo je uzivanje sinoc gledati Kleja i Karija kako vode ekipu kao u onoj sampionskoj 2014-15 sezoni.

23. The Following User Says Thank You to Prince For This Useful Post:

Pokusao sam sinoc da gledam utakmicu, al nema teorije. Na svakih 2, 3 minuta pauza. Onda idu reklame, pa retardirani ameri. Ona njihova s*anja tokom pauze su suvise bolna za organizam normalnog coveka. Sta rade oni idioti, neverovatno.

25. The Following 11 Users Say Thank You to Petko15 For This Useful Post:

Odavno je to show za familije koje dodju na utakmicu cisto radi razonode, uz svu pompu koja prati NBA, zna se da se originalna, izvorna kosarka igra u Evropi.

Meni je vrhunac bio prosle godine kad su Seltiksi gubili od Klivlenda 20-30 razlike u Bostonu, kamera prikazuje publiku a oni djuskaju i smeju se kao da su prsten osvojili.

27. The Following 3 Users Say Thank You to Prince For This Useful Post: