Page 345 of 357 FirstFirst ... 245295335343344345346347355 ... LastLast
Results 6,881 to 6,900 of 7121

Thread: NBA Liga

Default Re: NBA Liga

Malo o Vestbruku :
    Vestbruk je bio na standardnom "ja sam čovek-tim" nivou (dao je 46 poena, uz šut iz igre 18/43 - a 43 šuta nije malo, jelte).
    Što se Klivlend-Indijana tiče, moram još jednom da "pohvalim" sve u Klivlendu koji se ne zovu LeBron James, jer su još jednom pokazali koja su "sila". Tolike milione dobijaju, nisu u stanju dvocifreni da budu... Jedino James sinoć 22 poena, ostali iz startne petorke niko ni 10...

2. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Default Odg: NBA Liga

Nista draze od ispadanja ovih kauboja iz Oklahome, Melo i Pol kombinovano 5/23. Stat padder-a boli tukson, jeste da ih je naguzila Juta ali on je svojih 40+ poena ubacio.
    Sledece sezone bi mogao da juri rekord po broju uzetih suteva po utakmici, ako se potrudi verujem da moze doci do brojke od 50-60. <3

Inace, ne znam jesam li jedini koji ne pije tu pricu o velikomuceniku Lebronu. Sam se igrao GM-a, sam je i sklepao ovu ekipu oko sebe (kao i svaku od kako se vratio u Klivlend) pa sad nek uziva u plodovima svog rada.

Licno bih, po prikazanoj igri, vise voleo da gledam seriju Toronto - Indiana, nego Klivlend.

4. The Following 4 Users Say Thank You to Prince For This Useful Post:

Nisi jedini, svesni smo mi da je on vecinom sam birao igrace, tako da jbg, nema sad kukanja. Na startu sezone je ovo bio solidan tim koji bi se mozda vremenom uklopio i sad igrao kad je najbitnije.

6. The Following 2 Users Say Thank You to Xavi Maestro For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Odg: NBA Liga

Quote Originally Posted by Prince View Post
    Nista draze od ispadanja ovih kauboja iz Oklahome, Melo i Pol kombinovano 5/23. Stat padder-a boli tukson, jeste da ih je naguzila Juta ali on je svojih 40+ poena ubacio.
    Sledece sezone bi mogao da juri rekord po broju uzetih suteva po utakmici, ako se potrudi verujem da moze doci do brojke od 50-60. <3

Inace, ne znam jesam li jedini koji ne pije tu pricu o velikomuceniku Lebronu. Sam se igrao GM-a, sam je i sklepao ovu ekipu oko sebe (kao i svaku od kako se vratio u Klivlend) pa sad nek uziva u plodovima svog rada.

Licno bih, po prikazanoj igri, vise voleo da gledam seriju Toronto - Indiana, nego Klivlend.
    Nećeš ti da gledaš već Sara

8. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

10. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Na svim sajtovima za kosarku sto pratim CBS, Yahoo , espn nigde ili skoro nigde ne spominju da je to Srbin vec covek rodjen izvan Amerike....

12. The Following User Says Thank You to kune For This Useful Post:

Doktor. Lepo je videti i Lava da konačno igra na svom nivou. Takođe, i Korver pruža dobre partije.

14. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Cim mu se saigraci pridruze dosta je lakse, znaci sa Bostonom za veliko finale najverovatnije, kako je krenulo za Kivlend sad je odlicno. Da je Boston kompletan mslm da bi bili veliki favoriti, ovako tesko. Jos samo da neko izbaci smrdljivi GS tamo i milina.

16. The Following User Says Thank You to Xavi Maestro For This Useful Post:

18. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Brutalno dobro odigrana serija Klivlenda, što govori i rezulat, metla. Koliko god Toronto imao neku vrstu kompleksa niže vrednosti kad dođe play off, i mečevi sa Cavsima, (kao što je do nedavno bio slučaj i sa Clippersima na zapadu), toliko su i Cavsi dobro odigrali. LeBron standardno dobar, lepo što su ga ispratili i Love i Korver najviše, čak ni Hill nije bio loš, a i JR, TT i kompanija nisu bili toliko loši da upropaste sve. Još me raduje što se i Lue konačno opsetio da malo odmori ekipu, tj uključio je svih 12 igrača sa klupe u rotaciju na utakmici 4. Sad imaju dovoljno vremena da se odmore i spreme za finale Istoka. Tamo verovatno Boston, ako Philly ne izvede neko čudo. Ako budu odigrali seriju kao protiv Toronta, mislim da imaju dobru šansu za još jedno finale.

20. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Biće zanimljiva finala konferencija.Najverovatnije će biti Klivlend-Boston i G. Stejt-Hjuston.

Top Player Džoni™'s Avatar

Spot za sjajnu ''timsku'' igru Kavsa.

23. The Following 2 Users Say Thank You to Džoni™ For This Useful Post:

Toronto u regularnom delu i u PO veze sa vezom nemaju.

Potpuna katastrofa Klivlenda u prvoj utakmici, ne smem ni da zamislim šta bi bilo da Bostonu igra Kyrie ili Hayward. Deluje kao da su podcenili protivnika i mislili da će se ovi predati bez borbe. Mora to mnogo bolje u nastavku ako hoće do finala.

26. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Sasvim očekivano, kao i da Klivlend ne uzme više od dve utakmice.

28. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

2018 NBA Draft Lottery Results And Full First Round Draft Order

**** Team Lottery ****
    1 Phoenix Suns
    2 Sacramento Kings
    3 Atlanta Hawks
    4 Memphis Grizzlies
    5 Dallas Mavericks
    6 Orlando Magic
    7 Chicago Bulls
    8 Cleveland Cavaliers (via Nets)
    9 New York Knicks
    10 Philadelphia 76ers (via Lakers)
    11 Charlotte Hornets
    12 Los Angeles Clippers (via Pistons)
    13 Los Angeles Clippers
    14 Denver Nuggets
    Rest of First Round
    15 Washington Wizards
    16 Phoenix Suns (via Heat)
    17 Milwaukee Bucks
    18 San Antonio Spurs
    19 Atlanta Hawks (via Wolves)
    20 Minnesota Wolves (via Thunder)
    21 Utah Jazz
    22 Chicago Bulls (via Pelicans)
    23 Indiana Pacers
    24 Portland Trail Blazers
    25 Los Angeles Lakers (via Cavs)
    26 Philadelphia 76ers
    27 Boston Celtics
    28 Golden State Warriors
    29 Brooklyn Nets (via Raptors)
    30 Atlanta Hawks (via Rockets)

Kokoškov i Dončić? Moguće je.

Kakav debilizam, pa imao je ekipu i sve rasterao.
    Uostalom, da se igra zasniva na timu, kakav da je, a ne na tome da se njemu da lopta pa šta bude, možda bi i imali šta da traže protiv Bostona.

Slažem se, imao je solidnu ekipu na početku sezone, ali je igrajući se GMa rasterao tu ekipu. Ali to ne može da bude izgovor da niko od preostalih igrača ne pruža nikakvu podršku. Neki od njih se ponašaju kao da samo čekaju da LeBron uđe u element i sam ih izvadi iz sr*nja. I tako tokom celog plejofa. Sa druge strane, Boston fantastično igra za sada ovu seriju. Igraju timski, 6-7 igrača je čak bilo dvocifreno u utakmici br. 2. Tu je velika zasluga i trenera Stevensa, koji je doktorirao trenerski posao u odnosu na Lua.

I ne igraju u punom sastavu.
    A Džejms ih je ugušio, zato je voljni momenat nikakav, oni se mlate a on puni statistiku.