Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 37

Thread: [S2] CELTIC - LeSHiNa85

Modulator Toja's Avatar

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Default Re: [S2] CELTIC - LeSHiNa85

6. kolo

(LapceSRB) Gremio 2 - 2 Celtic FC (LeSHiNa85)

strelci : Ze Roberto , H. Barcos - Brown, Pukki
    asistencije : Elano - Commons
    : bez - Mouyokolo
    : bez- bez

Nova sezona, stari pocetak. Opet 2:2, u mecu koji smo morali da dobijemo, bar po prikazanom. Los pocetak je ucinio svoje. Crveni Barkos je svojim trcanjem stavio na muku robusne stopere Celtika te je ucestvovao kod oba gola iz karambola u 5m. Nakon toga uspostavio sam ravnotezu a zatim preuzeo inicijativu, dosta dobrih sansi za mene ali em sto nismo imali srece sa preckom i stativom, em sto je cudesni Dida sve branio. Statistika i ocene igraca sve govore. Dida igrac utakmice.
    LapceSRB je tek pred kraj uspeo da uspostavi ravnotezu na terenu, imao mozda jos jednu sansu iz karambola u 5m ali ostalo je 2:2.
    Evidentno je da ce Celtic dosta zavisiti od realizacije napadaca jer nigde drugde ne skripi. Samaras je tu kljucni igrac, ovaj mec nije igrao jer je bio ljubicast.
    GG LapceSRB, srecno u nastavku.

Do sada moji : Mouyokolo
    Do sada moji : bez

Steam ID:
    pilojac85

4. kolo

(shokanito) Crystal Palace 0 - 5 Celtic FC (LeSHiNa85)

strelci : bez - Samaras 2x, Boerrigter 2x, Rogic
    asistenti : bez - Anthony Stokes 3x, Samaras
    : bez - bez

U pocetku je bila dosta tvrda utakmica, dok nismo opipali puls jedan drugom jer se nismo do sad sastajali. Posle drugog gola igra Shokanita se raspala tako da sam imao podosta prilika. Neverovatno je da su golovi padali iz manje pogodnih situacija a neke izgledne sam promasivao. Drugu utakmicu za redom promasujem prazan gol sa 5m kad lopta ide po zemlji i polako. Ono sto raduje jeste da je svaka lopta koja je isla u gol zavrsila u mrezi, ali neke promasaje ne mogu da shvatim. Samaras je igrao iako je bio ljubicast. Ubuduce necu previse paznje pridavati tom raspolozenju, covek dade 2 gola i 1 asistenciju napravi.
    Inace Shokanito je skroz fer igrac, nikakvih zamerki nemam. Zelim mu puno srece u nastavku.

Do sada moji : Mouyokolo

Steam ID:
    pilojac85

2. kolo

(operativac) Hellas Verona 1 - 1 Celtic FC (LeSHiNa85)

strelci : Cacia - Rogic
    asistenti : Iturbe - bez
    : bez - Ambrose

Jos jedna tvrda utakmica u pocetku. Operativac mi je bio totalna nepoznanica, a i ja njemu verovatno. Strpljiva igra sa obe strane, bez mnogo gresaka. Prvo poluvreme dosta izjednaceno. U drugom sam imao nekoliko sansi da posle odbitaka u 16m dodjem do vodjstva ali ti sutevi su neshvatljivo isli preko ili pored gola. Bilo sansi ali opet neiskoriscene, uprkos raspolozenom Samarasu koji nije nista nije pokazao ovaj put. Nece nas u gostima pa to ti je. GG Opera, srecno u nastavku.

Do sada moji : Mouyokolo, Ambrose

Steam ID:
    pilojac85

7. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 3 - 0 Southampton (zelic)

strelci : Samaras, Pukki, Rogic - bez
    asistenti : Boerrigter, Rogic, Anthony Stokes - bez

Dosta nervozan pocetak obojice, poprilicno konfuzna igra prvih 10 minuta. Tako to biva kad se sretnu dve robusne ostrvske ekipe . Nakon pocetnog odmeravanja snaga usledila je blaga inicijativa Seltika. Prvi gol pao nakon nekoliko poluprilika. Drugi gol je stigao kao olaksanje i mirno smo priveli kraju mec. Fer i korektna utakmica. GG Zelic, srecno u nastavku.

Steam ID:
    pilojac85

5. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 2 - 1 Real Betis (spuzi)

strelci : Pukki 2x - B. Rodriguez
    asistenti : Samaras, Boerrigter - L. Reyes

Jako tezak mec dve slicne ekipe i dva igraca sa slicnom fudbalskom filozofijom. Do sada su moji stoperi bez problema dobijali vazdusne duele, ali danas je dosao raspolozeni i visoki Molina koji nam je uz crvenog Reyesa zadavao najvise problema. Mec je poceo strpljivom igrom obojice, bez zurbe. Nekoliko prilika za Seltik posle prekida a onda je Pukki preuzeo stvar u svoje noge i postigao gol za vodjstvo. Uprkos tome nastavila se rovovska bitka sa blagom inicijativom Seltika koja je urodila plodom tek u 65. minutu kada je Pukki jos jednom zatresao mrezu danas odlicnog Sare. Nakon drugog gola dolazi do pada u igri Skota. Spanci polako preuzimaju inicijativu i postizu zasluzen gol u 84. minutu nakon uigrane kombinacije posle slobodnog udarca. Ipak uspeo sam da zadrzim vodjstvo i zasluzeno osvojim 3 boda.
    Veza dobra, ali dosta spora igra, kao da smo igrali na brzini -2. Najvaznije je da nije bilo seckanja. GG Spuzi, nastavi sa takvom igrom , sigurno ce ti doneti rezultate.

7. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

1. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 4 - 0 Atletico Mineiro (zoranzokasavic)

strelci : Samaras, Rogic 2x, Pukki - bez
    asistenti : Mulgrew, Samras 2x - bez
    : bez - Leonardo Silva, Carlos Cesar

Ponovo taj Zoranzokasavic i njegova neugodna bunker formacija. Cim sam to video znao sam da moram strpljivo da igram, da ne srljam i da ne gubim brzo lopte. Sve do 26. minuta bunker je izdrzavao pritisak a onda jedan cudan gol Samarasa. Aut sa leve strane u visini 16m. Mulgrew (slicica za long trow) uzima loptu i baca je ka target man-u Samarasu koji se nalazi na petercu u visini golmana. Trzaj glavom i lopta je uz veliku pomoc golmana presla gol liniju. Tad sam krenuo rasterecenije i posle je sve islo lakse. Drugi gol je bio jedan rezonski lob. Golman je krenuo da istrcava i nista drugo mi nije preostajalo, nije bio bag. Nakon 3:0 i protivnik je promenio formaciju, krenuo otvorenije, ali kasno je bilo.
    Veza u pocetku dobra, a kasnije je pomalo seckalo s vremena na vreme.
    GG Zoranzokasavic, srecno u nastavku

Steam ID:
    pilojac85

3. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 9 - 0 Malaga (perica)

strelci : Samaras 2x, Rogic 3x, Moyuokolo, Boerrigter, Pukki, Ledley- bez
    asistenti : Boerrigter 2x, Commons, Samaras, Ledley - bez
    : bez - Sergio Sanchez

Konacno odigrasmo ovaj mec Perica i ja. Dugo sam ga cekao, ponavljali mec nekoliko puta. Zatim je sredio komp i sad mu PES radi savrseno, veza odlicna. Ono sto ne valja je to sto Perica igra na tastaturu (to sam saznao tek posle meca) i to je njegov najveci hendikep. Jako lose igra odbranu. Nisam imao nameru da posle 5. gola idem dalje ali prostor se jednostavno sam otvarao. Smanjio sam tempo u drugom poluvremenu. U napadu je sasvim solidan, sigurni pasevi, ali je opet hendikepiran bez analoga tako da nije bio cesto u prilici da sutira. Fali mu i iskustva u online igranju. Plasim se da ce ostali takmicari biti jos suroviji prema njemu.
    Zelim mu srecu u nastavku i da uzme neki dzojstik sa analogom. Ova prva sezona nek mu bude za sticanje iskustva i uvezbavanje. I mene su tovarili prve sezone (verovatno ce neko i ove da mi zabije 5 komada), sve je to normalno .

Steam ID:
    pilojac85

10. kolo

(CuleNBGD) Sampdoria 1 - 0 Celtic FC (LeSHiNa85)

strelci : Renan - bez
    asistenti : Pedro Obiang - bez

Prvi poraz Seltika ove sezone, i to u najvecem ispitu do sad, protiv Sampdorije, starog znanca Culeta kome fantasticno ide i koji zasluzeno drzi prvu poziciju. Nevozan pocetak obojice, dosta gresaka, narocito u zadnjoj liniji Seltika. Zatim dva izlaska Samarasa i Pukkija 1na1 sa trecim golmanom Italijana i promasaji. Redjale su se sanse kao na traci, promasivale nebranjene mreze na obe strane a onda Sampdorija dolazi u vodjstvo posle kornera i nesporazuma u petercu Skota. Renan sam prima loptu i salje je u gornji levi ugao mreze Forstera. Nakon toga jos otvorenija igra Seltika, stativa i jos par sansi ali nista. Italijani su nastavili da prete uglavnom iz kontri, mogli su da osiguraju vodjstvo ali se uslo u neizvesnu zavrsnicu. Jos nekoliko poluprilika na obe strane ali ostalo je 1:0. Nijanse su odlucile ovaj mec, mozda i smirenija igra Culeta nakon vodjstva, zasluzena pobeda, ali ne bi bilo nezasulezno i da je remi bio. U svakom slucaju cestitke Culetu, srecno u nastavku .

11. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

14. kolo

(specialone55) AS Saint-Etienne 5 - 6 Celtic FC (LeSHiNa85)

strelci : Tabanou 3x, Brandao 2x, - Amido Balde 4x, Atajic, Samras
    asistenti : Hamouma 2x, Tabanou, - Pukki, Boerrigter 3x, Amido Balde
    : Corgnet - bez

Kad se sad nisam slogirao necu nikad. Katastrofalan mec, pun nekih gluposti, pun bagova, glupih kretanja i igraca i golmana, a sve prouzrikovano lagom. Malim ali dovoljnim da se igraci nenormalno ponasaju i da njihove reakcije kasne za Pi pola. Golmani reaguju posle pola sekunde, moj uteruje lopte u gol. Stoper mi odjednom staje sa loptom i pusta napadaca protivnika da da gol. Napadac protivnika pogadja stativu, lopta mu se vraca u noge kao posle duplog pasa itd. Poveo specialone55 2:0, ja stigao, okrenuo na 4:5. Poslednji minut meca protivnik sutira lopta pogadja jednu stativu, zatim ponovo njemu u noge, pogadja drugu, opet njemu u noge i gol za 5:5. Poslednji napad za mene krecem sa centra i dajem jos jedan glup gol na mecu kao slag na tortu. Uzas, ne ponovilo se. Specialone55 zelim ti srecu u nastavku.

Steam ID:
    pilojac85

13. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 5 - 1 Botafogo (PesManijak95)

strelci : Boerrigter 2x, Pukki 2x, Ambrose - Marcelo Mattos
    asistenti : Commons, Boerrigter 2x, Mulgrow - Lodeiro

Kao prvo zeleo bih da napomenem da mi je veza SAVRSENA kad god igram sa PesManijakom, kao ofline da igram. Milina igrati fudbal.
    Duel dva igraca kojima danas bas i nije dan, tako da smo odigrali mec da vidimo ko je grdji od nas dvojice . Dosta napet pocetak, bez mnogo prilika. Cinilo se da ce mec biti jako tvrd, a onda opet karambol u 5m Seltika nakon kornera i gol za Botafogo. Mirisalo je sve na jos jedan los mec Seltika, ali nije tako mislio danas izuzetno motivisani i rasplozeni Boerrigter (2 gola, 2 asistencije). Svojim trcanjem je pravio dar mar po levom krilu i bio neresiva enigma za odbranu Botafogoa. Brz preokret i kasnije otaljavanje posla. Vocku cestitke na fer plej igri. Zelim mu srecu u nastavku i da nema vise ovakvih dana .

14. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

11. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 7 - 1 Villareal (Riki_NP)

strelci : Auto gol, Boerrigter, Pukki, Samaras 4x - Cani
    asistenti : Rogic, Boerrigter 2x, Samaras - bez

Uh, pribojavao sam se ovog meca jer sam nekoliko puta ranije igrao sa Rikijem i uvek je bilo tesno. I krenulo je tako. Riki igra sa jednim napadacem i ceka kontre pa sam se odlucio za strpljivu igru, gradio napade sto sigurnije. Raspolozenje igraca mi je bilo nikad bolje. Oba napadaca crvena, krila takodje, odbrana narandzasta, ma nikad bolje nije bilo. Prvi gol je bio vrlo srecan. Autogol pri vracanju lopte golmanu koji se pogubio. Od tog trenutka je Riki izgubio koncentraciju pa su se moji napadi redjali, 2:0 za mene. Posle jedne greske pozadi Viljareal smanjuje na 2:1 i unosi novu napetost u ovaj mec. Tako se otislo na poluvreme. U nastavku potpuna dominacija Seltika koji izgleda igra daleko bolje na Seltik Parku pred svojim navijacima nego u gostima. Pet meceva smo odigrali kuci i svih pet dobili uz gol razliku 30:3.
    Riki srecno u nastavku i svaka cast na fer pleju, postovanje. Imaces priliku da mi vratis ovo u drugom delu sezone kad budemo igrali na Madrigalu

Steam ID:
    pilojac85

9. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 2 - 3 Sunderland (ltlueda)

strelci : Pukki 2x - Borini 2x, S. Fletcher
    asistenti : Rogic - Giaccherini, S.flecther

I evo prvog poraza na Seltik Parku. Gledali smo dva potpuno razlicita izdanja Seltika danas. U prvom poluvremenu potpuna dominacija Sunderlanda koji je drzao loptu na sredini terena i kaznjavao greske odbrane Seltika, koristio svoje sanse. U drugom poluvremenu Skoti su se trgli, imali dosta sansi, stigli do 2:2 a onda jos jedno katastrofalno postavljanje Forstera i dolazimo do 2:3. Borini je danas pravio velike probleme odbrani Seltika. Mi nazalost nismo iskoristili svoje sanse pa je prvo poluvreme bilo prevaga u korist Engleze. Cestitke ltluedi i srecno nastavku.

Steam ID:
    pilojac85

8. kolo

(NemanjaBRE) Girondins de Bordeaux 1 - 4 Celtic FC (LeSHiNa85)

strelci : Diabate - Samaras, Twardzik, Pukki 2x
    asistenti : Maurice Belay - Commons, Izaguirre
    : Sane - bez

Nakon poraza kuci od Sunderlenda ova pobeda mi je bas dobro dosla. Ono sto mi se ne dopada jeste realizacija. Ponovo smo promasili prazan gol, po ko zna koji put. To ne sme da nam se desava. Odbranom sa zadovoljan, par propusta ali uglavnom su dobro odradili posao. U mec smo usli poprilicno nervozno, ali kako je vreme odmicalo bili smo sve sigurniji. Pukki je bio raspolozen danas. Cestitke Nemanji na fer pleju i srecno u nastavku.

Steam ID:
    pilojac85

17. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 8 - 0 Montpellier HSC (chelikmanutd)

strelci : James Forest, Atajic 2x, Pukki 2x, Beorrigter, Samaras, Anthony Stokes - bez
    asistenti : Boerrigter, Pukki 2x, Brown, Atajic, Samaras, James Forest - bez

Posluzilo nas je raspolozenje ovaj mec, dosta crvenih i narandzastih igraca, nasuprot Monpeljeu koji nije imao toliko srece. Chelikmanutd u napadu igra sasvim dobro, lepo gradi akcije (fali taj zavrsni pas), pas igrom pokusava da stigne do gola ali u odbrani mora dosta toga da popravi, narocito kod pracenja igraca, prebacivanja selektora itd. S obzirom da mu je prva sezona on se dosta dobro drzi na tabeli. Nek ovo iskoristi za prikupljanje iskustva pa sledece da krene ka vrhu tabele. Fer i korektan igrac.
    GG Chelikmanutd

Steam ID:
    pilojac85

19.kolo

(mitta) Shakhtar Donetsk 1 - 6 Celtic FC (LeSHiNa85)

strelci : Douglas Costa - James Forest 2x, Anthony Stokes 4x,
    asistenti : bez - Anthony Stokes 2x, James Forest, Samaras 2x, Lusting

Duel verovatno najjace ekipe u ligi, Shahtjora, i malog ali hrabrog Seltika. Obe ekipe dosta dobro raspolozene za igru i goleada se i mogla ocekivati. Lose je krenulo po Skote, nakon greske u odbrani primili smo jedan lak gol na samom pocetku. Ali nismo dozvolili da panika zavlada u nasim redovima, pribrali smo se, znali da ima jos puno da se igra i uspeli da dodjemo do preokreta. Mitta je odlucio da igra visoko postavljenu odbranu ocekujuci da ce me njegovi defanzivci sabiti na moju polovinu ali smo sjajno koristili kontre i prostor iza odbrane i preko krila. MIttava je imao svoje sanse, poprilican broj, nije ih iskoristio. GG i srecno dalje.

Steam ID:
    pilojac85

21. kolo

(skorkovic) SC Internacional 1 - 2 Celtic FC (LeSHiNa85)

strelci : Leandro Damiao - Boerrigter, Samaras
    asistenti : bez - bez

Uh kakav mec, najtezi koji sam do sad odigrao. Uopste mi nije jasno kako skorkovic nema bolji skor na tabeli. Prvo poluvreme dosta izjednacen mec, mozda cak Internacional bio bolji, igrao na krilima svojih navijaca. Sveden je Seltik bio na samo jednu sansu, jako tvrda igra. Drugo poluvreme nesto zivlja igra u redovima Skota i uz dosta srece stizemo do pobede. Cestitam Skorkovicu, sjajan mec, svaka mu cast na igranju odbrane, nek tako nastavi. GG

Steam ID:
    pilojac85

20. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 5 - 1 Sao Paulo (nebojsapetkovic)

strelci : Balde 3x, Brown, Stokes - Paulo Miranda
    asistenti : Brown, Forrest, Balde, Lusting - Luis Fabiano

Odmah na pocetku da kazem da je ovaj rezultat potpuno nerealan. Nije Nebojsa zasluzio 5 golova u svojoj mrezi. Igrao je odlicno, imao svoje sansne ali ih nije iskoristio i to je njegov najveci problem. Nedostaje mu ta smirenost pri realizaciji i ako to bude popravio siguran sam da ce konkurisati za vrh tabele uskoro. Realan rezultat bi bio mozda 3:1, 2:1. GG Nebojsapetkovic, srecno u nastavku

Steam ID:
    pilojac85

15. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 7 - 1 Athletic Club (Eldinho)

strelci : Commons, Balde 5x, Rogic - Muniain
    asistenti : Izaguirre, Lusting 2x, Rogic - Itarraspe

Od samog pocetka igranja lige sam govorio da domaci teren i navijaci imaju veliki uticaj na igrace. To se i ovog puta potvrdilo. Postigao sam vrlo brzo dva srecna gola i od tad su kola baskijaca krenula nizbrdo dok su se igraci Seltika osokolili i poceli da trce ko ludi. Uz to nas je i raspolozenje posluzilo jos jednom, bekovi crveni, drzali su bokove duz cele aut linije.
    Sa Eldinhom sam odigrao gomilu utakmica do sad, i uvek je bilo tesno (osim prosle sezone u ligi kad me je lagano dobio sa Veronom 4:0 a moglo je biti mnogo vise), ali ovog puta je bio vidno indisponiran losim pocetkom. Atletiko bas ne odgovara njegovom stilu igre, fali mu Toni dosta, ali sta je tu je, nek izvuce najvise iz Bilbaa i promocija ce biti zagarantovana. GG brate, srecno u nastavku.

Steam ID:
    pilojac85

18. kolo

(LeSHiNa85) Celtic FC 5 - 2 Bologna (Sedam)

strelci : Samaras 3x, Brown, Commons - Diamanti, Gimenez
    asistenti : Balde, Forrest, Atajic - Diamanti

Jos jedan meca za kidanje zivaca, ali tako je skoro uvek kad se igra sa starim znalcem Sedam. Vrlo ozbiljna ekipa Bolonje, iskusna, isprsila se pred Seltikom na Seltik parku. Utakmica prepuna tempa, borba za svaku loptu. Nakon par prilika na pocetku za Skote , Italijani su postigli vrlo lep pogodak. Diamanti je video istrcalog Forstera i smestio loptu u gornji desni ugao. I dalje se igralo napeto. Seltik stize do izjednacenja a zatim Italijani nakon kornera stizu do novog vodjstva. Skoti polako gube mirnocu ali srecom usledio je preokret, vodjstvo 3:2 a zatim sjajna sansa za Bolonju da izjednaci i uvede mec u neizvesnu zavrsnicu. Prazan gol su promasili a zatim jos jedna greska u odbrani kada je kursor slucajno prebacen na protivnickog golmana a Samaras to kaznio za 4:2. Ove dve poslednje situacije su ujedno bile i kljucni momenti meca koji su prelomili utakmicu.
    Ovom teskom utakmicom zaokruzili smo paklenu nedelju koja nam krece sutra (kakva recenica ) i to vrlo uspesno. Osetili smo kako je to biti na prvom mestu na tabeli, a da li cemo tu ostati ne zavisi od nas.
    GG Sedam, srecno u nastavku .

Page 1 of 2 12 LastLast