Results 1 to 2 of 2

Thread: Rodjen da bude sampion!

Thumbs up Rodjen da bude sampion!

Srbija ponovo gubi talentovane momke,Pantelic potpisao za Hull City

Nemanja Pantelic momak koji ima svega 17 godina danas je postao novi clan Engleskog Premijerligasa Hull City.Masovni odlazak talentovanih fudbalera iz Srbije se nastavio i po svemu sudeci ne nazire mu se kraj.Ovaj momak prosao je sve mladje selekcije vicesampiona Srbije C.zvezde ali kada je trebalo da postane prvotimac ljudi iz kluba su mu ponudili ugovor i odmah na pozajmicu bez sanse da se nametne,s obrazlozenjem da su pretrpani u napadu.On to nije prihvatio,i kako i sam kaze u suzama napustio Marakanu i svoju voljenu Zvezdu.Jednostavno mora da shvati da je profesionalac i da je zivot takav pun udaraca,znaci opstaju najhrabriji.Pomirio se Nemanja s tim da ga Zvezda ne zeli i posle angazovanja menadzera od strane njegovih roditelja on je potpisao svoj prvi profesionalni ugovor u najacoj ligi Sveta.
    Videcemo koliko ce ovaj transfer da se obije od glavu crveno belima jer poznato je da mladi fudbaleri cim napuste Ljutice Bogdana zablistaju punim sjajem,videcemo hoce li tako biti i u ovom slucaju.InaceNemanja Pantelic je prosao takodje i omladinske selekcije nase zemlje,od pionirske do omladinske mozda jednog dana zaigra i za A selekciju svoje zemlje.U Hall City su vise nego zadovoljni sto su uspeli da dovedu talentovanog napadaca bez ikakvog obestecenja,ali ugovor je potpisan na svega godinu dana pa u slucaju da se dokaze dobice sansu za produzetak saradnje.Vidimo da je menadzer Hull postao dosta oprezniji u dovodjenju mladih igraca jel je nekoliko puta upravo sa najavljenim talentima promasaivao.Tezak put je pred nasim napadacem,ali ekipa naseg sajta mu zeli puno srece i golova!

"Srce kuca za Zvezdu,ali trudicu se da dam sve od sebe za novi klub"

"Zelim pre svega da se zahvalim svom menadzeru i ljudima iz kluba na ukazanoj sansi.Dosao sam u veliki klub,koji istina u zadnje vreme ne belezi dobre rezultate a li navijaci i najaca liga na svetu bili su nesto sto u ludilu ne bih odbio.U zadnje vreme sam dosta doga lepog cuo o novom klubu,sadasnjim saigracima treneru i navijacima i jako sam zadovoljan tim.Lepo sam primljen u klub i dobio sam i vise nego sto sam ocekivao,sve ovo posvecujem svojim roditeljima koji su dosta ulagali u mene i sada i njima i meni pocinje da se vraca uz Boziju pomoc.Kao sto ste vec i sami culi ugovor sam potpisao na godinu dana,sto znaci da nema prava na greske tojest moram se truditi da ih bude sto manje.Pokusacu da ponasanjem i radom na treninzima izborim pristojnu minutazu.Kao sto je trener rekao mlad sam i na meni je da radim,radim i samo radim.Kao sto ste i sami rekli dete sam Zvezde ali to je jako bolna tema za mene tako da zaobisao bih je,svako ko me zna svestan je toga da moje srce kuca za nju.Hvala vam na izdvojenom vremenu,iskren da budem nisam ocekivao ovoliku medisku paznju ipak sam za sve ovde i dalje anonimus."

Top Player boske's Avatar

Default Re: Rodjen da bude sampion!

Dobar uvod pratim.....