Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 165

Thread: Pitanje za UO

Hybrid View

Super Star Macan's Avatar

Default Pitanje za UO

Marco Rossi koji je jos ranije zavrsio karijeru ali ga i dalje ima u pesu je igrao za moj mng tim prvo i jedino kolo i dao je cak gol. Neko ga je iz UO izbacio sa psml sajta (nije bitno ko) 2 dana pred pocetak sezone a ja nisam ni bio obavesten. Obratio sam se prvo Mihajlu a on mi je rekao da se obratim Makiboru, te sam odlucio da postavim par pitanja UO:
    1. Da li mogu da nastavim sa njim dok ne nestane iz PES-a?
    2. Ako ne mogu da li se vazi njegov gol protiv Hadisa?

2. The Following User Says Thank You to Macan For This Useful Post:

PS4 PSML United Hadis Zekic's Avatar
    PSN ID:
    HADIS-85-NP

Default Odg: Pitanje za UO

Trazim sva tri boda sa te utakmice ...

Default Re: Pitanje za UO

Ja uvek mogu da ga vratim u tvoj tim, to nije problem...ja sam ti ga i izbacio iz ekipe (naravno pre toga sam pitao na forumu Soufa i Toju) jer sam sredjivao ekipe i video da on nema cenu sa TM-a...

On je karijeru zavrsio pre dva i po meseca, i jedini problem je sto ili nisi video da na psml-u nema cenu ili nisi znao da ne moze da igra vise nakon sto zavrsi karijeru ako ga ima u PES-u...

5. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by Macan View Post
    Marco Rossi koji je jos ranije zavrsio karijeru ali ga i dalje ima u pesu je igrao za moj mng tim prvo i jedino kolo i dao je cak gol. Neko ga je iz UO izbacio sa psml sajta (nije bitno ko) 2 dana pred pocetak sezone a ja nisam ni bio obavesten. Obratio sam se prvo Mihajlu a on mi je rekao da se obratim Makiboru, te sam odlucio da postavim par pitanja UO:
    1. Da li mogu da nastavim sa njim dok ne nestane iz PES-a?
    2. Ako ne mogu da li se vazi njegov gol protiv Hadisa?
    Ne mozes igrati sa njim, niti si smeo protiv Hadisa da igras sa njim. U pravilima jasno to pise. I ne mora neko da te obavesti, morao si sam to pratiti.
    Njega ces svakako morati izbaciti iz tima, a za mec sa Hadisom, bices obavesten sta ce biti.

7. The Following User Says Thank You to Toja For This Useful Post:

Za sve važe ista pravila. Ako igrač završi karijeru u toku sezone, sa njim je moguće igrati do kraja te sezone. Nakon toga igrač se briše iz ekipe. Rossi je završio karijeru pre početka ove sezone, tako da sa njim više ne igraš. Nisam pričao sa ostalima, ali meč sa Hadisom ne može da ostane ovakav. Što se mene tiče, ili igrate ponovo, ili 3-0 za njega.

9. The Following User Says Thank You to Soufiane Touzani For This Useful Post:

tatko na online operativac's Avatar

Ne zelim da otvaram novu temu, ali smatram da je nepravedno da mi se pise sluzbeni poraz ili nereseno protiv axxa, coveka nema nedeljama, ja sam odigrao sve svoje meceve sa ljudima koji su aktivni u ligi.
    Zamolio bih pravu da mi upise tri boda protiv axxa, posto covek vec ne igra.

11. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:

Quote Originally Posted by operativac View Post
    Ne zelim da otvaram novu temu, ali smatram da je nepravedno da mi se pise sluzbeni poraz ili nereseno protiv axxa, coveka nema nedeljama, ja sam odigrao sve svoje meceve sa ljudima koji su aktivni u ligi.
    Zamolio bih pravu da mi upise tri boda protiv axxa, posto covek vec ne igra.
    i dalje nisam dobio odgovor

13. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:

PSN ID:
    HADIS-85-NP

Miha ako kazes da te nisam smarao najmanje 15 puta za nasu utakmicu, svaki dan od kako je otvoreno kolo po 5 puta te zvao da odigramo neka ostane 0-0 tebi na cast nije problem ...

Souf Legenda ...

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Miha ne pise sluzbene rezultate vec Soufiane. Tako da moju cast nemoj da spominjes, jer si ti poslednja osoba koja treba da pise o casti. Trebas da znas o cemu pises a to je ono sto tebe zeza, ono sto ti nemas. Tako da tvoje zalopojke o pravicnosti i postenju, ostavi za pijacu kad krenes u nabavku, mene zaobidjes.

PSN ID:
    HADIS-85-NP

Znaci ja sam kriv sto nismo odigrali???

Nisam mislio da te uvredim jer sam bio siguran da ces da kazes ono sto si i meni rekao...

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

To sto sam ja rekao, napisao sam na glavnom chatu da vide svi pa i soufiane kome je ta poruka i prosledjena i na PM. Ako meni ne verujes pitaj Soufa Legendu. On je taj koji je odlucio kojim rezultatom da se zavrsi nas mec, jer ga nismo odigrali. Koliko sam ja kriv, kriv si i ti. A vredjaju me tvoje standardne price, koje mi posaljes na PM, pa ovde ulepsas malo verziju koju pustis da procitaju ostali. Ovde si nasao da mi pises o casti, mani me toga. Poznajem te odavno, tvoje metode, tako da meni ovo nije nista novo. Na sve sam ovo navikao od tebe. Jedina razlika je ta sto vise neces videti da cutim i da se povucem na kraju. Od sad branim sebe i svoje delo, jer sam dosta pustao da me drugi gaze i jebavaju ovde. Mogu i ja da gledam samo svoje dupe kao i ostali. Ali sa druge strane ja nisam takav, ima par ljudi sa kojima ovde covek moze pricati, ljudi koji nisu zlobni i pokvareni. Sa njima cu uvek da popricam, da se dogovaram, sa drugima nemam nameru.

Za sluzbene rezultate obratis se Soufianeu, a mene kao sto sam ti malopre napomenuo zaobidjes.

PSN ID:
    HADIS-85-NP

Nema veze samo da te podsetim ako si zaboravio da sam te zvao najmanje po 5 puta po danu da odigramo nas mec od kako je otvoreno kolo, i da si rekao da te ne smaram da ako ne odigramo da cu dobiti 3-0 zbog toga, i pored toga sam te trazio i cekao kad god smo se dogovorili, ti si mene zvao jednom ujutru kad nisam bio tu al sam se odma kasnije javio i opet uvece cekao...
    Ako se ne secas sve je ok...

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Secam se svega ja, ne moras da me podsecas. Probacu ja tebe da podsetim da prosli vikend tebe nije bilo, ja odigrao tada 6-7 meceva. U toku ove nedelje te takodje nije bilo. Jednom ti je bese nestala struja oko 22:30 (vece kad smo se dogovorili da cu doci oko 22-23) a sutradan kada smo se dogovorili da igramo izmedju 10-11 ti si isao u grad da overavas knjizicu detetu. A tad sto kazes, odmah si se javio, bilo je posle 3-4 sata. Sve ja znam, isto kao sto si rekao da ti je ostao samo protiv mene mec a ono imao si protiv javicusea i mihaela, verovatno si i tu racunao na sluzbene pobede, kao i protiv mene, pa si mogao da se ulogujes i posle da kazes ja sam tu a nema veze sto se nisi javljao. A to da si me zvao 5 puta na dan da igramo, sledeci put mozes i deset puta da me zoves, ali ako sam na poslu ja ne mogu da igram, bez obzira koliko puta u toku dana me pozoves. Dakle, ima tu materijala i za jednu i za drugu stranu.

PSN ID:
    HADIS-85-NP

OK Sve je u redu...

Sa njim je provereno, i on igra dalje.

22. The Following User Says Thank You to Soufiane Touzani For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Soufiane Touzani View Post
    Sa njim je provereno, i on igra dalje.
    a ako ne bude igrao, da li ce biti prepravljen rezultat?

Top Player zuke's Avatar

Trenutno sam u minusu 60k,interesuje me jel mogu da stavim neke igrace na transfer listu i prodam?Receno mi je da ne mogu da otpustim pa me interesuje jel mogu da prodam?

@ edit "3.3.2 Kupljeni igrac moze napustiti klub posle jedne cele sezone provedene u klubu " ili ipak ne mogu..

mislim da bi bilo dobro da uvedemo da se mecevi lige igraju sa mativacijom na normal, manje bi bagova bilo sa izbacivanjem lopte sa odbrambenima

26. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:

Quote Originally Posted by operativac View Post
    mislim da bi bilo dobro da uvedemo da se mecevi lige igraju sa mativacijom na normal, manje bi bagova bilo sa izbacivanjem lopte sa odbrambenima
    Zavisi,onda bi svi skresali tim na 16 igrača....

Modulator Toja's Avatar

Tacno je da bude mnogo manje bagova, odbrana pametnije reaguje. Ali opet ne bih to dirao, jer ipak mora da postoji kakva-takva prednost igraca koji igra kod kuce, a to je upravo motivacija. Domacin ima dosta bolju motivaciju, i u toku meca kad domac povede, gostujuci igraci su bukvalno dotuceni, ne postoje velike sanse za preokret, itd, odma sve polazi za rukom domacinu... sto je donekle i realno u stvarnom fudbalu.

Page 1 of 9 123 ... LastLast