Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 121 to 140 of 165

Thread: Pitanje za UO

Super Star foneTag's Avatar

Default Re: Odg: Pitanje za UO

Fone, odigrao si utakcimu sa javicuse iako nisi morao jer bi je dobio sluzbeno i na tome ti svaka cast, ali sada budi fer plej igrac do kraja. Odigrao si, izgubio si posteno (odnosno nije te javicuse za****, niti je bio nefer ili nesto tog tipa vec te nije htelo i izgubio si) trebao si da cestitas i da ides dalje a ne da nakon pucanja veze opletes svima sve po redu i da neces da nastavis da igras... Igras ligu godinama vec i ako se tebi tako nesto oprosti i prodje nekaznjeno kako ti posle nekom mladjem i novom clanu da objasnis da ne sme da izlazi iz meca i da mora da bude fer i korektan, jer ce uvek moci da kaze: "...pa i fone je izasao i psovao sve redom pa i dalje igra bez ikakve kazne..."

Maki je ovo napisao...

Da se razumemo ja sam psovao igricu i konami, nikada javicusa i nikoga na catu!

Ja znam da nisam ok kada izgubim pogotovu ako me busi igrica i iznervira ali sta je tu je.. Ja bi voleo da se to promeni i nadam se da hoce

A da si ti meni ziv i zdrav samo sam ja kaznjavan za sve ovde..

I poenta svega je, sto se nikada ne kaznjavaju clanovi UO za greske, samo clanovi koje oni ne gotive..

2. The Following 2 Users Say Thank You to foneTag For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: Pitanje za UO

Ne pitam se, ali moram da kazem da je Pilojac decko veoma korektan i predobar. Prosle sezone smo imali jednu licitaciju, 2 minuta nakon postavljanja teme on je vec licitirao 500k vise. http://www.pes-serbia.com/threads/32...citacija-Murru
    Mogao je da poprica sa mnom, da cuje moje planove, hocu li zaista tog igraca ili ne. Nije znao kako se radi. Izgleda da nisam ni stigao kasnije da mu kazem da nije morao odmah da nudi vise, jer opet to ponavlja. Preracunao se, verovatno zbog dozvoljenog minusa. Neki stari clan juce kupi igraca i bude 2.5 miliona u minusu, pa tek onda otpusta nekog itd. E to su rupe, a ono je neznanje, nikako podvala, on je relativno nov.

Ako ste zavrsili sa dramom oko toliko bitnog Itandjea, super. Ko se bunio bunio se, raspravite na UO ako imate sta, konsolidujte se malo. Svakako podrzavam sve sto je rekao Maki, ali resice valjda gde treba, na UO. Souf je takodje objasnio/odgovorio na sve. Mozda je mogla ostati tema. To raspravite na UO. Veoma me raduje sto se na ovom forumu i sajtu svaka sitnica ispravlja, velike pohvale Makiju, i za ceo UO sto neretko odgovori bilo kom igracu na pitanje ili predlog.

Evo jedne gramaticke greske.

Kazna za crvene karton u ligi:
    Kazna za crvene karton u kupu:

4. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Trudio sam se da se drzim po strani i da se ne mesam previse u raspravu. Povucen visegodisnjim iskustvom vodjenjem ove lige, u sto manje rasprava udjes to je bolje po tebe. Naravno nisam neko ko moze dugo da cuti pa sam cesto ulazio u rasprave i konflikte sa drugima
    Sto se sadasnjeg problema tice, sa nekim stvarima se slazem, sa nekima ne. Mogu da pisem ovde danima ali to je odavno izgubilo smisao ovde. Mogu da se osvrnem samo na neke stvari za koje licno mislim da nisu na mestu.

Krenucu redom:
    - Smanjenje poreza. Ako sam clan UO jel to znaci da ja ne smem da radim transfere sa drugim klubovima? Ako sam ja platio igraca i on postao moje vlasnistvo, zasto ja onda ne mogu da odlucim sta cu da uradim sa tim? Mislim da ako sam platio imam puno pravo da sa njim radim sta hocu. Ako sam ja spreman da izgubim na igracu 15 miliona koje kroz smanjenje poreza ja ne mogu da vratim za nekoliko sezona (uzimam primer Eto-a), ko ste vi da mi kazete da ja to mogu ili ne mogu? Da li je to vas igrac? Nije. Da li ste vi dali pare za njega? Niste. Dakle sa moje tacke gledista stvar je poprilicno jasna, a u narodu ima izreka ˝Plati pa se klati˝. Stvar je tu vrlo prosta i nema potrebe da se nesto mnogo mudruje. Ta stvar se preuvelicava u poslednje vreme i moje licno misljenje je da se to namerno radi u nedostatku timova sa kojima bi taj neko odradio takav dil. Ono sto mogu da kazem da smo na UO raspravljali da se sa dve sezone podigne na tri sezone i sto se mene tice, glasacu da za taj predlog da se pomeri sa dve na tri sezone. Da li ce to da spreci da se ti trejdovi rade? Naravno da nece i naravno da ne treba da se spreci. Hajmo da sprecimo sve transfere, da ih vise nema. Da li ce tada biti dobro? Naravno da nece. Zavrsicu sa ovom recenicom, kada je trejd u pitanju. Ako sam platio igraca, na menei je posle da sa tim igracem radim sta hocu. I da se poveca na 5 sezona da ne moze igrac da se vrati u tim, opet cu rado prodati Marku, Shopeu, Makiboru, Uroshu 1, Uroshu 2, Spaletu ili nekom drugom igraca i cekati 5 sezona jer znam da me ispaliti nece. Isto tako i oni znaju da ja pogaziti necu svoju rec i ispaliti ih. Uhvatili ste se ove stvari kao pijan plota i to je sad trn u oku.

- Kaznjavanje Foneta. Da si najvise kaznjavan jesi. Mozda i najvise para si dao na te kazne. Ali nisi jedini koji je placao, placali su i druge kazne ali ne u tolikoj meri kao ti. A to da niko iz UO nije platio kaznu, mogu ja da ti kazem da nisi u pravu, jer sam ja prvi platio kaznu koju niko do tad nije platio a ni od tad se nije pisala takva kazna. Ali ja sam morao da platim jer jelte ja sam kao glavni i ja moram da platim da se pokaze ostalim clanovima lige da nismo nedodirljivi. Sto se izlazenja iz meca tice, dok ne vidim SS koji to potvrdjuje ne mogu ni suditi a da je sumnjivo jeste, pogotovo sto posle peca, igra ne kreshuje u toj meri kao ranije. I to posle primljenog gola. Sto se tice odigranog meca, posle predvidjenog roka, kapa dole sto si pristao da igras mec i sto si zeleo da ostvaris pobedu na terenu.

- Licitacija. O ovome cu se izjasniti na UO koji ce zasedati ovih dana (do kraja prelaznog roka)

- Otpustanje igraca i ponistavanje transfera. Da po pravilima nije, da slazem se sa Soufovom odlukom da ponisti taj transfer jer je doslo usled greske. Pravilo je tu jasno, pogresno je ipak protumaceno od strane Pilojca. Kasnije je otpustio Itjandea i koliko toliko smirio strasti. I o ovome cemo pisati na UO i izaci sa saopstenjem za javnost.

- Sto se promene sastava UO tice, njega ce biti ali niko iz sadasnjeg sastava nece biti izbacen, vec ce se sadasnjem UO dodati 2 nova clana. O ovome smo pricali na UO ali nismo doneli konacnu odluku. Svi clanovi UO imace svoje jasne zadatke koje ce obavljati u toku sezone. Da li ce to biti jedan dan u nedelji, pred pocetak prelaznog roka ili svakodnevno, to ce biti na samom clanu da odluci. Ko ne zeli da radi, zahvalicemo mu se i to je to. Moram da pohvalim momke sto su izdvojili 9 sati svog zivota na igricu i proveru svega i cestitam im na tome. Neko na to gleda kao da je to trebalo ranije da se odradi, ali svejedno posao je zavrsen i svaka cast na tome.

Eto toliko od mene, sad raspalite i po meni

Kao clan UO i predsedavajuci (valjda i dalje predsedavam UO) pisem sledece:

Postovani menadzeri,

UO PSML ovih dana ce zasedati i raspravljati o gorucim pitanjima. Zvanicno saopstenje bice objavljeno na sajtu PSML i na forumu Pes-Serbia. Do tad molim Vas za strpljenje. Sve najbolje i sportski pozdrav!

6. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Ja sam se prosle sezone zeznuo i cekao da pocne rok da bih dao ponudu a ono ispade da treba ranije i nisam mogao da ucestvujem na licitaciji...ali zato sad znam ... prekjuce pitam Mihajla da li mogu da ponudim za igraca 12 milki (a imam 10.7 milki) posto imam igrace od 2.5 i 5 milki koje mogu da otpustim po potrebi posto ne znam da li ce biti licitacije i sl... i on mi lepo kaze da ne moze, da moram u trenutku kad nudim da imam pare sto znaci da moram da rizikujem i da otpustim nekog ne znajuci da li cu ovog kupiti... i ja tako i uradim, otpustim igraca od 5 zbog moguce licitacije i posle uzmem ovog od 12 bez licitacije... e sad... ovo sve pricam zbog toga sto ako neko uradi drugacije iz neznanja ili drugog razloga i to mu se istolerise i oprosti iz bilo kojeg razloga od strane onih koji se pitaju, to je - POTPUNO OK... pa da li vidite da svaka sfera u nasim zivotima tj. gde god da radite nesto ili nesto zavrsavate postoji neko ko zavrsava pre vas jer je prijatelj, rodjak, ili vise simpatican ... ja sam cekao na mnogo mesta ali sam zato i na mnogim prolazio preko reda... kao sto nikad nije isto ako ti je sef samo sef ili ako ti je prijatelj... pravila i nisu pravila ako se ne rastegnu nekad ili zaobidju, tako ceo svet funkcionise... oni koji se bune jednostavno trenutno za tu stvar ne znaju nikog ili sl. ali uredno na drugom mestu koriste takve privilegije a to i ime ima... s druge strane ne kazem da ne treba da se covek pobuni ako je direktno ugrozen ili se nesto radi na njegovu stetu jer se svakako treba zauzeti za svoje interese...
    ... ono sto potpuno ne razumem je buniti se i pritiskati sve okolo za nesto za sta nemas nikakav interes... po sistemu "da komsiji crkne krava" ciji se, izgleda najsvetliji primer, morao pokazati... Ok je potpuno sto je covek primetio da je nesto bilo neregularno i prijavio, na taj deo price nemam zamerku... ali ono maltretiranje u vezi pilojca na cetu i na forumu i insistiranje onoliko da se kazne svi redom i da se mora doslovce pratiti slovo zakona, a pritom je i sam zaobilazio to isto slovo vise puta (po recima drugih starijih clanova), a pritom bez ikakvog interesa, je van svake pameti ali i nazalost svetli primer i dokaz da "da komsiji crkne krava" nije tek tako receno... odmah sam se setio one anegdote gde covek pozajmi lopatu od komsije i dok je radio je slomije, i kaze komsiji da ce da mu kupi novu a ovaj mu kaze - ne, kupi ti sebi novu pa daj meni da je slomijem... ... i bez obzira sto su posle padali smajliji i kao lepo smo se zezali, verovatno zbog mira na forumu, potpuno je degutantna bila cela rasprava kao demonstracija karaktera u krizi... a prisustvovao sam samo delu rasprave... trebalo bi se ponekad setiti i onih drugih poslovica tipa "Ne radi drugom ono sto ne zelis da rade tebi" ili treba stati na cas i razmisliti, ne samo sta kaze slovo zakona, vec sta je najbolje za zajednicu tj. sta ce najbolje uticati na pojedinca da bude bolji clan te zajednice...nekad je to strogo pridrzavanje pravila ali nekad i nije...
    ... a evo i smajlija cisto ako neko pomisli da sam ozbiljan

8. The Following 3 Users Say Thank You to Yoda For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Bilo je par dana bez *****a pa reko da prekinemo post.

Kolo 26
    FK Novi Pazar - FK Bulbulderac

FK Novi Pazar je zapoceo mec sa pogresnim timom i samim time mec bi morao da bude registrovan sluzbenim rezultatom u moju korist. Prilazem i SS sa tog meca kao dokaz mojim tvrdnjama.

Posle toga odigrali smo jos jedan mec ali taj mec ne mogu da okarakterisem kao takmicarski, jer se nigde nismo pozvali da igramo nov mec. A i ja vise nisam bio u psihofizickom stanju da odigram isti. Takodje glavni igraci u napadu i odbrani su mi bili indisponirani, plavi i ljubicasti sto je dodatno uticalo na moje raspolozenje a samim tim i na krajnji rezultat tog da nazovem ˝prijateljskog meca˝.
    Zahtevam da se ovaj slucaj razmotri po hitnom postupku i da se konacno stane na put ovakvim radnjama u manager ligi. Mislio sam da je ovo ozbiljna liga i da se ove stvari ne desavaju. Super raspolozenje mojih igraca u prvom mecu, mislio sam da cu uspeti da pobedim, jednostavno je sve islo na moju stranu.

Ja cu se izuzeti iz ovog problema i nadam se sto skorijem resenju problema.

Srdacno Vas,

Mihajlodc
    FK Bulbulderac

10. The Following 2 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Super Moderator Hadis Zekic's Avatar

Default Odg: Pitanje za UO

Ucitao sam pogresan tim jer sam zurio da uspavam dete, a ti nisi hteo da igras ponovo reko si da hoces sluzbenu pobedu i da uo razmotri, i ja sam rekao ok.
    Onda si se javio i rekao da igramo,verovatno si vec tada imao taj plan u glavi da ovo izvedes ako izgubis, ako pobedis nikom nista a sam znas da mi ne igramo Frendlie tako da nemoj da ****s , da nisi hteo da igras isto ovo bi ja napisao samo malo na drugaciji nacin ,mislio sam da si ispao fer, mislio si da mozes posteno do bodova ali si se zeznuo , ako su ti vazni bodovi eto ti ih to sam ti reko na pm, mene bi bilo sramota da vodim ligu i da ovako nesto uradim, ali dobro da je neko drugi u pitanju ovog nebi bilo . Mogao si samo da kazes GG nema veze sto si izgubio mogao si i da pobedis lako..

Sto se mene tice mozes i pilojca da ubacis u uo lakse bi ti bilo kad se nesto glasa .

EVO I OD MENE SS:

12. The Following User Says Thank You to Hadis Zekic For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Samo da dodam, toliko o postenju da se vidi kada je napisao gg posle pola sata. Kada je procitao moj post pa je krenuo da smislja plan kako da se vadi iz problema. Nadam se da UO uzeti sve cinjenice u razmatranje i da ce konacno stati na put torturi pojedinaca koju mi posteni trpimo godinama unazad. Pravila su jasna, nema tu sta dalje da se pise. Protivnik ako igra sa igracem koji nije smeo da igra gubi mec. U ovom slucaju protivnik je ucitao ceo tim pogresan i poceo mec. kasnija desavanja dovela su samo do jos veceg emotivnog rastrojstva i problema. Kada sam se sabrao i video sta se sve desilo prosto sam morao da napisem sve ovo i da zatrazim pravdu.

Potsecam da se ranijim ˝zalaganjem˝ protivnika moj tim kaznio za nesto zasta nijedan drugi tim nije i to papreno sa citavih 1.000.000 eura, zahtevam da se ova nepravda ispravi i da se pokaze isto zalaganje za pravdu u ovom slucaju. A o uvredama i navodnim ˝ispitivanjem˝ moje casti protivnik nije stao vec proziva kompletan UO i ligu. Tome moramo stati na put. Zahtevam tri boda za FK Bulbulderac i zahtevam kaznu za protivnika.

14. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

bio sam da uspavam dete zbog toga tek tada, zurio sam, svi koji igraju samnom znaju da ja svako vece to radim, tvoj post sam video posle kad je pilojac napisao na chatu inace ga nebi ni video...

pa ja sam ti lepo napisao ima ss gde sam reko ako su ti bitni bodovi ok, i sto si se javljao onda da odigramo mec? hteo si da budes fer razumem ali kad si izgubio slomilo se fer u tebi rodilo se nesto neznam vise ni sta.

Ja i ti ne igramo frendlije vec dugo tako da sve sto si smislio je lepo, mozete i da me kaznite i da uzmes tri boda sto se mene tice nema problema.

Nije mi bitna titula a imam i novca za kazne, ali neko ko vodi ligu da se sluzi ovako podmuklim stvarima je sramota...

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Trazim pravdu za FK Bulbulderac. On nastavlja i dalje sa vredjanjem. Ovo je nedopustivo.

17. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Default Odg: Re: Pitanje za UO

I nisam poceo mec vec sam ti pisao pre pocetka meca

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

On i dalje nastavlja sa lazima. Na sledecem SS se vidi da je mec zapoceo i da je bio u toku 4 minuta. Kako moze da bude 4 minuta meca a da mec ne bude zapocet.

I nisam poceo mec vec sam ti pisao pre pocetka meca
    Podebljao sam najvazniji deo u recenici.

STOP LAZIMA!

20. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

UO će doneti odluku, po hitnom postupku

22. The Following 2 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Mislio sam da se *****avas i da ces da das tri autogola, i zbog toga sam ti pisao u pesu sa smescima .. PA NISAM LUD DA POCNEM MEC SA OVIM TIMOM VIDO SAM ODMA U FORMACIJI DA JE U PITANJU GRESKA, mec je sam poceo, odma sam ti bacio loptu da das tri autogola...

Sto se tice mene zbog ovoga mozete da me kaznite uzmete tri boda isterate me iz manager lige sve sto kaze miha nemogu vise da se zamaram oko ove gluposti...

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Meni odavno kada si ti u pitanju nista nije smesno i sa tobom samo ozbiljno komuniciram jer za drugo i nisi. Zasto ja da dajem autogolove, da mozes da slikas da se zbog mene prekida mec i napises kako sam ja namerno izasao pa da trazis bodove. Od tebe me to ne bi iznenadilo.
    Da li sam ja pisao sa smescima? Nisam. Poprilicno ozbiljan bio i jasan pre svega kada sam napisao da ce UO da resi, i da trazim sluzbenu pobedu. Nijedan smesak nigde nije napisan. Dakle ne vidim kako si mogao da budes pogresno obaveten.

Greska je tvoja sto si ucitao pogresan tim, ti trebas da resavas svoje probleme, ne ja. Za 4 godine koliko igram ligaske utakmice nije mi se desilo da ucitam pogresan tim. Ligu shvatam poprilicno ozbiljno, morao bi i ti!

25. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

To je zbog toga sto igras samo jednu ligu,ovu tvoju, dok ja igram 6 liga...

Zbog cega si se onda javio da igramo kad sam ti lepo napisao da je ok i da mi ne trebaju bodovi samo mi to obijasni? Ja i ti ne igramo frendlie kako mozes da pises da ne mozes da nazoves mec takmicarskim vise prijateljskim?

Znam da si hteo da budes fer igrac ali si se slomio tek kad sam te pobedio... Sta bi bilo da si Pobedio?

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Pre nego sto odem da spavam.

Cela situacija je namerno napravljena (sa moje strane) ovako da vam pokazem da ovo treba biti *****ancija. Da ste primetili rezultat meca sam prihvatio ja (ne neko drugi) i da sam bio ozbiljan u celoj ovoj prici ne bih ni prihvatio mec. Ja sa Hadisom ne komuniciram jer je prevarant, licemeran i dvolican i to generalno svi znaju koji su imali prilike da posluju sa njim. Ja sam pogresio jednom kad sam se pomirio sa njim ali opet kroz par dana pokazuje covek pravo lice kada mu vise ne trebas. Dok mu trebas za nesto super ste. Nazivao me i rasistom, lopovom i ko zna cime sve, valjda souf radi beckup foruma pa ima negde zapisano.

Sto se tice same situacije, uzeo sam sve prave SS-ove koji su morali da budu dovoljni da se mec registruje sluzbenim rezultatom u moju korist. Naravno ne bi bio jer se odmah krece sa visokomoralnim izjavama, poziva se na logiku i moral a zanemaruju pravila koja su napisana i koja nisu napisana. Nema ni veze, bodovi mi nisu potrebni, za njih se ne prodajem sto za druge ne mogu da garantujem jer posle mog prvog posta se krenulo sa lobiranjem po chatu da se kojim slucajem ne oduzmu isti. Ipak je titula u pitanju.

Nadam se da sam malo razbio monotoniju koja je zavladala prethodnih dana.

Laku noc i sve najbolje Mihajlo!

28. The Following 4 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

LOL Oduzimas vreme ljudima. Veliki brat, lazni zadatak. Zanimljivo bar. Mogao je i Hadis da reaguje ishitreno i docekao bi ga na zicer. OK, dobra fora da se preispita misljenje celog UO i ostalih igraca. Ne verujem da je stvar o tituli, nego je najlogicnije da se odigra novi mec, a i jeste igrali. Dobro, ovde je kljucan dokaz da se setio pre pocetka meca i normalno je uciniti ustupak. Mihajlo je to i uradio. Neki bi ponovili mec cak i da se setio na poluvremenu, neki i posle kraja meca. To su ljudi. Jaka stvar i ako osvoji titulu, to bi znacilo da je imao najvise srece ove sezone (ima je, sigurno se i Miha u to uverio bas u ovom mecu), a sledece sezone vec mozda bude u drugom delu tabele.

E sad, nekome je neki deo fer pleja normalan, nekome nije, neko ako hoce sve po pravilima ima pravo da se zalaze za to. Kao Nadal onomad za pecanje iako mu je Nole vec smecovao, kada je lopta isla u publiku.

Ali ovde nema jasnog pravila da je kaznjivo ako se seti da ima drugog igraca dok namestaju formaciju, interno se dogovore igraci da odigraju novi mec, jasno je da je posle malo iznerviran onaj koji izgubi u ponovljenom mecu, bez obzira da li mu igraci bili ljubicasti ili ne. Mora se to progutati, preci preko toga.
    Meni je u jednom mecu Hadis stavio normal vreme (a ne long) i bilo mi je na kraju premalo, ali izgleda da sam morao da mu kazem pre meca da podesi kako treba.
    Nije to bitno. Pohvala za Hadisa za ovaj slucaj gore, sto je izdrzao. Mnogi ne bi, siguran sam.

31. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Jbt zaboravio sam da je Darko u ligi

Vazno je da si Hadisa pohvalio a mene nisi. Toliko o nasem drugarstvu. Sledeci put cu da napisem komentar posle naseg meca pa ces da se ljutis

A iz tvoje price i price drugih ljudi mogu samo da zakljucim da si i ti imao problema protiv hadisa, tako da se u celoj prici zna ko je problematican. Pravilo nije jasno, tacnije ne postoji za ovakvu situaciju, sa druge strane logicno je sta moze i sta bi trebalo da se uradi. Da sam hteo bodove, ne bih ni odigrao drugi mec, pa bih sa ovom pricom isterao do kraja jer se gore pomenuti Hadis sluzi upravo time kada je njemu nesto potrebno. Samoprozvani borac za ljudska prava, je kao i u stvarnom zivotu kada su u pitanu takve osobe, neko ko pokusava da iskoristi svaku priliku za dobrobit svog kluba a kada on i njegov klub nisu u prici onda naravno moze da se bori za ˝prava drugih˝ jer je to ˝pravicno˝.

To sto sam bas Hadisa izabrao za ovu pricu jeste sto sam znao da ce se odigra ovako do kraja. Sve sto je trebao da uradi i on i drugi jeste da pogleda da je mec potvrdjen na samom sajtu. Da li bih upisao strelece i karton koji sam zaradio na tom mecu da sam hteo ovo da izguram do kraja. Da li stvarno mislis da bi mi tek tako prepustio tri boda? Ne budi naivan, borio bi se taj do strazbura za ta tri boda u ovoj nasoj zavrzlami.

Trebali bi sindikat da napravite sto pre. Ja dok nisam bio na vlasti sam pokusao jedan da organizujem ali Opera to sasekao u korenu :(

33. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Okacio si strelce i ostalo posle 2 sata kad si video da od toga sto trazis nema nista... Nemoj da glumis nesto, lepo sam ti napisao da mi bodovi nisu bitni i da je sve ok, tako da dzabe pokusavas da od mene napravis ne fer igraca u ocima ostalih managera, a i da napravis sve mi je jedno ja znam sta i kako radim, to sto sam odradio par transfera u moju korist, pa zar svi nismo, i sto sam te napadao vecinom zbog rupa u pravilniku ne znaci da ja nisam fer igrac i da ti mislim neko zlo...
    I ako sam te par puta uvredio svaki put sam ti se izvinuo, tako da batali da ``s e r e s``...

Dobar je pokusaj bio nema sta, mogao si da uzmes tri boda verovatno da me nisi opet zvao da igramo, tu si pogresio ...

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast