Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 106

Thread: Nemogućnost odigravanja mečeva

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Default Re: Nemogućnost odigravanja mečeva

Utakmica el_dorado-gustavo_fring u D2 ligi ne moze da se odigra zbog neverovatnog laga. Nije poenta na silu da igramo i pisemo rezultate koji nisu realni, pa ako moze da se odlozi utakmica dok se neko cudo ne desi. (pritom i on i ja mozemo sa drugima da igramo bez ikakvog laga...)

Modulator Toja's Avatar

Ako ne moze danas, odigrajte sutra, i nema problema. Nije prvi put da se do desava.

Professional nebojsapetkovic's Avatar
    Steam ID:
    nebojsapetkovic

Samo da ponovim da cu veceras pokusati da ujurim zaostala dva meča druge nedelje, i da nisam tu do 25. kada ću privesti kraju mečeve ove treće nedelje.
    AZ Alkmaar

Super Star javicuse's Avatar

Ja sam tu svaki dan tokom dana od 11h do 17h, pa se javite ako ste raspolozeni za igru.

Default Odg: Nemogućnost odigravanja mečeva

Pozz drugari..Toja sry al nisam u mogucnosti da nastavim ligu iz privatnih razloga.Jos jednom sry,da sam znao ne bi se prijavljivao.

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Nemoj da se plasis nisam ni ja nesto specijalno dobar. Evo obecavam ti da te necu pobediti sa vise od 3 razlike.

Na žalost zbog velikih obaveza neću biti u mogućnosti igrati ove zaostale mečeve u D1 do nedelje 03.11. pa bih zamolio sve protivnike i organizatore da imaju razumevanja.
    Pozdrav svima.

Steam ID:
    gustavo_fring

Nisam u mogućnosti da svojim kvalitetom igre zadovoljim potrebe D2 lige, pa bih zamolio čelne ljude da ubace nekog umesto mene u D2 koji može da opravda očekivanja te lige. Mene ili da prebaci u D3 ili potpuno da me izbaci iz takmičenja.

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by gustavo_fring View Post
    Nisam u mogućnosti da svojim kvalitetom igre zadovoljim potrebe D2 lige, pa bih zamolio čelne ljude da ubace nekog umesto mene u D2 koji može da opravda očekivanja te lige. Mene ili da prebaci u D3 ili potpuno da me izbaci iz takmičenja.
    1. U drugoj polusezonu pravilnikom nema prebacivanja i ubacivanja rezervi i ostalo
    2. Kvalitet igraca uopste nije bitan, niti bilo koja divizija ima neka ocekivanja i potrebe. Bitna je igra, fer plej, redovnost i zabava, sto mislim da u d2 svi ispunjavaju to. Sto se igre tice, mora neko biti prvi, nego poslednji, neko na sredini tabele, i stvarno mislim da nije ok da onaj koji ne bude na prvoj polovini tabele na taj nacin govori ili odustaje. Takvih igraca ce uvek biti 9, i sta sad treba svih 9 iz druge polovine tabele da govore kako ne zadovoljavaju potrebe lige? Da prepolovim ligu da u njoj ostane samo 7-8 najboljih?

Na vama je da odlucite hocete igrati ili ne, ali odustajanje na pola nikako nije fer plej.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Mislim da Gustavu jeste mesto tu (sto i tabela i rezultati jasno pokazuju), a cak bi mozda i u d1 imao slican broj bodova i gol razliku. Igramo se. Ne ocajavaj, mozda je protivniku bio dan, tj. njegovim igracima.
    Evo i ja sam bio bas razocaran (na servere pre svega) sto je u mecu protiv inace sjajnog Crow-a pocelo da koci na pocetku drugog pol. Prvo pol. sam se drzao, rez. 0:0, isti broj suteva, 75% tacnost mojih dodavanja naspram 55% njegovih. Drugo (naknadno) je proslo brzo, primio sam dva glupa gola, skoro da nisam imao sut. Mozda sledeci put ja nekako dam takve golove. A cak i u porazu ucis, iskustvo je tebi kao i svima ovde najpotrebnije. Ko je za visu ligu preci ce, ko je za nizu ima da ispadne. A ti cak i da izgubis sve meceve do kraja (sto je nemoguce), ostajes.

samo da kazem da necu biti tu od petka do pon.

Drugari, nisam tu od veceras pa do nedelje. Danas cu biti online do nekih 6 popodne i mocicu da igram meceve, tako da ako neko naidje neka se javi

Jučer sam tek stigao s puta pa vas obavještavam da nisam u mogućnosti odigrat sva kola za ovu nedjelju, u prilog tome idu i problemi s konekcijom, koje ću probat ovih dana da riješim.

ERROR

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by Lemi89 View Post
    Jučer sam tek stigao s puta pa vas obavještavam da nisam u mogućnosti odigrat sva kola za ovu nedjelju, u prilog tome idu i problemi s konekcijom, koje ću probat ovih dana da riješim.

ERROR
    Ligaske meceve nije problem pomeriti, ali kup mora biti odigran do nedelje.

Professional nebojsapetkovic's Avatar
    Steam ID:
    nebojsapetkovic

Ja cu biti kuci u narednom periodu, bicu na chatu, neka me neko potrazi ili PM da odigramo utakmice...

Quote Originally Posted by Lemi89 View Post

ERROR
    to ti nije problem sa konekcijom nego sa patch-om koji si instalirao. Verovatno pes edit. Moras staviti u selectoru na online. To sam i ja imao problem prosle godine dok nisam prebacio na online mod.

MKD V.I.P Димитар's Avatar

Reinstalirajo PC i nisam tu mozda 2-3 dana NAJVISE. Molim neko da mi prati u pm link od chat!

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Exclamation Re: Nemogućnost odigravanja mečeva

Ovi koji nisu tu mogli bi da obaveste sve nas ovde u ovoj temi (ako im je tesko na PM), da ne bi mi smarali Toju skoro svaki dan na chatu, vidim da i njemu tesko pada i jos cemo da ispadnemo mi krivi koji pitamo, mi zelimo sluzbene? Nije stvar u sluzbenom, dobice bukvalno svi ucesnici lige 3 boda ako se neki dugo ne pojave, ali nestrpljivi smo, hocemo da igramo, a ne 3 boda.

Ax Moon ulazi na forum, ali je poslednju tekmu odigrao 20.10.
    Vaske84 je odigrao poslednju 23.10, a nema ga ni na forumu od 29.10. Valjda igra i Manager ligu.
    Primetio sam odsutnost ove dvojice u ligi D2, a mozda ima po dvoje i u drugim ligama.

E pa hvala ti Vaske, jes' da kako cujem igras 4 godine ligu, ali sabotiras sve nas koji zelimo da odigramo... i mozda neke koji cekaju u redu da upadnu i igraju redovno. O tvom ponasanju nakon nekih poraza necu sada, nije tema, niti je moja briga.
    Neko je rekao i da radis u hitnoj i to 20 sati dnevno, sto je nemoguce, a sigurno imas i slobodan dan. Eto, mnogo ti hvala! I tebi Moon. Presedne nam i naknadna igra i cela liga zbog par njih koji dave.

Predlazem rigoroznije kazne, zabrane, a i da se zna koliko nedelja se neko ceka? Sad bi bilo najbolje da neko dodje 29. novembra pa do 30. ili 1. decembra da svi moramo da odigramo, tj. ko ih navata.
    Ujedno apel i ostalima da cesce ulaze na chat ili forum, da se dogovore bar kada mogu da odigraju. Normalno je da neko radi ili ima raznih problema, ali potrudite se, javite se, budite odgovorni, ovo (nekima, samo zbog vas) nema smisla. Meni je tek prva sezona i izgleda samo moram strpljenjem da se naoruzam. Cestitam svima koji su uspeli da budu ovde dugo pored tih nekih koji saboriaju... verovatno nenamerno, ali svakako nesavesno.

Ne moras Tojo nista da odgovaras, tvoj stav znam, eto predloga pa ga razmotrite ako hocete. Vise je apel svima da se potrude da igraju ovo u predvidjenom roku ili se bar jave.
    Nov sam i pokusavam po pravilima sve da odigram na vreme, ali zbog nekih to nije moguce, eto nisam znao da moze cak i mesec dana nekom da se da fore. Zbog toga sam te pitao 2-3 puta u ovih 10 dana gde je Vaske... i pre svega jer nista nije napisao u ovoj temi.

19. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    gustavo_fring

Čisto da ne ostaneš nedorečen, da slučajno ne ispadne da se niko ne slaže sa tobom. U potpunosti se slažem sa tobom i pre svega se nadam da će da se reši problem sa vasketom i Ax-om i ja ih čekam.
    Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Ovi koji nisu tu mogli bi da obaveste sve nas ovde u ovoj temi (ako im je tesko na PM), da ne bi mi smarali Toju skoro svaki dan na chatu, vidim da i njemu tesko pada i jos cemo da ispadnemo mi krivi koji pitamo, mi zelimo sluzbene? Nije stvar u sluzbenom, dobice bukvalno svi ucesnici lige 3 boda ako se neki dugo ne pojave, ali nestrpljivi smo, hocemo da igramo, a ne 3 boda.

Ax Moon ulazi na forum, ali je poslednju tekmu odigrao 20.10.
    Vaske84 je odigrao poslednju 23.10, a nema ga ni na forumu od 29.10. Valjda igra i Manager ligu.
    Primetio sam odsutnost ove dvojice u ligi D2, a mozda ima po dvoje i u drugim ligama.

E pa hvala ti Vaske, jes' da kako cujem igras 4 godine ligu, ali sabotiras sve nas koji zelimo da odigramo... i mozda neke koji cekaju u redu da upadnu i igraju redovno. O tvom ponasanju nakon nekih poraza necu sada, nije tema, niti je moja briga.
    Neko je rekao i da radis u hitnoj i to 20 sati dnevno, sto je nemoguce, a sigurno imas i slobodan dan. Eto, mnogo ti hvala! I tebi Moon. Presedne nam i naknadna igra i cela liga zbog par njih koji dave.

Predlazem rigoroznije kazne, zabrane, a i da se zna koliko nedelja se neko ceka? Sad bi bilo najbolje da neko dodje 29. novembra pa do 30. ili 1. decembra da svi moramo da odigramo, tj. ko ih navata.
    Ujedno apel i ostalima da cesce ulaze na chat ili forum, da se dogovore bar kada mogu da odigraju. Normalno je da neko radi ili ima raznih problema, ali potrudite se, javite se, budite odgovorni, ovo (nekima, samo zbog vas) nema smisla. Meni je tek prva sezona i izgleda samo moram strpljenjem da se naoruzam. Cestitam svima koji su uspeli da budu ovde dugo pored tih nekih koji saboriaju... verovatno nenamerno, ali svakako nesavesno.

Ne moras Tojo nista da odgovaras, tvoj stav znam, eto predloga pa ga razmotrite ako hocete. Vise je apel svima da se potrude da igraju ovo u predvidjenom roku ili se bar jave.
    Nov sam i pokusavam po pravilima sve da odigram na vreme, ali zbog nekih to nije moguce, eto nisam znao da moze cak i mesec dana nekom da se da fore. Zbog toga sam te pitao 2-3 puta u ovih 10 dana gde je Vaske... i pre svega jer nista nije napisao u ovoj temi.

Super Moderator Hadis Zekic's Avatar

Default Odg: Nemogućnost odigravanja mečeva

Tu sam danas i sutra ko hoce klasik ligu samnom nek se javi...

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast