Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 41

Thread: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori

Modulator Toja's Avatar

Default Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori

Tema za sve nejasnoće oko funkcionisanja online lige.

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori

zakasnio sam da se prijavim, falile mi prijateljske sa starim clanovima, racuno ima jos vremena , nigde nije pisalo kad pocinje liga kog datuma, odjednom je stavljeno pocinje liga, zatvorene prijave. zasto se neorganizuje 5,6,7 ... liga, kolko god ima zainteresovanih, bilo bi mnogo zanimljivije.

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Default Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori

Pa ti mozes da se prijavis jos uvek, ali upadas u zamenu i onda u slucaju da neko bude izbacen ili odustane, ti upadas u igru

sta mislite da od ovog pesa postoji mogucnost biranja i timova iz prve klase ? cini mi se da se sada moze lakse nositi sa tim timovima u odnosu na prije ?

Super Moderator Hadis Zekic's Avatar

ako nadjem vremena odradicu ja lepo klase klubova a ne ovako od oka. saberem ocene svim igracima u klubu i podelim sa brojem igraca u klubu i imamo ocenu tog kluba, posle vi odradite klase . malo vise posla ali sve za ljubav ...

ps: posle dlc-a ...

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Re: Pes-Serbia online liga - pitanja i odgovori

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Pa ti mozes da se prijavis jos uvek, ali upadas u zamenu i onda u slucaju da neko bude izbacen ili odustane, ti upadas u igru
    zatvorene su prijave i nemoze, a i bezveze je to cekas kao mesec dva da neko odustane il slicno, bolje je da se napravi jos jedno takmicenje sa ligama , svako bira tim koji hoce,nek bude 20 reala , 20 barci , i ako ima zainteresovanih za 10 liga , neg bude 10 liga ,

vjeruj mi odustanu ljudi vec poslije prve sedmice, tako da strpi se malo ako zelis da igras

Treba to neko prijatelju da vodi i administrira... Nema od toga leba...

Posalji ti Toji lepo da hoces da igras i upasces umesto nekog kao zamena...iz prethodnog iskustva to ce biti u prva pet kola (mozda i ranije) jer su ljudi bezobrazni i nece da igraju kad gudbe ili ih pak zabole ona stvar da se cimaju i da igraju i da pisu izvestaje i sve sto treba... Nisi prvi koji je zakansio na prijavu i koji se prvi put prijavljuje tako da samo opusteno upasces u ligu vrlo brzo umesto nekog...

Do tada odigraj te tri prijateljske i posle kad upadnes da igras samo vodi racuna da odigravas redovno tekme i uzivaj

9. The Following 3 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Je l i mi pilići iz 2. i 3. divizije treba da budemo sutra na četu od 14:00 ili to samo važi za Premier ligu i 1. diviziju ?

Top Player zuke's Avatar

Ma ne morate vi pilici tada da budete.Na vas red za biranje dolazi tek tamo od subote.

12. The Following User Says Thank You to zuke For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

shokanito - odgovorio sam ti na pm... prijave su sasvim dovoljno dugo bile, ako su mogli ostali, mogao si i ti... Proslo je dve nedelje od otvaranja foruma za prijateljske meceve gde je naznaceno da je to uslov za ligu... ja stvarno ne znam kako biste igrali ligu ako za dve nedelje ne mozete odigrati 3 prijateljska meca?!
    Sto se tice nove lige, veruj mi da to nije tako jednostavno voditi i organizovati... na kraju krajeva ima sasvim dovoljno liga i turnira, da se jedva stize i to odigrati i organizovati. Lepo sam ti objasnio kako mozes upasti u rezerve, i veruj mi, jako brzo ce biti odustajanja i izbacivanja iz lige... dvojica su vec sad pre drafta odustala, ali umesto takvih ne mogu ubacivati rezerve, jer jos uvek ni tim nisu izabrali.

Sto se tice prve klase za ligu, stvarno ne vidim potrebu za tako nesto. Tacno da nije vise tolika razlika medju timovima, ali opet, zasto bismo to radili kad ovako funkcionise godinama. I donekle, ako se u kupu sastanu npr Kardif i Barselona, ne mozes reci da je pravedno... dok Kardif i Valencia je vec ok

Hadise, klase nisu odoka pravljenje, vec na osnovu prosecne ocene ekipe. Dakle Monako je u drugoj klasi iz razloga jer ima slabiju prosecnu ocenu i od Newcastlea i od Valencije, tako da ako budes radio to sto si planirao, samo ces izgubiti vreme, dobices iste rezultate koje sam i ja dobio... pa kad sam ja vec izgubio 6 sati vremena (i nisam izasao na ispit zbog toga), ne moras i ti svoje vreme na to isto da gubis (osim ako si mazohista)

14. The Following 2 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

sta je to mazohista ?

jesi ti radio sve ovo sto sam ja planiro?

Modulator Toja's Avatar

Mazohista je onaj koji voli sam sebe da muci

U pesu postoje prosecne ocene ekipa, koje su radjene na taj nacin. Odatle sam ih izvukao, sortirao, rasporedio po klasama sto sam realnije mogao.

Ja te ocene nigde ne vidim? osim ono kad igras ranking match pa one njjihove klase gde je argentina samo prva klasa od drzava cini mi se ....?

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Tu su i Spanija i Italija. E pa bas tu kad udjes, kad biras te klase, stisni krug i videces onda overall

Sedam Yoda's Avatar

Default Re: [Sezona 1] Raspored po divizijama i DRAFT timova

Druze sto ne editujes prvi post, lakse i tebi a i da se prati...
    Pozz

Modulator Toja's Avatar

Default Re: [Sezona 1] Raspored po divizijama i DRAFT timova

Quote Originally Posted by Sedam View Post
    Druze sto ne editujes prvi post, lakse i tebi a i da se prati...
    Pozz
    Premestio sam post ovde, da ne spamujemo tamo. Ne mogu da editujem, jer se mora cekati 2 sata od poslednjeg posta da bi sledeci imao pravo da bira. A ako editujem, vi ne vidite satnicu kad je posledji klub biran. Prvi post se edituje, a ostali postovi se dopunjavaju. Svakako ja ne biram za sve, vec samo za one koji su mi poslali spisak. Ostali biraju za sebe.

kako da se prijavim za online ligu odigrao sam prijateljske i okacio slike sta jos da uradim?

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by Djordje88 View Post
    kako da se prijavim za online ligu odigrao sam prijateljske i okacio slike sta jos da uradim?
    Prijave su bile otvorene do cetvrtka, sad je vec uveliko poceo draft timova, tako da vise ne moze. Moguce je za rezerve da se prijavis, mada vec ima dosta prijava i za rezerve, tako da su jako malo sanse da upadnes ove sezone. Jedino sto mogu da ti predlozim, da ostanes aktiva, budes sa nama na chatu, igras prijateljske meceve, pa ces vec skontati kad ce poceti prijave za narednu sezonu pa tu na vreme da se prijavis. Naravno, pre toga ce biti i turnir organizovan, pa ces moci i to igrati.

23. The Following User Says Thank You to Toja For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Ne bi bilo lose da se zvanicno definisu pravila fer pleja. Tipa nema zadrzavanja lopte do besvesti pri vodjstvu, nema postavljanja igraca na gol liniju kad protivnik sutira slobodnjak, nema namernog uklizavanja s ledja u meso kad te protivnik izradi pa izadje sam 1 na 1 sa golmanom itd. Ne mora biti nekih kazni za to, ali ajde da igramo da bi se zabavljali a ne da bi pobedili po svaku cenu nekim pede*skim potezima. Ko se oglusi njemu na obraz.

I zanima me da li je ok selektovanje golmana i njegovo bolje pozicioniranje kad protivnik ima prekid? Licno ne vidim nista lose kod toga, mac sa dve ostrice pa ko hoce...

Page 1 of 3 123 LastLast