Results 1 to 5 of 5

Thread: Bal-Nemanja Pantelic

Thumbs up Bal-Nemanja Pantelic

Borac angazovao talentovanog napadaca

Ponos Cacka Fk Borac angazovao je jos jedno pojacanje za predstojecu sezonu u najelitnijem rangu.U Cacak je stigao sedamnaestogodisnji Nemanja Pantelic visok 185.cm.Momak je takoreci tek izasao iz skolske klupe,misli se na fudbalsku naravno prosao je sve mladje kategorije C.zvezde za koju kako i sam kaze od malena navija.I pored inostranih ponuda koje je imao u dogovoru sa svojim menadzerom odlucio je da pojaca ekipu Borca,jer po mnogo cemu to je za njega najbolje.Imace kako se i sam nada vecu minutazu i mocice da pokaze sav svoj kvalitet koji ima.Pre nekoliko dana dobio je ciste papire od kluba jer su u Ljutice Bogdana procinili da ovaj igrac nije za Zvezdu.Da li je ovo jos jedna u nizu losih procena C.zvezde ostaje da pokaze vreme.Inace trener Borca iskusni Profa Radanovic rekao je za ovog momka da je klasican golgeter i da su se u Zvezdi grdno prevarili sto su ga pustili.Ugovor sa mladim napadac potpisan je na dve godine,a on je zaduzio broj 14 na dresu.

Evo i trenutnog overela drugari.

Uskoro nastavak...

Default Re: Bal-Nemanja Pantelic

Pantelicev prvenac za prvu pobedu Borca

U okviru cetvrtog kola Jelen super lige ekipa Borca je na svom stadionu zabelezila prvu pobedu u ovoj sezoni.Od samog starta i jedni i drugi su krenuli disciplinovano,bez srljanja uglavnom se igralo na sredini terenaPrva sansa za goste vidjena je u 34.minutu kad je Stevanovic sutirao sa 20 metara ali je Milojevic bio na mestu i izbio loptu u korner.Do poluvremena jos jedna sansa za goste preko Farkasa koji glavom prebacuje gol.U drugom poluvremenu gosti su i dalje pritiskali,a Borac se grcevito branio.U 70.minutu korner za domace stoper Alves sjajno skace sutira glavom pogadja precku lopta se odbija na 5.metara a na pravom mestu je Pantelic i on bukvalno zabija loptu u mrezu.GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 1-0.Do kraja jos sansi imala je ekipa Borca ali bez promene rezultata.

"Bravo Nemanja,samo da ovako nastavimo"

"Pre svega hocu da kazem da sam zadovoljan odigranom utakmicom i pobedom koju smo danas ostvarili.Cestitao bih mojim momcima na dobroj igri,borbenosti i pozrtvovanju.Pokazali smo jedan odredjen kvalitet,i posle mnogo sansi gostiju usoeli smo da smognemo snage i kaznimo ih za promasaje.Naravno uvek ima prostora za napredak i jako je vazno sto do sada u ligi nemamo niti jedan poraz.Sto se tice naseg napadaca ja cu mu ovom prilikom cestitai.Nemanja je vredan i talentovan momak,ima veliki potencijal koji ce tek pokazati.Na njemu je da radi a golovi ce doci.Realno gledano do ovog meca je imao samo jednu zicer situaciju,i ne moze se ocekivati da da 6 golova po mecu."

"Mnogo mi znaci ovaj gol"

"Pa prvo zelim da se zahvalim na cestitkama i da cestitam mojim saigracima na zasluzenoj pobedi.U prvom poluvremenu oni su stvarali sanse a mi se gcevito branili.U drugom poluvremenu dosao je taj korner lopta se odbila do mene ja sam bio na pravom mestu i postigao svoj prvenac.Ovaj gol mi mnogo znaci i dize mi samopuzdanje za naredne meceve.Cestitam i ekipi Spartaka na fer i korektnoj igri."

Top Player boske's Avatar

Suepr je ovo pratim

Moj najveci fan.
    Quote Originally Posted by BOSKEBALE View Post
    Suepr je ovo pratim

Top Player boske's Avatar