Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 60 of 60

Thread: Prvi ranking turnir Pes-Serbia - Parovi i Izveštaji - Pobednik DVAR (san_iker)

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Default Re: Prvi ranking turnir Pes-Serbia - Parovi i Izveštaji

1. Mec: Loki87 (RKC Waalwijk) 0 : 1 (Atletiko Paranaense) nebojsapetkovic
    Strelac : Joao Paulo

2. Mec: nebojsapetkovic (Atletiko Paranaense) 0:4 (RKC Waalwijk) Loki87
    Strelci: M.Lieder,Rommedahl,R.Amieux,Beauguel

Modulator Toja's Avatar

Otkljucano i cetvrtfinale.
    Za preostale utakmice drugog kola produzice se rok jos jedan dan.

3. The Following User Says Thank You to Toja For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Mihajlodc 3 - 1 Loki87

Loki87 1 - 3 Mihajlodc

GG loki87!!!

1/4

43. PAR

Prvi mec:

Deportivo Nublense (ltlueda_) 4 - 3 (Vojo_90) FC Seoul

Drugi mec:

FC Seoul (Vojo_90) 3 - 1 (ltlueda_) Deportivo Nublense

Komentar: Dosta zanimljiv dvomec. U prvom poluvremenu prve utakmice totalna dominacija protivnika sto je pisalo i na semaforu 4-0 (10-0 sutevi). U drugom promena formacije i na kraju odlicnih 4-3. Drugi mec su obelezili penal za mene koji je opravdano dosudjen i cudan crveni karton koji je dobio protivnik. Sve u svemu fer i korektna borba, sve pohvale za ltluedu, GG!!!

Ukupan rezultat: Vojo 6 - 5 ltlueda_

Professional ipisiyi's Avatar

1/4 Finale:

44. ipisiyi - Lune83

Prva utakmica: 2:2

igrali iz dva puta prvo pp 1:1 i jos jedno pp isto 1:1

Druga utakmica: 1:2

Ukupan rezultat: ipisiyi 4 - 3 Lune83

nemam slike za drugu tekmu jer nas je izbacilo bas kada smo zavrsili utakmicu... Lune moze potvrditi... prvu sam uspeo nesto da uslikam jer je lune bio diskonektovan zbog problema sa kompom... u svakom slucaju neizvestan duel uz non stop prekidanje i slabljenje konekcije, mucenje... GG

Modulator Toja's Avatar

Otkljucano polufinale i finale. Necu odredjivati tacan rok igranja, ali odigrajte sto pre do kraja, pa da zavrsimo sa ovim do pocetka lige.

Preostali par cetvrtfinala ima rok do veceras 00:00 da odigra zaostali mec.

1/2

48. PAR

Prvi mec:

Real Valladolid (mihajlodc) 0 - 0 (Vojo_90) FC Seoul

Drugi mec:

FC Seoul (Vojo_90) 5 - 1 (mihajlodc) Real Valladolid

Komentar: Prva utakmica moze se reci smor, veoma malo prilika... Druga je vec bila dinamicnija i dosta zanimljivija, golovi su dokaz tome, neki su postignuti srecno ali to je PES 2014. Cestite protivniku na fer i korektnoj borbi. GG Miha!

Ukupan rezultat: Vojo 5 - 1 Miha

9. The Following User Says Thank You to Vojo_90 For This Useful Post:

rile89 - dvar(san iker) 1:0

dvar(san iker) - rile89 3:1

dvar(san iker) - ipisiyi

dobio me prvu 4-0 u gostima,ja vodio drugi 5-1 i u 91 minuti pukne veza, kod njegovo gol auta, produzila se utakmica dvije minute..i on meni kaze ocemo li jos pet min odigrati, i ja naravno pristanem, jer volim fair play..i covik mi sa centra daje gol,oznacio igraca i poslao dugu loptu, ocajan bug u igrici.., ja sam ostao sokiran jer san ocekivao vratit ce golmanu i zapoceti akciju..da sam znao da ce ispasti veliki kukavica i ne fair play igrac..sigurno nebi pristao da odigramo jos pet min..jer san uvjeren da je ispucao loptu u 91 minuti i da nije pukla veza, da bi sviralo kraj..bojim se da je on planirano puknia vezu i ocekivao tu bug priliku sa centra.jako podmuklo i ne fair play..molim odgovorne da raciste ovu situaciju..hvala

Modulator Toja's Avatar

Kada pukne veza, ako hocete jos 5 minuta da igrate, ne igrate prvih pet minuta, vec poslednjih 5 minuta. Znaci trebali ste cekati 40. minut i igrati do kraja poluvremena.
    Sad, ili cete odigrati tako ponovo, tih poslednjih 5 min, ili nece ni jedan od vas proci dalje. Predlazem vam prvu opciju

ne verujem sta pise ovaj iker dvar hahahha smesan je... kao prvo nije bio 91 minut vec 90 minut , drugo lopta nije bila u gol autu nema veze sa vezom, nego se to njemu tako svidja iz njegovih nekih razloga pitaj boga zasto. odakle njemu pravo da prica i proziva nekog dal je fer ili nije prema njegovim nekim suludim predpostavkama??? ostalo je sve bilo kako je napisao, rezultat, prva 0:4 druga do 90og 1:5... kada smo se dogovarali da odigramo dodatnih 5min tekme nije mi rekao da moram vratiti loptu golmanu inace ne igra, a i zasto bi, glupost, ako znas da branis to odbranices, povuces odbrambenog i cao?! a kada je primio gol iz prvog napada, a isti gol je i on meni dao u istoj utakmici, samo je rekao, ja necu da igram idem da se zalim ja sam u finalu... hahahha totalno me ne interesuje ovaj igrac pod nazivom dvar?! ja sa njim vise ne igram, sta god odlucili ko ide u finale, a i to je nebitno skroz

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by ipisiyi View Post
    ne verujem sta pise ovaj iker dvar hahahha smesan je... kao prvo nije bio 91 minut vec 90 minut , drugo lopta nije bila u gol autu nema veze sa vezom, nego se to njemu tako svidja iz njegovih nekih razloga pitaj boga zasto. odakle njemu pravo da prica i proziva nekog dal je fer ili nije prema njegovim nekim suludim predpostavkama??? ostalo je sve bilo kako je napisao, rezultat, prva 0:4 druga do 90og 1:5... kada smo se dogovarali da odigramo dodatnih 5min tekme nije mi rekao da moram vratiti loptu golmanu inace ne igra, a i zasto bi, glupost, ako znas da branis to odbranices, povuces odbrambenog i cao?! a kada je primio gol iz prvog napada, a isti gol je i on meni dao u istoj utakmici, samo je rekao, ja necu da igram idem da se zalim ja sam u finalu... hahahha totalno me ne interesuje ovaj igrac pod nazivom dvar?! ja sa njim vise ne igram, sta god odlucili ko ide u finale, a i to je nebitno skroz
    Nije stvar kakvi su golovi, nego kad se igra. Ako treba da odigrate poslednjih 5 minuta, pa ne mozete igrati prvih 5... mnogo toga nije isto, od postavke igraca do nacina kreiranja napada. Znaci kad pukne veza, igrate onoliko koliko je ostalo, ali do trenutka kada sudija svira kraj. Iskreno se nadam da cete ipak odigrati tih 5 minuta onako kako treba, jer steta da u polufinalu obojicu izbacujem.

Quote Originally Posted by Toja View Post
    Nije stvar kakvi su golovi, nego kad se igra. Ako treba da odigrate poslednjih 5 minuta, pa ne mozete igrati prvih 5... mnogo toga nije isto, od postavke igraca do nacina kreiranja napada. Znaci kad pukne veza, igrate onoliko koliko je ostalo, ali do trenutka kada sudija svira kraj. Iskreno se nadam da cete ipak odigrati tih 5 minuta onako kako treba, jer steta da u polufinalu obojicu izbacujem.
    nije mi prvu put... svaki put kada treba da se igra nadoknada vremena igrao sam od starta utakmice, nisam ni razmisljao o tome da kazem da ne sme da se krece sa centra... elem ko je lud da ceka poslednjih npr 15 min utakmice... mada to je sve do dogovora rekao bih, kako protivniku tako i meni... ja sam rekao da ne igram vise sa doticnim igracem, proziva da sam prekinuo utakmicu 3 minuta pre kraja kako bih krenuo sa centra aaaaaaaaa uzas, sto se mene tice Voja je sampion

Quote Originally Posted by dvar(san iker) View Post
    jedino je bitno da ti nisi fair play, al tebi na dusu
    ti si se nasao da mi kazes, na osnovu cega?! ne razgovaram vise sa tobom, zavrsio sam sta sam imao a ti ajde idi beri kukuruze

Quote Originally Posted by dvar(san iker) View Post
    jedino je bitno da ti nisi fair play, al tebi na dusu
    Ako neko nema pravo ovde da prica o fair play-u to si ti...ocigledno si nov ovde pa ne znas kako se igra...kazem ti onda kad smo igrali da lag ubija i pored toga nastavimo tekmu i ti uzmes i svako ispucavanje sa golmanom cekas dok je sam ne ispuca da bi zadrzavao vreme...podji prvo od sebe pa onda prebacuj drugima za fair play. Nemam nista protiv tebe, samo ti kazem kako ne treba da radis ubuduce.

Modulator Toja's Avatar

Odluceno je da dvar(san iker) bude pobednik drugog polufinalnog meča zato sto ipisiyi odbija da po pravilima nastavi meč koji je prekinut. Odobreno je više od 24h vremena da se to učini, a to nije učinjeno. Dvar je posle 180 minuta imao rezultat koji ga vodi u finale.

Finale odigrati u najkraćem mogućem roku. Napominjem još jednom da kartoni koji su se ranije dobili na turniru, ne prenose se u finale, tako da vam svi igrači imaju pravo igranja. Pored toga napominjem da finale ima posebne parametre utakmice. Najvažnija promena je da je raspoloženje NORMAL (umesto random), da su uključeni penali i produžeci, i da se igramo samo jedan meč.
    Finalistima srećno.

21. The Following User Says Thank You to Toja For This Useful Post:

FINALE:

dvar(san iker) vs Vojo_90 2 : 1

odlicnu utakmicu smo vidili u finalu.. mislim da san zasluzeno pobjedio..

hvala vojo za trud i zelju

Modulator Toja's Avatar

Turnir završen. Zahvalnost svim učesnicima, i čestitke pobedniku.

Rezultati turnira upisati u TOP LISTU

Page 3 of 3 FirstFirst 123