Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 61 to 77 of 77

Thread: Master League - Opšta diskusija

Default Re: Master League - Opšta diskusija

Treba kupovati mladje igrace, da bi imali nekog da da se odmore glavni igraci ili u slucaju povrede

Default Odg: Master League - Opšta diskusija

Uvek treba kupovati igrace, meni npr. sad treba golman ali nmg da nadjem onakvog kakav mi odgovara imam jednog od 18 godina a na meti mi je Buffon ! I slažem se sa Cone Delija da treba kupovati mladje igrace !

Default Re: Odg: Master League - Opšta diskusija

Quote Originally Posted by Ćofi_Delija View Post
    Uvek treba kupovati igrace, meni npr. sad treba golman ali nmg da nadjem onakvog kakav mi odgovara imam jednog od 18 godina a na meti mi je Buffon ! I slažem se sa Cone Delija da treba kupovati mladje igrace !
    Buffona ćeš teško dovesti, mada nema pravila. Npr meni sad za početak u Čelsiju nije trebao igrač ni na jednoj poziciji, čak šta više ne znam koga da ubacim u postavu kad su svi motivisani, zdravi i kad nemam suspendovanih...

Neko vreme nisam pratio događanja u PES svetu, igrao sam i "ćutao", prelazio preko svih novina (osiromašivanja) koje su me iritirale, ali onda je došao novi, "nedovršeni" PES 2014 i puče mi film totalno.
    Znam da je pre nekoliko godina izbačena opcija kostumiziranja master lige, odnosno biranja timova sa kojima ćeš se takmičiti, ali sam čuo da je PES 2014 trebao da vrati tu opciju. Od toga ništa...

Zna li neko da li je i gde moguće naći neki patch sa urađenim ligama koje sadrže najjače klubove sveta, kao nekad dok je bilo moguće birati klubove u ML?
    To je verovatno jedina stvar koja bi me naterala da oprostim sve druge mane ovog PES-a i ipak ga zaigram i sam protiv AI, pošto sam ga do sada igrao jedino sa društvom.

Da li neko zna kako moze da se vide prethodni timovi koje ste vodili i ostvaren uspeh sa njima?

Ljudi,imam jedan problem sa masterligom,znaci frend i ja igramo masterligu inace 1vs1(koliko god cudno zvucalo),ja vodim klub,a on igra sa mojim protivnicima.
    no na pesu 2014 mozemo samo igrati 2 vs com. Inace smo to igrali na prijasnjim pesovima sa smoke patchem,a sad ni on ne pomaze. Ako netko ima neku ideju/rjesenje/isti problem molio bih pomoc. Hvala!!!

Super Star Ivan94's Avatar

Ја просто не могу да верујем. Значи шеста сезона са Нотингемом играмо ја и ортак,освојили 2 пута премијер лигу и једну Лигу шампиона и спремамо се да одрадимо летњи прелазни рок кад нико од играча неће да дође код нас!!! Али нико! Ја стварно не знам у чему је проблем,да ли то што имам народну верзију па нешто неће или шта је али мени је мука више да било ког играча пробам да доведем он одбија. Значи одбија! Већ сам имао овај проблем и једном сам се јављао на овој теми у нади да ће ми неко помоћи али очигледно за овај проблем нема решења. Ово је најгори проблем са којим сам се срео од како играм ПЕС. Значи ни у једном нисам имао оволико проблема колико у 14-ици

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Ne znam, ja igram sa Partizanom drugu sezonu, doveo sam solidne igrace, Lukaku i Furman su dosli. Ne mozes da ocekujes da dovedes Ronalda, Messija ili Bejla u Notingem, logicno je da ce odbiti.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Da ga 'ebem, igrao sam onim Kinezima i nisam imao problema.
    Jedino što sam morao da dovodim igrače postepeno, da menjam ove kosooke i dovodim igrače postepeno, piramidalno da kažem.

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Naravno, o tome pricam. Moras prvo postici neki uspeh sa klubom, nece zvezde da dodju u neki losiji klub.

Professional Bayern-fussball's Avatar

Jos odavno sam hteo da pisem o svojoj master ligi na football life ali ne znam kako da otvorim temu ili kako god da se zove, da li moze neko da mi pomogne

Evo ja doveo upravo u Partizan Javi Garciju i Quagliarella

Da li je moguce da nikome ne smeta momenat u master ligi kada se penzionisani igraci vrate, imaju 16 godina i ocenu tipa 95?????????

Beginner

Imam glupo pitanje, ali da li te pozovu u reprezentaciju u pesu 13.

Pozdrav.

Ako bi neko odgovorio kako, i da li moze da se resi problem sa ocenama penzionisanih igraca to bi bilo super

@ Anton: Problem sa ocjenama se ne moze rijesiti, to je jednostavno tako....
    @ Gigatron: ...sto se tice poziva u reprezentaciju da li mislis kao izbornika ili kao igraca?

Ja sam odigrao preko 20 sezona Masterlige i to sa 5-6 razlicitih kluboba i reprezentacija....

mislim da nema vise nepoznanica....mozete me slobodno pitati za savjet....

Citao sam jos na ovoj temi da imate problema sa dovodjenjem igraca....sto se tice toga morate obratiti pozornost na postotak "Chances to sign player" ako je taj postotak 0(nula) onda ga je jako tesko dovesti, ali nije nemoguce....
    jednom sam uspio dovesti Cristiana Ronalda nakon mirovine sa 19 godina, ali sam mu svaki transfer window nudio da prijedje kod mene i tek nakon 3 sezone sam ga uspio dovesti..

i jos jedan savjet kako ce te lakse dovesti igrace da se ne mucite....odete na advanced search kada je vrijeme transfera i podesite da vam trazi npr igrace stare izmedju 15 i 23 godine i da ima ocjenu npr najmanje 85.....i onda kad odete na search i kad vam izbaci listu igraca....sortirate igrace po najnizoj opciji koju vam nudi tj. "chances to sign" i one igrace koje imate na vrhu recimo prvih 10 sigurno ce vam doci ako im ponudite....

Beginner ZakNik's Avatar

evo kako ubica trpa prva sezona arsenal vodim Daestra,icardia,gervinha

ugl icardi zabio 6 golova u 3 tekme neće mi sliku postaviti ne znam zašto.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234