View Poll Results: Omladinska skola u CTL-u?

Voters
43. This poll is closed
  • Ja sam za!

27 62.79%
  • Ja sam protiv!

6 13.95%
  • Ja sam suzdrzan!

10 23.26%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 51

Thread: Glasanje - Omladinske skole u CTL-u.

Default Re: Glasanje - Omladinske skole u CTL-u.

ja i rogo se razumjemo ali ne slazemo ... on nikad nije u pravu i uvjek gluposti prica , tako da nemoj mislit da ce meni bit lako .. a tek danijel , koji ako ne doji pivo ili rakiju nezna dvije prozborit , i onda se javi ako mu snjeza **** po glavi , jer sam ja mudar pa znam da mu pokazem pravi put il baci pjesmu s youtuba ... kako god, mislim da ce svako nac sebi odgovarajuce ljude za oms.. ti trazis da ja razumjem tebe i razumjem , a razumi i ti slya evru mene novicu joea i jos mnoge druge koji rade jedno 10-15 sati imaju zenu imaju djecu imaju kucu imaju racune ... ja necu da ovo meni bude pritisak nego razonoda ...

@danijel - ti ces osvjezit igru igrajuci slabijim igracima ? da ti valjaju igraci ili igra nebi pao u trecu ligu ... nego ce meni valjat da igram sa slabijim timom protiv tvoje ekipe , bit cemo ravnopravni , a ne ovako pripremam se za ligu uvjek s ekipom trece lige ili druge i jedva opstajem ...

2. The Following 2 Users Say Thank You to Mourinho`Legio For This Useful Post:

Glasanje sam stavio zbog samog sebe, da vidim da li su ljudi za ili ne.

- Ne ukida se Silver da bi vi imali manje para, nego zbog velikog broja utakmica u toku jedne nedelje.

- Ne treba nam toliko novca u ligi, kao sto vidis zamisao je da u "A" timove udju malo bolja deca, i to za po 2k po sezoni, umesto sto bi se trosili na aukciji kao blesavi.

- Takodje smanjenje broja igraca na aukciji se smanjuje i automatski ukidamo onaj bag "druge grupe" gde se mogao kupiti igrac za 4k...
    Sad ce biti prva grupa i odma posle nje idu sponzori i ostale 3 grupe.

- Bas ne vidim u finansijskom smislu kakve bi to probleme izazvalo gasenje silvera, a i da prosirimo Gold na 32, pa tad bi jos vise zaradjivali.

- Hocu da kazem: nase ekipe ne idu ka Kristijano Ronaldu i Mesiju, vec moraju ostati koliko toliko u nekom proseku ili bar dobrim manje poznatim igracima i novajlijama koji ce buknuti.

=====

- Znam Panceve i da postoje neki koji mozda ne mogu da se skontaju sa jos 2. coveka i da zajedno vode, ali verujem da mozete naci zajednicki jezik, a i ako ne mozete rekoh u prvom postu "Postoji pravilo na osnovu kojeg ce neko imati prednost ako ne mozete da se vi licno dogovorite".

4. The Following User Says Thank You to Slyz For This Useful Post:

Ja nemam u principu nista protivu tih omladinaca , ali bitno je da je to fakultativnog karaktera, ko hoce, moze da ih vodi, ja ne bih da imam omladinski pogon
    Steta je sa druge srane sto se ukida kup uefa , to je bilo simpaticno takmicenje, i uvek su te utakmice stizale da se odigraju

Pa i nije bas "ko hoce", cilj je da svi igramo i te omladince.

7. The Following User Says Thank You to Slyz For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar

Ja sam za OMS.
    I ako će to da bude odma stavljam oglas da mi se jave 2 čoveka koja vole omladince (ništa homo) iz Premijer Lige...

9. The Following 2 Users Say Thank You to Stević For This Useful Post:

Ajde ko jos ima da glasa da glasa, da znamo sledeci korak.

Super Star Amokachi's Avatar

Ma glasano sve, procentualno vise od 2/3 je za to. Jedino sto placemo za Silverom. Medjutim, ja sam oplakao par dana, popio za smirenje i sad sam ok

26 od 40 i nije neka cifra.

Narocito kad pogledas da ima 26 za i 14 koji su protiv (da kazemo protiv jer ovi suzdrzani mogu biti i "za" a i "protiv" uglavnom njih gledam kao da i nisu "za" OMS cim su suzdrzani.)

Ne znam sto placete za Silverom, poenta same lige nije da u nju udju Rooney i RVP, vec da se igra sa nekim prosecnim igracima.
    Naravno zvucna imena cine igru zanimljivijom, ali nece biti takvih imena da vama treba i novac od Silvera.

G.O.A.T. Stević's Avatar

Većina je većina, taman da je 1 glas u pitanju

Super Star Amokachi's Avatar

Meni ce faliti takmicenje, mogli ste smanjiti premije ako smatrate da ima ''viska'' novca u ligi. Takodje je mozda moglo da se smanji premiranje kupova od 1/4 finala pa dalje u goldu i silveru. Da bi oni koji udju u ''grupnu fazu'' dobili malo vise nego do sada. Tim bi se bar malo mozda smanjila razlika izmedju prejakih i dobrih. Ja recimo sad sa Dovlom cesto pricam o njegovoj ekipi, on je 3 liga. Pokusava da ekipu obnovi. Dobice 4k i uz dobru sezonu u kupu moze sa njegovom ekipom da zaradi najvise 3,4k. Dok neko, recimo Nakalmiki ce za sezonu da napravi 20 do 24k.
    Pogresno si me razumeo, Silver dodje ko Kup UEFA. Ovim ce se svesti sve na ligaski dio i onih 16(od 50) ce igrati kup(gold).

Nerazzurro 4evra's Avatar

odluka nije iskljucivo demokratska,poll je tu vise da se vidi javno interesovanje za nesto ovakvo.
    Bukvalna vecina ne mora znaciti da ce ovo i stupiti na snagu,narocito ne ako je mala razlika,jer zadnju/najvecu rec ima organizacija,koja ce izvagati da li se isplati ulaziti u dodatni posao i cimanje zarad 55% likova kojima ce to biti ok,i onih 45% kojima se to biti smor

16. The Following 2 Users Say Thank You to 4evra For This Useful Post:

Ja sam glasao pod tackom suzdrzan, ali sam nekako protivu, da u principu protivu, vise protivu nego za.
    Opet sa druge strane, nemam nista protivu da se organizuje ta omladinska balavurdija, ali ako bude opciono u smislu dal da se igra ili neigra, ja necu da vodim te omladince, ali ako mi se nametne da moram pod obavezno jbg, ja cu onda i ucestvovati u vodjenju.Nisam pametan, mislim da bi mi to odvlacilo isuvise energije bezpotrebno.Opet organizatprima sve reci hvale za inovacije iz sezone u sezonu, samo tako nastavite, ja sa moje strane mogu da kazem sledece. ako ne mogu da vam pomognem, ja necu ni da vam odmazem.

Ja sam vise za to da se napravi liga 2vs2 i da se sprdamo, bez ikakve novcane nadoknade i ne bi morali svi da ucestvuju vec samo ko voli a ima nas dosta.Al nekako kad bi mogla da se igra u nekoj pauzi izmedju sezonu ili da pravimo pauzu na polusezoni,lepse je bilo kad je bila pauza na polusezoni.

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Wink Odg: Glasanje - Omladinske skole u CTL-u.

Не може, 2вс2 је једном одржан у оквиру ЦТЛ-а освојио сам и то ми је једини трофеј. Није у прелазном власништву тако да, даље руке од 2вс2

20. The Following 2 Users Say Thank You to Рого.ЗВ For This Useful Post:

Plan i jeste da se igraju 2 lige po 10 ekipa, pa da se onda najbolje 4 ukrste u jedan plej-of gde bi se igrao "dejvis kup sistem" (na 3 dobijene, idu 2 1v1 tekme pa jedna 2v2 i opet 2x 1v1, dok neka ekipa ne skupi 3 pobede).

... nas trojica vodimo omladince.

Default Re: Odg: Glasanje - Omladinske skole u CTL-u.

Quote Originally Posted by Рого.ЗВ View Post
    Не може, 2вс2 је једном одржан у оквиру ЦТЛ-а освојио сам и то ми је једини трофеј. Није у прелазном власништву тако да, даље руке од 2вс2
    I to si osvojio radi svog saigraca cisto sumnjam da si ti utic'o na pobjede ... Mislim ono da se ne lazemo , ti .. trofeji ???? ma daj

23. The Following User Says Thank You to Mourinho`Legio For This Useful Post:

Ja msm da ti omladinci i ne bi nikom oduzimali previse vremena, jer igras svaku trecu tekmu, a mozes naci dvojicu kojima je to zanimljivo i koji te nece opterecivati vodjenjem previse...ja u ekipi imam tita i rogoslava koji su skroz neozbiljni, ali sta cu :P

Sto se novca tice, ne znam kako da se neko pojaca od treceligasa konkretno ako u sezoni zaradi 4-5k, dobije 22500 od sponzora i isplati igrace od lupam 24k...sa onim ostatkom moze samo da place, lako je prvoligasima da se organizuju i potrose sponzorski novac na pojacanja, pa ga nadoknade i tako u krug...opet predlazem prosirenje golda u standardni format takmicenja od 32 ekipe kao u LS, ali na vama je...

26. The Following User Says Thank You to Danijel 10 For This Useful Post:

treceligasi su glupi, iskreno, izvinjavam se ali tako je.

umesto da su uzimali igrace za dz sa drafta i jacali tim ili prodavali te sto uzmu sledece sezone za 3-4k, napravili bi bonus kes.

Ne, njima je bolji trip da plate Carton Cola 3k ili Benteka i sl. igrace koji ih po meni nit uvedu u drugu ligu nit' im pojacaju tim nesto...

28. The Following 3 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Messi #10 Filkaja's Avatar

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast