Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 39

Thread: Kako

aca
    Guest

Default Kako

kako da ubacim na sajt gol koji sam postigao?

Super Star Veliki_Brat's Avatar
    Steam ID:
    la3ar022
    PSN ID:
    la3ar022

Default Kako

aco uploaduj ga... koristeci rapidshare ili megaupload
    ostalo je na nama...

Default Kako

Ali kako, kao save fajl iz save foldera igrice, ili kao neki video fajl? :?:

Steam ID:
    la3ar022
    PSN ID:
    la3ar022

Default Kako

pa bolje je u avi formatu..
    ili mpeg

Default Kako

samo moraš znati da će gol u avi formatu zauzimati oko 4mb a kao save file svega nekoliko kb, a nemaju svi wireless kao v.brat 8)

Default Kako

Zasto 4MB?!!
    Ja koristim CamStudio, podesim neku manju rezoluciju i video fajlovi mi ispadaju od 700 do 950 kb! To i nije toliko veliko.

Default Kako

jel imaš link za taj camstudio?

Default Kako

Najbolje je da PES5 pre nego sto pustis replay smanjis na prozor, a u CamStudiu namestis da hoces da snimas samo aktivnost ekrana u tom prozoru i onda ti mozda snimak nece seckati ni malo. Podesis malo rezoluciju i to je to. ma probaj, prosto je k`o pasulj.

Steam ID:
    la3ar022
    PSN ID:
    la3ar022

Default Kako

o tarantula raspisa se ti po forumu svaka chast!!!
    hvala za link sada mozda i ja postavim moj gol crespa polu makaze sa 16 11 metara

TOTTI
    Guest

Default Re: Kako

Narode,evo ga jedan dribling za koji sam prvi put sinoc video (u igrici)
    Pa neka mi neko objasni kako ide....
    Sto me igrac s*ebao......

http://rapidshare.de/files/19504277/...32PES5050.html

I ja sam uspeo dva puta da uradim tu fintu ali pitaj Boga kako.

dobar potez.svaka čast.ja mislim da to moĂ…Âľeš raditi desnim analogom.otiđi na trening pa probaj.ko rvi sazna kako se radi neka javi.

kako da izvadim gol iz igrice i da stavim ovde na sajt i kako da izvadim gol iz igrice i da ga snimim na usb pa da nosim kod drugara da ga vidi? :think: :think: Procitao sam postove pre ovoga i nista mi nije jasno,i molim da mi neko nesto lakse objasni celu proceduru za ova moja dva pitanja,ako vas na mrzi! please....

Quote Originally Posted by manjoze
    kako da izvadim gol iz igrice i da stavim ovde na sajt i kako da izvadim gol iz igrice i da ga snimim na usb pa da nosim kod drugara da ga vidi? :think: :think: Procitao sam postove pre ovoga i nista mi nije jasno,i molim da mi neko nesto lakse objasni celu proceduru za ova moja dva pitanja,ako vas na mrzi! please....
    Nisi procitao prave postove.

Otvoris My Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 5/save/folder1
    Tu se nalaze snimljeni fajlovi sa imenima npr. KONAMI-WIN32PES5000 ili KONAMI-WIN32PES5010
    Samo snimis zeljeni fajl ili sve fajlove (tu nisu samo golovi vec i OF, kao i snimljene pozicije u ML, ligi, kupu i sl.) na USB flash, odneses kod druga i snimis u isti folder ili uploadujes ga na http://rapidshare.de/ i postavis link na forum.

sad cu da probam...

postavi ga ja i skinuo sam ga,ali kako sad da ga pogledam? tarantula ajd proveri dal sam ga postavio kako treba i reci dal sam dobio prelaznu ocenu-molim te!! op:

E sorry, nemam vremena sada. Kako da ga pogledas?! Pa sto bi ga gledao sada> Da proveris?!
    Ako je zato onda ga samo iskopiraj u isti folder odakle si ga i uzeo! :sajkaca:

ok,a jel to vazi i za golove od drugih,pa da i njih na taj nacin gledam? Nadam se da sam dobro skapirao!!!

to sam skontao,e al jos jedno pitanje: kako ja da postavi gol na sajt al ne u ovom obliku,nego da moze da se vidi lepo tj. u avi,mpg i dr video fajlovima?

Page 1 of 2 12 LastLast