Results 1 to 3 of 3

Thread: Vrag prijateljske

Beginner Vrag's Avatar

Default Vrag prijateljske

Večeras sam odigrao dvije prijateljske, ali bez revanša dakle samo po jedan meč. I unaprijed izvinjenje, nisam znao da treba da se slika i onaj početni kadar gdje se vidi koje ekipe igraju.

1. utakmica:

Manchester United (Vrag) - Napoli (Macan) 2:4

Svaka čast protivniku, bio je dosta bolji realno, uz ova 4 gola mogao je sigurno dati još barem 2. Utakmicu je obilježilo i par mojih dječijih grešaka i glupavih poigravanja u sopstvenom šesnaestercu. Do 2:2 sam se još i nekako držao, čak i igrom možda parirao, ali onda se Cavani uozbiljio i više nije bilo pomoći. Još jednom čestitke protivniku, potpuno me nadigrao sa slabijom ekipom.

2. utakmica:

Udinese (Vrag) - CSKA (aca94) 2:3

Odmah da kažem da rezultat ne odražava pravo stanje stvari s terena jer je Aca zaslužio pobjedu s barem 3 gola razlike. Šta reći, dobio sam 3 gola u prvih 15 minuta, nisam znao šta me je snašlo uopšte. Kasnije sam ja malo došao sebi, napravio par polušansi, a Aca se očigledno opustio i počeo da pravi akrobacije s Dzagoevim i društvom. Na kraju je Muriel spasio čast Udinezea, ali za više od toga nije bilo ni vremena ni kvalitete. Jedina loša stvar je ljubičasta strelica kod jedinog pravog superstara, Di Natalea, ali to naravno nije nikakvo opravdanje. Čestitke Aci.

Modulator Toja's Avatar

Default Re: Vrag prijateljske

Nije vazan toliko taj pocetni ekran da se slika. Samo tako nastavi, nesto najbitnije je umeti na lep nacin prihvatiti poraz, bio on zasluzen ili ne.
    Ostani aktivan, pa se nadam da ces se druziti sa nama i u pes2014.
    Poz

3. The Following User Says Thank You to Toja For This Useful Post:

Beginner Vrag's Avatar

Default Re: Vrag prijateljske

Hvala. Šta da kažem, navikao sam gubiti.

Šalu na stranu, ovo je samo igra. Naravno igra koju mnogo volim, ali opet samo igra i kao takva služi za ubijanje vremena i zabavu, a nije zabavno ako se nerviramo zbog svakog poraza, zar ne? I ja se nadam da ćemo se družiti i 14-ici, daću sve od sebe da skupim pare za original pa da se družimo i online takmičenjima na forumu kojih ima na pretek ovdje.

5. The Following User Says Thank You to Vrag For This Useful Post: