Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 117

Thread: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v3

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v3

Za Binića je bilo 20 članaka kako je otišao u neke Azerbejdžane ili šta ja znam, ali nije nigde bila povratna da je propao.

Izvinjavam se sto mozda prerano pitam, ali kad izdje AIO V3 da li ce trebati da se obrise prethodni JSL patch i kako se to radi (mozda je kod mene bolje da obrisem posto mi od V2 nisu radila navijanja)?
    Ne pitaš prerano, obriši.

2. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Ja vam mogu dati sve informacije od donjeg srema ja sam iz Pecinaca ako vam nes treba javite mi se u inbox!!!! Takodje zivim pored stadiona i svaki dan imam kontakt sa igracima evo ja sam se ponudio!!!

Ja se ne bih hvalio, hahaha
    Zezam se, postavi slobodno ovde sve igrače koji su registrovani za prolećni deo.

Nije da se hvalim sutra u toku dana imate spisak i molim da bar jedan igrac ima facu svoju msm da bar to mi sremci zasluzujemo!!!! Msm meni nije problem sad da napisem samo sto imamo neke igrace za koje nzm dal su registrovani recimo imamo 2 stranca i jos nekoliconu igraca!!! Darcoolio nema svako privilegiju da zivi pored stadiona i da se druzi sa igracima!!!

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v3

Quote Originally Posted by cmex View Post
    Nije da se hvalim sutra u toku dana imate spisak i molim da bar jedan igrac ima facu svoju msm da bar to mi sremci zasluzujemo!!!!
    Ne bi bilo loše pored sastava ekipa da pokupiš i pozicije koje igraju čisto da ne dođe tu do greške, prvi tim i tako te osnovne stvarčice pretpostavljam da već znaš šta trebaš ali eto čisto da te napomenem.

7. The Following 4 Users Say Thank You to Горан For This Useful Post:

Amateur srga90's Avatar

U Radu fali Milan Jagodić, br 8, štoper(može i zadnjeg veznog), 1991 godište, 195 cm visine, 82-3kg, levonog. Igrao je obe utakmice ove polu-sezone, i verovatno će sve češće igrati.
    Mogli ste u free da dodate Žigića, Vicente-a iz Brajtona, itd...

Žigić jeste u free, a za te drugoligaše me briga savršeno, sad ću da gledam u pasulj ko valja a ko ne.

Amateur МићкоЦЗБГ's Avatar

Default Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v3

Кад играм кад се заврши меч у Мл-у само се створи црна слика и закочи.
    Шта да радим???

Super Star NikolaJgd's Avatar

Do tebe je nešto. Kreni novu ML.
    Opet kažem moj burazer već 5-6 sezona sigurno nikakav problem nije imao.

Amateur МићкоЦЗБГ's Avatar

Кренуо нову и решио проблем

Regular SaW's Avatar

Prvo sve pohvale kao i uvek, posle mnogo problema sa downloadom uspeo sam i instalirao. Super je, sredjeno, sve kako dolikuje dobro uigranoj ekipi. Svidja mi se se sto ste ubacili vas scoreboard, i pristalica sam da treba da se max reklamirate ali mislim da ste malo preterali sa onim ogromnim slovima na sred atletske staze na Marakani. To je previse, kapiram da se tezi perfekciji u smislu da bude kao u realno zivotu, ali ajde. I takodje mislim da ste trebali da ubacite jos jedan scoreboard cisto ako se nekom ne svidi vas. Ali da ne sitnicarim, toliko nakon odigranih par meceva.

P.S. Jel treba da se u toku utakmice naizmenicno cuju navijanja obe ekipe, bez obzira na to ko je domacin?

Super Star PeroDeformero's Avatar
    Steam ID:
    srbpero

Quote Originally Posted by SaW View Post
    Prvo sve pohvale kao i uvek, posle mnogo problema sa downloadom uspeo sam i instalirao. Super je, sredjeno, sve kako dolikuje dobro uigranoj ekipi. Svidja mi se se sto ste ubacili vas scoreboard, i pristalica sam da treba da se max reklamirate ali mislim da ste malo preterali sa onim ogromnim slovima na sred atletske staze na Marakani. To je previse, kapiram da se tezi perfekciji u smislu da bude kao u realno zivotu, ali ajde. I takodje mislim da ste trebali da ubacite jos jedan scoreboard cisto ako se nekom ne svidi vas. Ali da ne sitnicarim, toliko nakon odigranih par meceva.

P.S. Jel treba da se u toku utakmice naizmenicno cuju navijanja obe ekipe, bez obzira na to ko je domacin?
    Stadoni nisu od PES-Serbia Edit team-a već od BPB Edit team-a.

Regular SaW's Avatar

Bez obzira, mogli su mnogo lepsi i suptilniji nacin da nadju mesto gde da se reklamiraju, npr na mestima gde je to predvidjeno a to su reklamni baneri oko terena. A ne tekst velicine tribine xD

Donji Srem lista registrovanih igraca...GOLMANI:Belic,Segavac,Kovacevic-Odbrana:Radisic,Prljevic,Lakicevic,Vukobrat,Lakic-Pesic,Josimov-Sredina:Ristov,Bukorac,Kosutic,Cordasic,Milutinovi c,Jankovic,Tosic-Napad:Zec,Damjanovic,Skoric Eto toliko od mene ima tu jos mnogo igraca ali su ovi registrovani ima i dva stranca ali oni nisu registrovani....A pozicije cu kasnije ako sam nekog zaboravio ispravljam u najkracem roku....

19. The Following 2 Users Say Thank You to cmex For This Useful Post:

E ovako pozicije igraca...Golmani su jasni nadam se...
    ODBRANA:Radisic (CB,RB),Prljevic (CB,LB),Lakicevic (RB),Vukobrat (CB),Lakic-Pesic (CB),Josimov (CB,RB)

SREDINA:Ristov (RMB,RMF),Bukorac (DMF,CMF),Kosutic (CMF,AMF,mada ume da uleti na levog beka LB),Cordasic (DMF),Milutinovic (CMF,AMF),Jankovic (CMF),Tosic (LMF)

NAPAD: Damjanovic (CF),Zec (SS,CF),Skoric (SS,CF)!

Sve ispravke i dodavanje bice u najbrzem roku ako bude bilo potrebe....Darcoolio nadam se da sam pomogao....Mnogo ste izgresili OF za Pecince bilo mi je krivo i nadam se bar jednoj faci za igraca! ! A da hvala Горану na ideji za pozicije svaka cast!
    A da i jos jedna stvar sutra cu ispisati ko se kojom nogom sluzi ako hoces Darcoolio posto i tu ima mnogo gresaka...

21. The Following 2 Users Say Thank You to cmex For This Useful Post:

sto se tice navijanja,sto se desava npr da se za jedan tim non stop vrti jedna te ista pesma iako ih ima vise u folderu?

Nemam blage veze, meni radi sasvim normalno.
    Dobićete za nadolazeću update opciju da ugasite navijanja i to je to.

24. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

meni je navijanje u patchu plus,samo cini mi se da zabaguje ali ne znam razlog. Npr sa Zvezdom kad igram ide "gde smo sve bili mi zbog nje" do kraja,pa onda par sekundi nista,pa se desi opet ta pesma,proverim u folderu a ima 4-5 komada. Nema veze,valjda ce se srediti samo od sebe. Poz

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast