Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 161 to 176 of 176

Thread: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2

Default Re: Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2

Moram da iznesem svoje misljenje. Patch, kao patch je OK, ali nista vise od toga. Kao neko ko igra PES (ISS, WE) od 98.-e godine, a sam pomalo edituje, skida i igra peceve od PES 5, smatram da sam kompetentan da kazem par stvari. Prvo, ideja za Classic Partizan i Zvezdu je maestralna, to me je bas obradovalo. PSD isto dobar. Mene zanima zasto, ali zasto, niste radili patch preko patcha? Sta fali PESEdit-u? Ceo svet (manje vise), ga igra, zar ne? Moje je misljenje da je trebalo svu paznju usmeriti na nase dve lige, citaj JSL i PLS, a ako bude vremena dodati jos nesto po zelji citalaca. Zasto menjati Barcu, Real i sl? Kome zvizdi ona stvar za njihova navijanja i sl? Nisam hejter, stvarno, cenim vas trud, ne omalovazavam, samo pokusavam da ukazem da bi uradili mnogo bolji posao, da ste ispravljali greske PESEdita a nabudzili ove nase zanimacije do maksimuma, svima bi bolje bilo. Radili bi update isto kad i oni, mozda i jedan nas na 2 njihova, dovoljno je. Svi bi bili srecni, svi zadovoljni. Sto se sminke tice, sve je Ok, osim HD trave u formacijama. Od toga se meni licno povraca. Zasto? Voleo bih da mi neko odgovori, normalno, posto vidim da ima onih koji vole da budu u najmanju ruku nepristojni. Razumem da ste nervozni sto odgovarate na ista pitanja po milion puta, ali zato si MOD, je l' da? Zato si ti ovlascen, a ne ja, korisnik. JOS JEDNOM apelujem na to da se odg bez brecanja, jer sam stvarno alergican na to.

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2

1. Nismo radili preko PESEdita jer on ima veliki broj gresaka, koji ti mozda ne vidis ali mi vidimo, i jer je jedno veliko od patcha, a i trudimo se da nas patch bude i nas rad, a ne 75% tudj, a 25% nas.
    2. Paznju na JSL i PLS smo usmerili koliko smo bili u mogucnosti, za nesto sto nismo mogli da nadjemo jednostavno nema informacija, jer neki lubovi nemaju ni sajt, a bogami ne znaju ni ko im igra u timu, a i licno puca mi ko igra u Radnickom iz Nove Pazove i ostalim klubovima koji nemaju ni stadion nego igraju na nekoj poljani gde ovce izlaze na ispasu.
    3. Kome zvizdi za navijanja Barsci, Realu i drugim klubovima? Eto meni zvizdi, licno volim, kada je vec moguce, da cujem navijanja za sve klubove, jer ne igram samo sa Zvezdom i Partizanom, a i ta navijanja svako moze da izbrise po zelji.
    4. Ne razumem sta imas protiv HD trave u formacijama, sta joj fali? Nije pokosena lepo?

3. The Following 2 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2

PESEdit je najgore g*vno koje je ikad izašlo, to ti kažem kao neko ko igra PES od prvih NES verzija.
    Nećemo raditi preko drugih pečeva, onda to nije naš rad, to je već krađa pečeva.
    Meni je bitno da bude sve pokriveno i za ostale timove, ne zanima me što se to tebi ne sviđa, nije brecanje, ovo ti iskreno kažem, čak smo za ovu nadolazeću verziju uradili i Brazil.
    Ti si prvi koji se žali na travu u formacijama, ako ti smeta obriši ili ubacik drugu.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Slazem se da je PESEdit pun bagova. Vidim ih, iznerviram se, ali se naviknem na njih. Ok. Vi necete. To razumem. Poljana RNP na PES-u, ne verujem da je potrebna ikome na ovozemaljskoj kugli i sire, kao i vecina timova iz PLS. OK, znaci i tu se slazemo. Navijanja za inostrane timove, reprezentacije - lepo. Neko voli, nekom je super ali nije neophodno (meni). Razlicitost, postujem i to. Znaci i tu vas razumem. A ono gde vas ne razumem je samo ovde - Vi ste ljudi koji ste u poslu duze, znate materiju editovanja mnogo bolje od prosecnog korisnika (mene). Vi imate moc da unapredite igru i dovedete je na najbolji nivo. VI! Zasto pobogu onda ne uradte to ispravljanjem gresaka u PESEditu? Nasmikate kako vi zelite (navijanjima, reklamama i sl.) sve na zahtev posetilaca ovog foruma. Izbacite mutave timove, ubacite neke kul. Cak nije neophodno napraviti sve klubove iz JSL. Napravite samo one za koje je moguce naci, napraviti PSD. To je itekako moguce.

Znaci dobijas patch bez bagova, nasminkan po nasoj zelji, kustomizovan da se izrazim tako. Znaci VRH VRHOVA, svi smo srecni, vi ste za nas novi Bogovi. Umesto toga, vi krecete od nule iz sujete. KO CE BRE DA VAS OPTUZI DA STE KRADLJIVCI kad im dajete savrsenstvo? Je l' me vi *****avate? JA POSTUJEM sve sto radite, stvarno, znam kako je kad se krece od nule. Ali koliko ljudi radi na PESEditu pa opet nije savrsen? Je l' postavljate pitanje koliko ce biti potrebno JSL-u? TO JE MOGUCE, JA VERUJEM DA VI TO MOZETE, stvarno, ne sputavam vas, ali bre ljudi, nama se igra pes sad, onakav, najbolji. Vi mozete to da nam date. Ali vi ste u glavi utripovali, svi zajedno, sami protiv svih fazon i to je to. Vidi se da mozete, imate i znanje i sve. Za****te tu spiku da budete sujetni, jer necemo uvek imati vremena da uzivamo u ovako divnoj igrici kao sto je PES. Nazalost. Je l' me sad razumete? Je l' shvatate da nisam protiv vas? Ako mogu da pomognem, bilo kako, tu sam. Je l' Ok?

Navijanja ćeš moći da isključiš u V3.
    Nije sujeta već svaka budala može da uzme tuđ peč i samo da ubacuje ono što mi se sviđa ili ne, ovak pravimo svoje i ćao.
    Ne znam odakle ti to da nećemo zbog sujete? Prvo i osnovno je da nije korektno prema drugim edit timovima sa kojima sarađujemo ili možemo da sarađujemo da uzmemo ceo njihov peč i onda zamenimo jednu ligu i kažemo "E, ovo je naše". To je jednom urađeno i više nikad.
    Što se tiče PSD imamo i ko nam izrađuje ocene za JSL i PLS.
    Ako se radi domaća liga onda je logično ida budu sve ekipe tu iz te dve lige.
    To što PESEdit nije savršen to namerno rade, obzirom da imaju one pay linkove i dobijaju lovu od toga i neopisivo mnogo apdejtova rade baš iz tog razloga.

Druze, meni ne smeta navijanje. Samo kazem da mogu da zivim i bez njega. Vidis, kad me uputis u tako nesto, kao ovo oko update-ova, mogu samo da ti kazem hvala na informaciji. A zasto onda ne preimenujete patch, pa da bude recimo, PESEdit patch, JSL edition? Razmenjujete sa edit timovima ono sto treba njima, date, sta treba nama uzmete i to je to. To se zove saradnja. A ne, ne diram tvoje, opusti se. I zasto bi rekao ovo je nase? Kazes, ovo je nasa perspektiva kako bi vas patch trebalo da izgleda, ili vas patch sa nasom dusom ili milion sinonima. Eto, po tvojim recima ni PSD nije problem. Radis domacicu, zbog master lige, onda brate moj, radi to sto pise. I ne znam zasto imam utisak da ti mene i dalje vidis kao iiota koji tebe namerno maltretira "glupostima", a znam da ces se jednog dana sloziti sa mnom..

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2

Quote Originally Posted by rebarce View Post
    Druze, meni ne smeta navijanje. Samo kazem da mogu da zivim i bez njega. Vidis, kad me uputis u tako nesto, kao ovo oko update-ova, mogu samo da ti kazem hvala na informaciji. A zasto onda ne preimenujete patch, pa da bude recimo, PESEdit patch, JSL edition? Razmenjujete sa edit timovima ono sto treba njima, date, sta treba nama uzmete i to je to. To se zove saradnja. A ne, ne diram tvoje, opusti se. I zasto bi rekao ovo je nase? Kazes, ovo je nasa perspektiva kako bi vas patch trebalo da izgleda, ili vas patch sa nasom dusom ili milion sinonima. Eto, po tvojim recima ni PSD nije problem. Radis domacicu, zbog master lige, onda brate moj, radi to sto pise. I ne znam zasto imam utisak da ti mene i dalje vidis kao iiota koji tebe namerno maltretira "glupostima", a znam da ces se jednog dana sloziti sa mnom..
    Gledaj, Patch nece da se zove PESEdit Patch JSL Edition jer ne zelimo saradnju sa PESEditom uopste jer su jedan Tim koji namerno pravi greske u Patchu samo da bi bas nama uzimali lovu, otuda je i Patch govno. Jednostavno zelimo da to bude potpuno nas rad, znaci da mi krenemo od nule, a ne da nam neko uradi pola patcha i mi samo da ubacimo nasu ligu i ostale stvari... Malopre si napisao da nije potrebno da ubacimo sve timove iz JSL, Patch se Zove Jelen Super Liga, znaci pravimo Srpski Patch sa Srpskim ligama i tu je tacka. Niko ne gleda na tebe kao idiota ali pises nesto nepovezno i sasvim besmisleno...

10. The Following 2 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Ok. Imate moju podrsku! Dokazite indijancima da ste pametni koliko i oni, ili pametniji. Shvatam i cenim vasu zelju. Je l' moguce onda da neko od vas i dalje pravi onaj veciti derbi dodatak? I odgovori mi zasto ne zelis da ubacis nase u nesto sto vec postoji, i da mu plus ispravite greske? Da nadogradis samo? Iz razloga sto je kako ti kazes nekorektno? Msm, to je jedini razlog da se ne napravi VRH patch?

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2

Quote Originally Posted by rebarce View Post
    Ok. Imate moju podrsku! Dokazite indijancima da ste pametni koliko i oni, ili pametniji. Shvatam i cenim vasu zelju. Je l' moguce onda da neko od vas i dalje pravi onaj veciti derbi dodatak? I odgovori mi zasto ne zelis da ubacis nase u nesto sto vec postoji, i da mu plus ispravite greske? Da nadogradis samo? Iz razloga sto je kako ti kazes nekorektno? Msm, to je jedini razlog da se ne napravi VRH patch?
    Veciti Derbi dodatak? Taj dodatak je pravljen po izlasku PES-a, ili dok je jos bio DEMO ne secam se, a i nisu ga radili ljudi iz naseg tima tako da to ne spada pod nas rad. Ne zelimo da ubacimo u nesto tudje zato sto zelimo nas rad od nule, vec 3 put kazem... Nego, kad vec toliko gotivis PESEdit, kazi mi sta bi ti ubacivanje nase lige u njihov Patch donelo?

13. The Following User Says Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Super Star NikolaJgd's Avatar

Default Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2

Care stavljena je tacka na raspravu. Svaki sledeci post obrisacu.
    Kraj price.
    Ne zelimo da radimo preko PESEdit peca kraj price stavljena tacka.

nesa24 nesa24's Avatar

Default Re: Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update v2

Quote Originally Posted by NikolaJgd View Post
    Care stavljena je tacka na raspravu. Svaki sledeci post obrisacu.
    Kraj price.
    Ne zelimo da radimo preko PESEdit peca kraj price stavljena tacka.
    A di je pecat?

18. The Following 2 Users Say Thank You to nesa24 For This Useful Post:

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

20. The Following 2 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Regular Elnino9's Avatar

Rebarce svako moze da uradi patch preko PESEDITA,ubacis neke grafike,stadione,kopacke,lopte....I sta su time dobili,dobili su samo PESEDIT update,I svaki edit tim treba da radi peceve od nule a ne da uzima samo i stavlja u patch,to je tudji patch.Sasvim se slazem sa Nikolom,Nemanjom,Darcooliom.

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Nacrtaj mu Nemanja,mozda ukapira. Nastavite sa radom jer odlicno obavljate vas posao.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789