Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 83

Thread: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Top Player

Default Re: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Install sam JSL i pogresan je edit,za celu jsl ima grbovi i za sve timove imaju grbovi,ali imena timova i ocene igraca su iste kao u obicnom pesu,jel moze neko da mi okaci edit.bin od jsl ili da mi kaze kako da resim ovaj problem

Professional Klicko's Avatar

Default Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Nesto sam sjebao pa mi, umesto onog replaya(mislim na ono kad pritisnem ESC pa da mi pise REPLAY i da ima neka slika) koji ima u patchu sad mi se pojavljuje onaj default. Mene zanima kako se zove fajl od toga?

Super Star nataeos's Avatar

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Quote Originally Posted by djolesrb View Post
    Install sam ove nove stadione ali nema Banjice?
    i ne treba ti, banjica kao i stadion za napredak ima da te izbacuju iz igre ako ubacis

Professional Miki Silbas's Avatar

Meni ne rade nijedni stadioni! Koje god da instaliram! Zasto to?

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Quote Originally Posted by Miki Silbas View Post
    Meni ne rade nijedni stadioni! Koje god da instaliram! Zasto to?
    kako mislis nerade? nema ih ili??

Kad ih instaliram,izgube mi se timovi! Postanu portugalski timovi...

Super Star NikolaJgd's Avatar

Default Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Čitaj uputstva po 50x treba da se ponovi

-1.0 verzija
    -1.01 update
    -struktura fix

Za stadione je rečeno bar 50x da se ne ubacuju Banjica i Napredak.

Default Re: Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Quote Originally Posted by NikolaJgd View Post
    Čitaj uputstva po 50x treba da se ponovi

-1.0 verzija
    -1.01 update
    -struktura fix

Za stadione je rečeno bar 50x da se ne ubacuju Banjica i Napredak.
    msm da i ne mora da izbacuje banjicu ja sam sklonio sam napredak i sve savrseno radi

11. The Following User Says Thank You to bomba1994 For This Useful Post:

Regular

Momci moze pomoc, sad sam trebao da odigram protiv cagliari calcia u bal modu i izadje iz igrice i pise pes 13 has stopped working.. ?
    EDIT: nije cagliari nego calcio catania, samo sam promenio njihov domaci teren i sada je dobro, izgleda da onaj stadion ima bag, evo sad igram nadam se da nece da izadje..

Default Re: Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Quote Originally Posted by NikolaJgd View Post
    Pročitaj prethodne postove i vidi šta je pisano i kako su ljudi rešili problem.
    Napisano je minimum 5x.
    procitao sam sve,ne vidim nigde resenje

Default Odg: Re: Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 - Prijava gresaka i sugestije Update 1.01

Quote Originally Posted by jadan ja View Post
    procitao sam sve,ne vidim nigde resenje
    Jel nigde nevidis da se stadion za Napredak i Banjica trebaju izbaciti da nebi krasovalo???? Pise barem 5X samo na ovoj stranici!

nemozes to sam da povezes sa tvojim pitanjem??

Ronalo i jos nekoliko igraca Reala ima 21 godinu .To i nije neka greska al nek se zna .

Super Star NikolaJgd's Avatar

Nemaju, nego ti još uvek care koristiš 1.0 verziju.

Beginner nemanja271294's Avatar

Question Problem

Jel zna neko zbog ceka mi izbacuje ovo inace to se desava kad igram ML sa zvezdom?

Imam par predloga.. nisam skidao ovu dodatnu verziju.. neda mi se, ali generalno patch je dobar, samo imam par sugestija..

- Klasični Partizan i zvezda: ovo je super, ali samo kada se nebi mešali sa ostalim igračima.. glupo mi je da mogu da kupim igrače te ili da oni igraju za reprezentaciju Srbije.. Možda je bolje klasična Srbija (ne Jugoslavija, Srbija - igrali smo kao Juga tada ali su samo srpski igrači igrali 1930 god..)..
    - Ocene.. po meni glavni problem.. naša liga mora za svim ostalim da bude u debelom zaostatku.. retko koji igrač koji nije iz Partizana, zvezde il Vojvodine bi smeo da imao preko 60 OVRL.. a i u Partizanu naprimer većina ne preko 70.. samo par pojedinaca nekih svega 15-tak igrača u ova tri tima bi smeli da imaju 75. najviše.. a u ostalim klubovima sve ukupno svega par njih 70.. u PLS retko ko do 60 OVRL.. Mislim da bi trebalo da se što realnije radi.. za primer ću uzeti fifin peč (nije još izašao.. ali recimo ovrl Partizan i zvezda čini mi se da će imati oko 68 ovrl ekipe ukupno)..
    - Možda umesto klasičnih Partizana i zvezde napraviti Slaviju (Istočno Sarajevo) i Radnik (Bijeljina)..
    - Sada od stadiona pored JNA, zvezdinog, Čika Dače imaju i Banjica te Napredak? Možda još Karađorđe, Karaburma i Jagodina..

I ako se setim još nečega dodaću.. uglavnom ovo za ocene mi baš bode oči.. kad vidim Volkov ili neko takav da ima 80+ .. Inače za čitav peč.. pogotovo grafički sve pohvale..

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

- Klasični Partizan i zvezda: ovo je super, ali samo kada se nebi mešali sa ostalim igračima.. glupo mi je da mogu da kupim igrače te ili da oni igraju za reprezentaciju Srbije.. Možda je bolje klasična Srbija (ne Jugoslavija, Srbija - igrali smo kao Juga tada ali su samo srpski igrači igrali 1930 god..)..
    Radi se na tome.
    - Ocene.. po meni glavni problem.. naša liga mora za svim ostalim da bude u debelom zaostatku.. retko koji igrač koji nije iz Partizana, zvezde il Vojvodine bi smeo da imao preko 60 OVRL.. a i u Partizanu naprimer većina ne preko 70.. samo par pojedinaca nekih svega 15-tak igrača u ova tri tima bi smeli da imaju 75. najviše.. a u ostalim klubovima sve ukupno svega par njih 70.. u PLS retko ko do 60 OVRL.. Mislim da bi trebalo da se što realnije radi.. za primer ću uzeti fifin peč (nije još izašao.. ali recimo ovrl Partizan i zvezda čini mi se da će imati oko 68 ovrl ekipe ukupno)..
    Sa tim overalom ne bi mogao sa petlićima da izađeš na kraj.
    Uostalom radimo PSD ocene.
    - Možda umesto klasičnih Partizana i zvezde napraviti Slaviju (Istočno Sarajevo) i Radnik (Bijeljina)..
    Neće da može.
    - Sada od stadiona pored JNA, zvezdinog, Čika Dače imaju i Banjica te Napredak? Možda još Karađorđe, Karaburma i Jagodina..
    Ne verujem da će biti za sledeći update.

20. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Nakon sto sam instalirao update vecina igraca Zvezde i svi Partizana su celavi i imaju iste face. Ima li neko slican problem?

Quote Originally Posted by Srdan View Post
    Nakon sto sam instalirao update vecina igraca Zvezde i svi Partizana su celavi i imaju iste face. Ima li neko slican problem?
    Nesto ti se u mapu pojebalo... Ja sam tako naisao u Borcu iz BL na iste 3 face,i samo u mapu promenio nesto i to je to

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast